PDA

View Full Version : Да му вярвам ли?



takeabreathe
12-30-2009, 08:16
Здравейте. Дълга е историята ми, но ще се опитам да я съкратя. Компанията ми е голяма. С всички се познаваме от съвсем мънички. Някой сме на 17, други вече на по 19.. Уважаваме се много и си споделяме всичко. До тук добре. Едно от момчетата ми е хмм.. харесала съм си го от 6 клас 8-) .. Ами той просто е прекрасен :oops: Преди всичко е добър приятел и винаги ме е слушал и разбирал. Миналият месец с компанията бяхме в един бар. Всички сме от един квартал и след като се прибрахме, пред блоковете останахме само аз и въпросното момче. Той ме целуна .. попитах го защо го прави, но той само измълви, че така искал и продължихме да се целуваме 8-) . Всичко си остана до тази целувка и на другия ден нещата потръгнаха по старому. До вчера :( беше сам у тях и ни покани на купон. Всички си пийнахме, забавлявахме се. Той ме помоли да сляза с него до долния етаж за вино. Слязохме и аз си събувах обувките, изправих се и той стоеше срещу мен.. вдигна ме на ръце и.. пак ме целуна. Аз седях като гръмната, защото си мислех, че всичко от предния месец е било само целувка.. Той ме сложи да седна, гушна ме и ми каза Обичам те............... :( :( :( Честно, това ме разби от всякъде! Обичах силно един човек и след като ме остави не бях изпитвала нищо по- специално към никой. Но това момче.. а и тея думи.. не знам дали да му вярвам! Хем беше пийнал, хем го познавам много добре. Той обичаше една девойка, но не се получи между тях.. обаче имам чувството, че още я обича! Много пъти ми е казвал да не забравям, че най- важна е първата любов, а неговата първа любов е тя. След малко отивам у това момче с 1 момиче да чистим след снощи и ми е много старнно как ще се държи.. Утре, на НГ, ще сме заедно и...ужасно ми е объркано, не знам какво да правя.. НЕ ЗНАМ! ](*,)

izlishna
12-30-2009, 08:25
Според мен той е забравил 1-вата си любов и иска да започне на ново, след което може би е влюбен в теб .. Ако и утре има такива мигове с него, го попитай изпитва ли нещо към теб или всичко е под влиянието на алкохола :) Ако ти каже да.. то от там нататък всичко ще се изясни и ще стане по-лесно :)

ivcheto0o
12-30-2009, 08:27
пияните казват истината 8-) Може би те харесва,нз 4ак оби4 ми е странно.Но определено има не6то към теб,мисля 4е 6те е наи-добре да поговорите и да се изясните.А това за първата Любов не мисля 4е е то4но така,едва ли е наи-важна,но съсъ сигурност е незабравима :)

Zarity
12-30-2009, 08:30
Според мен той е забравил 1-вата си любов и иска да започне на ново, след което може би е влюбен в теб .. Ако и утре има такива мигове с него, го попитай изпитва ли нещо към теб или всичко е под влиянието на алкохола :) Ако ти каже да.. то от там нататък всичко ще се изясни и ще стане по-лесно :)
Мдаам :)
Пък и да не забравяме,че под влияниие на алкохолеца се казва по-лесно истината.Може да е искал да ти го каже преди време,но сега е събрал смелост.И аз съм тъй :D

izlishna
12-30-2009, 08:30
Може би те харесва,нз 4ак оби4 ми е странно.

Защо да не я обича след като се познават от малки и той винаги я е подкрепял във всичко ? Даже е нормално.. Според мен тя има шанс със него :)

ivcheto0o
12-30-2009, 08:34
Може би те харесва,нз 4ак оби4 ми е странно.

Защо да не я обича след като се познават от малки и той винаги я е подкрепял във всичко ? Даже е нормално.. Според мен тя има шанс със него :)

то и аз мисля 4е има 6анс с него,но както казах наи-добре да поговорят 6тото тои я обърква-единия ден я целува на другия се едно не е било.

soul1199
12-30-2009, 08:35
ами според мен иска да продължи напред,защо не поговорите и не се изясните,какво ще става м/у вас :)

s3nsual
12-30-2009, 08:37
Съгласна съм с горните мнения , че сигурно е забравил първата си любов и може би иска да бъде с теб . Поговори с него , когато е трезвен .

izlishna
12-30-2009, 08:38
Може би те харесва,нз 4ак оби4 ми е странно.

