PDA

View Full Version : Най-хубавият ви сън?



nymphadora
12-30-2009, 09:28
Такаа,понеже сънищата са ми много интересни искам да ви попитам кой е вашият най-хубав "романтичен" сън 8-) .И съжалявам,ако темата се повтаря.

Charmine
12-30-2009, 09:35
Че сънувам някое непознато момиче с което сме гаджете и сме влюбени един в друг, и това момиче е много красиво, накрая го правим всичко супер хубаво, после като се събудих се опитвах да си спомня момичето, но не можах... :(

Stan4o123
12-30-2009, 09:39
Че сънувам някое непознато момиче с което сме гаджете и сме влюбени един в друг, и това момиче е много красиво, накрая го правим всичко супер хубаво, после като се събудих се опитвах да си спомня момичето, но не можах... :(

Ето ме,скъпи! :D :D :D

sh3_1s_7h3_0n3
12-30-2009, 09:42
От сигурно близо година насам постоянно сънувам... и досега не мога да се сетя за някой хубав сън. Или ще са крайните кошмари, или поредната глупост... в отговор на което, като се събудя треперя като лист. :-o
Преминавам през егати Периода явно.

0nem0retIme
12-30-2009, 09:47
Сънищата с любимия човек са най-хубави.

Lincheto
12-30-2009, 09:53
От сигурно близо година насам постоянно сънувам... и досега не мога да се сетя за някой хубав сън. Или ще са крайните кошмари, или поредната глупост... в отговор на което, като се събудя треперя като лист. :-o
Преминавам през егати Периода явно.

В подобна ситуация съм. Гадост

XTREMEFREERIDE
12-30-2009, 10:02
От вчера само една ситуация ми е в главата.И дори сега,когато трябва да си спомня някой наистина трогателен сън,аз пак си спомням онази ситуация,само дето не става за темата,защото не е сън.
Може би,когато сънувах как отиваме на почивка само двамата във някакъв наистина прекрааасен ... незнам какво беше всъщност,нещо като оазис?! 8-) :-o

nymphadora
12-30-2009, 10:06
Сънищата с любимия човек са най-хубави.

+1 :smt060

shokoladchety
12-30-2009, 10:13
Преди 5/6 дена гледах за първи път един от епизодите на Jonas Brothers.И снощи сънувах,че съм е едното момче на плаж... :oops: ... Беше супер,не мога да си спомня др такъв сън ...
П.С.-WTF??!! Как се пише"немога" или "не мога" :D :D

awerw
12-30-2009, 10:16
Аве има ама не се се6там то4но май с бив6ата ми се целувахме на един мост :D ама тая ве4ер сънувах котката ми която умря преди 4 години ;(

EnterYourNameHere
12-30-2009, 10:19
Прекалено много са:)

soul1199
12-30-2009, 12:26
много са :oops:

chocolatee
12-30-2009, 12:28
Преди 5/6 дена гледах за първи път един от епизодите на Jonas Brothers.И снощи сънувах,че съм е едното момче на плаж... :oops: ... Беше супер,не мога да си спомня др такъв сън ...
П.С.-WTF??!! Как се пише"немога" или "не мога" :D :D
Пише се не мога - отделно!
А по темата: Не знам, не си спомням.Но напоследък сънувам гадни сънища, кошмари.. :x

gogo4o4o
12-30-2009, 12:30
Че се натискам с приятелката си :grin: :grin: :grin:

kindergarden
12-30-2009, 12:36
edin put sunuvax mom4eto koeto xaresvax golo :)

matty7
12-30-2009, 12:42
последният ми сън, беше с момчето което харесвам...

ние сме в един клас, ама аз не съм му казвала, че го харесвам, а той пък до сега не е имал гадже :-o .
и сънувам си аз, че си седя в коридора пред класната стая и че той изведнъж идва и ме прегръща :lol: предполагам, не звучи романтично, ама беше толкова реален и наситен с емоции този сънн.
иска ми се да се превърне в реалност ...

SuNsHiNe6
12-30-2009, 12:58
Ми сънувам някакво момче в гръб и никога не успявам да му видя лицето,но сякаш е някой познат 8-)

HardGirl666
12-30-2009, 13:22
Ами в момента се сещам за един сън...присъстваше момче,с което се познаваме от близо 2 години,но никога не сме се виждали.Искаше да сме заедно :shock: но знаете,просто връзка от разстояние (аз съм от Пловдив,а той от Казанлък) и връзка по скайп :lol: не върви .. просто изпитвахме някакви чувства един към друг,но той така и не се реши да дойде а и за тези 2 години бая ме беше лъгал,затова накрая стана така че си написа на скайп Нелсс :-) и аз го попитах коя е тя от чисто любопитство и той ме блокира :razz: доста трогателно нали :oops: :D Та съня де .. сънувах,че се връщам от нещо като екскурзия..и в момента,в който се прибирам вкъщи най-добрата ми приятелка ми казва,че той ще ме чака на залез слънце пред моя блок.Започнах да се оправям..облякох една невероятна рокля и като погледнах през прозореца вече беше залез слънце,а това момче от Казанлък беше отвън с някво Кабрио и изтупан с костюм и рози :D Много се развълнувах и хукнах по стълбите надолу,за да го посрещна.Но като излязох вече беше много тъмно,а него го нямаше..като се събудих си мислех "Е поне за първи път го видях в сънищата си и все едно наистина беше реалност.."

