PDA

View Full Version : Протест 14.01.2010:България Не Е Биг Брадър! 2010 не е 1984!



b0TiraL
12-29-2009, 18:10
http://vbox7.com/play:5b3b7011



На 14.01.2010г. в 11:00ч. на площад "Народно Събрание" ще се състои протест против нерегулирания и нерегламентиран достъп на МВР до лични данни. Той застрашава демократичните принципи на гражданите и нарушава техните права. Типично по милиционерски всеки от нас може да бъде профилиран и проследяван според местоположението си, телефонните си контакти и интернет трафика си. Партия "Зелените" съвместно с групата "България е наша", "Електронна граница" и други формални и неформални граждански инициативи и организации организира общ протес срещу предложените промени в ЗЕС, станал известен като Закон за електронното следене. Зелените канят всички организации, сдружения, политически партии и техните симпатизанти определящи се като демократи на протеста срещу тоталното следене на електронната ни комуникация, мобилната ни телефония и трафика ни в Интернет. Добре са дошли всички свободомислещи граждани, с мнение, че настоящия парламент е сляп изпълнител на еднолична политическа воля, а не орган, излъчен от нас, избирателите, който взима отговорни и демократични решения за благото на гражданите на Република България


-------------------------------------------------------------------------------------



Лично моето мнение е, че трябва да се защитят правата на нас - гражданите, защото това е престъпление точно към нас!

b0TiraL
12-30-2009, 07:29
важното е побоища да стават.. :D

HanopkaH
12-30-2009, 07:33
време си беше ..

norge
12-30-2009, 13:24
Няма да има резултат. Нямаше и миналата година. Единственото, което получих бяха синини и натъртвания. :o

rauwkost
12-30-2009, 13:29
Ще отидете, ще ви пребият ОТНОВО, и ще разберете, че корупцията си е корупция, и ние изобщо не им пречиме на управниците. :D

SunSmile
12-30-2009, 13:30
Ще отидете, ще ви пребият ОТНОВО, и ще разберете, че корупцията си е корупция, и ние изобщо не им пречиме на управниците. :D

Верно е :o :o :o

w0sh
12-30-2009, 14:18
аз одобрявам достъпа до лични данни.

Zaharinka
12-30-2009, 15:44
Много се чудя дали тази година да не дойда. :) Малко може да ме помелят,ама нема проблем :D

b0TiraL
12-30-2009, 16:15
незнам за вас.. аз съм там! защото това нарушава моите човешки и демократични права и не само моите, на семейството ми и на цялата нация..

woshata
12-30-2009, 16:59
миналата година беше ужасно мазало, но не ми се вярва нещата да се повторят

rauwkost
12-30-2009, 17:37
то заради хора с твойто мислене,положението е такова :)
С какво мислене, като мойто?
Реалистично?
Мда, прав си.
Аз отдавна вече разбрах, че в тая държава нещата седят така - ти си плащаш твоето, те те дерат двойно.
Кофтито е, че заради такива "националисти", като повечето, които ходят на тия митинги само за да ударят на някой 2-3 тупаници и да се радват после, че са се "борили" за държавата, нещата отиват сериозно надолу.
Много жалко, че все още не сте разбрали, че колкото и да правите митинги, и колкото и да се трепете там, нищо няма да промените, на тия дето държат властта сте им през пу.ките с извинение!
Знам какво е положението и затова си кротувам. Лошо е, че нещастниците няма да спрат да крадат от съвестните граждани.
Айде сега ме хранете, че не мисля като вас. :smt102

wilks
12-30-2009, 18:19
Не е опасно следенето на трафика, опасното е, че може да се злоупотреби неправоемрно с информацията, и то вече регламентирано със закон.
Работата ще стане "после иди доказвай, че нямаш сестра..." :?

UnKnOwNmAtTeR
12-31-2009, 00:21
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ОБИЧАМ ВИ БЕ!!!! какво трябваше да стане за да се сетиитееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Обаче, момченца с бели обувчици, молбата ми към вас е този път да не вилнеете по този жалък начин за да могат хората които ги е страх да не пострадат в мелето да се присъединят за да сме повече. Чесно казано на последният протест не дойдох заради тази простотия. Така че моля ви се изчакайте поне до 3тия 4тия протест.......

