PDA

View Full Version : Проблем с целувките



mixi2223
12-29-2009, 22:33
Здравей, др. Тийн! Много те моля да ми отговориш! Имам ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ... Той е такъв: 1. Не съм се целувала, а почти всички мои приятелки са се се целували, 2. Харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен и ако се получи между нас, той сигурно се е целувал, а аз НЕ и 3. Много искам да се целувам, но се притеснявам прекалено много за това как ще стане, къде ще стане, по какъв начин ще стане. Много ми е гадно, защото не знам как да се целувам. Не знам как се прави всичко това. Моля те, помогни ми!!! :-)

aloveyou
12-30-2009, 07:27
Здравей, др. Тийн! Много те моля да ми отговориш! Имам ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ... Той е такъв: 1. Не съм се целувала, а почти всички мои приятелки са се се целували, 2. Харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен и ако се получи между нас, той сигурно се е целувал, а аз НЕ и 3. Много искам да се целувам, но се притеснявам прекалено много за това как ще стане, къде ще стане, по какъв начин ще стане. Много ми е гадно, защото не знам как да се целувам. Не знам как се прави всичко това. Моля те, помогни ми!!! :-)

1.И кво като не си се целувала ?..И това ще се случи..
2.Отначало и той не знаел да се целува,нали ? Отдаваш се на момента и това е..
3.Изобщо не се притеснявай..Никой не се е родил научен..
Отпускаш се,и се отдаваш на момента..Целувката няма правила = то си идва отвътре..Направи го,без да мислиш,че не можеш за се целуваш
Успех !!

marcy
12-30-2009, 08:09
Виж,нищо сложно няма!Знам,че ще ти е притеснително,но като мине ще се облекчиш..Спомням си моя първи път изобщо не беше като хората,а момчето си беше много опитно..Лесно е просто се отпускаш и оставяш езика да те води..няма правила..След това ти става лесно..Повярвай ми нищо сложно няма! :P

lipstick
12-30-2009, 16:37
Целувката няма правила = то си идва отвътре.

:smt023

hiphop4eto
01-01-2010, 19:03
mii kato se celuna s nqkoe mom4e posle ne iska toi da me celune i neznam kakvo e :o

d3sincet0y
01-01-2010, 23:56
mii kato se celuna s nqkoe mom4e posle ne iska toi da me celune i neznam kakvo e :o

хммм... мислила ли си, че може да е от тееебе???

d3sincet0y
01-01-2010, 23:58
абее вие за най-лесното нещо сте тръгнали да ми се вайкате... еми гнявите се там тва ее... не очаквай да стане като по филмите... ако не от 1 път-ще стане от 2

xrisko
01-02-2010, 09:25
:D

bebencetyy
01-02-2010, 09:45
Бля Бля какво сложно има ?
Сега каквото и да ти кажем ти после
кат тръгнеш да се целуваш какво мислиш че
ще си спомниш ..
Просто ще ти дойде отвътре :P не е сложно никой не
се е родил научен 8) хайде Успех

sunshine955
01-02-2010, 09:59
когато наистина харесаш някой няма да ти пука от нищо..
секи се целува различно :-D
така че не се притеснявай просто го целуни и готово :-)

missTwlight0208
01-02-2010, 11:24
и аз не съм се целувала и кво умряла ли съм ами не, защото аз не искам просто да се целуна с някой за да мога после да кажа оо и аз съм се целувала чакам човека в който ще се влубя наистина...само и само да се целуваш си готова за всеки нали??? а не искаш ли целувката да е с лубимия човек? :)

gab4i7o
01-02-2010, 12:17
ама колко такива теми имаа.. : ) айде карай :D

Защо не го помолиш да те научи момчетата обичат тва.
Или му кажи че отдавна не си се целвала и после той сам ще разбере смисъл ще си личи ако му е харесало
оф дано ме разбра .
се пак най важното е че се харесвате. Да не ти пука :) :D

aloveyou
01-02-2010, 12:55
кат тръгнеш да се целуваш какво мислиш че
ще си спомниш ..