Защо да не я обича след като се познават от малки и той винаги я е подкрепял във всичко ? Даже е нормално.. Според мен тя има шанс със него :)

то и аз мисля 4е има 6анс с него,но както казах наи-добре да поговорят 6тото тои я обърква-единия ден я целува на другия се едно не е било.

Аз мисля друго.. Той си мисли, че тя има само приятелски намерения към него и се страхува да бъде отхвърлен, както и да загуби ценното приятелство с нея.. За това да пробва така, както казах по-горе :)

valdesbg
12-30-2009, 08:40
Ама странно създание е човека. Мрънкате че момчетата сме свине и само искаме да ви наебем.

В твоя случай момчето е дошло на крака при теб и си е казало всичко точно както е, по страхотно романтичен начин и определено е бил искрен. Не не е бил пиян, макар и да е изглеждало така.

Защо при всичко това продължаваш да се правиш на 2 и половина и да търсиш причини да НЕ направиш това което искаш?

Човека е изтъкан от страхове, съмнение и липса на вяра. Тъжно, но факт.

CrAzYanDlaZy
12-30-2009, 08:45
дам така е пияните си казват всичко 8-) и нямам кво да добавя , съгласна съм с всички мнения по- горе :)
и късмет :-)

takeabreathe
12-30-2009, 08:47
^ беше на 4 големи джина и 2 водки, ама добре, не е бил пиян..щом казваш 8-) а ако са се случиили и други неща и почти се е стигнало до секс, тогава какво, любов ли му викаш?


Хора вярвайте ми, че не е никак розово, не знам какво да правя..

takeabreathe
12-30-2009, 08:47
благодаря на всички ви.. :)

izlishna
12-30-2009, 08:50
^ беше на 4 големи джина и 2 водки, ама добре, не е бил пиян..щом казваш 8-) а ако са се случиили и други неща и почти се е стигнало до секс, тогава какво, любов ли му викаш?


Хора вярвайте ми, че не е никак розово, не знам какво да правя..

Ами обясни по-точно какво е, че да можем да ти даваме по-точни съвети.. Ти си разказала историята и после викаш повярвайте ми не е толкова розово :)

takeabreathe
12-30-2009, 08:57
след целувката и обичам те, целувките станаха далеч по- страстни и интимни.. и се стигна почти до секс .. но не го направихме, защото аз не пожелах, а той беше настойчив.. обаче през цялото време ми повтаряше Обичам те, ти не ме ли обичаш? .. ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооох ](*,)

soul1199
12-30-2009, 08:58
след целувката и обичам те, целувките станаха далеч по- страстни и интимни.. и се стигна почти до секс .. но не го направихме, защото аз не пожелах, а той беше настойчив.. обаче през цялото време ми повтаряше Обичам те, ти не ме ли обичаш? .. ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооох ](*,) :shock: :shock:

takeabreathe
12-30-2009, 09:01
да, точно такава реакция очаквам .. :shock: :(

valdesbg
12-30-2009, 09:06
Аз мойто мнение си го казах.

А ти си чупи главата и се терзай колкото искаш. Секс, кекс курабийки - разбираш ли че сама си поставяш ограничения, които не искаш.И после мрънкаш да ти кажем какво да направиш за да ги махнеш. Е малко енагло, не мислиш ли?

Съвет - човека все някога ще изтрезнее. Припомни му какво ти е казал. И гледай реакция.

s3nsual
12-30-2009, 09:08
след целувката и обичам те, целувките станаха далеч по- страстни и интимни.. и се стигна почти до секс .. но не го направихме, защото аз не пожелах, а той беше настойчив.. обаче през цялото време ми повтаряше Обичам те, ти не ме ли обичаш? .. ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооох ](*,)
Може просто да е искал да спи с теб , но може и да има някакви чувства.Пак повтарям горното си мнение - изяснете се когато той е трезвен !

takeabreathe
12-30-2009, 09:08
Аз мойто мнение си го казах.

