PDA

View Full Version : Спешно!!



0ut0fc0ntr0l
12-30-2009, 11:03
Скъпи съфорумници...искам за Нова Година да направя изненада на баща ми.Те са разделени с майка ми и той живее в Лондон и си търси гадже.Така че, ако някой от е дете с разведени родители може да ми пише.Току виж нещо може да стане.. :)

0nem0retIme
12-30-2009, 11:07
WTF?!?! :shock: :shock: :shock:

crazymm
12-30-2009, 11:08
а бабите може ли да си предлагаме :oops: :lol: :lol:

awerw
12-30-2009, 11:10
Курви4ки търси6 =; тука ги има много на правилното място си гледай ся коя 6ти напи6е имат някои снимки за аватар която ти хареса идва с тебе ;)

EnterYourNameHere
12-30-2009, 11:12
baaaaaaaaaad idea..

chocolatee
12-30-2009, 12:23
:lol: днешното поколение..
ужас
Стягай се, бе!?

ПС:Нещо май ми намирисва на ебавка.. :x

soul1199
12-30-2009, 12:25
:razz: ти си луда :lol: :razz: :razz:

BloodyAmy
12-30-2009, 12:33
Боже, до къде стигнаха..
Трагично е!

kindergarden
12-30-2009, 12:39
tva na film4e mi namirisva :D probvai moje da go vzemat ot disney

JANETKA
12-30-2009, 12:41
чАКАЙ малко , ти търсиш момиче за баща си? ето няколко варианта:
1 отиди на околовръсното
2 може да намериш гадже за баща си или 2 - рата си майка , в сайт за запознанства
и ........... 3
3 мисля , че тва не е твоя работа . Ако баща ти искаше да си намери приятелка , сам щеше да се справи.
Моя съвет е да не му се мешаш в любовния живот
тфа е мн лоша идея

cherryty
12-30-2009, 12:57
OMG -- ne si nared :razz: :shock:

aloveyou
12-30-2009, 13:14
ОМГ..Много лоша идея :neutral:

golqmumnik
12-30-2009, 13:17
Предлагам 200 кила прасе,200 кила сливова и един бидон с кисело зеле,майна 8)

s3nsual
12-30-2009, 13:23
много филми гледаш :lol: :-D

NeverTheSame
12-30-2009, 14:16
Направо нямам думи...ти от небето ли падаш о.О
Първото,което е,че нямаш никфо право да се бъркаш в живота на баща ти,що се отнася до това дали си търси гадже или не и второ тфа е уникално тъпа идея ;]

Hilary_
12-30-2009, 14:40
Боже, до къде стигнаха..
Трагично е!

++++++

stupid0boy
12-30-2009, 15:11
Боже, до къде стигнаха..
Трагично е!
Амииии... той се опитва да търси нова мама за неговия си тати... :oops: :oops: :oops: Няма нищо лошо... само дето ще му излезне скъпо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sladyr4etoo
12-30-2009, 17:11
а бабите може ли да си предлагаме :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

izlishna
12-30-2009, 17:26
Влязла си яко във филма 8)

fenastz
12-30-2009, 17:29
аа в Лондон ?! Аа баща ти толкова ли е зле, че дъщеря му търси гадже ? аа GTFO ? Пронто !

Sladurcho
12-30-2009, 18:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Много злеееееееееЕеЕеЕеЕее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stef93
12-30-2009, 18:12
Защо да е луда? Не мисля че е приятно да имаш разведени родители и да ги гледаш самотни.Браво за идеята!Смятам че доста трудно можеш да направиш нещо по въпроса,въпреки това опитай.Има агенции за запознанства,в които можеш да предложиш баща ти и следователно да търсиш неговата половинка (ако разбира се знаеш какво иска той) има сайтове за запознанства,който са нещо истинско и след като направиш профил на баща ти може да се отзове някой.Не бързай да тръгваш на първата жена която ти падне,обмисли хубаво какво би му допаднало.И отново повтарям,смятам че трудно би станало.Успех все пак.

