PDA

View Full Version : Първото впечатление



traianat8
12-30-2009, 16:05
Здравейте и съжалявам че пускам такава тъпа тема.Значи как да го кажа, в моето училище ходя с едно от по-известните момчета а аз съм толкова смотана и обикновенна.Онзи ден той ме заведе в едно заведение където бяха неговите приятели и когато той влезна пръв и аз след него свички млъкнаха и след 3 секунди вскисчи направо си умираха от смях зяпаха ме сякаш съм паднало от небето.Следващата седмица ще ходин пак и този път искам да направя добро първо впечатление.Не мога една свястна прическа да си направя наистина съм много смотана.МОЛЯ ВИ кажете ми ако има някакъв начин да си направя свястна прическа и да се гримирам като хората.

silviau66
12-30-2009, 16:09
Пусни една снимчица... Защото не всяка прическа стой.. на всички.. ;) :-) Ейй и съм сигурна, че не си смотана.. По скоро тези, които са ти се смяли са смотани.. А понякога когато човек е с малко мозък (малоумен/тъп) дори и да се промениш той си остава тъп... ;) Така че има голяма вероятност да не е в теб проблема, но все пак да се върнем на първото...Пусни пикче... :) :-) :-)

therichbitch
12-30-2009, 16:10
ами мисля, че една жена трябва да се грижи за себе си (било то с гримове, било по др начин- зависи от разбиранията) само и единстввено заради себе си, т.е. не да се променяш заради приятелите на гаджето ти, ако не те харесват такава, той нали си те харесва, няма защо да се правиш на магистралка, защото утре ще се гримираш и ще си направиш прическа и те пак ще ти се смеят, другият път ще дойдеш още по разголена и "готина", а на 3-я вече ще искаш да си промениш и поведението, за да им се харесаш, това се нарича конформизъм... Ако ще променяш нещо в себе си , го направи по свое желание и вътрешно убеждение ;)

2be
12-30-2009, 16:18
ами мисля, че една жена трябва да се грижи за себе си (било то с гримове, било по др начин- зависи от разбиранията) само и единстввено заради себе си, т.е. не да се променяш заради приятелите на гаджето ти, ако не те харесват такава, той нали си те харесва, няма защо да се правиш на магистралка, защото утре ще се гримираш и ще си направиш прическа и те пак ще ти се смеят, другият път ще дойдеш още по разголена и "готина", а на 3-я вече ще искаш да си промениш и поведението, за да им се харесаш, това се нарича конформизъм... Ако ще променяш нещо в себе си , го направи по свое желание и вътрешно убеждение ;)много правилно.Напълно съм сагласна.И пусни снимка. :-)

traianat8
12-30-2009, 16:19
Съжалявам не знам как да кача снимки ето ми импулса http://www.impulse.bg/TrAqNa4eTo

BlackKeys
12-30-2009, 16:21
Първо започни малко със самочувствието.
И какво толкова не си харесваш?

traianat8
12-30-2009, 16:27
Не мога да се гримира не мога прическа да си правя и косата ми винаги прилича на маруля.Използвам преса и маша за коса но не мога да си направя никаква прическа.Случва се да използвам и лак и пяна за коса но обикновенно си пъска в очите или без да искамм изяжда лака за коса.

ivcheto0o
12-30-2009, 16:27
спред мен си си много добре :) А и како ти пука какво мислят приятелите му,важното е тои да те харесва :) А и може би са се държали така за6тото не те познават по характер,бъди себе си,имаи пове4е само4уствие и дори мисля 4е може да станат и твои приятели :) А за косата може да пробва6 примерно къдрева (с ма6а или пяна ),за грим не мисля 4е ти трябва не6то пове4е от спирала и гланц,може и пудра :)

BlackKeys
12-30-2009, 16:28
Не мога да се гримира не мога прическа да си правя и косата ми винаги прилича на маруля.Използвам преса и маша за коса но не мога да си направя никаква прическа.Случва се да използвам и лак и пяна за коса но обикновенно си пъска в очите или без да искамм изяжда лака за коса.

