PDA

View Full Version : Ссссссеееекссссссс, първият път (СЕРИОЗНА ТЕМА)



babity
12-29-2009, 18:28
Така де, за секса иде реч. Имам една чисто морална дилема. Винаги е като е ставало дума за секс и всички наоколо са ми казвали да чакам подходящия, да чакам чувствата, голямата първа любов, да чакам вътрешното усещане за сигурност, редовното: "Ако имаш дори и едно съмнение по - добре изчакай". Даже се е случвало да изляза от нас с мисълта, че точно тази вечер ще е "голямата вечер" и точно като се кача в колата да ми презвъни някоя приятелка и да ме разубеди.

Обаче... Някакси пораствам, в смисъла на това, че и моите хормони се разбушуваха или по народному казано: иде ми да си търкам гъза по саксиите вече. И пак имам колебания. Просто се притеснявам, че не мога да предвидя как ще се чувствам аз след като го направя. Нямам връзка, това, че съм правила секс с някой няма да го върже за мен, наясно съм. Аз знам, че между мен и НЕГО нещата не са както трябва, но сме стигнали до там, че се въртим в един омагьосан кръг. Той очевидно няма намерение да гради отношения с мен, аз се изнервям от факта, че му угаждам на всички мераци кажи-речи само да се сети за нещо си, скарваме се, известно време сме сърдити, после се виждаме, мили сме, радваме се да се видим и пак по старому.Не съм малка вече, обаче ме е страх да рискувам. Обаче въпреки всичко съм сигурна, че дори и да не се обвържем с тоя човек (а ние няма), на 100000000% съм убедена, че после няма да ме зареже.

Питам: Струва ли си да чакам повече? В смисъл, това, че няма да съм в най - перфектната връзка на света ще направили непременно спомена по - неприятен? Аз имам чувства, усещам най - невероятната сигурност на света като съм с т'ва момче, въпреки всичките ни проблеми, а и той говори за няк'ви чувства (въпроса е, че само още не сме изяснили какви са xD). Дайте ми малко акъл бе!


П.п. Не ми мрънкайте, че темата не е за тук. За тук е! Защото засяга по - скоро онази страна от секса, свързана с чувствата и бла бла бла, отколкото къде ще ми го натрещи и дали ако не "изстреля" спермата, а само леко я пусне мога да забременея!

ivcheto0o
12-29-2009, 18:36
не слу6аи никои освен себе си,ти наи-добре знае6 дали си готова или не и дали иска6.А мое ли4но мнение е 4е 6те ти е много по-хубаво и запомня6то се с някого когото оби4а6 и те оби4а.

CrAzYanDlaZy
12-29-2009, 18:39
Аз имам чувства, усещам най - невероятната сигурност на света като съм с т'ва момче, въпреки всичките ни проблеми, а и той говори за няк'ви чувства (въпроса е, че само още не сме изяснили какви са xD). Дайте ми малко акъл бе!


преди всичко трябва да сте наясно с чувствата си

valdesbg
12-29-2009, 18:39
Я здравей :)

Тази темичка ми хареса.

На въпроса ти отговора ми е - Не, недей да чакаш. Секса като акт е чисто физическо удоволствие и размяна на секрети. Секса НЕ бива да се обвързва с любовта. Може да има секс без любов, както и любов без секс. Кое доколко ще е така кактоочакваме - не го обсъждам. Любовта и емоционалното обвързване нямат нищо ама нищо общо със секса.

Нека поясня - секса е страхотно допълнение къмлюбовтана двама души. Любовта също е страхотно допълнение към секса между двама души. И двете неща съществуват самостоятелно и независимо едно от друго.

Затова прецени си - искаш секс, искаш любов или искаш и двете. Грешен избор няма :)

Щом чувстваш сигурност и имаш чувства някакви,кактои тойима някакви значи нещата са окей. Спомена няма да е по неприятен само защото не си в перфектната връзка. Напростив ще остане хубаво усещане и страхотенспомен(ако наистина е било такова). Направили сте това коетоискате, в момента в който искате, по начина по койтоискате. И не сте навредили на никого. От тук следва че сте направили нещата правилно.