ScionOfStorm
12-31-2009, 00:48
лошото е, че още отсега ми лъха на силна политизация. а не това е идеята.

UnKnOwNmAtTeR
12-31-2009, 01:14
:( :( :( :( :( :( :( :(

wilks
12-31-2009, 01:24
Както е казано, всеки народ заслужава управниците си. :?
Защото единствено от народа зависи, ако не му харесват начина и хората, които го управляват, да ги смени.

Те сами себе си няма нито да се сетят, нито да искат, да се се махнат от управлението.

Дали и нашият народ ще узрее и проумее някога тази проста истина...?

UnKnOwNmAtTeR
12-31-2009, 01:26
е аз по цял ден слушам какви били политците и т н ама всички ги мързи да си дигнат гъза и да направят нещо :lol: :lol: :lol:

всички говорят и много знаят ама опре ли до действие всички се изпаряват бравооооо так се правио

Tokarev
12-31-2009, 01:27
С бой нищо не се постига...трябва взрив и патрони.
:)

rauwkost
12-31-2009, 10:12
чудно как в Швейцария и Франция излизат на протести за най-малкото и нещата вървят добре след това :)

а тука всеки вика 'няма смисъл,кво ше промениме,у-а".... жалко робско мислене има българина :)
Ами не е особено чудно.. какви са законите в Швейцария и Франция, какви са законите тук и как се спазват, знаеш ли?
На последния протест хванаха мой приятел (който просто е минавал покрай мястото) -ПОЛИЦАИ- и го пребиха, сложиха му белезниците и го заведоха в районното, и го накараха да плати глоба от 500лв., обясни ми това какво спазване на закона е ?
Това нещо никога няма да се случи в страна като Швейцария например, защото управниците се избират от народа, не от парите.
Жалкото ни робско мислене, е породено точно от такива власти, повтарям.

wilks
12-31-2009, 15:23
Ами не е особено чудно.. какви са законите в Швейцария и Франция, какви са законите тук и как се спазват, знаеш ли?
Ами аз съм бил свидетел как се спазват законите и в двете посочени от теб места.
Бил съм в Париж, на Paris Techno Parade, който се провежда всяка година през септември. Всяка година на него се събират м/у 300 и 600 хиляди фена, и всяка година има екстремистки групи провокатори, не повече от 50-60 човека общо. Тази година бяха две такива групи. И заради такива като тях имаше 12 камионетки с жандармеристи в пълно бойно снаряжение. И в момента, в който провокаторите се активираха, жандармите пуснаха и сълзотворен газ, и кучета, и водни струи. Без значение, че от 400 хиляди човека, само 50 бяха нарушили обществения ред. Сълзотворния газ поехме всички, а водните струи и онези, които се оказаха близо до зоната около провокаторите. Верно, проявиха насилие само към нарушителите, но от газа и водата пострадаха и безучастни хора, които просто се оказаха на неправилното място в грешното време.
За Швейцария същата работа. На Zurich Street Parade съм виждал швейцарски полицаи в акция. Те не са въоръжени, освен с палки, електрошокове и белезници. Придвижват се с велосипеди и блейдери. Но като имаха повод, се намесваха много сериозно, и изобщо не ги интересуваше кой е бил случайно там, и кой нарочно. Държаха 3-ма човека проснати по очи на асфалта, с извити назад ръце и блокирани движения над 40 минути. Докато чакаха да получат нареждане какво да правят с тях по-нататък.
Така че полицейските действия навсякъде са почти еднакви. Въпросът е да няма поводи да се прибягва до такива. Защото стигне ли се до тях, в повечето случаи "покрай сухото, изгаря и мокрото". :?

kosder
12-31-2009, 15:48
Няма да се съберете и 100 човека ще псувате малко и ще си отидете.Чакахте 8 години Станишев и Доган и чак тогава излязохте на протест,оставете сегашното правителство малко на спокойствие,не знаете и на вас кое ви е зле,и кое добре.