Ако мислиш, че не може да се гримираш, помоли някой да ти помогне или въобще недей, да не положението да стане трагично. А за косата с пресата не е толкова трудна работа-изгледай някои клипчета в youtube. :)

titinkaa
12-30-2009, 16:31
ще ти отива ако си изправиш добре косата,за да имаш добър ефект си хвани горния пласт да остане най-долния изправяш го пускаш нов и така,по-малко по-малко и ще си супер,после я среши с едър гребен,но не много а леко и малко,за да не се развалиш :) айде успех за другия път :)

traianat8
12-30-2009, 16:35
Помолих сестра и да ме гримила ама после се отказах защото тя обича по икстремни цветове и кожата ми не е мн бяла и не всичко ми отива.Иска само да придам повече обем в корените и да си загладя краищата защото винаги когато съм с пусната коса е настрани и имам чувството че излитам.

tonie__
12-30-2009, 16:40
не си ли много малка да мислиш за такива неща? :-o

Biskfitka
12-30-2009, 16:45
Според мен си хубава...

nymphadora
12-30-2009, 17:07
много си чаровна,пробвай с малко черен молив+спирала,а може и фдт и ще си муцка :-) а за косата си направи някаква маска за повече блясък

silviau66
12-30-2009, 17:12
Пфф ми да ти кажа много си хубава... :):) *** ги приятелите на тоя... ;) :-) :-) Пробвай да си защипеш бритона назад с фибичка.. :) И косата я накъдри.. Поне на мен ми се струва, че ще ти стой добре..:):)

traianat8
12-30-2009, 17:13
не си ли много малка да мислиш за такива неща? :-o

На 15 съм

tonie__
12-30-2009, 17:14
95 си,следователно за мен си малка за гримове и подобни.пък и на колкото и да беше,лицето си е супер детско и не ти отива да се киприш ;)

bepsity
12-30-2009, 19:53
Здравейте и съжалявам че пускам такава тъпа тема.Значи как да го кажа, в моето училище ходя с едно от по-известните момчета а аз съм толкова смотана и обикновенна.Онзи ден той ме заведе в едно заведение където бяха неговите приятели и когато той влезна пръв и аз след него свички млъкнаха и след 3 секунди вскисчи направо си умираха от смях зяпаха ме сякаш съм паднало от небето.Следващата седмица ще ходин пак и този път искам да направя добро първо впечатление.Не мога една свястна прическа да си направя наистина съм много смотана.МОЛЯ ВИ кажете ми ако има някакъв начин да си направя свястна прическа и да се гримирам като хората.

Според мене си много хубава, но просто ти липсва самочувствие! А щом не можеш сама да си направиш прическа и грим.. помоли някоя твоя приятелка да ти помогне. Или отиди на фризъор..

TwEEtyNkA
12-30-2009, 20:22
мисля да изразя мнението си отстрана не на външния ти вид,а на връзката ти с това момче каза,че бил от по-популярните в училището,а той на колко е? ако е по-голям от теб може да има вероятност приятелите му да ти се смеет защото си малка,а не защото си смотана или нещо подобно с бифшия ми имахме такъф проблем приятелите му не ме харесваха защото сам мн по-различна от тях но не знам при теб как стоят нещата :)

silviau66
12-30-2009, 20:26
мисля да изразя мнението си отстрана не на външния ти вид,а на връзката ти с това момче каза,че бил от по-популярните в училището,а той на колко е? ако е по-голям от теб може да има вероятност приятелите му да ти се смеет защото си малка,а не защото си смотана или нещо подобно с бифшия ми имахме такъф проблем приятелите му не ме харесваха защото сам мн по-различна от тях но не знам при теб как стоят нещата :)

Права си това също е вариант.. :)

whitebunny
12-30-2009, 22:10
Не се разваляй още от сега с гримове МОЛЯ ТЕ остави ги ш***ните комплексари неговите т.н. фр не са нищо особено щом гледат само външния вид не всички момичета стават така да се каже известни в скуул защото имат визия а защото се правят на надути пуйки без мозък даже има няколко момичета от даскалото в което уча те направо са си грозноватички 8-) не ставай като тях просто не си заслужава да имаш фр под налягане и като си в беда вс да се правят на разсеяни

sunshine955
12-31-2009, 09:04
имаш много хубави очи - подчертай ги, с молив, спирала :)
може да си изправиш косата . Успех
:-)

traianat8
12-31-2009, 09:11
мисля да изразя мнението си отстрана не на външния ти вид,а на връзката ти с това момче каза,че бил от по-популярните в училището,а той на колко е? ако е по-голям от теб може да има вероятност приятелите му да ти се смеет защото си малка,а не защото си смотана или нещо подобно с бифшия ми имахме такъф проблем приятелите му не ме харесваха защото сам мн по-различна от тях но не знам при теб как стоят нещата :)

