PDA

View Full Version : vitamin C



angel4eto966
12-29-2009, 23:10
знам че има такива теми много използвах търсачката но не намерих това което ме интересуваше. Ако пия vitamin C преди цикъла има ли шанс ваобще да не ми идва щото аз знам че като вече ти е дошло и като пиеш ти спира? Другото което ме интересува е по колко хапчета трябва да се пият? И последно има ли наистина ефект щото доста хора казват че жърши работа но нещо не ми се вярва :? . Е казвайте.........

sexyto0o93
12-29-2009, 23:40
До преди година, кото ми дойдеше и първите 1-2 дни ме "заливаше". Пиех по 1хапче сутрин и 1 вечер преди лягане тези 2 дни. Така ми се нормализираше... Не ми е спирало, но знам, че не е хубаво да се пият каквито и да било хапчета, докато си в цикъл.... На някои им действа с обратен ефект, познавам момичета, на които много им се усилва... Това знам аз :)

Lady_003
12-29-2009, 23:58
С витамин С едвали ще ти се отложи определено не е толкова силен...с него може само да ти свърши по-рано и все пак се иска повече от 1 хапче за тази цел,а това изобщо не е полезно...не си играйте с цикъла така ще дойде време и ще съжалявате само при наистина спешни случаи си позволявай да го забавяш или ускоряваш и то с помощ от гинеколог ;)

angel4eto966
12-30-2009, 15:19
знам че не е много правилно но предполагам че тази нощ ще ми дойде и не ми се иска на Нова година да съм като водопад. Досега никога не съм го правила и не знам даже дали ефект ще има :-k :(

clever
12-30-2009, 15:59
н всеки витамин С действа различно :) познавам хора които като го пият не им идва а на други още на дргия ден са на червено :-D така че не пий нищо.. няма смисъл :) или опитай ако искаш..

chocolatee
12-30-2009, 21:06
На всеки му действа различно, а и не е хубаво да се пие ЧЕСТО с такава цел.Ако искаш пробвай, но.. не знам, както ти си прецениш за добре, само че дано не се получи обратният вариант, че ще е кофти.Ако искаш нищо не пий.. няма смисъл.Е, да, кофти ще ти е, но..Абе, както искаш, твоя работа. ;)