PDA

View Full Version : Проблем с очите



meganet
12-29-2009, 21:32
Здравейте от много време виждам едни кръгчета или не знам и аз както ви го обясняя но са некви завъртулки :D и сеено плуват пред мен.Ходл съм на лекар 2 пъти но казват че не е нещо сериозно и искам да попитам има ли и други като мен :D :D

haritov
12-29-2009, 21:38
хубава ебавка

meganet
12-29-2009, 21:43
Не е ебавка само че ;)

terawatt
12-30-2009, 06:51
Има... И аз го имам това, а и други във форума са писали по този проблем...

kalpazanka
12-30-2009, 06:56
Мигрена имаш ли?->Невролог?
Аз заради такива оплаквания си правих скенер и ЕЕГ.

meganet
12-30-2009, 14:46
Нямам мигрена нали съм ходел 2 пъти на лекар нищо не ми казаха само че са ми перфектни очите :D

clever
12-30-2009, 15:22
ее ако продължава отиди на лекар и кажи че може да не е от очите :D обясни му че искаш иследванията които си направи kalpazanka ..

kalpazanka
12-30-2009, 15:40
ее ако продължава отиди на лекар и кажи че може да не е от очите :D обясни му че искаш иследванията които си направи kalpazanka ..
Е той длъжен ли е да казва на лекаря какви изследвания ще си прави?!
Отива в СМДЛ Образна диагностика, вади кеш, плаща си скенера и няма проблем.
За ЕЕГ вече трябва да се оръси за преглед при невролог.

OneGirl
12-30-2009, 15:41
тва са т. нар."мътнини в очите" eye floaters
и от мигрена се получават такива мътнини, но там е по-различно
иначе и аз имам такива и си плуват в полезрението :-D и понякога си ги следя и си играя с тях :lol:

terawatt
12-30-2009, 16:48
тва са т. нар."мътнини в очите" eye floaters
и от мигрена се получават такива мътнини, но там е по-различно
иначе и аз имам такива и си плуват в полезрението :-D и понякога си ги следя и си играя с тях :lol:
Местиш ги по стените и тавана ли... :D

KumchoValcho
12-30-2009, 16:51
тва са т. нар."мътнини в очите" eye floaters
и от мигрена се получават такива мътнини, но там е по-различно
иначе и аз имам такива и си плуват в полезрението :-D и понякога си ги следя и си играя с тях :lol:хаха, аз също
Мисля, че това е напълно нормално.

kalpazanka
12-30-2009, 17:53
^Не е съвсем нормално. ;)

OneGirl
01-01-2010, 13:05
тва са т. нар."мътнини в очите" eye floaters
и от мигрена се получават такива мътнини, но там е по-различно
иначе и аз имам такива и си плуват в полезрението :-D и понякога си ги следя и си играя с тях :lol:
Местиш ги по стените и тавана ли... :D
Ами да :D

unknown7
07-20-2010, 16:15
Нямам мигрена нали съм ходел 2 пъти на лекар нищо не ми казаха само че са ми перфектни очите :D

Btw виж и аз имам мигрена но никой не ми я откри.. ходих на лекари насам на там никой нищо не успя да разбере за мен.. ( покрай тази мигрена ми откриха и проблем с очите .. ) та искам да ти кажа разбрах го когато прочетох за нея в един вестник и след това се разтърсихх в интернет.. Не разчитай много някой лекар да разбере точно какво ти има.. И когато ходих при личната ми лекарта тя ми задаваше въпроси дали съм свръхчувствителна към светлина.. миризми.. и т.н. и след това ме попита дали виждам петна..