PDA

View Full Version : Epiltech-натурална епилация?



graphicflower
12-30-2009, 00:01
Някой пробвал ли е този продукт и може ли да сподели мнението си за него и дали го е виждал да се продава по магазините или е само по пощата?
http://www.epiltech.bg/images/stories/img1.png
http://www.epiltech.bg/component/content/article/3
http://www.youtube.com/watch?v=K8nmQ6_pzm4

Смолата Epiltech е новият естествен метод за епилация


За да имате гладко и привлекателно тяло Вие трябваше да бъдете подлагани на "варварски практики" и болезнени процедури, които оставят своя отпечатък върху кожата в продължение най-малко на три дни. А всеки метод има своите недостатъци: кремът Епилатор се състои от киселини, които горят косъма, и дразнят кожата, без дори да елиминират корена на косъма; колата маска е травмиращ метод за кожата и понеже тя е с химически състав къса косъма, често без да извади луковицата му, което води до раздразнение и фоликулит; бръснача увеличава експоненциално растежа; лазера е много скъп, трябва да се направи от експерт и не винаги е гаранция за резултат. Накратко, винаги има нещо, което не е наред!

Сега е време за промяна, дошъл е момента да върнеш красотата на тялото си без компромиси, да се наслаждаваш на всеки момент с радост и спокойствие. Epiltech е решение на вашите нужди.

Ние свързахме лепящата сила на натуралната смола от растението Colofonia с успокояващия и забавящ ефект на протеолитичните ензими, с добавени етерични масла и "подправени" с целия опит на нашите служители, за да решим окончателно проблема с ненужното окосмяване.
Конкретно папаин, е протеолитичен ензим от клас хидролази, който се извлича от неузрели плодове от папая (Carica Papaya), и се използва в козметични продукти за епилация, защото има свойство да забавя растежа на косъма по тялото.

Bromelain, се намира в големи количества в стъблото на ананаса и е в състояние да насърчава противовъзпалителни действия и резорбция на отоци, помага да се успокои кожата от травмата на извличане на косъма.

Етеричните масла от Здравец и Larrea се свързват с ензимите и създават пречки за подхранването на луковицата, което води до пълното й атрофиране, и краиното елиминиране на косъма. Те също така оставят кожата много мека и хидратирана почти седмица.
Естествената смола покрива косъма по цялата му дължина и дълбочина, и благодарение на неговата лепяща сила позволява изваждането на косъма с едно нежно движение, което не позволява скъсването му, и безболезнено отстраняване без да травматизира кожата.
Няма противопоказания за употребата на продукта, може да се използва и от хора, които страдат от разширени капиляри, ултра-чувствителна кожа, хипертрихоза.

На пазара със сигурност можете да намерите много продукти за епилация, бръснене, кола маска, кремове, спрейове, ... но всички те крият проблеми. И аз съм сигурен, че ти ги познаваш всичките.

* Това е време, за да пробваш нещо ново.
* Epiltech ви дава епилация без компромиси.
* Тя не причинява фоликулит.
* Не дразни кожата.
* Естествена е.
* Забавя растежа.
* Може да бъде използвана по цялото тяло, дори след солариум или някаква друга процедура.
* Лесен е за употреба!

Epiltech: Решението на проблема Ви!

Sladyranna
12-30-2009, 05:22
Излгежда супер :shock:

heiress
12-30-2009, 05:49
На мен ми изглежда съмнително.

Bibz
12-30-2009, 06:58
500ml = 17EВРО

Ако наистина чуя добри отзиви от хора, ЛИЧНО ИЗПРОБВАЛИ този продукт, бих си го купила. 8-)

А иначе може да си купите и 3 за 34ЕВРО

chocolatee
12-30-2009, 09:12
На мен ми изглежда съмнително.
На мен също. :?

desy83
12-31-2009, 15:05
i as sa6to imah samnenia..no nakraia re6ih da si napravia podarak ;) i 4esno kazano dosta dobro e...a nai mi haresa 4e po4ki nikakva bolka ne sa ose6ta..!!! a obeskosmiavaneto stava po dobre ot kolata maska..

