PDA

View Full Version : проблем ;(



Titanic_baby
12-29-2009, 10:40
Когато ходя на тоалетна по голяма нужда, (а това става рядко) след изхождане видях по тоалетната хартия кръв.Случва се понякога ,а след това забелязвам цепнатина около ануса.Вероятно се дължи на запека.Какво трябва да направя.Притеснявам се.Може би това е анална фисура..ПОмощ ;(

haritov
12-29-2009, 11:23
Когато ходя на тоалетна по голяма нужда, (а това става рядко) след изхождане видях по тоалетната хартия кръв.Случва се понякога ,а след това забелязвам цепнатина около ануса.Вероятно се дължи на запека.Какво трябва да направя.Притеснявам се.Може би това е анална фисура..ПОмощ ;(

да си се чесъл според мен е рана

колко често се къпеш

Titanic_baby
12-29-2009, 14:24
абе ти луд ли си бе? къпя се всеки ден.
Аз питам сериозен въпрос,ти най-нахално се гавриш по тука... :?

vanesa0pld
12-29-2009, 14:35
абе ти луд ли си бе? къпя се всеки ден.
Аз питам сериозен въпрос,ти най-нахално се гавриш по тука... :?
от колко време е това
ако е от доста време,отивай на лекар. :o

haritov
12-29-2009, 15:23
абе ти луд ли си бе? къпя се всеки ден.
Аз питам сериозен въпрос,ти най-нахално се гавриш по тука... :?

въобще не се гавря най-сериозен съм ако има нещо извинявай

според мен е обикновенна рана но ако искаш иди на лекар

daru6a1
12-30-2009, 17:36
И аз бях така ,, това е само и единствено от запека ;) Ходих и на доктор ..Казаха да пия/ям нещо разхлабително [сок от сини сливи ,, зехтин ,, шокалад за разхлабване ,, рициново масло .. ]]] ,, а относно раничката използвай интимни сапуни за да не ти щипе ,, а след баня мажи с кремче :))

naviacha
12-30-2009, 22:02
от хемороиди също можеш да имаш кръв

daru6a1
12-31-2009, 10:55
от хемороиди също можеш да имаш кръв

да .. вече и зависи каква тоалетна хартия ползва :!:

Red_Hair
01-06-2010, 18:56
дам и според мен или е раничка от запека или е хемороид :)

H8_mE
01-06-2010, 20:03
Всъщност причините за кръв след изхождане може да са много.Хемороиди,фисура,про лем с дебелото черво,раничка в следствие на напъването от запека.Но не може да се гадае пък и не е хубаво при такъв симпром само да гадаеш.Иди на преглед,ако трябва на ендоскопия на дебелото черво,преглед за хемороиди.Каквото и да е,ако не разбереш скоро може да стане по-сериозно.Е може разбира се да е нищо обезпокоително,но все пак .... нищо не е сигурно.

nightwishbestt
01-09-2010, 15:02
пушиш ли ? ..ако да е малко вероятно да е нещо като доброкачествен рак, но не точно..само не казвайте че съм луда аз сериозно си говоря една приятелка имаше същия проблем прегледаха я и и казаха ВЕДНАГА да спира цигарите, но ако не пушиш най добре преглед :)