rokich
12-30-2009, 14:25
най-хубавият беше, когато сънувах как едно бифше което мноого обичам ми се натиска ;DD

Hilary_
12-30-2009, 14:40
Беше отдавна .. сънувах, че момчето, което харесвах (за него тогава не знаех дали е така) ме беше прегърнало .. седяхме някъде .. и ми каза, че ме обича! След няколко месеца станаха нещата .. :oops:

stupid0boy
12-30-2009, 14:56
Ами аз подкрепям, че сънищата с любиМАТА са най - 'убавите

Assshley
12-30-2009, 15:08
Ммм не си ги спомням вече .. пък и за какво ми е да си ги спомням след като всичките се превърнаха в реалност и хубавите и лошите дори заради човека,когото обичам. :oops:

sladyr4etoo
12-30-2009, 17:21
с момчето което харесвам..че сме заедно..целувки..прегръдки.. ееех да беше реалност :oops:

Sladurcho
12-30-2009, 17:25
Сънищата с любимия човек са най-хубави.

Съгласен съм ! Моите са уникално сладки като сънувам приятелката ми :oops:

izlishna
12-30-2009, 17:28
Сънищата с любимия човек са най-хубави.

Съгласен съм ! Моите са уникално сладки като сънувам приятелката ми :oops:

:)

Seductress
12-30-2009, 17:35
Не помня да съм имала хубав сън с любимия човек :? ... Рядко го сънувам. Отначало всичко си е нормално, пък после все лоши работи се случват. Например, че се разделяме, че той заминава на някъде, че ми изневерява, всякакви простотии, но това бяха най-големите кошмари, които съм имала. :shock: Btw, тези неща ги сънувах след като се разделихме. :shock:

sladUr4U
01-01-2010, 19:01
Че сънувам някое непознато момиче с което сме гаджете и сме влюбени един в друг, и това момиче е много красиво, накрая го правим всичко супер хубаво, после като се събудих се опитвах да си спомня момичето, но не можах... :(

Ето ме,скъпи! :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

buuu
01-01-2010, 19:07
От сигурно близо година насам постоянно сънувам... и досега не мога да се сетя за някой хубав сън. Или ще са крайните кошмари, или поредната глупост... в отговор на което, като се събудя треперя като лист. :-o
Преминавам през егати Периода явно.


точно,,,
и аЗ наистина преминавам през ЕБАХТИ ПЕРИОДА ..

tuzaro
01-01-2010, 19:18
на скоро сънувах как барам една съученичка за пържолата, иначе е имало много други 8-)

ShawnMac
01-01-2010, 19:29
Не знам кога точно беше , но сънувах приятелката ми. Ходихме на екскурзия - не помня точно къде , но беше извън България.И се настанихме в един хотел. В една стая по принцип трябваше да останем 3-ма човека.Аз бях с нея и още едно момче , не помня точно кое беше момчето , мисля че ми беше познат. Така по едно време останахме само аз и моето момиче :oops: . Обстановката беше романтична , никой не ни безпокоеше , леглото беше хубаво , имаше пълнолуние. Тя почна да ме целува супер нежно и ме гледаше много влюбено , по погледа и се разбираше , че ме иска. Почнах да я събличам и точно , когато моментът за същинската част настъпи се събудих...
Колко съм се опитвал да заспа след това само аз си знам :-D :-P :oops:
По принцип не помня сънища , но този няма как да го забравя :oops: [-( :-|

gabi_94
01-01-2010, 19:30
Еми може да се каже, че често сънувам подобни сънища, но в повечето случаи сънувам някакви непознати момчета и като се събудя не им помня лицата...Иначе примерен сюжет: запознавам се с некое готино и свестно момче, обичаме се и т.н., абе простотии :D Скоро пък сънувах един бивш съученик :-D Не съм го виждала от 2 години...Нещо ми се обесняваше в любов :D ...