JeepersCreepers
12-31-2009, 16:04
Само ми е интересно колко шамари ще изядат бебета като Botiral. Вчерашен пикльо тръгнал да си търси правата, които му били нарушавани... :lol:

rauwkost
01-01-2010, 12:37
Бе айде осъзнайте се малко бе хора, не става дума за техно паради, гей паради, п.тки майни и простотии!! ГОВОРЯ ЗА ПОЛИТИЧЕСКИ - ПРОТЕСТИ -
По техно паради ходят всякакви хора, на политико настроените (ако мога така да се изразя), ходят само хора, които знаят за какво се борят, и какво искат!
Вие смешки за какво се борите? Да ви легализират дрогите, и алкохола и цигарите да се продават за 0.20лв. нали.. айде спрете да говорите глупости 'щото вече дразните много..
А вие помните ли живота преди 20 години ?
Помните ли, как хората са били бедни, но са живяли десет пъти по-добре от сега !!
Ще махнат Догани могани глупости, и после к'во?
Ще сложат няк'ъв друг подобен, има ли смисъл да гласуваш изобщо, като още преди да се направят изборите, вече се знае кой ще спечели, 'щото преди т'ва е налял маса пари в нечий джоб..

semantics
01-01-2010, 16:32
^И добре, че са жълтите ни репОртери, че да знаете какви са ви правата, и за да ви подсетят как се отстояват - с бой.

Пълен цирк. Но не за смях, а за сълзи.

jumpin
01-01-2010, 16:51
Бе айде осъзнайте се малко бе хора, не става дума за техно паради, гей паради, п.тки майни и простотии!! ГОВОРЯ ЗА ПОЛИТИЧЕСКИ - ПРОТЕСТИ -
По техно паради ходят всякакви хора, на политико настроените (ако мога така да се изразя), ходят само хора, които знаят за какво се борят, и какво искат!
Вие смешки за какво се борите? Да ви легализират дрогите, и алкохола и цигарите да се продават за 0.20лв. нали.. айде спрете да говорите глупости 'щото вече дразните много..
А вие помните ли живота преди 20 години ?
Помните ли, как хората са били бедни, но са живяли десет пъти по-добре от сега !!
Ще махнат Догани могани глупости, и после к'во?
Ще сложат няк'ъв друг подобен, има ли смисъл да гласуваш изобщо, като още преди да се направят изборите, вече се знае кой ще спечели, 'щото преди т'ва е налял маса пари в нечий джоб..

Напълно съгласен ;-) ;-)

semantics
01-01-2010, 19:46
МНОГО СЕРИОЗЕН ВЪПРОС -
ПРОЧЕТОХТЕ ЛИ ТОВА:

http://lex.bg/laws/ldoc/2135553187

?

Без значение кой е прав - тези, които подкрепят или тези, които ще ходят на площада - ЧЕТОХТЕ ЛИ ТОВА?
Законът не е обнародван, но е приет. Имате ли наистина идея за какво става дума?

Или в тоя документ има твърде много буквички, за да си спестим надбашването?

semantics
01-01-2010, 19:52
"Не ме гледайте мен, гледайте другите..."
:grin:

semantics
01-01-2010, 20:14
Държа да кажа, че не се кефя на демокрацията, ама никак.

Verminaard, не приемай нищо лично - не казвам, че ти ще излезеш да се биеш.

ЦЕЛИ на закона:

1. да се създават необходимите условия за развитие на конкуренцията при осъществяване на електронни съобщения,
Ти говориш за това, да.


3. да се подкрепят интересите на гражданите, като се:
а) осигурява достъп на всички граждани до универсална услуга;
б) осигурява високо ниво на защита на потребителите при техните отношения с доставчиците и по-конкретно наличието на прости и финансово достъпни процедури за разрешаване на спорове;
в) съдейства за осигуряване на високо ниво на защита на личните данни и неприкосновеността в областта на електронните съобщения;
г) създават условия за предоставянето на ясна информация, включително чрез поставяне на изисквания за прозрачност на тарифите и на условията за ползване на обществените електронни съобщителни услуги;
д) подкрепят интересите на специфични социални групи и по-конкретно на хората с увреждания;
е) създават условия за осигуряване поддържането на целостта и сигурността на обществените електронни съобщителни мрежи.
Аз говоря за това.

