PDA

View Full Version : Как да кача килограми?



BebSa
12-29-2009, 14:41
Аз съм на 17 години.Тежа 36 килограма и съм висока 157см.Преди известно време пих добавки за качване на маса и качих само 2-3 килограма.Мисля да тръгна на фитнес...дали това ще ми помогне да кача килограми или имате други идеи?

aloveyou
12-29-2009, 14:53
Аз съм на 17 години.Тежа 36 килограма и съм висока 157см.Преди известно време пих добавки за качване на маса и качих само 2-3 килограма.Мисля да тръгна на фитнес...дали това ще ми помогне да кача килограми или имате други идеи?
Ама ти сериозно ли тежиш 36 кг :shock: :shock: ..Бе момиче,според мен това не е нормално,при положение че си на 17г :shock:
А и от Фитнеса = няма ли да отслабнеш повече ? :shock:
Отиди на лекар !!

Neftochimic
12-29-2009, 14:54
яж 5-6 пъти на ден
баници, боза, пици и всякакви такива високо калорични храни ;)
и няма смисъл да ходиш на фитнес, те гиричките тежът повече от теб 8-)

lubomirky
12-29-2009, 14:57
обади се на доктор Емилова, тя ще оправи нещата.

Infinity
12-29-2009, 15:10
Обезателно отиди на доктор !!
Иначе яж банани, ядки / кашу , бадеми / , кашкавал, сирене...абе изобщо в твоя случай можеш да ядеш всичко стига да качиш кг.

amk933
12-29-2009, 15:10
Ти трябва да се храниш на всеки час, душо. Най-рядко през 2. Това си е болестно състояние. Почни да си хапваш малко по-малко, но на често, опитвайки се да увеличаваш количеството приета храна с всеки път. Яж храни богати на протеини, като месо например. Хапвай и въглехидрати - ядки. С белтъчините принципно е хубав да не се прекалява, защото може да се получи белтъчен шок.

Не ви разбирам честното. Най-добрата ми приятелка е 38кг, а е метър 60 и нещо. #-o Ми вие сте като ходещи рентгенови снимки.

PinkFloydSound
12-29-2009, 15:20
Ти трябва да се храниш на всеки час, душо. Най-рядко през 2. Това си е болестно състояние. Почни да си хапваш малко по-малко, но на често, опитвайки се да увеличаваш количеството приета храна с всеки път. Яж храни богати на протеини, като месо например. Хапвай и въглехидрати - ядки. С белтъчините принципно е хубав да не се прекалява, защото може да се получи белтъчен шок.

Не ви разбирам честното. Най-добрата ми приятелка е 38кг, а е метър 60 и нещо. #-o Ми вие сте като ходещи рентгенови снимки.
Оооо, Боже! Какво болестно състояние, бе?! Просто метаболизмът ѝ и гените ѝ са такива. :?
По-скоро твоето хранене с ВОДА е болестно състояние.

chocolatee
12-29-2009, 15:29
Отиди на лекар!

BebSa
12-29-2009, 15:46
Не съм болна просто гениите ми са такива, но ми писна да съм толкова слаба...Аз искам да кача само още 5-6 килограма, за да изглеждам малко по-добре ..

chocolatee
12-29-2009, 16:42
Отивай на лекар /диетолог!/.

Aniiiii
12-29-2009, 16:55
Да, най-добре е диетолог!
Защото ако почнеш да ядеш само банички, бози и т.н ще си останеш пак слабичка ( е може да качиш някой друг килограм), Но ще стане по лошо.
Една приятелка се тъпчеше с такива неща да напълнее, и после беше на диета за отслабване, защото имаше тлъстинки по корема от тези тестени неща и пържени ии сладки а бе .. не е хубаво да се тъпчеш с нездравословни неща, по добре картофи, ориз...

Но най-добре си е диетолог. Те си знаят работата ;)

BebSa
12-29-2009, 17:02
благодаря за съветите ! Мисля да ида на диатолог .

sunshine955
12-29-2009, 20:14
:shock: мии яж повее пици,шоколади,десерти нз.. по-калорични неща,наистина не е нормално да си 36 кг :( аиде УСПЕХ

chocolatee
12-29-2009, 20:35
:shock: мии яж повее пици,шоколади,десерти нз.. по-калорични неща,наистина не е нормално да си 36 кг :( аиде УСПЕХ
Престанете с тези съвети за сладко, тестено и прочие!Да няма мазнинки и тлъстинки да качва само, бе?!Да си иде на диетолог, най-добре ще е!

