PDA

View Full Version : Тъпата фризиорка.. стърчащ бретон!



Slave4You
12-29-2009, 14:06
Бях на фризиор днеска и попаднах може би на най-глупавата фризиорка на света! Казах й, че искам да ми отреже само връхчетата, нищо друго, и да си остане същата прическа. Тя овцата взе че ми направи напълно нова прическа, което нямаше да е толкова лошо.. ако бретонът, който тя ми направи, не стърчеше на 60 градуса!! + това стои на клечки.. :-x :-x Пробвах всичко, измих си косата за да се махнат 2 тона гел, с които ме намаза, изправях го, разресвах го, връзвах си косата, но бретона продължава да стърчи! Какво сега, трябва да чакам 2 месеца да ми израсте косата ли !?! През това време трябва да ходя с шапка! :-x Някой да е имал подобен проблем? Много ви моля, не искам да се режа 0 номер :((((( Мерси предварително:))

vagarious
12-29-2009, 14:08
Снимай, ако искаш само бретона да го видим.Аз не мога да добия представа как изглежда. :-o Иначе спокойно, коса расте-акъл не идва. :)

aloveyou
12-29-2009, 14:20
С гел настрани или наг0ре прибран и пръскаш с много лак .. или с фибичка нагоре и пак лак ако още стърчи .. но дай снимка на истина най-добре ; ))

Slave4You
12-29-2009, 14:21
Леле аз такива екстри нямам вкъщи :D То тя ми сложи гел като ме направи, но беше нещо страшно просто.. Явно ще ходя с фиби известно време (макар че тя толкова ме острига, че даже като си сложих фиби пак стърчеше..)
Нз как да го обясня по-точно, просто целия бретон си стърчи нагоре вместо да си пада свободно. Аа и забравих да кажа, че е такъв настрани (уж) ако има някакво значение.

st3f1too
12-29-2009, 14:44
Ами..с фибичка нагоре и тва е 8)

POLLINA
12-29-2009, 15:17
лизнат ти е бретона ;)
при самото сушене суши надолу и вече ще стане по лесно изправянето
ама дай снимка все пак да видя :)

TwEEtyNkA
12-29-2009, 18:31
ако е къс до веждата някаде ти предлагам да го захванеш с фибичка настрани и да пуснеш кичур отгоре и така всеедно нямаш бритон но е най-добре да качиш снимка да видим :)

Shia
12-29-2009, 18:36
Бретона ти е филиран и моя е така,но е по дълъг.Захващаш с фиби ,изправяш по усилено

peace94
12-29-2009, 18:40
Наистина с фибичка е най-добре, поне докато израсте малко. Иначе за да не стои на клечки го среши, както искаш да стои
и след това лак. А пък може да използваш и хининова вода за по-бърз растеж. Спокойно, не вярвам да е толкова зле, но все пак една снимка ще даде някаква представа за проблема. =D>

sunshine955
12-29-2009, 20:21
Ами..с фибичка нагоре и тва е 8)

Sladyranna
12-29-2009, 20:25
Дабееееее с фиба ?!? Недей моляте :lol: С лак за коса пръскаш и ще стои на място

lifelesscorpse
12-29-2009, 20:50
И аз днес бях на фрозьор!И на мен ми офъкаха гадно бретона.Някаква новачка заместваше моята фризьорка.При моята е 15 мин.подстригването на косата ми ,което е под кръста,а тая се мотка един час!!! :( :o :? :shock: :-x Ужас е...И мое го филира и стана на гъс и след 15 мин.мъчене от нейна страна накрая ми каза"опитай ти да го направиш както си го носиш" и само с един замах стана ебаси...И ми се пише фризьорка... :-x :-x :-x

viksit0y
12-29-2009, 21:04
Мажи се с хининова вода, за да ти порасне косата по-бързо :)