И не МВР не се кефя, ама никак. Но ако този закон отговаря на мечтите ми да предовратява или наказва виновниците за всевъзможни виртуални престъпления и насилие (кражби на самоличност, фишинг, трафик на хора, виртуален тормоз и прочие, прочие), няма как да не го подкрепя.
А какво точно ще се случи - това не знам. Не мога да кажа, че съм прекален оптимист.

wilks
01-01-2010, 20:23
...... на политико настроените (ако мога така да се изразя), ходят само хора, които знаят за какво се борят, и какво искат!...
даааа, бе, да
де да беше точно така - там да "ходят само хора, които знаят за какво се борят" 8-)
ходят абсолютно всякакви, и даже повече от половината изобщо не знаят за какво е протеста, а са там само за мелето, сбирщината и "йекшАн-а"

А техно и стрийт парадите бяха дадени само като пример, във връзка как полицията процедира и в цитираните демократични Франция и Швейцария, не във връзка с конкретния протест, обект на тази тема - един вид леко отклонение и offtopic.

TouchScreen
01-01-2010, 20:31
Смехория.
Пука му на някого за чат разговорите на ботиралия, че и ще ги защитава. :lol:

Нека имат достъп. Който има какво да крие, нека той се притеснява.

semantics
01-01-2010, 20:32
Линкът, който дадох, е това, което намерих след усърдно търсене. Както казах (и както мисля, без да съм убеден), законът не е обнародван, което оставя нещата страшно мътни и невъзможни за тълкуване от всяка точка.
Ако не посочвам точния закон и имаш предвид друг, моля те, посочи ми го, за да има смисъл да говорим.

Възможно е да греша. Но просто пропорцията "шум / факти" е крайно неравностойна в последните дни и реших, че е хубаво да се уравновеси.

dead_princess
01-01-2010, 20:38
http://www.vbox7.com/play:81ca31e6


Ей, туристи какво се чудите,?Не ме гледайте мен, гледайте другите 8)

semantics
01-01-2010, 20:42
Тъпо. Но в такъв случай чакаме Държавен вестник и едва тогава излизаме на улицата, ако трябва.

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 20:52
на мен примерно изобщо не би ми било приятно някакви селяни които имат достъп до "електронните ми съобщения" :razz: да могат да си гледат когато си поискат и на всичкото отгоре това да е законно. Просто видяха как интернет обществото заплашва жалката им власт и си измислиха жалкото законче. И понеце забелязват че българина е толкова тъп лека полека се опитват да ни затягат колана - поне колкото може.

Абе овчинки смотанки бе, жалки марвчици, овен че нямате чувство за единен народ - по цял ден само недоволствате и никой нищо не прави. Всеки гледа как да натопи другия за а излезне чист. Не разбрахте ли че ако не действаме заедно - както правят във франция, гърция и тн, не само че ще стане 1984, ами и няма да знаете коя година е вече понеже ще сте много "заети" с важни неща.

Така ви омъгляват мозъчето, специално от медийте: примерно статия от рода на: о, да те ще разберат вашите тайни - кога отивате до тоалетна, с кой се срещате... И така го обръщат на ебавка едва ли не.

Според мен няма по-тъп и овчарски народ от нашия в европа!
А по цял ден седите в тоя форум и си чешете жалкото българско его с минали събития.

Сигурна съм че ако ботев или левски ви видят в момента биха съжалили че са се борили така не само за СВОИТЕ права, а и тези на бъдещотот поколение.

Ако вие мили смотани душици искате наистина всетът да се контролилра от едно място и от него да ви виждат само като работничета от age of empires тоест виждат ви хелта и по колко носите в общатата хазна - другото вашият жалък личен живот никой не го интересува - важното е да бачкате и да плащате за всичко, така че вашият жалък труд да е БЕЗПЛАТЕН АКО МОЖЕ РАЗБИРА СЕ! - те ще се пробват и така като гледам доста добре се справят.

Никой от вас май не се е сещал да работи за себеси?

Както и да е. Надявам се някой да ми прочете жалкото БЕЗМИСЛЕНО и невярно мниение.
:x

semantics
01-01-2010, 20:54
^^Като е така, за кво се напъват всичките тия младежи като глисти на буца, че и ти се палиш? Излиза, че няма какво да се стори по твоите думи.

Държавен вестник като ще е продажен, вярваш на Дарик, така ли? Просто щото тяхната формулировка е проста, народна, коментира поредната долна инсинуация и е "от нашата страна на барикадата"?
Извинявай, ама това е "евтино". И затова се купува.

