PDA

View Full Version : Харесвам едно момче



poni4kat1
12-29-2009, 11:52
харесвам едно момче от нашето училище,но той изобщо не ме забелязва в училище незнам .. какво да направя
има си гадже
някакъв съвет? :(

aloveyou
12-29-2009, 12:27
харесвам едно момче от нашето училище,но той изобщо не ме забелязва в училище незнам .. какво да направя
има си гадже
някакъв съвет? :(

Ам както го разбрах = той си ИМА гадже..И щом има не му трябва друга..Само напразно ще се "тормозиш"..
Намери си момче,с което да се обичате..

cookie_master
12-29-2009, 17:25
хвърли се от терасата...

Alexandriq
12-29-2009, 17:43
Зависи ето например пробвай в тея случай:
Ако си приятелка с гаджето му-Ако я познаваш недей много увърта и в никакъв случай не и казвай че го харесваш...иЛИ ще чакаш подходящия момент когато те ще скъсат и ти ще станеш близка с него или СЕ ХВЪРЛИ ОТ ТЕРАСАТА :booooomb:
Ако не си приятелка с гаджето му-Да не ти пука сега си се влюбила действай използвай шанса си в любовта недей чака 2ра възможност а се бори до край колкото и да струва това.Играй мръсни игрички,но не прекалявай все пак важното е да му се харесаш и т.н.Но най-важното е 1во трябва да се запознаете :P :P :P

dollsityy
12-30-2009, 10:56
6tom ima gadje go ostai i az vedna6 bqh taka mn go haresvah ma sled nqkolko dni vaob6te ne mi puka6e za nego

missTwlight0208
12-30-2009, 12:42
има си гадже за какво ти е само да се тормозиш намери си някой СВОБОДЕН с който ще имаш много по голям шанс отколкото с тоя. Някой който ще се влуби в теб и ще си бъдете добре заедно. Не можеш да накараш никой да те харесва на сила той просто илите харесва или не в момента не те харесва, защото си има гадже и предполагам не мисли за други момичета

christina1997
01-02-2010, 23:03
Някой ден те ще си омръзнат и ти ще имаш възможността да се сближите. За сега забрави за него.

Spoony
01-03-2010, 03:07
6tom ima gadje go ostai i az vedna6 bqh taka mn go haresvah ma sled nqkolko dni vaob6te ne mi puka6e za nego

:D типично за детските хлътвания

Иначе по темата - ми щом момчето си има гадже не би било честно да предприемаш нещо.Или си насочваш радара другаде , или пък чакаш ако си от търпеливите ... и ако/като момчето скъса със сегашното си гадже , чак тогава си действай 8-) Предполагам , че още си сравнително малка и тва хлътване доооста бързо ще се изпари :) Както казва ''dollsityy'' - след няколко дни горе-долу :D