PDA

View Full Version : Моля споделете мнение за...



BradPit91
12-29-2009, 16:51
Здравейте,

чета форума отвреме навреме за въпроси дето ме интересуват, но отскоро се чудя за нещо дето не намерих отговор...

Ами питането ми е малко такова, ама айде директно...

В момента съм с нова приятелка и правихме секс вече няколко пъти. Харесва ми, на нея също (поне така казва)... но на няколко пъти като правихме, в началото като й го вкарвах, усещах че не е подмокрена - беше някак си суха, едвам го вкарвах... даже мен малко ме наболяваше от проникването в началото... след това се оправяха нещата де, но в началото...

С предната ми приятелка не съм имал такъв проблем... та сега се чудя...

Подпитах приятелката ми всичко наред ли е, тя ми казва че било от ситуациите и не можела да се отпусне (2-3 пъти го правихме по време на купон в някоя стая, докато в другите стаи е пълно с хора). По принцип ми звучи логично, ама...

Само исках да попитам дамската част да сподели - боли ли (или имате ли дискомфорт) ако ви го вкарват ако не сте се подмокрили ? И в крайна сметка ако ви е притеснено от нещо (хора наблизо или друга причина) и вие ли не се подмокряте.

И най-вече, ако не сте се подмокрили - неприятен ли ви е секса...

Иска ми се да знам, та да съм наясно....

tnx

0nem0retIme
12-29-2009, 17:04
Логично е,че като не е влажна ще я боли повече.
Попринцип повечето хора се възбуждат,когато в другите стаи има хора..от самото напрежение да не те хванат,ама сега не знам за твоята приятелка.
Следващия път като видиш,че не е влажна и направи малко френска и готово.

therichbitch
12-29-2009, 17:14
да, логично е да я боли, ако не се е подмокрила, но тя няма круши в устата, ще си каже,ако я боли (предполага се ?!)

hahavteen
12-29-2009, 17:19
Мда и на мен ми се е случвало да не съм достатъчно възбудена. Рано сутрин примерно когато още не съм се разбудила се получава точно така както описа. В началото е малко некомфортно но болка изпитва само приятеля ми. В такива моменти просто почваме да се натискаме за да се отпусна и да ми дойде настроението и си продължаваме без проблеми.

Френската няма да помогне ако тя си свива мускулите нито той ще успее да я възбуди достатъчно ако тя не е в настроение или е притеснена. Не бъдете толкова наивни. Женската сексуалност е доста по-комплексна отколкото си мислите. :-o

amk933
12-29-2009, 17:32
Нормално е да я боли повече като е суха. Даже може и протърквания да се случат, така че внимавайте с това жулене на сухо.

Ползвайте повечко лубрикант или презервативи с повечко лубрикант. Прави и френска и всичко ще е окей. :)

anichka12345678
12-29-2009, 19:36
Логично е,че като не е влажна ще я боли повече.
Попринцип повечето хора се възбуждат,когато в другите стаи има хора..от самото напрежение да не те хванат,ама сега не знам за твоята приятелка.
Следващия път като видиш,че не е влажна и направи малко френска и готово.Аз винаги се подмокрям и то още в началото ,когато усешам как ме пипа и ме съблича ,независимо къде сме ,колко човека може да ни видят и колко човека има в другата стая.Като ми се прави никакви такива причини не ме спират.Но явно твойта приятелка е по -притеснителна .Следващия път го направете на по усамотено място само двамата.Наблекни повече на любовната игра с прашчета ,езиче.Питая как и харесва ,как се чувства .Всичко ще се управи.

AlokiNn
12-29-2009, 19:38
Като е смао на купони може да е така ;) ако не повече игра.. ако не лубрикант

Homie
12-29-2009, 19:44
оу....ами боли си бе човек...и ако през цялото време е сиха тоо много и е гадно....навлажния да се отпусне и т н ама не го прави пак

Homie
12-29-2009, 19:46
оу....ами боли си бе човек...и ако през цялото време е сиха тоо много и е гадно....навлажния да се отпусне и т н ама не го прави пак

Jessie
12-29-2009, 19:58
Само исках да попитам дамската част да сподели - боли ли (или имате ли дискомфорт) ако ви го вкарват ако не сте се подмокрили ? И в крайна сметка ако ви е притеснено от нещо (хора наблизо или друга причина) и вие ли не се подмокряте.


Боли, разбира се. ;ддд Само не разбрах - някакви съмнения или имаш в приятелката си ...? :(





И най-вече, ако не сте се подмокрили - неприятен ли ви е секса...



Е, по мое мнение - тук си зависи и от партньора...

vesito0
12-29-2009, 20:38
може би не я възбуждаш достатъчно..
играй си повече :P

thrashaholic
12-29-2009, 20:52
Нормално да боли, като не се е подмокрила. :) Сигурно е било така заради обстановката (визирам купоните) или защото е ставало набързо. :) Пробвайте на по-спокойно място, повече любовна игра, ако не - лубриканти. :)

BradPit91
12-30-2009, 16:00
Е, аз нямах предвид, че никога не се подмокря... може би не се изразих правилно...

Но понякога така става... знам ли, може би 50 на 50... Както казах - подпивал съм я и ако наистина не ме лъже, казва че е от обстановката...

Аз и затова се интересувам тука де... Значи от мненията до момента, да разбирам че ако не е подмокрено момичето, вероятно не изпитва удоволствие от секса ? :?

И пак доколкото разбирам, в повечето случаи ако не е подмокрена мацката, значи я боли при проникването ? :?

Bixel
12-30-2009, 16:20
но тя няма круши в устата, ще си каже,ако я боли (предполага се ?!)
Круши няма, има друго което пак започва с "к" :)




Жокерче: завършва на "ур" 8-)

therichbitch
12-30-2009, 17:28
^ хахх, стана ясно, че не я ебе в устата, демек докато я боли, устата и е свободна :D

amk933
12-30-2009, 17:32
Е, аз нямах предвид, че никога не се подмокря... може би не се изразих правилно...

Но понякога така става... знам ли, може би 50 на 50... Както казах - подпивал съм я и ако наистина не ме лъже, казва че е от обстановката...

Аз и затова се интересувам тука де... Значи от мненията до момента, да разбирам че ако не е подмокрено момичето, вероятно не изпитва удоволствие от секса ? :?

И пак доколкото разбирам, в повечето случаи ако не е подмокрена мацката, значи я боли при проникването ? :?

Значи, че не изпитва удоволствие от секса в смисъл, че се чувства напрегната и не може да се отпусни, възбуди и овлажни. Не че ти имаш проблем за решаване.

И да, като я оправяш на сухо на дали е безболезнено за нея. -> френска и повечко лубрикант. :)

hahavteen
12-30-2009, 17:42
Аз и затова се интересувам тука де... Значи от мненията до момента, да разбирам че ако не е подмокрено момичето, вероятно не изпитва удоволствие от секса ? :?

И пак доколкото разбирам, в повечето случаи ако не е подмокрена мацката, значи я боли при проникването ? :?

Обяснявам пак и дано разбереш. Не е нужно да изпитва болка ако я почнеш преди да се е подмокрила. Може просто да усеща дискомфорт. След като се понатискате и тя се отпусне вагината й се разширява, подмокря се и по-нататък сексът си е нормален и тя е в състояние да изпита удоволствие.
Тоест в началото сексът й причинява дискомфорт (а на теб болка) но след като се поотпусне всичко се нормализира.
Кое те кара да мислиш че те лъже че не я боли и не й е хубаво? След като ти го казва значи най-вероятно е истина. Не е в нейн интерес да те лъже.