В ДВ спокойно могат да пуснат всичко, щото никой няма да го прочете, а и да го прочете, няма да го разбере. Затова "Жълтини" вършат по-добра работа, пак се отчита дейност.

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 20:57
Абе, как може да си избереш само един източник и да вярваш само на него!? Бо трябвало да си много прост :?

Чете се всичко и после се сравнява информацията! Изводите си ги правиш сам.

semantics
01-01-2010, 20:58
Да не вярваш на никаква медия е добра политика, аз правя същото (без еврейската част). Но точно затова трябва да изчакаш неопровежими факти, които да задвижат не само езика, но и ръцете ти. Т.е., важи за всички ни това.

Поправка: не да "изчакаш", a да "търсиш" неопровержими факти.

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:17
:-x :-x :-x :-x :-x

semantics
01-01-2010, 21:38
Хубав завършек на обсъждането, мерси.
Почвам да се убеждавам, че в тоя форум няма начин да се говори спокойно, камо ли смислено.

semantics
01-01-2010, 21:41
Какво точно чакаш? Да ме бива на приказки ли? Ок, ето:

"Майка им шеба на тъпите куки, 20 години вече не им ли омръзна. Турция ни завладя изцяло, а аз още имам хемороиди. И са тръгнали да ме следят, деба боклуците, нарушават ми личните права"
Написано от 13 годишен.

Ей така бих влязъл в тона успешно.

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:46
Бе айде осъзнайте се малко бе хора, не става дума за техно паради, гей паради, п.тки майни и простотии!! ГОВОРЯ ЗА ПОЛИТИЧЕСКИ - ПРОТЕСТИ -
По техно паради ходят всякакви хора, на политико настроените (ако мога така да се изразя), ходят само хора, които знаят за какво се борят, и какво искат!
Вие смешки за какво се борите? Да ви легализират дрогите, и алкохола и цигарите да се продават за 0.20лв. нали.. айде спрете да говорите глупости 'щото вече дразните много..
А вие помните ли живота преди 20 години ?
Помните ли, как хората са били бедни, но са живяли десет пъти по-добре от сега !!
Ще махнат Догани могани глупости, и после к'во?
Ще сложат няк'ъв друг подобен, има ли смисъл да гласуваш изобщо, като още преди да се направят изборите, вече се знае кой ще спечели, 'щото преди т'ва е налял маса пари в нечий джоб..


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



по комунизма кой е живял по-добре бе,я се стегни! :razz:

точно тоя комунизъм е*а майката на народа и държавата повече и от 5-вековното турско робство... точно заради управлението на БКП,ръководено от Москва,сега хората са апатични към действия,нямаме манталитет и дух за промяна на квото и да е... румънци,гърци и т.н. си подредиха държавите за 15-20год... ние за 50 няма да можем... докато не се изчисти напълно всякаква връзка с комунизма - първо физически,а след това и духовно. :)

по-добре се е живеело ахахахаха,пълна смяС

еее не вервах,че е възможно да има комунисти още сред младото поколение,не те ли е срам да го напишеш това бе? :razz:



ХА-ХА-ХА АНТИФА !

Дали живота по комунизма не е бил по-добър а? Освен че е можело спокойно да се разхождаш по улиците без да те е страх от надрусани пияници с бели обувки. Имало е малко ред поне. С идването на демокрацията се навъдиха всички тия азиз и педали като фешо и неговият домашен шимейл, които се интересуват само и единствено от това какво да си облекат - само чакат да им сложат камера и в гъза - даже да им е приятно нали няма какво да крият :lol:

Виж сега, не съм комунискта нито демократка нито някаква си, защото каквато и да е поллитиката винаги ще има косури и простотий, Никога няма да можем да живеем нормално докато прототипът за "държава" съществува или поне в този и ограничен и жалък вид, от сорта на глобализация, което не е толкова страшно колкото да имаш "приятели" и все пак ще спра да пиша понеже явно никога не мога да се изразя както трябва че някой да успее да ме разбере и да не остане с грешно впечатление.

