PDA

View Full Version : Как да откажа учтиво?



Mixxer
12-29-2009, 17:36
Здравейте,става дума за НГ.Нямаше къде да ходя и приех както миналата година да ходя в едно момиче,където ще сме 5-6 момичета.Не може да се нарече купон,но просто нямаше къде да ходя.Да обаче сега ме викнаха в една от даскалото и мнмнмн искам да отида.Преди това точно приех окончателно за другото място и сега се чуда какво да правя.От една страна искам да си прекарам хубаво,но от друга ще е ужасно гадно спрямо момичетата.Вие какво бихте ме посъветвали и ако е да им огкажа,как бихте го направили

ivcheto0o
12-29-2009, 17:49
отиди там където 6те ти е по-приятно и ти се ходи,важното е да си изкара6 добре :) А как да откаже6 примерно кажи д/г истината.Кажи 4е 6те ходи6 в друга приятелка и готово едва ли 6те е такъв проблем :)

ManiaSpiritY
12-29-2009, 18:43
Ако наистина ти е неудобно да кажеш истината -излъжи ,но внимавай как ще го направиш .Все пак е най-важно на теб да ти е добре . 8)

DevilWish
12-29-2009, 18:51
Ако наистина ти е неудобно да кажеш истината -излъжи ,но внимавай как ще го направиш .Все пак е най-важно на теб да ти е добре . 8)
Така е. Но се извини ;)

danibebi
12-29-2009, 19:03
Естествено,че трябва да мислиш за себе си.Отиди там където искаш и си прекарай чудесно пък не му мисли..просто кажи на момичетата,че си размислила и си решила да не ходиш..ии приятно прекарване.. :grin: :grin: :grin:

Zarity
12-29-2009, 19:09
отиди там където 6те ти е по-приятно и ти се ходи,важното е да си изкара6 добре :) А как да откаже6 примерно кажи д/г истината.Кажи 4е 6те ходи6 в друга приятелка и готово едва ли 6те е такъв проблем :)

ManiaSpiritY
12-29-2009, 19:43
Ако наистина ти е неудобно да кажеш истината -излъжи ,но внимавай как ще го направиш .Все пак е най-важно на теб да ти е добре . 8)аз го казах първи :lol: Просто малко допълних . Извинявай за нарушените авторски права ,няма да се повтори :-) :D

Unendlich
12-29-2009, 21:49
2 варианта...


1. Извиняваш се за неудобството, което си причинила, но в последния момент се оказва, че вашите не те пускат, ала-бала или ще си с тях, или с роднини ... лъжлив вариант. ^^

2. Казваш истината - кратко, ясно, точно, директно, дори и да има сърдити .. :)



Себе си преди всичко ! (егоизъм) 8)