Neopitom3na
01-01-2010, 19:47
Сънищата с любимия човек са най-хубави.
даа :smt055

Nich
01-01-2010, 22:08
хм.... преди години беше.... с бившия смотаняк спяхме в нас следобеда... а аз сънувах сегашния си приятел ^^ ебати кефа 8-)

gabiiTu
01-01-2010, 22:13
Сънувах го снощи...
Момчето,което обичам най-после спря да се прави на надут и ми призна,че ме обича и всичко се нареди... :(
И беше просто прекрасно... :(

LuxurySk0B
01-09-2010, 15:58
Най-хубавият ми сън досега е , че съм супер здрава анаболна машина

whitebunny
01-09-2010, 16:42
:-o ми нз ако направите тема в която трябва да опишем кошмар ще се сетя за 28934 ама романтичен сън сега не се сещам 8-[ :smt021

mOBSCENE
01-09-2010, 16:43
той си е само за мен. :-o

kypo
01-09-2010, 16:45
най-якия беше преди години кат осънувах че пикая и ми става едно топличко и приятно. и събуждам се след 2 минути и гледам съм се напикал :razz: 8-) тва няма момче дето да не го е сънувало! лудия сън, жалко че вече остарях и не сънувам такива яки работи, а все некакви голотии дето не ми става топло и приятно, а не мога да се обърна само... нищо като стана на 99 ще имам дежа вю - пак ще си пикая на сън 8-)

whitebunny
01-09-2010, 17:41
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: сетих сееееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: то не е точно сън защото чувах само гласа но може да се нарече :D сънувах че ми викат "мамо...мамоо" и се стреснах на повечето хора може да им се тъпо, глупаво още какво ли не но аз много се зарадвах дори не знам защо 8-)

BigFakeSmile
01-09-2010, 18:15
Сънищата с любимия човек са най-хубави.

така е, чувствоо да си с човека, който обожаваш не може да се сравни с нищо

LittleMissSunshineE
01-09-2010, 18:33
Много често сънувам ама все си забравям сънищата... :(

whitebunny
01-09-2010, 18:38
Сънищата с любимия човек са най-хубави.

така е, чувствоо да си с човека, който обожаваш не може да се сравни с нищо
:twisted: :-({|= :smt023 2 мнения няма :)

insane7
01-09-2010, 19:11
Много често сънувам ама все си забравям сънищата... :(
и аз така :-o

LoveHurT
01-09-2010, 22:51
Беше преди месец. Понеже ми е доста симпатичен Спас Делев от ЦСКА (и не само той де :D ) и явно доста съм си мислила за него рпеди да заспя после го сънувах..
Бяха целия отбор, имаше мач в моя град и те бяха гости за 2 дена. Въобще не помня как сме се срешанли, а само че първия ден бяхме заедно и до тук.. Вече е 2рия ден малко преди да си тръгнат беше дошъл вкъщи и през цялото време нищо. Стана време да тръгва, стана облече си якето, а аз само го гледах и нищо друго... след което той ме прегъра и целуна по гушката и прошепна че още предишния ден е искал да го направи, направо настръхнах! ТОЛКОВА БЕШЕ МИ РЕАЛНО, че усещах, че сънувам но и от друга страна все едно беше наистина! В този момент тръгнах да го целуна по бузката и му казвах, че още следващата седмица ще ида до София и точно в тоя момент майка ми светна лампата да ми каже къде ми е оставила пари.. ЛЕЛЕЛлеллеле... толко много и се ядосахх... после се опитвах да заспя и непрекъсното си мислех за това, което съм сънувала, за да заспя пак и да си допродължи съня но уви..

Иначе често сънувам и помня до този момент, че почти съм будна или не знам как да го обясня знам, че сънувам и си повтарям съня наум, за да не го забравя като стана, но винаги го забравям, после само помня, че е било нещо хубаво.. :)

Scouser
01-10-2010, 07:43
Най-хубавият ми сън е свързан с Джесика Алба, сеш се? :grin:

DevilWish
01-10-2010, 07:54
Амии бях си харесала едно момче от България, от Пловдив, но аз не живея вече там, но наистина му бях хвърлила око и тъй като като си бях в България 2 дни по-рано от заминаването ми отидох в Кърджали при дядо ми бях решила да бягам за 1н ден до Пловдив, за да го видя :lol: /вече ест. не го харесвам/, но просто и до ден днешен от време на време сънувам сънища, че отивам в България ,но съм в Кърджали, бягам от там и отивам в Пловдив, обаждам му се и то с белгийската карта даже на сън си виках еййй с тоя роуминг сега :lol: и му казвам да дойде до пазара / 8-) / и той идва след, което му се мятам на врата. :))))) Не знам защо, но е един от най-яките ми сънища ;)
Иначе на последък сънувам само кошмари или секс със непознати :shock:

mechtaq_za_teb
01-10-2010, 13:18
Не си спомням скоро да съм сънувала такъв сън. :(

iLovePussyJuice
01-10-2010, 15:23
Преспах с най-добрата си приятелка, лошото е, че след това се сбъдна. :-o