PDA

View Full Version : Много съм объркана, какво да правя ?



sweetyty
12-29-2009, 14:48
Zdraveite na vsichki :)

Moq problem e sledniq:

Imam priqtel s koito sme zaedno ve4e ot 7 meseca.

Toi postoqnno mi kazva kolko mnogo me obi4a i taka natat1k, no po nikak1v na4in ne go pokazva. Kolkoto i stranno da vi se struva do sega toi ni6to ne mi e podarqval( ne 4e s1m za materialnoto)prosto iskam da vidq 4e malko ili mnogo d1rji na men.S biv6ata mu priqtelka bqha zaedno okolo 6 meseca, a na neq i podari mn vpe4atlqva6ti podar1ci.Tova me kara da si mislq, 4e toi ne me obi4a.Drugiq mi problem e 4e toi vob6te ne me revnuva.Toi kazva 4e ne me revnuva za6toto mi ima doverie, no az ne mu vqrvam.. Opitah milion na4ina da go nakram da revnuva, no ne se polu4ava.Mnogo go obi4am i nqmam sili da go napusna ;( ... Kajete mi kakvo da pravq, mnogo s1m ob1rkana.POMOGNETE MI
___________________
Кирилицата е задължителна. Това е първата и последна ваша тема, която няма да заключа.
hamilcar

valdesbg
12-29-2009, 14:54
Кирилица.

Bellatrix
12-29-2009, 14:57
Може просто сега да няма пари и да няма възможност.
Може просто да ти вярва или да вижда, че го обичаш => не вярва, че ще скочиш на друг.


А може просто да не е имал някакъв особен повод да ти купува неща и да те ревнува.

ManiaSpiritY
12-29-2009, 15:13
Радвай се ,че не те ревнува - това е признак колко много ти вярва.

А що се отнася до подаръците да не ти пука. Връзката не се основава на материалното и може би той го е разбрал. :wink:

awerw
12-29-2009, 15:16
Викни тези от хванати в изневяра :D

Zarity
12-29-2009, 16:13
Гръмни се.
Няма човек,няма проблем :)

sWeeX
12-29-2009, 16:28
Модератори нема ли

КЛЮЧ

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-29-2009, 16:32
Първо: Пиши на кирилица уе мамка ти!
Второ: Ти си наистина тъпа! Уж не си за материалното,а полвината ти пост е за тва!
И трето: За Бога,радвай се,че не те ревнува!!


ОМГГГ!
осъзнай се моля те!

JoeBanana
12-29-2009, 16:35
100 гр метанол и си готова !

hahavteen
12-29-2009, 16:41
Абе, че не е за материалното - не е, ама жеста все пак е важен... Ако й подари една картичка и едно цвете все едно нещо ще му стане... :? А щом се е сещал на предишната си приятелка да подарява неща, значи не е просто заплес, дето не се сеща за такива подробности...
Колкото до факта, че не те ревнува, според мен това не е проблем. И аз не ревнувам приятеля си, нито пък той мен. И двамата сме достатъчно големи и знаем какво правим, а и сме били наранявани в миналото, така че няма смисъл от ревност.
Според мен най-добрия варянт е да поговориш с него за тези неща и да му кажеш как се чувстваш.

soul1199
12-29-2009, 16:49
Кирилица.и аз тва щях да кажа 8-) към авторката:голяма си материалистка,любовтта не се купува :grin: :)

ivcheto0o
12-29-2009, 16:58
уж не си материалистка.а половината е само за това...е определено жеста е важен,но не 4ак толкоз.Пък за ревноста може6 само да се радва6.И какво зна4и не ми показва?!?! За теб да ти покаже зна4и подарък или ревност ....

sladyr4etoo
12-29-2009, 17:46
ами като ти каже "обичам те" му отговори"само казваш,без да го доказваш..защо?(малко изтъркано ама.. :-D )"

aloveyou
12-29-2009, 17:53
Е ви к'во я нападнахте ? И к'во като половината й пост е за материалното..Ама нали и момчето трябва да й направи някакъв жест,при положение,че е подарявала на бившата си..Да,съгласна съм,че може да няма средства = но едно цвете няма да му излези кой знае колко скъпо..

Към авторката:
Поговори с него..Кажи му как се чувстваш..

Дано се справиш..Успех..!! :-)

shokoladovakaramelka
12-29-2009, 18:00
ае гледай от позитивната страна на нещата :grin: Don`t worry be happy.. :-D

MiChKoO
12-29-2009, 18:19
В сайта сме да си помагамеее нали ?! А вие Кирилица та Кирилица ее големия проблем момичето е притеснено и объркано :x към темата : според мен малко или много държи на теб защото седем месеца не са малко време :) За подаръците не се тревожи !
П.С. не ме обвинявайте за правописните ми грешки ! 8)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-29-2009, 19:03
В сайта сме да си помагамеее нали ?! А вие Кирилица та Кирилица ее големия проблем момичето е притеснено и объркано :x
Айде успокой са,майна :?

bebencetyy
12-30-2009, 15:14
Е ви к'во я нападнахте ? И к'во като половината й пост е за материалното..Ама нали и момчето трябва да й направи някакъв жест,при положение,че е подарявала на бившата си..Да,съгласна съм,че може да няма средства = но едно цвете няма да му излези кой знае колко скъпо..

Към авторката:
Поговори с него..Кажи му как се чувстваш..

Дано се справиш..Успех..!! :-)

Напълно съм съгласна 8)

stupid0boy
12-30-2009, 15:22
Латиница не чета!!!

azida
12-30-2009, 19:05
може би наистина ти има доверие а за подаръците не се претеснявай и аз съм като теб..не ми подарява много подаръци,а на бившата си и е сменил гардероба едва ли не, сашо телефони и други глупости...но наистина това зависи от финансовото положение...другото, което исккам да ти кажа, че може да те обича, но да не знае как да го докаже :smt048