Така че - щом се чувстваш готова - налази момчето, или го остави той да те налази :) После е лесно :)

Успех!

babity
12-29-2009, 18:46
^Да де, то това ясно, ама мен емоционалната страна на нещата ме притеснява. Моите чувства са се развили до там, че искам да стигнем до по - високо ниво на интимност, докато при него чувства се изравяват по - скоро в "добре де, виждам само теб от толчав град, малко ли ти е?". Искам го, мнооого го искам, обаче ме е страх, че след като вече го направим няма да мога да различа хептен секса от чувствата.

NeverTheSame
12-29-2009, 18:48
Според мен пък точно секса с човек,на когото се доверяваш..който е твоята половинка може да се откъсне от чисто физическия контакт.Може и да е твърде наивно да мисля така,но..не знам и аз.

Иначе по отношение на твоя проблем...така погледнато..търсиш отговор на въпроса,трябва ли първия ти път да е с човек,с когото едва ли не сте родени един за друг..ами не.А и при положение,че във вашата връзка нещата са изключително объркани ,не виждам причина да чакаш тази `истинска любов` ,която може дори и да не се появи.

Според мен,по време на въпросния `първи път` трябва да се абстрахираш от любовната му страна,защото така или иначе едва ли ще ти е много хубаво..поне при повечето е не е.Но колкото повече...ами как да кажа...развиваш сексуалния си живот съответно трябва да се развиваш и в емоционалната страна с момчето с което споделяш леглото си x]

FromAutumToAshes
12-29-2009, 18:50
Е щом е за секс става дума, не трябва ли темата ти да е в раздела "СЕКС". Или аз нещо пропускам.. *признавам си не прочетох написаното, ама все пак..*

NeverTheSame
12-29-2009, 18:54
Е щом е за секс става дума, не трябва ли темата ти да е в раздела "СЕКС". Или аз нещо пропускам.. *признавам си не прочетох написаното, ама все пак..*

тогава прочети,последните няколко реда и ще разбереш :-D

golqmumnik
12-29-2009, 18:56
И кво питаш сега,майна - да го давам ли барабанчето или да не го давам? 8)

FromAutumToAshes
12-29-2009, 18:59
Е щом е за секс става дума, не трябва ли темата ти да е в раздела "СЕКС". Или аз нещо пропускам.. *признавам си не прочетох написаното, ама все пак..*

тогава прочети,последните няколко реда и ще разбереш :-D

Едвали ще го направя но карай (: Peace all \\//

Zarity
12-29-2009, 19:03
И кво питаш сега,майна - да го давам ли барабанчето или да не го давам? 8)
... :-o

sunshinepp
12-29-2009, 19:05
Така де, за секса иде реч. Имам една чисто морална дилема. Винаги е като е ставало дума за секс и всички наоколо са ми казвали да чакам подходящия, да чакам чувствата, голямата първа любов, да чакам вътрешното усещане за сигурност, редовното: "Ако имаш дори и едно съмнение по - добре изчакай". Даже се е случвало да изляза от нас с мисълта, че точно тази вечер ще е "голямата вечер" и точно като се кача в колата да ми презвъни някоя приятелка и да ме разубеди.

и на мен ми го казваха и бла бла бла и той ми го казваше, но знаеш ли сега предпочитам да не го бях правила с човека когото обичах, защото сега най-много ме боли за това, че го направих а вече не сме заедно и изпитвам 1 ужасно, отвратително чувство! Ако някой ме попита бих казала да го направи с някой сигурен, но не и да си влюбена в него..може много да те нарани! това е моето мнение! :) защото така се чувствам!

doomkillerr
12-29-2009, 19:10
Според мен пък точно секса с човек,на когото се доверяваш..който е твоята половинка може да се откъсне от чисто физическия контакт.Може и да е твърде наивно да мисля така,но..не знам и аз.
И аз така смятам!

