PDA

View Full Version : Тайна? Или пък не :Х



DesireToFire
12-29-2009, 19:29
Предавали ли са ви приятели? Но наистина много гадно. Случвало ли ви се е да кажете на някой нещо и той да го раздрънка. Какво правите в случая. Аз още съм бясна. Причината? Една моя така наречена приятелка разказвала на майка си с пълни подробности за купони, на които дори не е присъствала и то за всекиго по отделно. Разказвала и е кой какво е пил и дали някой е пушил и колко. Кой какво е правил . И то не само един път. Това сигурно от повече от година. Кой с кого се събирал, какво е станало и въобще за всяка дори и маловажна издънка, като естествено спестява нейните. Ще кажете че не е чак толкова престъпление да споделя с маика си неща които не засегат която и да било от двете. Ами хубаво, ама маика и днес беше на кафе с маийка на друга приятелка (да я нарека Х) и съвсем случайно вече майката на Х знае абсолютно всичко за всички, нищо че даже не ги познава. Майката на "приятелката" ѝ е разказвала дори за личния живот на едно от момичетата в най-големи подробности. Чудех се дали да ѝ "обясня" колко ме е "разочаровала", но реших че няма за какво да се хабя за нея. Освен това не е казала само на майка си. После чудно защо ли половината клас ме разпитва какво е ставало...

ivcheto0o
12-29-2009, 19:48
поговори с нея,но се съмнявам да се промени...Наи-добре прекъсни контакт с нея и да не ти пука :)

DesireToFire
12-29-2009, 20:32
Абе аз се успокоих. Slayer помагат :D http://www.youtube.com/watch?v=uKJt1Ly5Y50 . Просто ще ѝ дам шанс за обяснение и поле пулен игнор ....

mrtn
12-29-2009, 20:35
просто момичето споделя с майка си..
пък вече каква е майка и, не трябва нея да виниш.. :)

DesireToFire
12-29-2009, 20:39
^^ не само с майка си, а и със съученици. А и освен това винаги споделя само за другите, и то като не е била там или не я засяга. За себе си нищо не и е казвала, ако е присъствала.

Unendlich
12-29-2009, 21:12
Мацка, стегни се и да не ти пука, още доста моменти като този те очакват.. ;) Е*и и майката на тази въпросна "приятелка" . Радвай се, че ти не прецакваш нещата и после не ти ще си мразената.. И нормално да спестява нещата за нея, то оставало и да каже. Нали все пак така тя се "издига" в очите на майка си и после маминото момиченце е невинно за всичко.. и по-нататък в живота ще е същата мръсница, прекъсвай по-дълбоки взаймоотношения с нея и си гледай кефа. :) 8)

Abigoria
12-30-2009, 13:13
О боже... Нормално е да споделяш с майка си. И аз споделям с майка си. Друг е въпроса, че майката не може да си държи езика зад зъбките... Сърди се на майка й, не на нея