KumchoValcho
12-31-2009, 18:25
^ :shock:

на мен ми звучи като обикновена кола маска, просто описанието е доукрасено.. :-o 8-)

Sladyranna
01-01-2010, 09:27
desy83 разкажи нещо повече. Заслужава ли си парите? Хубаво ли мирише? Има ли дълготраен ефект?

desy83
01-01-2010, 16:34
mirizmata ne moga da ia opi6a..priatna e..
za dalgotraina efekt o6te ne moga da ti kaja..izpolzvah ia predi edna sedmiza..i ne zanam..
no po princip niama ni6to op6to sas kola maska..
s kola maska vse papki mi izlizaha..a sas tazi "smola" ne!!!
mislia 4e si struva parite..i sledva6tia pat smiatam i da kupia i ot drugite produkti..
a nai mi haresa na4ina po koito sa izpolzva..;) vi6te klip4eto v saita!

vellvet
01-01-2010, 16:45
искам гооооо Има ли някакъв друг начин за поръчка? защото до сега не съм поръчвала нищо по и-нет никога не ми се е налагало

KumchoValcho
01-02-2010, 07:49
mirizmata ne moga da ia opi6a..priatna e..
za dalgotraina efekt o6te ne moga da ti kaja..izpolzvah ia predi edna sedmiza..i ne zanam..
no po princip niama ni6to op6to sas kola maska..
s kola maska vse papki mi izlizaha..a sas tazi "smola" ne!!!
mislia 4e si struva parite..i sledva6tia pat smiatam i da kupia i ot drugite produkti..
a nai mi haresa na4ina po koito sa izpolzva..;) vi6te klip4eto v saita!Видях клипчето и е много яко как се използва, няма лентички и подобни глупости..
А косъмчетата от корена ли се изкарват?

desy83
01-02-2010, 14:42
kosmite izlizat ot korena..po izpolzvanata smola sa vijdat celite ;) !!! a za kpuvaneto 4eres internet niama pritisnenia..to stava 4eres paypal..a paypal e ot nai sigurnite..ako ne polu4i6 stokata ti vra6tat parite.. :grin:

silwinka
01-02-2010, 15:16
Не ми допада..прилича ми на обинковена кола маска! Аз съм си с епилатора и самобръсначката..такива нови методи и техники нямам намерение да ползвам..

realboy
01-02-2010, 20:25
Моля ако още някой го е пробвал да пише приликите и разликите с колата маска ... болката каква е, ефектът също ? И колко примерно стига за обезкосмяването на цели крака или цели ръце ... да си направим горе-долу сметка колко да си вземем ... мерси предварително !

KumchoValcho
01-02-2010, 21:03
Аз много искам да го пробвам, но проблема е, че нямам кредитна карта на разположение (до колкото схванах трябва кредитна или дебитна карта, за да се поръча..). Да знаете от къде другаде мога да си го поръчам без да е нужно кредитна карта и т.н.? :-o

realboy
01-02-2010, 21:30
Аз много искам да го пробвам, но проблема е, че нямам кредитна карта на разположение (до колкото схванах трябва кредитна или дебитна карта, за да се поръча..). Да знаете от къде другаде мога да си го поръчам без да е нужно кредитна карта и т.н.? :-o

Ами не може от другаде ... иди утре в някоя банка и подай документи за ВИЗА ЕЛЕКТРОН :) Напълно безплатно е и след 5-6 дни ще ти е готова ;) или помоли приятел, който има такава да му преведеш пари и той да ти я вземе :) Ще чакам ако има още отзиви и при още малко плюсове и хваления ще си взема и аз !

Slyn4o
01-02-2010, 22:07
Бих си го купила основно заради зоната на триъгълника, защото въпреки че търпя кола маската там, много би ме облекчило нещо по-безболезнено... Обаче ако няма същият ефект или боли пак толкова, не виждам смисъл.

Освен това забелязах, че се нагрява със специален нагревател - някой знае ли дали това може да се направи по друг начин или задължително трябва да си купя комплект...?

Иначе всичко изглежда просто идеално, край на грижите с окосмяването навсякъде... И ако нещата са такива, каквито ги описват, не само, че си струва парите, ами и даже са му малко :)

Neopitom3na
01-02-2010, 22:13
Брей :D

realboy
01-02-2010, 22:27
Айдеее чакаме отзиви :-P

realboy
01-03-2010, 21:05
майка му стара май никой няма отзиви за това чудо :-o няма да рискувам :x

boyan4eto
01-08-2010, 06:53
Досега отзивите в тази тема бяха доста добри, нз какво повече искаш...

eli0104
01-08-2010, 09:07
Zdr, moly da mi kajete, koito go probval da opishe bolkata, a po tochno da y sravni. Blagodary.

graphicflower
01-08-2010, 09:19
Адски много я искам. Имам много приятели, които са доволни от нея, но аз нямам кредитна карта, пък и тук е вилна зона и поща няма. :(
До колкото знам от приятели болката е минимална и е адски по-малка от тази при обикновенната кола маска. Косъмчетата се изтръгват от корените и не остават пъпки, а ако ползвате и другите продукти даже и зачервявания няма.

lifelesscorpse
01-08-2010, 12:32
Вече съвсем сериозно обмислям да си я купя.Обаче нямам толкова пари наведнъж...хмм...