nicolepcd
12-29-2009, 20:47
Бе не е болна, кви са тия глупости. То по тая логика и аз съм болна, нищо, че тежа 52-3кг, ама съм и доста по-висока. Разликата между ръст и килограми ни са еднакви. И на години сме еднакви (почти, няколко дена ми остават до 17:Д) И тва, да се тъпче с мазни работи е неправилно. Аз лично се тъпча с такива неща, ама не защото искам да напълнея, просто така съм свикнала и това ми харесва да ям. Чувала съм, че при нас, с бърз метаболизъм, въпреки, че привидно не ни се трупат мазнини, всичко това се натрупва върху вътрешни органи, като сърце и прочие, което в крайна сметка ни съкращава живота с години. Така че, ако и ти се тъпчеш с боклуци, по-добре почни да тичаш, да тренираш, знам ли. Аз също съм решила за себе си да тренирам, т.е. да тичам, защото добре разбирам, че не водя здравословен начин на живот 8-). И тва, че ми казват колко съм слаба ми е дотегнало. Ядеш ли въобще, не знам си кво. Ям, ям, много повече от вас, ама кво да направя, че съм си такава. Ебаси. Иначе от фитнеса, съмнявам се да напълнееш, че ще качиш килограми - ще качиш, ама тва ще е мускулна маса :)

viksit0y
12-29-2009, 21:08
Най-добре ще е да отидеш на диетолог, за да ти направи режим на хранене и т.н. :)
И не започвай да се тъпчеш с вредни неща, а яж здравословна храна повечко пъти на ден.

silwinka
12-30-2009, 06:53
Тичай при диетолог!Все пак може да е нещо сериозно,щом си на 17 ии 36 кг..странно е и то много! Та,никъв фитнес,то с фитнес се слабее, не дигане на тегло!Апсурт..повече неприятности ще си навлечеш с фитнеса..
отиди на лекар,иии яж мнооого! :D

st3f1too
12-30-2009, 06:58
Най-добре ще е да отидеш на диетолог, за да ти направи режим на хранене и т.н. :)
И не започвай да се тъпчеш с вредни неща, а яж здравословна храна повечко пъти на ден.

Съгласна съм :)

chocolatee
12-30-2009, 09:16
Тичай при диетолог!Все пак може да е нещо сериозно,щом си на 17 ии 36 кг..странно е и то много! Та,никъв фитнес,то с фитнес се слабее, не дигане на тегло!Апсурт..повече неприятности ще си навлечеш с фитнеса..
отиди на лекар,иии яж мнооого! :D
Да, да яде, ама като яде не да се тъпче с боклуци, ами да си яде здравословна храна, а не някакви чипсчета, снаксчета, сладкиши..

BlackKeys
12-30-2009, 09:19
Най-добре ще е да отидеш на диетолог, за да ти направи режим на хранене и т.н. :)
И не започвай да се тъпчеш с вредни неща, а яж здравословна храна повечко пъти на ден.

Съгласна съм :)
+1

PinkFloydSound
12-30-2009, 09:25
Тичай при диетолог!Все пак може да е нещо сериозно,щом си на 17 ии 36 кг..странно е и то много! Та,никъв фитнес,то с фитнес се слабее, не дигане на тегло!Апсурт..повече неприятности ще си навлечеш с фитнеса..
отиди на лекар,иии яж мнооого! :D
Качва се мускулна маса, ум неземен.
Почни да ядеш свинско, пилешко, мляко, яйца, сирене и ей такива неща, ама в промишлени количества!
Чела съм, че се натрупва маса, когато лоши въглехидрати се смесят с мазнини. Тоест на едно ядене яж и двете. Примерно ориз и свинско, картофи и свинско, т.н... Недей да почваш да се тъпчеш с боклуци, супер вредно е и ще заприличаш на кюфте. Пий бирена мая, ама по-продължително, може и да ти помогне.
Та, това е от мен, не се сещам за повече.
П.П. И аз в момента съм толкова слаба горе-долу, макар че съм 170 висока и тежа 50-51 кг. :Д И си ми е добре. Ама ти трябва да качиш поне 3-4 килограма, де.
Всъщност ВСИЧКО зависи от структурата ти и това, как изглеждаш. Може ли снимка?

xHARDCANDYx
12-30-2009, 11:26
Бирена мая ...?

Infinity
12-30-2009, 11:33
Наистина ще е добре да дадеш снимка.

chocolatee
12-30-2009, 11:53
Да, дай снимка.. ако може, де =]

DarkKisss
12-30-2009, 12:07
^ предполагам не желае да качва сланина :-o естесвено че ще качи мускул:)