PDA

View Full Version : Ако даже може да се нарече проблем?



rokich
12-30-2009, 13:33
Здравейте!:) Казвам се Милена. Реших да пусна една тема, за да реша наистина какво да правя с моя така наречен "проблем". Преди няколко месеца, се запознах с едно момче. То ми допадна изключително много. Мисля, че и аз на него. Стечение на обстоятелствата май си омръзнахме. Изведнъж започнахме да се караме, да не си пишем. (това е от преди месец, до днес) Той живее в един град на 300км. от София(където съм аз), но понякога идва тук с родителите си. Той е на 15г. , аз на едва 13. Аз имам към него, но не искам да сме повече от приятели, защото ако стане нещо такова.. после ще го загубя не само гато "гадже" ами и като приятел. Преди седмица-две имах проблем с две момичета от неговия град, които бяга решили "че ще им го отнема" по един или друг начин. А аз нямам това намерение. И между мен и това момче, стана дума дали го харесвам. Аз му казах, че не е така, както те търдят и това си беше. От тогава не сме си писали като хората без да се скараме. Аз му пиша 2 дни под ред, той не отговаря. Какво да правя наистина? Адски много съм объркана. Какво да направя, така че да не се караме повече, и да разбера дали има чувства към мен.

missTwlight0208
12-30-2009, 15:31
за какво ти е да разбираш дали има той чувства към теб като ти самата доколкото разбрах нямаш към него. Какво искаш да го нараниш ли? Да отмъстиш на него заради друго момче, което те е наранило? Аз ли грешно те разбирам? Като толкова само искаш да сте приятели птосто му го обясни кажи че не искаш да го загубиш като приятел но и не искаш да го имаш като гадже :)

rokich
12-30-2009, 21:01
да му отмъщавам заради друго момче ли? това пък от къде го измисли? не, нямам никакво такова намерение. :) просто искам да разбера. и му обяснявам, говорили сме си вече за това как няма да се караме, но той продължава.

Leostyle
12-30-2009, 23:27
Защо не го попиташ сама? А доколкото разбрах след като си му казала , че не го харесваш той се е отдръпнал.Дали го е разбрал като харесване за нещо повече от приятелство или като харесване изобщо незнам.Може би се е убидил от факта , че не е това което е очаквал.Между другото какво значи да го изгубиш ... ако го обичаш наистина дори връзката ви да не бъде от най - сполучливите след това винаги има шанс да си останете много добри приятели ... както някои хора казват "Остави сърцето си да те води." - хаха малко изтъркано прозвуча , ама няма значениеее :-P

rokich
01-06-2010, 08:34
Неможем да бъдем повече от приятели и да искаме. Аз съм в София, той на стотици километри. Каква ще бъдетази връзка? Както и да е, благодаря за помоща, мисля, че нещата си идват на мястото.

gabrielich
01-09-2010, 11:25
И да е на стотици километри пак можете да бъдете повече от приятели! Има скайп, телефон... Да знам, не е същото, но това не знъчи, че някой ден ще можете да се съберете... Но мисля, че ти трябва да решиш - искаш ли да бъдете гаджета или не. Трябва да му кажеш чак когато решиш окончателно за да не съжаляваш после! :(