Sladurcho
12-30-2009, 18:19
Защо да е луда? Не мисля че е приятно да имаш разведени родители и да ги гледаш самотни.Браво за идеята!Смятам че доста трудно можеш да направиш нещо по въпроса,въпреки това опитай.Има агенции за запознанства,в които можеш да предложиш баща ти и следователно да търсиш неговата половинка (ако разбира се знаеш какво иска той) има сайтове за запознанства,който са нещо истинско и след като направиш профил на баща ти може да се отзове някой.Не бързай да тръгваш на първата жена която ти падне,обмисли хубаво какво би му допаднало.И отново повтарям,смятам че трудно би станало.Успех все пак.

1во не е тя човека който трябва да сватосва баща си за която и да е :)
2ро не мисля че тук е мястото където може да намери някой съфорумец с разведени родители и да се правят на сватосници
3то има сайтове за запознанства и т.н. но трябва ТОЙ да изяви желание и да се регистрира и да се занимава.Как може дъщеря му дето е на 15год. сигурно да реши на него какъв тип ЖЕНА би му допаднала най-много.Пък и само от профила на някакви жени не може да се определени дали тя е точната за него:)
4то Дори и да намери някоя която според нея ще е идеалната заместничка на майка и... нали и тази жена трябва да опознае баща и да не е само така лапето харесва някоя и казва искам таз да ми е втора майка...
яяяяяяяя се осъзнайте малко :-x

Stef93
12-30-2009, 18:41
Защо да е луда? Не мисля че е приятно да имаш разведени родители и да ги гледаш самотни.Браво за идеята!Смятам че доста трудно можеш да направиш нещо по въпроса,въпреки това опитай.Има агенции за запознанства,в които можеш да предложиш баща ти и следователно да търсиш неговата половинка (ако разбира се знаеш какво иска той) има сайтове за запознанства,който са нещо истинско и след като направиш профил на баща ти може да се отзове някой.Не бързай да тръгваш на първата жена която ти падне,обмисли хубаво какво би му допаднало.И отново повтарям,смятам че трудно би станало.Успех все пак.

1во не е тя човека който трябва да сватосва баща си за която и да е :)
2ро не мисля че тук е мястото където може да намери някой съфорумец с разведени родители и да се правят на сватосници
3то има сайтове за запознанства и т.н. но трябва ТОЙ да изяви желание и да се регистрира и да се занимава.Как може дъщеря му дето е на 15год. сигурно да реши на него какъв тип ЖЕНА би му допаднала най-много.Пък и само от профила на някакви жени не може да се определени дали тя е точната за него:)
4то Дори и да намери някоя която според нея ще е идеалната заместничка на майка и... нали и тази жена трябва да опознае баща и да не е само така лапето харесва някоя и казва искам таз да ми е втора майка...
яяяяяяяя се осъзнайте малко :-x


Прав си че не е тя човека който трябва да му намира жена,но има такива случаи,от които и от такива неща се получава нещо.Защо да не опита след като мисли че ще помогне,не вярвам да му навреди по някакъв начин.
За мястото че не може да намери деца с разведени родители и да ги сватосват след това-Така е,явно не съм разбарала че търси точно това.
Не разбрах че момичето е и на 15.
За много от нещата си прав,просто идеята на мацката ми харесва,има случаи в които точно децата намират подходящите половинки за разведените си родители.Казах-Не смятам че ще стане,нека просто опита щом го желае.Какво толкова?

sunshinepp
12-30-2009, 18:48
не ми изглежда толкова спешно.. но майка ми и баща ми май ще се развеждат да ти ги предложа?! две разновидности са.. МЪЖКО и ЖЕНСКО? :)

Sladurcho
12-30-2009, 18:53
Прав си че не е тя човека който трябва да му намира жена,но има такива случаи,от които и от такива неща се получава нещо.Защо да не опита след като мисли че ще помогне,не вярвам да му навреди по някакъв начин.
За мястото че не може да намери деца с разведени родители и да ги сватосват след това-Така е,явно не съм разбарала че търси точно това.
Не разбрах че момичето е и на 15.
За много от нещата си прав,просто идеята на мацката ми харесва,има случаи в които точно децата намират подходящите половинки за разведените си родители.Казах-Не смятам че ще стане,нека просто опита щом го желае.Какво толкова?

Да тя иска да помогне на баща си няма проблем,но тя на тази възраст на себе си не може че какво остава за баща си.А и не се знае как ще се почуства баща и след като тя му каже " тате намерих в един форум едно момче(прмерно) на което родителите му са разведени защо не пробваш да се зближиш с майка му ..... и т.н. супер абсурдната ситуация :)