PDA

View Full Version : онлаин закупуване на iphone от Чужбина



MerguL_4eto0o
12-29-2009, 21:02
исках да попитам дали някои си е купувал от технодилърите от Чужбина(например в някои сайтове се предлагат iphone/i като този линк тук http://www.bezplatno.net/listing-257970-SELL_APPLE_IPHONE_3G_16GBiNOKIA_N97.html ) .. ? Притеснява ме факта Че първо парите трябва да се преведат, а след това пускат поръЧката . Не са малко пари и за това исках да попитам.
http://www.bezplatno.net/listing-435608-For_sale_New_brand_apple_iphone_3gs_32gb_unlocked_ .html

loveUpeps4o
12-30-2009, 07:33
Знам само едно, че в Ebay няма да те излъжат ;)

doomkillerr
12-30-2009, 09:00
Знам само едно, че в Ebay няма да те излъжат ;)

И аз съм на същото мнение! Едно приятелче си купи доста неща от "немския" E-bay и до сега всички са пристигнали без проблеми. Все пак хубавото при него е, че една негова приятелка е в Германия. Той сам наддава за нещата в системата и след това превежда парите, но стоките не ги пращат до България, защото на много продовачи не им се занимава, а ги пращат на наговата приятелка... Много изгодно си купи различни неща, като понякога разликата в цените е 3-ри пъти по-малка! 8)

MerguL_4eto0o
12-30-2009, 13:35
Въпроса е, Че исках тоЧно от този доставЧик да си го купя и като гледам цените в eBay са доста високи. :S

rauwkost
12-30-2009, 14:35
Не ги гледай обявите в тоя сайт. Цените са малки, обаче продавача не е в България. Лесно ще те излъжат. :)

loveUpeps4o
12-30-2009, 15:01
Не ги гледай обявите в тоя сайт. Цените са малки, обаче продавача не е в България. Лесно ще те излъжат. :)
Абсолютно грешно мнение според мен :) Цял свят продава там и естествено, че продавача няма да е от България :-D . Много малко българи продават

LazuR
12-30-2009, 15:13
аз редовно пазарувам само че от ибей .. за сега нямам никакви проблеми всичко е точно готино и пристига ..

rauwkost
12-30-2009, 16:40
Не ги гледай обявите в тоя сайт. Цените са малки, обаче продавача не е в България. Лесно ще те излъжат. :)
Абсолютно грешно мнение според мен :) Цял свят продава там и естествено, че продавача няма да е от България :-D . Много малко българи продават
Говоря за сайта на авторката, не за ибей. :)
В Ибей е ясно, че няма да те излъжат, само защото санкцийте после са тежки.