Където са хората - там са и проблемите. Колкто повече хора- толкова повече проблеми. Извода е: продължете да раждате деца (без да знаете защо) за да има с какво да се занимаваме, защото явно не само че сме в ада, ами това ни харесва и не искаме да го променим :)
Злобата и алчността на хората крепи всета в този му ужасен, гнусен и жалък вид. Честитка мазохистични такива :-)

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:46
айде кажете сега как по комунизма е било най-добре :razz:

и как кежОалите-фашисти са виновни за всичко,защото искат само да се друсат и да се бият :grin:


протестите не са безсмислени,съществуванет ви е безсмислено,толкова сте промити,че не виждате на метър пред носа си :lol:

казах

semantics
01-01-2010, 21:48
Verminaard, в момента, в който ми се нахвърли как съм могъл да говоря за "търсене" на факти в скапаната ни държава.
Няма смисъл от такива спорове.
Не се измъквам, защото няма от какво, а искам да си спестя времето. Не искам пак да се разменят обиди и да се чешат езици. От всичко това наистина няма смисъл, защото двете страни в една такава дискусия изхождат от толкова крайно различни мнение, работи се с толкова сложни и дълбоки предубеждения (това е ключовата дума, впрочем - предубеждения), че наистина е напълно безпредметно да започваме пак спорове.
Още повече, че нищо не е ясно по този "закон", очевидно. Ако целта е пак да вихрят лайна из виртуалното пространство - супер, ама без мен.

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:49
по-интересното е като спре "ДА ИМА" какви ще ги пелтечиш конумерист путкопоклонник :razz:

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:52
и за това ти си англопоклонник нали? защото освен че са изкормени през лиецетто, са адски некадърни нали и глупав народ предполагам :?

май не мислиш понякога преди да говориш или поросто се чудиш какво да кажеш, но има потенциал по принцип в неосъзнатата ти личност, само трябва да поживееш още малко

semantics
01-01-2010, 21:53
^^^Ей заради такива мнения няма смисъл от спорове. Не се говори за мнението (което се вижда и обсъжда), а за личността (която въобще не се познава, всъщност). Един човек, който и да е той, с цялата му сложност на такъв, бива оплют заради мнение, което просто не ни кефи.
Такъв начин на мислене е абсолютно елементарен и безполезен. И не ми е на нивото, съжалявам за високомерието.

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:55
когато започнат да ме обиждат и а започвам да обиждам

до сега писах по темата, но явно повечето ги е мързяло да прочетат

UnKnOwNmAtTeR
01-01-2010, 21:57
темата е безмислена при тия положения :?

kypo
01-01-2010, 22:30
баа пак изпущих

Wildchildd
01-02-2010, 09:46
Винаги съм се чудел на хора, които им харесва България да не е самостоятелна държава.И да, по време на комунизма не сме били самостоятелна държава, а просто puppet state без собствена политика и мнение.
Умрете безродници!

wilks
01-02-2010, 15:09
Винаги съм се чудел на хора, които им харесва България да не е самостоятелна държава.И да, по време на комунизма не сме били самостоятелна държава, а просто puppet state без собствена политика и мнение.

да, сега щото сме най-самостоятелната и независима държава в света 8-)
повече от това просто няма накъде :lol:

Wildchildd
01-02-2010, 15:46
Явно нямаш какво да кажеш, та с горното мнение, освен че си увеличи мненията друго не постигна.

ohluv
01-02-2010, 15:48
За Партията !!! 8-)
http://e-comedia.com/wp-content/uploads/2009/06/socialism.jpg

wilks
01-02-2010, 16:08
...какво като са с бели кецове,да не пикаят Бушмилс? :-x
а така - на 14-ти всеки протестиращ пред Парламента - с бутилка Бушмилс в ръка! 8)

ohluv
01-02-2010, 16:11
Пак нищо няма да стане 8-) и пак ще има подсмърчащи пред полицейското :D

wilks
01-02-2010, 16:18
...какво като са с бели кецове,да не пикаят Бушмилс? :-x
а така - на 14-ти всеки протестиращ пред Парламента - с бутилка Бушмилс в ръка! 8)

и грам бело в другата :D
Yep! :lol:
и после мир и дружба по целия площад 8-)

ohluv
01-02-2010, 16:20
Интересно ми е след 40-50 години кво ще се говори за кежОлите 8-)