По отношение на проблемине на авторката:
- Първо според мен момчето хич не е за теб, като визирам в това историята Ви и емоционалната страна на нещата, чувствата и т.н. Все пак спомена, че момчето нещо увърта в показването на тези скрити у него "чувства".
- Второ - щом си спокойна и сигурна с този човек, смятам че няма да е грешка да правите секс... :oops:

П.С. - Абе решението си е изцяло твое какво да правиш! Щом си мислиш, че си готова и го искаш - ми направи го... :)

babity
12-29-2009, 19:10
Чакай, чакай. Не се ли изразява сигурността в това да си сигурна, че няма да те зареже веднага след това, а също и, че няма да те порне от никъде? Започвам да се обърквам повече.... :-o

sunshinepp
12-29-2009, 19:13
Чакай, чакай. Не се ли изразява сигурността в това да си сигурна, че няма да те зареже веднага след това, а също и, че няма да те порне от никъде? Започвам да се обърквам повече.... :-o

а ти смяташ, че това което казваш е любов! :-o

Assshley
12-29-2009, 19:17
Бих казала само,че ако му се доверяваш ако ти е спокойно и хубаво с него няма смисъл да чакаш .. Повече чувства - повече болка от спомените след това. ;)

Bellatrix
12-29-2009, 19:18
Сексът далеч не е чак толкова велика и сериозна крачка, каквато всички казват. Аз го направих за пръв път с човек, когото обичах. Е и? След сексът не се чувстваш променен. Поне не емоционално. Нищо особено не се променя.
А и сексът може да скрепи отношенията между двама души. Може да ги направи на една идея по-високо ниво.

doomkillerr
12-29-2009, 19:19
"babity" - Нали ти самата спомена, че не очакваш след "евентуалното" правене на секс, това да задържи момчето до теб! :-o
Все пак прави разлика между чувствата и "физическата близост"... :)

sunshinepp
12-29-2009, 19:21
"babity" - Нали ти самата спомена, че не очакваш след "евентуалното" правене на секс, това да задържи момчето до теб! :-o
Все пак прави разлика между чувствата и "физическата близост"... :)

ок прав си за задържането, но би ли ми дал обяснение защо се случва това!?? :-o

babity
12-29-2009, 19:23
Чакай, чакай. Не се ли изразява сигурността в това да си сигурна, че няма да те зареже веднага след това, а също и, че няма да те порне от никъде? Започвам да се обърквам повече.... :-o

а ти смяташ, че това което казваш е любов! :-o

Напротив, казвам, че това е сигурност, любовта... любовта е друго!

sunshinepp
12-29-2009, 19:27
Чакай, чакай. Не се ли изразява сигурността в това да си сигурна, че няма да те зареже веднага след това, а също и, че няма да те порне от никъде? Започвам да се обърквам повече.... :-o

а ти смяташ, че това което казваш е любов! :-o

Напротив, казвам, че това е сигурност, любовта... любовта е друго!

:) мхм ..

bog4eto
12-29-2009, 19:39
Не го мисли толкова,когато-тогава.Като дойде подходящият момент,ще го усетиш ;) Ако не искаш да ти е първия-няма какво да се насилваш и да се питаш дали е време.Когато на теб ти е кеф и с когото на теб ти е кеф,тогава ще стане ;)

soul1199
12-29-2009, 19:39
ти ще го почувстваш на момента,виж ние не можем да ти кажем отиди и се ебете или нещо такова,просто,както го чувстваш ти самата отвътре,а й довери се на интуйцията си

doomkillerr
12-29-2009, 19:57
ок прав си за задържането, но би ли ми дал обяснение защо се случва това!?? :-o
За кое "това" става на въпрос, че нещо изгубих нишката... :)

sunshinepp
12-29-2009, 20:01
ок прав си за задържането, но би ли ми дал обяснение защо се случва това!?? :-o
За кое "това" става на въпрос, че нещо изгубих нишката... :)

