PDA

View Full Version : Какво да правя?



jiciivi
12-30-2009, 15:34
И така моята история започна преди около 2 месеца.Значи вече бившата ми прителка започна да ме харесва<като преди това харесваше бившият ми най-добър приятел.И така малко по-малко станахме гаджета.Всичко си вървеше добре,но преди няколко дни тя говорила с баща си и той явно и е казал нещо и тя реши да ме остави(на именния ми ден),въпреки че твърди че ме обича и аз я обичам много.И сега един ден ми пише<че ме обича и няма значение какво мисли баща и,на другият ден ми казва,че трябва да изчака да се прибере(защото не е в БГ) и аз вече не знам какво да правя,а я обичам много.Моля помогнете ми

sunshinepp
12-30-2009, 16:00
имам чувството, че това момиче се опитва само да те разиграва.. :-o :(

Zarity
12-30-2009, 16:08
Мисля,че е кучка... :-o
:D

Sladurcho
12-30-2009, 16:15
Еми пълна шматка която незнае какво иска в крайна сметка :) Кажи и че няма нищо за гледане да седне и да реши иска ли да е с теб или не... Не може да обичаш един човек ама само защото баща ти ти е казал нещо и ти вече край

ivcheto0o
12-30-2009, 16:21
Еми пълна шматка която незнае какво иска в крайна сметка :) Кажи и че няма нищо за гледане да седне и да реши иска ли да е с теб или не... Не може да обичаш един човек ама само защото баща ти ти е казал нещо и ти вече край

поговорете :)

0nem0retIme
12-30-2009, 17:04
Девойката явно е много повредена. ;д

izlishna
12-30-2009, 17:37
Поредната девойка, която незнае какво иска.. Щом те обича толкова много, какво я интересува мнението на баща и ? А и да не е някоя ограничена да не може да си има приятел :? :?

haritov
12-30-2009, 17:51
обаждаш и се и я питаш

''искаш ли да сме заедно или не''

и без да ти казва ще си помисля и така нататък ако има нещо към теб няма какво да му мисли

искай отговор веднага

Stef93
12-30-2009, 17:56
Разиграва те,да избира-дали да бъде с теб или не.Така само си гyбите времето.

azida
12-30-2009, 18:48
защо въобще се занимаваш с бивши. . . минало заминало и аз обичак бившия си но скасахме и го приживях и както вече казах живота продължава

sunshinepp
12-30-2009, 18:49
защо въобще се занимаваш с бивши. . . минало заминало и аз обичак бившия си но скасахме и го приживях и както вече казах живота продължава

и аз, и аз!

lipsvashh_mi
12-30-2009, 18:52
имам чувството, че това момиче се опитва само да те разиграва.. :-o :(
то не е само чувство-истината е това..мацката най-вероятно е раздвоена дали те иска или не и за да не излезе тя лошата използва баща си под предтекст,че не е добре да сте заедно..
според мен трябва да и кажеш да избира-или е с теб или не...средно положение,в което да не си наранен няма :)