Ами сигурно ще ги научи наизуст 8-)

TokioHotel1
01-02-2010, 21:19
ми то ще ти дойде отвътре :-)

evalin
01-02-2010, 21:57
БЕЗ ДА СЕ ОБИЖДАШ : що не помолиш някоя твоя приятелка дето се е целувала преди да те научи или просто и кажи че искаш да разбереш дали е готино да се целуваш с момиче .. ддз нещо такова :D :D така или иначе света доста се обърка.. няма да си първата нито последната ..
но ако те е срам толкова много...
нз миличка :D може би още не си готова ..
ние тука не можем да ти кажем - направи така и така..

както ти дойде от вътре..

НЯМА ПРАВИЛА ЗА ЦЕЛУВАНЕ ;) :lol:

sladuranata1112
01-04-2010, 19:51
moqta purva celuvka be6e golqm proval ama kolko 6te ima sled tova ne se pritesnqvai probvai ne e tolkova stra6no. :) :) aide i yspeh

Marylin
01-10-2010, 16:29
Ами за мен не беше проблем да срамувах се но аз казах на моя приятел не съм се целувала не знам какво е така че ще ме търпиш а той се целуваше толкова хубаво после аз се отпуснах и така всичко стана но нали скъсахме след време ии се появи ново момче ам то също по голямо и аз ужас страх боже забравила съм боже еди какво си ам какво стана отпуснах се поех си въздух и казах майната му да не би той да е бил научен и започнахме за 2-3 секудни така и аз си измислях оправдание от страх но честно казано ако това е момчето за тебе ако ти го обичаш просто се отстави на вълнението нека той започне а ти да довършиш
Знам може би е трудно така като четеш какво ли си казваш лесно им е на думи,но всеки минава през това след време като се сетиш ще почнеш да се смееш.
НО винаги има първи път

УСПЕХ :-) :-) :-)

Cherrycola
01-16-2010, 17:12
Хммм... Аз честно казано съм момиче и съм пробвала с една моя приятелка :) Смятам както и другите,че няма защо да се притесняваш!
8)

IxLOVExMYxBOY
01-17-2010, 09:20
Еми няма точно нещо,което да наизустяваш-въртиш си езика на където свариш,както си искаш-е, не да му олигавиш зъбите... :D Кажи на момчето,че не си се целувала и той,ако наистина изпитва някакви чувства към теб,ще ти помогне. Примерно ще тръгне да те целуне,ти няма да се дръпнеш и когато всичко започне ти просто движи езика си,ама не бъди скована.
Ако искаш пробвай тези работи,на мен ми ги бяха казали,ама не ги изпробвах:
1.Напълни една чашка с вода,пъхни кубче лед вътре и се опитаи да го изкараш само с език,без да всмукваш или подобни такива..
2. Вземи един домат,направи малка дупчица вътре,пъхни си езичето вътре и прави различни опити-експериментирай върху домата (който играе ролята на уста)
Незнам дали ти помогнах някак,ама...

Kmet4e
01-18-2010, 10:30
:razz: :razz: Това последното ме уби :P .. поцелувай се с някого и или с приятелка и преди това си измий зъбите :) и си готова ! :D

TRIPLESIX
01-18-2010, 16:38
първо докоснете леко устните си а ако момчето е по - високо още по добре и всичко ще потръгне :grin: но да знаеш не си отваряй устата като жаба и не бързай веднага да му пускаш език :lol: 8-) успех :)

nyxu
01-18-2010, 19:34
И мен ме беше срам първия път... ноо после се отпуснах ии.. :-) :oops:

Тъъ.. :D да не ти пука от нищо, мляскайте се всеки път като за последно !! :razz:

fenkatakrisi952
01-24-2010, 08:46
Допреди 1-2 месеца и аз се чувствах така :) и аз се влюбих в едно момче което е с 2 години по-голямо,и аз не се бях целувала преди това 8-)
Всичко се случи много бързо и дори не усетих кога се целунахме (за щастие и той има чувства към мен ).Ще видиш че когато му дойде времето ще забравиш всички съвети които ти дадем :)
И не се притеснявай от това,че той се е целувал и преди,едва ли ще е проблем :) :)
Успех :-) :-) :-)

prodavam4
01-24-2010, 14:30
Няма научаване, идва ти вътрешно . :P

teenems
01-24-2010, 19:13
или гледай клипчета ;дд

blueprincess
01-30-2010, 08:56
Здравей, др. Тийн! Много те моля да ми отговориш! Имам ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ... Той е такъв: 1. Не съм се целувала, а почти всички мои приятелки са се се целували, 2. Харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен и ако се получи между нас, той сигурно се е целувал, а аз НЕ и 3. Много искам да се целувам, но се притеснявам прекалено много за това как ще стане, къде ще стане, по какъв начин ще стане. Много ми е гадно, защото не знам как да се целувам. Не знам как се прави всичко това. Моля те, помогни ми!!! :-)

Не се притеснявай..И аз съм на 12 и харесвам едно момче с 2 години по-голямо от мен..Обаче разбрах че той се целува само с език.. :( А аз така пък ептен не мога..Отдай се на момента и ще успееш..Аз първият пък като се целувах с желание също не можех но когато забравих за всичко..И успях и стана много добре..Беше невероятно..!Това е моят съвет! :-) Късмет!

KvartalnataPrincesa
01-30-2010, 19:23
primerno moqta parva celuvka be6e kogato bqh leko piqna i stana perfektna taka 4e vob6te ne mu misli a go napravi (*)

nadenceto0o96
02-04-2010, 08:23
никой не е перфектен .. :)
заа всичко си има първи път .. :P

An4oBG
02-05-2010, 17:10
Междодругото, и аз имах гадже, с което скъсахме миналата година през септември. Аз исках много да го целуна. И веднъж като се връщахме от училище го заведох на едно тихо място, като му казах че искам да му кажа нещо СПЕЦИАЛНО. Наведох се към ухото му, за да му го прошепна и тогава вместо да му кажа нещо аз го целунах, но по бузата. На него май му хареса, защото и той го направи. После бях готова да го целуна по устата, но той не ми позволи, защото се срамуваше. Да знаеш, не прави така, че да притискаш момчето, което харесваш. (не че аз бях такава, но все пак ходихме вече година и половина и нямах късмет - кой знае, на всеки можеш да попаднеш!) Първо си намери гадже. После нащата ще се развият от самосебе си, само ако не бъдеш нахална. Накрая всичко ще се получи. :-o Ти всъщност на колко си?

ThroughStruggle
02-06-2010, 15:42
Няма правила. Може да е бавно и романтично, или бурно и страстно. 8-)
Просто се остави на течението. Започни по-бавно, разтвори леко устни. Другото само ще се случи. ;)

sunshinee1936
02-27-2010, 22:01
леле докато четох и напрао се съсипах :D вие нормални ли сте хахаха секи се целува едно и също само някои пускат повече езици други не ,, някои пускат поиче слюнки други не ,, някои се целуват по бързо други не .. тея простотии как да си въртиш езика и т.н. са пълни простотии // както са казали по нагоре като ти дойде момента забравяш за всичко и ти идва отвътре

sashit0
02-28-2010, 17:29
Малее тези коментари ме убиха :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz:

nikity9926
02-28-2010, 17:49
Спокойно, какво като не можеш, и аз преди не можех. И той не е можел. Един съвет:
Да се целуваш е лесно. Просто се оставяш на момента и то ти идва отвътре... Просто... как да обясна... еми не мислиш просто. То ти идва. Пък за мястото не е толкова сложно. Където искаш го праиш и готово ;) късмет :)