А ти си чупи главата и се терзай колкото искаш. Секс, кекс курабийки - разбираш ли че сама си поставяш ограничения, които не искаш.И после мрънкаш да ти кажем какво да направиш за да ги махнеш. Е малко енагло, не мислиш ли?

Съвет - човека все някога ще изтрезнее. Припомни му какво ти е казал. И гледай реакция.

макар и под формата на заяждане 8-) - благодаря. :) даде ми кураж да не съм страхливка и да поговоря с него.. :)

valdesbg
12-30-2009, 09:12
Авторке - ако се бях заял сега щеше да ме псуваш до 9-то коляно. Показах ти нещата от по различен ъгъл. Както виждам имало е ефект :)

Успех :)

takeabreathe
12-30-2009, 09:16
не, аз не обичам да псувам 8-) благодаря все пак, благодаря много. :)

Presley
12-30-2009, 09:23
Абе недей да иэпадаш в такива дълбоки раэмисли и страсти.
Ако го искаш и ти - вэимайте се и BE HAPPY.
Пък каквото стане.
Ай сиктир.Нали энаеш,че понякога проблемът идва не от невнимание,а от прекалено вэиране. ; ) - 100% true.

sh3_1s_7h3_0n3
12-30-2009, 09:45
Остави се на момента, няма смисъл да го мислиш, защото така или иначе няма да си отговориш ей така, седейки вкъщи и чудейки се. Времето само ще покаже, а на теб ти остава да живееш в настоящето и да се справяш с текущите си занимания.

awerw
12-30-2009, 10:56
Целуни го и ти и айде газ напреде :D

Sladyranna
12-30-2009, 15:57
Аз мисля, че той е разбрал за твоите чувства към него и гледа да се възползва.

azida
12-30-2009, 18:30
пияните казват истината 8-) Може би те харесва,нз 4ак оби4 ми е странно.Но определено има не6то към теб,мисля 4е 6те е наи-добре да поговорите и да се изясните.А това за първата Любов не мисля 4е е то4но така,едва ли е наи-важна,но съсъ сигурност е незабравима :)

наистина поговори с него. . . попитай го дали за него си нещо повече от приятелка :)

Sladurcho
12-30-2009, 18:38
Хаха ти къде ни прати... първо целучки пред блока после целувки на долния етаж ли там къде било... сега пък да се е стигало до секс... Кто е пиян човек е по смел и може би затова точно тогава е събрал смелост да ти го каже :) опитайте да сте заедно бе кво толкова му мислите...хората ей така на маитап се женят а вие тука за едно ходете голям проблем .... И вземи му пусни утре идеалния подарък и перфектното начало на новата година

Sladkabolka
01-04-2010, 08:34
-moje i da ima chuvstva kam teb, shtom ti e kazal obicham te no ti trqbva da imash predvid i che e bil pod vliqnie na alkoholka :D Badi predpazliv pak vremeto samo shte pokaje. Tarpenie ! Mnogo uspeh :)

valdesbg
01-04-2010, 09:21
Няма смисъл да седи темата вече. Случая е приключен.

Rza
01-04-2010, 12:34
Да мислиш значи да живееш, да не мислиш значи да живееш добре.

MiChKoO
01-04-2010, 13:07
може би наистина е забравил за 1 вата любов ! повярваи му

titinkaa
01-04-2010, 13:50
пияните казват истината 8-) Може би те харесва,нз 4ак оби4 ми е странно.Но определено има не6то към теб,мисля 4е 6те е наи-добре да поговорите и да се изясните.А това за първата Любов не мисля 4е е то4но така,едва ли е наи-важна,но съсъ сигурност е незабравима :)
+1

sh3_1s_7h3_0n3
01-05-2010, 13:15
Дори родителите ни ни лъжат с дядо Коледа и дядо Торбалан.

...какво остава за някой 'страничен'.

Затова никога никога никога не вярвай на някого си на 100%.
Всички лъжат. Волно, неволно. Желателно, нежелателно.
Жалко е, но е факт.

lilincituuuu
01-05-2010, 16:50
Момчето ти е казало, че те обича.. кефи се, недей да се чудиш. Следващия път поговорете, питай го дали наистина има чувства към теб или е било ей така, за забавлението :? :) И все пак си имай едно на ум.. :}
Успех! 8) :P