защо след като момче и момиче се изебат, а преди това са имали да кажем няква месечна връзка, няма голяма гаранция , че той няма да я заебе.. след като я мине? :(

newii
12-29-2009, 20:05
Здравей ,
И аз като теб доста се колебаех за първия си път и доста дълго чаках " правилния" избор . Да си го кажем чесно ?! Дали ще е само секс или ще има и любов ВСЕ ТАЯ ! Незнам на колко си но не мисля че си тръгнала да се омъжваш. Така или иначе няма да си завинаги с този човек ! Така че ако му имаш доверие ,че после няма да слушаш от познати кво е ставало в леглото и го има сексуалното привличане действаи ! Няма да загубиш нищо ! само не го прави по принуда или за да му огодиш на него направи го за собствен кеф !! Моя толкова го подбирах и пак съм разочерована .. :D

doomkillerr
12-29-2009, 20:16
защо след като момче и момиче се изебат, а преди това са имали да кажем няква месечна връзка, няма голяма гаранция , че той няма да я заебе.. след като я мине? :(
- Отговора е много прост: ...защото голяма част от момчетата са точно на принципа "дай да го направим 3-4-5 или 6 пъти" пък тогава ще му мислим за чувства, любов и т.н. Аз се самоизключвам от тази част! Колкото "по-лесно" е едно момиче (ако мога така да се изразя) толкова по-бързо умира "тръпката" в момчето...
П.С. - Дано не ме набучат на кол останалите от мъжката част заради тези мой думи... :oops:

babity
12-29-2009, 20:21
По тая логика като съм го влачила около година и половина без секс трябва да значи, че ще доживеем дълбоки старини заедно. :D :D :D

valdesbg
12-29-2009, 20:23
^Да де, то това ясно, ама мен емоционалната страна на нещата ме притеснява. Моите чувства са се развили до там, че искам да стигнем до по - високо ниво на интимност, докато при него чувства се изравяват по - скоро в "добре де, виждам само теб от толчав град, малко ли ти е?". Искам го, мнооого го искам, обаче ме е страх, че след като вече го направим няма да мога да различа хептен секса от чувствата.

Ми почваш да си зависима от чувствата си. А това... не е полезно. Та помисли над това :)

Интимност ще стигнете. То по голяма интимност от секса няма, и да искаш. А не може всички да са емоционални колкото теб. Това което си описала при много мъже е повече от достатъчно и предела на възможностите им. Та да кажем че това е неговия начин да ти каже че те иска. (Всъщност не знам на какво ниво са отношенията ви, разсъждавам на глас).

Все още си държа на тезата - щом си готова - направи го. За да не съжаляваш после. Точен човек, голяма любов, правилен момент всичко това е абсолютно субективно и се решава единствено и само от теб. Не бъди роб на тия понятия.

Направи това което искаш, по начина по който гоискаш!

babity
12-29-2009, 20:25
^Признавам, че съм впечатлена, а отчасти, може би, и трогната. Благодаря!

Значи почвам да броя дните докато се върнеееее! :D

valdesbg
12-29-2009, 20:40
Радвам се че успях да помогна :)

Успех и драскай какво е станало :)

Sladyranna
12-30-2009, 05:41
Сексът далеч не е чак толкова велика и сериозна крачка, каквато всички казват. Аз го направих за пръв път с човек, когото обичах. Е и? След сексът не се чувстваш променен. Поне не емоционално. Нищо особено не се променя.
А и сексът може да скрепи отношенията между двама души. Може да ги направи на една идея по-високо ниво.

Много съм съгласна с това мнение. Само че, освен че сексът може да вдигне отношенията ви на по-вискоко ниво, така и може да ги смъкне на по-ниско.

dimitar_ak
12-30-2009, 07:16
Я да попитам аз авторката на темата "за него ли ще се омъжиш". Ако проблема е само да не те зареже след като е преспал с теб изобщо не започвай връзки. Всяка връзка си има начало и край. Моя съвет е да се наслаждаваш на хубавите моменти, а не постоянно "ами какво ще стане ако".