BITCH_FROM_HELL
01-08-2010, 12:41
Можете да платите и с наложен платеж, т.е на мястото на доставката, когато получите продуктите. За целта ни изпратете имейл на sales@epiltech.bg Е-мейл адресът e защитен от спам ботове. , като включите трите си имена, адрес за доставка, продуктите, които желаете да закупите и GSM или друг телефон за връзка. няма нужда от кредитна или дебитна карта :)

KumchoValcho
01-08-2010, 16:50
^Добреее, адски се изкушавам да поръчам :oops: 8-)

l0llip0p
01-08-2010, 16:53
^Добреее, адски се изкушавам да поръчам :oops: 8-) :shock:

desy83
01-08-2010, 20:29
za bolkata moga da ti kaja tova...as biah po4ti sviknala s kola maska...a sas smolata na epiltech imam 4ustvoto 4e epilaziata e bezboleznena..;;))!!! no tva sigurno zavisi ot 4ustvitelnosta na kojata... :-o

vampireee
01-11-2010, 01:20
ооо просто няма как веднага пращам имейл да поразпитам и си го поръчам :grin:

vampireee
01-11-2010, 07:46
пише да се загрява до 40 градуса това няма ли да ми изгори кожата :Д и след като няма да си купувам устройството за загряване малко се притеснявам да не взема да се обезобразя 8-)

desy83
01-11-2010, 16:54
spokoino...niama da sa izgori6.;)
temperaturata na tialoto e 36 gradusa...40 gradusa e mnogo mauka raznika.. :grin:

vampireee
01-11-2010, 17:09
spokoino...niama da sa izgori6.;)
temperaturata na tialoto e 36 gradusa...40 gradusa e mnogo mauka raznika.. :grin:
я разкажи повече
след колко време поникват космите

luf4eto
02-20-2010, 20:59
ey desy83 6te kaje6 li koi produkti si si vzela.. smi dali si vzela i nagrevatelq.. 6ot nz bez nego kak 6te se zagrqva..hm.. v mikrovalnovata??:D sa6to se 4udq dali ako si vzema obiknoven eksfoliant ot magazina dali 6te ima sa6tiq efekt?? ti spazvala li si striktno instruckiite i sedmicata za podgotovka?
a i poneje si pisala predi pove4e ot mesec plz kaji dali ima nqkakvo podobrenie v rezultata..i tn :}
mersi predvaritelno :)

Freshnes
02-20-2010, 22:07
абе само аз ли не разбрах колко пари е това :oops: ... иначеее мн се зарибих мн мн мн искам да си купя такова, защото кола маска не искам да опитвам :x 8-)

rosencetooo
02-21-2010, 06:55
Амм.. нещо не ми вдъхва доверие това ;)

Cranky
02-21-2010, 06:59
Е ще може ли да се затопля на котлон, примерно? 8-) 8-)
Не ми се дават пари и за нагревател..

Shadowsogirl
02-21-2010, 07:22
Аз предпочитам с кола маската. Такива работи ме съмняват много. :?

blondeVIP
02-21-2010, 08:11
Ами добре ми изглежда, имам някакви съмнения, ама гледам и Деси, и коментарите в youtube са положителни. . мисля да го пробвам и ще пиша отзиви. . само да се навия :D

Christine
03-03-2010, 16:29
Побутвам темата. :)
Поръчах си една кутия, след няколко дни ще пиша отзиви :)

_butterfly_
03-06-2010, 10:39
Ще следя темата, защото това ме заинтригува особено начина на епилиране- изглежда толково лесно и безполезнено. Ако има ефект си струва парите.

blondeVIP
03-06-2010, 11:16
Побутвам темата. :)
Поръчах си една кутия, след няколко дни ще пиша отзиви :)
Когато я получиш, би ли споделила мнението ти, защото аз още се колебая . .

titinkaa
03-06-2010, 11:56
абе само аз ли не разбрах колко пари е това :oops: ... иначеее мн се зарибих мн мн мн искам да си купя такова, защото кола маска не искам да опитвам :x 8-)

34лв е,на бг цена

titinkaa
03-07-2010, 07:18
А някой знае ли колко е доставката?

