PDA

View Full Version : Посветено



Zaharinka
12-29-2009, 22:04
Реших да споделя с вас :-)


Кой е най-добрият човек,когото познавате?А има ли достоен да бъде нарекан с тези думи?Аз познавам моят най-добър човек.Жалко е обаче,че прецаках всичко в отношенията ми.Вероятно заради безграничната ми глупост,егоизъм и гордост.Винаги,винаги ще се обвинявам мили хора.Та да разкажа защо той беше и все още е моят идеал за добър човек.Нито веднъж не каза нещо лошо за някой,нито веднъж не ме накара да се почувствам убидена по някакъв начин.Беше готов винаги да изслуша всяка моя приящвака,всеки мой проблем,без да иска нищо в замяна.Но в замяна аз го обичах и още го обичам като личност от моя живот.Всеки ден се убеждавам,че времето не може да бъде върнато и няма и да стане,но защо да не можем да променим бъдещето?Всеки човек има космическата сила да управлява себе си.Аз сгреших,продължавам да греша защото не съм се научила да се уча от грешките си.Човека,който ме промени към по-добро.Когато виждах,как с лекота се грижеше за всички около себе си му се възхищавах,но не му го казах защото знаех,че аз не мога така.Аз винаги нападам тези,който се опитват да ми помогнат,но понеже съм инат аз си знам своето....
Връзката ми с този човек беше най-емоционалният ми период през годините до сега.И когато най накрая си казах ‘Аз съм щастлива’,плановете се промениха.Не изгубих уважението,не се изгуби възхищението което тая към него.Достигнах нужното духовно ниво за да знам,че аз съм виновна.Защото аз бях лошата,нервната и т.н. Нека не изпадам в подробности.Докато той,моят човек винаги усмихнат и спокоен ме караше да видя нещата от към по-добрата им страна.Много неща не му казах и премълчах.Защото той си знае,че е прекрасен.Единственното което мога да направя е да му се отблогодаря за отделеното време,грижите,за тръпката,за любовта и за още куп неща.Един ден ще стане легендата в моя живот,убедена съм.
Не направих нужните компромиси,не изчаках времето,аз бързах...Закъде бързах не знам.И в краина сметка се оказах без прекрасния човек до себе си.Губя го и като приятел пак заради моята глупост.Не това не е отчаян разказ на една нещастно влюбена тийнеиджърка.Това е разказ за това,как в света има един човек,когото всеки среща и открива в него учителя,който го насърчава към по-доброто.И знаете ли найстина съм сигурна,че трябва да съм голяма касметлийка за да открия 2-ри такъв,но и той няма да е същият.Времената са кофти,всеки си спасява дупето,няма го уважението м/у хората,няма ги усмивките.А ми се иска да ги има.Искам да има и повече хора като него.
Цялата работа имаше смисъл просто явно се обичахме прекалено много (или ми се иска да е било така ) :)).Не позволявайте заради глупави мотиви да загубите своя най-добър човек.Убедена съм,че може да откриете такъв в лицето на приятел,родител и т.н.


Посветено на единствения човек на когото позволих да се докосне до истинското ми аз.

http://www.youtube.com/watch?v=BnUxeZvNwnM

Lucksy
12-29-2009, 22:10
Историята ти много ме заинтригува. Е, така е при хората. Веднъж им се отдава шанс и те го пропиляват... :(

Zaharinka
12-29-2009, 22:42
Ми то аз съм доста свеонрвна и проебавам всичко... :?

ivcheto0o
12-30-2009, 04:55
историята ти е много хубава,о наи-важното е 4е си осъзнала вси4ки и си видяла гре6ките си :) Разбирам те за6тото и аз си знам своето и не ценя истинските хора.....

Bellatrix
12-30-2009, 05:29
Хах, напълно съм съгласна с теорията ти, че "има един човек,когото всеки среща и открива в него учителя,който го насърчава към по-доброто"
Според мен, ако много сте се обичали и ти си усещаш колко много значи за теб, можеш да преглътнеш гордостта си и да му кажеш това, което написа тук на него. Не мисля, че ще го подмине незабелязано. В твоя случай има смисъл да се бориш. Разделили сте се заради някакво несъответствие в характерите, което, колкото и да е странно, е поправимо. Не е като да сте си изневерили или да сте си направили някакво голямо непростимо мръсно.
И аз знам един такъв човек, който ме изпълва главно с възхищение и гледам да се уча от него. (Това прозвуча катом излязло от Стар Уорс :D )

soul1199
12-30-2009, 09:11
защо не му кажеш всичко това,което до сега не си успяла и да го помолиш за 2-ри шанс :)

XTREMEFREERIDE
12-30-2009, 09:49
Чудно,защо след като си осъзнала всичко това,това,че заради теб самата го губиш вече И като приятел,защо по дяволите позволяваш да продължаваш да го губиш?!?! :-o :(
Постарай се.Може би не е толкова късно.

sh3_1s_7h3_0n3
12-30-2009, 09:59
Трудно ми е да определя кой точно е най-добрият човек за мен, защото има няколко, на които ужасно много се възхищавам за различни неща, всеки, от които се е старал да ми покаже 'доброто' дори и в лошите неща. Въпреки че си мисля, че са се престарали с тази добрина и са ме възпитали в някакви стари порядки, които в никакъв случай не важат днес. ((:
Затова пък имам двама други, които ми отрезвяват мисленето и ме свалят на земята.
Но чак пък 'гадже' да е имало такъв положителен ефект... може би да, от гледна точка на това какво да търся, какво да очаквам и на какво да не се надявам. ((:

mrtn
12-30-2009, 10:17
Прекрасна история.. :)

awerw
12-30-2009, 10:31
НАУ4ЕТЕ СЕ ДА ПРАВИТЕ СБИТ ПРЕРАЗКАЗ РОМАНИ НЕ ОБИ4АТ ВСИ4КИ ДА 4ЕТАТ

sladyr4etoo
12-30-2009, 17:25
имам чувството,че чета моята история.. :-#

Sladurcho
12-30-2009, 17:58
Наистина много истини има в историята ти.... Радвай се че поне си го намерила има такива които никога не намират правилния човек и не могат да бъдат щастливи .Смея да твърдя че съм намерил правилния човек, който ме подкрепя и ми желае най-доброто без да очаква нещо насреща