UNITED
12-30-2009, 07:37
:razz: Щом се чувставаш добре с това момче,направи го. К'во ? Няма смисъл да чакаш да сключиш брак за да се кръстосате :razz:

XTREMEFREERIDE
12-30-2009, 09:58
Затова прецени си - искаш секс, искаш любов или искаш и двете. Грешен избор няма :)


Yep.

awerw
12-30-2009, 10:41
иде ми да си търкам гъза по саксиите вече.
Мисля 4е не е това форума но търкай здраво :D

babity
12-30-2009, 11:16
Я да попитам аз авторката на темата "за него ли ще се омъжиш". Ако проблема е само да не те зареже след като е преспал с теб изобщо не започвай връзки. Всяка връзка си има начало и край. Моя съвет е да се наслаждаваш на хубавите моменти, а не постоянно "ами какво ще стане ако".

Нали това говорим? На физическо ниво аз по - зряла от това, което е в момента, надали ще стана, и психически съм готова просто проблема е в това, че всеки ми повтаря колко е важно, колко трябва да е специално, как ще съжалявам до края на дните си ако просто го направя без няк'ви нечовешки силни отношения и т.н.

Assshley
12-30-2009, 11:19
Я да попитам аз авторката на темата "за него ли ще се омъжиш". Ако проблема е само да не те зареже след като е преспал с теб изобщо не започвай връзки. Всяка връзка си има начало и край. Моя съвет е да се наслаждаваш на хубавите моменти, а не постоянно "ами какво ще стане ако".

Нали това говорим? На физическо ниво аз по - зряла от това, което е в момента, надали ще стана, и психически съм готова просто проблема е в това, че всеки ми повтаря колко е важно, колко трябва да е специално, как ще съжалявам до края на дните си ако просто го направя без няк'ви нечовешки силни отношения и т.н.
Еееее чак пак до края на дните си едва ли ще го помниш .. :lol:

Biskfitka
12-30-2009, 11:34
Не трябва да слушаш другите.
Пък аз никога не съм разчитала на това,че трябва да чакам идеалния, да се обичаме и т.н... :?

sunshinepp
12-30-2009, 16:07
защо след като момче и момиче се изебат, а преди това са имали да кажем няква месечна връзка, няма голяма гаранция , че той няма да я заебе.. след като я мине? :(
- Отговора е много прост: ...защото голяма част от момчетата са точно на принципа "дай да го направим 3-4-5 или 6 пъти" пък тогава ще му мислим за чувства, любов и т.н. Аз се самоизключвам от тази част! Колкото "по-лесно" е едно момиче (ако мога така да се изразя) толкова по-бързо умира "тръпката" в момчето...
П.С. - Дано не ме набучат на кол останалите от мъжката част заради тези мой думи... :oops:

мдамм.. въпреки, че с мен не стана точно това.. ии все пак моя съвет е .. направи го с някой сигурен, но не с любов! така или иначе първият път рядко е от най-хубавите..

Zarity
12-30-2009, 16:12
:-o
Трябваше ли да правиш толкова дълго тва "секс" ...

fenastz
12-30-2009, 17:40
Ах, за Бога !!!

Иди на фитнес ПРОНТО


Второ - кво е тва заглавие, да eба ?! "ССССССЕЕЕЕЕЕЕЕЕКККСССС"

НАБИВАШ ГО ТВОЯ МИЗЕРЕН СЕКС В ОЧИТЕ НА ЧИТАТЕЛЯ КАТО КЛИП НА ПЛАНЕТА ПАЙНЕР

и после и нахалства с надпис (сериозна тема)


съжалявам, но колкото и да е сериозно нещо, поднесено по този начин никога няма да чета. Моля GTFO. Пронто.

Stef93
12-30-2009, 19:04
щОм все още си задаваш въпроса дали да го направиш или не,то тогава недей.Когато знаеш че го искаш 100%,когато знаеш че това ще е най-хубавият момент с този човек-то тогава го направи.Все пак - ти решаваш но това което казваш "усещам най - невероятната сигурност на света като съм с т'ва момче," , не ти ли отговаря на въпроса ?

babity
12-30-2009, 19:33
Фенче, на който не му понася се изнася! Обещавам най - отговорно и пред всички да не агонизирам дълго поради липсата ти!