Приятелят ми също е на 15.Приятелите му също са на 15 и 16.Всичките са футболисти и ходят с най-нащонтените момичета от даскало.

tonie__
12-31-2009, 09:17
^ еми хубаво те да ходят,ама на теб на лицето ти според мен грим няма да ти отива.имаш супер детско изражение(и като се направиш жялата на вафли изглеждаш още по-малка),смени прическата,купи си хубава спирала и червило с подходящ цвят и тва е,което можеш да направиш

Punisherrr
12-31-2009, 09:22
Мда...а ти си едно много чаровно момиче и сега ще се повлечеш по акъла на футболистчетата и ще тръгнеш да вземаш пример от натоканите им 15 годишни мадами...

Е,много жалко ако го направиш,защото изглеждаш точно така,както е нормално за възрастта ти и не виждам смисъл да се чувстваш ''твърде обикновена''. + това си красива,така че съм сигурна,че ако започнеш да се контиш от сега само ще се загрозиш. ;)

И ако все пак държиш да сложиш нещо, според мен ще ти отива да си сложиш малко очна линия в края на окото. А за прическата експериментирай още с каквото се сетиш(хващай я с разни фиби от тук-от там... ) и може да стане нещо хубаво и различно от обичайното ;)

Въпроса е да не прекаляваш и да си запазиш тва невинно изражение,което те прави чаровна ;)

traianat8
12-31-2009, 10:25
Днес пак бяхме там и беше още по зле.Хванах си косата с две фиби отстрани и влезнахме.Той влезна пръв, а аз след него и този път беше още по-зле.Закачих си пуловера за дръшката на вратата и се разши.За мой голям късмет две момчета се гонеха и едното ме блъсна и се приземих върху една маса със сокове, чипс и други хранителни продукти.Когато се изправих всички започнаха да се заливат от смях и този път не издържах и ги питах какво толкова не ми харесват.Проблемът бил че аз съм българка а те португалци.Изтърсих се от всякакви плодчета и чипс и приятелат ми им се развика и им каза че щом са му приятели трябва да уважават решението му да е с мен и щом не го правят не заслужават да са му приятели.

BlackKeys
12-31-2009, 10:35
Не знам защо ама имам чувство, че се бъзикаш. Изглежда ми точно като в някакъв филм. А и изяждаш лака за коса... :-o

Не искам да те обиждам, просто така изглежда. Съжалявам, ако не е така.

traianat8
12-31-2009, 10:47
Не знам защо ама имам чувство, че се бъзикаш. Изглежда ми точно като в някакъв филм. А и изяждаш лака за коса... :-o

Не искам да те обиждам, просто така изглежда. Съжалявам, ако не е така.

Нямате представа колко много искам да е като на филм.Сега вместо да съм тук и да ме мачкат някакви които дори не ме познават.И аз искам да съм си в къщи с мойте приятели и да не се занимавам си тях, но мнението си е Ваше и не мога да ви критикувам.

DevilWish
12-31-2009, 11:21
Много си симпатична ;) Зарежи го тогава на него ще се смеят ,че така да се каже според тея малоумници едно момиче дето не е толкова направено го е зарязало големият футболист ;)

aloveyou
12-31-2009, 11:50
Изобщо не им обръщай внимание..Ако искаш промяна,НАПРАВИ ГО САМО ЗА СЕБЕ СИ..
Иначе може да се изправиш с пресата или вафлички..А и може да отидеш на фризьор и да се подстрижеш..
А за грима = виж клипчета в Вбокс или в Ютуб :)

sladyr4etoo
12-31-2009, 12:32
разбирам те..
всеки иска да бъде харесван :)
сега е ваканция и си си вкъщи..
пробвай най-различни неща и виж,кое ще ти хареса
успехх :-)

slynchoo
12-31-2009, 13:02
Първо да ти кажа,че не си смотана..мн си симпатична даже.
Така..преди малко прочетох едно мнение да се накъдриш с маша и да хванеш бритона отгоре.Ако не можеш сама,помоли някоя твоя фр.
А за грима...мм,не прекалявай с него.Малко спирала ще свърши работа и някакво червило/не много тъмно/.Ще бъдеш 6 точки.
Айде успех и горе главата. :)

KumchoValcho
12-31-2009, 13:04
Напомпай си малко самочувствието и недей да се променяш заради другите.