AraBella
03-07-2010, 10:37
Пише, че е 10 лв. за цялата страна.

titinkaa
03-07-2010, 11:41
има промоция една кутия от смолата с нагревателя за 110лв,а да не говоря другите промоции кви са за по 200лв и нагоре :shock:

Гледайте кви чудеса върши...
http://www.youtube.com/watch?v=I54fTXvgUUI

NeverTheSame
03-07-2010, 14:57
Много се запалих от това нещо..На крачка съм да си го поръчам обаче ме интересува наистина може ли да се ползва без да си купувам нагревател,че ми излиза доста солено xD

Christine
03-09-2010, 08:42
Когато я получиш, би ли споделила мнението ти, защото аз още се колебая . .
Разбира се. :)
Значи, аз си я поръчах с наложен платеж, като им писах по мейла, след което те ми отговориха с цената - ок. 50 лева общо с доставката и платежа, питаха дали още искам да ми я доставят и аз казах да. Сряда я поръчах, четвъртък ми писаха и им отговорих, понеделник дойде.
В общи линии това си е просто кола маска, но зелена и с мирис на дърво. :-D Нагревател не съм си поръчвала, загрях си я на водна баня. Малко бавно загря, и то само една част от дясно, ама аз си я пробвах веднага.
В последно време се бръсна, но пак не ме боля особено. Все пак не си я купувайте само защото не боляла, не е чак толкова голяма разликата. Кожата наистина стана много мекичка.

Амм, това е.

titinkaa
03-09-2010, 11:07
Когато я получиш, би ли споделила мнението ти, защото аз още се колебая . .
Разбира се. :)
Значи, аз си я поръчах с наложен платеж, като им писах по мейла, след което те ми отговориха с цената - ок. 50 лева общо с доставката и платежа, питаха дали още искам да ми я доставят и аз казах да. Сряда я поръчах, четвъртък ми писаха и им отговорих, понеделник дойде.
В общи линии това си е просто кола маска, но зелена и с мирис на дърво. :-D Нагревател не съм си поръчвала, загрях си я на водна баня. Малко бавно загря, и то само една част от дясно, ама аз си я пробвах веднага.
В последно време се бръсна, но пак не ме боля особено. Все пак не си я купувайте само защото не боляла, не е чак толкова голяма разликата. Кожата наистина стана много мекичка.

Амм, това е.

Искаш да лажеш,че дали с кола маска дали с това все едно и също е,така ли?А иначе лесно ли се махат с тая маска,смисъл както по клипчетата показват?

Christine
03-09-2010, 20:55
Ами почти същото е, но няма лентички и май наистина боли по-малко. Много лесно се отлепя, да.

luf4eto
04-19-2010, 09:28
Когато я получиш, би ли споделила мнението ти, защото аз още се колебая . .
Разбира се. :)
Значи, аз си я поръчах с наложен платеж, като им писах по мейла, след което те ми отговориха с цената - ок. 50 лева общо с доставката и платежа, питаха дали още искам да ми я доставят и аз казах да. Сряда я поръчах, четвъртък ми писаха и им отговорих, понеделник дойде.
В общи линии това си е просто кола маска, но зелена и с мирис на дърво. :-D Нагревател не съм си поръчвала, загрях си я на водна баня. Малко бавно загря, и то само една част от дясно, ама аз си я пробвах веднага.
В последно време се бръсна, но пак не ме боля особено. Все пак не си я купувайте само защото не боляла, не е чак толкова голяма разликата. Кожата наистина стана много мекичка.

Амм, това е.



vapros4e :) kolko vreme e gladko sled tova? pove4e li otkolkoto s kola maska? iiii za kolko epilacii stiga 1 opakovka :? misi predvaritelno

tzvetina
04-18-2012, 08:39
Здравейте,
от известно време търся информация за тази смола, но не намирам отзиви по отношение на ефекта във времето.
Сега попадам на тази тема, но виждам, че последния коментар е от преди две години :(
Моята кожа е много чувствителна, досега съм ползвала почти всички методи за обезкосмяване - коламаска, епилатор, самобръсначка, някои ми възпаляват кожата по-малко, други повече, но в крайна сметка кожата ми е все зачервена и става като шкурка :(
Една приятелка я е ползвала еднократно в козметичен салон в Италия и казва, че не е усетила болка и кожата й не е останала суха след това. Но по отношения на ефекта във времето не може да ми каже нищо, а за мен е изключително важно.
В сайта www.epiltech.com намирам много интересна информация, но не знам доколко е достоверна...
Някой ползвал ли я е за по-дълго време? Можете ли да споделите какви са резултатите?
Благодаря :)