PDA

View Full Version : HEEELP ;( --- Родителите



vakanciq123
12-30-2009, 11:17
Хора помогнете ми, моля ви.


Проблемът е следния:

Родителите ми са разведени и аз сега живея при майка.
И по закон баща ми има право да ме вижда всяка първа и трета събота от месеца.
А през лятото има право да ме води да кажем на море или другаде за не повече от 1 месец.

Та тази година, в края на лятото, аз имах възможност да отида в чужбина за 1 седмица
и всичко беше уредено и майка беше казала,
че ме пуска (аз толкова се вълнувах), а в последния момент се отказа - и не ме пусна.
И всичко отиде по дяволите --- цялото приготовление --- цялото вълнение
--- и всичко, всичко --- а да не говорим, че това не е безплатно.


И сега, пак имам възможност, този път обаче да отида на ски ( това е мечтата ми от малка ) , но пак зависи от майка.
Най-напред тя ми каза, че е съгласна, че ме пуска. После пък се отказа, сега не знам как да я накарам да ме пусне.


МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ 8-[ .

shisharkatapz
12-30-2009, 11:21
Питай я какво си за нея.Жив човек или предмет ?

aloveyou
12-30-2009, 11:26
Питай я какво си за нея.Жив човек или предмет ?

++
Кажи й,че искаш да отидеш,и че ти е мечтата от малка..Накратко:поговори с нея !!
Успех !!

missTwlight0208
12-30-2009, 12:38
поговори с нея и и кажи да престане да те разиграва като детска играчка! Обясни й че ти много искаш това...и че го заслужаваш! Кажи й да ти каже последно пуска ли те или не а не да ти създава напразни надежди а после само да те разочарова :o

dollsityy
12-30-2009, 16:10
mislq trqbva da i kaje6 4e tova e me4tata ti i 6te i stane malko neudobno 4e tq ne pravi ni6to za da osa6testvi me4tite ti i 6e ta pusne

hiphop4eto
01-01-2010, 20:08
mi tate se ne mi dava ni6to naprimen neska kato iskah da si obuq maratonkite a nqma6e snqg i tate me nakara da si ubuq botu6ite i ako ne go naprava nqma da hoda na vanka :?

hiphop4eto
01-01-2010, 20:10
mi tate se ne mi dava ni6to naprimen neska kato iskah da si obuq maratonkite a nqma6e snqg i tate me nakara da si ubuq botu6ite i ako ne go naprava nqma da hoda na vanka :?