TwEEtyNkA
12-31-2009, 13:35
Не знам защо ама имам чувство, че се бъзикаш. Изглежда ми точно като в някакъв филм. А и изяждаш лака за коса... :-o

Не искам да те обиждам, просто така изглежда. Съжалявам, ако не е така.

Нямате представа колко много искам да е като на филм.Сега вместо да съм тук и да ме мачкат някакви които дори не ме познават.И аз искам да съм си в къщи с мойте приятели и да не се занимавам си тях, но мнението си е Ваше и не мога да ви критикувам.


сажелявам не мога да ти повярвам,че е истина ти в българия ли си кви портокалци много ще е зле ако се базикаш опитваме се да ти помогнем..

traianat8
12-31-2009, 14:12
Не знам защо ама имам чувство, че се бъзикаш. Изглежда ми точно като в някакъв филм. А и изяждаш лака за коса... :-o

Не искам да те обиждам, просто така изглежда. Съжалявам, ако не е така.

Нямате представа колко много искам да е като на филм.Сега вместо да съм тук и да ме мачкат някакви които дори не ме познават.И аз искам да съм си в къщи с мойте приятели и да не се занимавам си тях, но мнението си е Ваше и не мога да ви критикувам.


сажелявам не мога да ти повярвам,че е истина ти в българия ли си кви портокалци много ще е зле ако се базикаш опитваме се да ти помогнем..

Аз живея в Португалия и знам че се опитвате да ми помогнете за което съм Ви много благодарна.

TwEEtyNkA
12-31-2009, 14:47
като за начало трябваше да започнеш с това че си от Португалия това вече дава различна претстава за нещата и сама ти разбрала че не те харесват защото си българка

sanyflower7
12-31-2009, 14:57
Съжалявам не знам как да кача снимки ето ми импулса http://www.impulse.bg/TrAqNa4eTo
Много си си добре даже

Luscious_Heart
12-31-2009, 18:03
Много си симпатична ;) Зарежи го тогава на него ще се смеят ,че така да се каже според тея малоумници едно момиче дето не е толкова направено го е зарязало големият футболист ;)
Това би било доста яко между другото. ]:) :D

DevilWish
12-31-2009, 18:11
Много си симпатична ;) Зарежи го тогава на него ще се смеят ,че така да се каже според тея малоумници едно момиче дето не е толкова направено го е зарязало големият футболист ;)
Това би било доста яко между другото. ]:) :D
Така де =)) Оня ще си глътне езика =))

Bibz
12-31-2009, 19:01
^Да, НО той я е защитил пред приятелите си. :)

DqVoLsKoJeLaNiE
12-31-2009, 19:57
Много си си добре.... И аз съм със същата коса и си правя всякакви прически, със спрейове за кичури и блясък на прах стават много интересни неща. За грима казаха и преди мен.... гланц с повечко блсък и по-нежен цвят, хубав черен молив+ бронзант ще те направят супер. :)

Luscious_Heart
12-31-2009, 20:31
^Да, НО той я е защитил пред приятелите си. :)
Да, ама е футболяга и все ще се яви някоя секси тупалка да й го открадне.
Пък и е тръпка да го изрита. :lol:

sanyflower7
01-01-2010, 07:50
^Да, НО той я е защитил пред приятелите си. :)
Да, ама е футболяга и все ще се яви някоя секси тупалка да й го открадне.
Пък и е тръпка да го изрита. :lol:
+1

Dollystar
01-01-2010, 08:40
^ еми хубаво те да ходят,ама на теб на лицето ти според мен грим няма да ти отива.имаш супер детско изражение(и като се направиш жялата на вафли изглеждаш още по-малка),смени прическата,купи си хубава спирала и червило с подходящ цвят и тва е,което можеш да направиш
+ Напълно съм съгласна ... честно казано не вярвам да си на 15 ...