PDA

View Full Version : ЗА РОДИТЕЛИ



anichka12345678
12-30-2009, 17:23
Защо има толкова теми бременна ли съм ,защо толкова деца задават тъпи въпроси.Аз щи ви отговоря ,защото родителите в повечето случай ги няма ,защото са прикалено заети за децата си.Защото родитетелите не могад да разположат децата си към нормален разговор ,а какво устава да говори едно дете за първите си сексуални преживявания.Защото колкото и грозна картинка да е децата ги е страх да кажат ,че вече правят секс и че могад да направят сериозна бела.Знаят ,че няма да са подкрепени.Ето за това.И знам ,че няма да ме подкрепите ,но вътрешно знаете ,че е така.РОДИТЕЛИТЕ НЕ СА ОТГОВОРНИ и при по сериозен проблем се развеждат и разделят ето за това.

WestCoast
12-30-2009, 17:24
Защо има толкова теми бременна ли съм ,защо толкова деца задават тъпи въпроси.Аз щи ви отговоря ,защото родителите в повечето случай ги няма ,защото са прикалено заети за децата си.Защото родитетелите не могад да разположат децата си към нормален разговор ,а какво устава да говори едно дете за първите си сексуални преживявания.Защото колкото и грозна картинка да е децата ги е страх да кажат ,че вече правят секс и че могад да направят сериозна бела.Знаят ,че няма да са подкрепени.Ето за това.И знам ,че няма да ме подкрепите ,но вътрешно знаете ,че е така.РОДИТЕЛИТЕ НЕ СА ОТГОВОРНИ и при по сериозен проблем се развеждат и разделят ето за това.

мри ве офца

amk933
12-30-2009, 17:27
Айде спри се, защото 90% от твоите теми (по 2-3 на ден) също са излишни...

Тази също е излишна. Не сме идиоти и сме наясно защо. Твоето просветление е толкова на време, колкото на време беше изчистена София от снега... :?

NewMaster
12-30-2009, 17:30
Защо има толкова теми бременна ли съм ,защо толкова деца задават тъпи въпроси.Аз щи ви отговоря ,защото родителите в повечето случай ги няма ,защото са прикалено заети за децата си.Защото родитетелите не могад да разположат децата си към нормален разговор ,а какво устава да говори едно дете за първите си сексуални преживявания.Защото колкото и грозна картинка да е децата ги е страх да кажат ,че вече правят секс и че могад да направят сериозна бела.Знаят ,че няма да са подкрепени.Ето за това.И знам ,че няма да ме подкрепите ,но вътрешно знаете ,че е така.РОДИТЕЛИТЕ НЕ СА ОТГОВОРНИ и при по сериозен проблем се развеждат и разделят ето за това.

мри ве офца
Грубо... :D

newii
12-30-2009, 17:39
Айде спри се, защото 90% от твоите теми (по 2-3 на ден) също са излишни...

Тази също е излишна. Не сме идиоти и сме наясно защо. Твоето просветление е толкова на време, колкото на време беше изчистена София от снега... :?


ТОЧНО ТАКАА ! ЗА ТЕМИТЕ НЕЗНАМ НО ...тези " излишни " теми не са само зареди родителите ,,, Почти съм сиг че хората който ги пускат нямат и 15 : ) тва е защото висчки искат да са ГОТИНИ а за това трябва да се нае**ш на 13 и да си алкохолик ;) а пък другото кво ги засяга нали са ГОТИНИ :)

Hilary_
12-30-2009, 17:40
Защо има толкова теми бременна ли съм ,защо толкова деца задават тъпи въпроси.Аз щи ви отговоря ..
ама ние не сме те питали .. :D :D

а какво устава
Устава да спреш да пускаш безмислени теми ..

И знам ,че няма да ме подкрепите
ми направи нещо по въпроса .. опитай другия път, в който решиш да пуснеш такава тема да размислиш в последния момент .. :D

anichka12345678
12-30-2009, 17:52
Айде спри се, защото 90% от твоите теми (по 2-3 на ден) също са излишни...

Тази също е излишна. Не сме идиоти и сме наясно защо. Твоето просветление е толкова на време, колкото на време беше изчистена София от снега... :?


ТОЧНО ТАКАА ! ЗА ТЕМИТЕ НЕЗНАМ НО ...тези " излишни " теми не са само зареди родителите ,,, Почти съм сиг че хората който ги пускат нямат и 15 : ) тва е защото висчки искат да са ГОТИНИ а за това трябва да се нае**ш на 13 и да си алкохолик ;) а пък другото кво ги засяга нали са ГОТИНИ :) Ако имаха контрол (родителите) ,нямаше да се ебет на 13-15 .

NewMaster
12-30-2009, 17:58
Айде спри се, защото 90% от твоите теми (по 2-3 на ден) също са излишни...

Тази също е излишна. Не сме идиоти и сме наясно защо. Твоето просветление е толкова на време, колкото на време беше изчистена София от снега... :?


ТОЧНО ТАКАА ! ЗА ТЕМИТЕ НЕЗНАМ НО ...тези " излишни " теми не са само зареди родителите ,,, Почти съм сиг че хората който ги пускат нямат и 15 : ) тва е защото висчки искат да са ГОТИНИ а за това трябва да се нае**ш на 13 и да си алкохолик ;) а пък другото кво ги засяга нали са ГОТИНИ :) Ако имаха контрол (родителите) ,нямаше да се ебет на 13-15 .
Че кво лошо да се ебат на 15?

t0d1t0
12-30-2009, 17:59
ДОБРЕ,БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА КОЯТО НЕ ПРОЧЕТОХ!!!

ЗАЩО ТИ ПУСКАШ ПОРЕДНАТА ТЪПА ТЕМА ПРИ УСЛОВИЕ,ЧЕ ВЧЕРА ИМАШЕ ОЩЕ 2 ТАКИВА И ГИ ИЗТРИХА?!

pet_14
12-30-2009, 18:00
Бе аз на вас що не ви еба майката проста :D :D :D

Luscious_Heart
12-30-2009, 18:02
Айде спри се, защото 90% от твоите теми (по 2-3 на ден) също са излишни...

Тази също е излишна. Не сме идиоти и сме наясно защо. Твоето просветление е толкова на време, колкото на време беше изчистена София от снега... :?


ТОЧНО ТАКАА ! ЗА ТЕМИТЕ НЕЗНАМ НО ...тези " излишни " теми не са само зареди родителите ,,, Почти съм сиг че хората който ги пускат нямат и 15 : ) тва е защото висчки искат да са ГОТИНИ а за това трябва да се нае**ш на 13 и да си алкохолик ;) а пък другото кво ги засяга нали са ГОТИНИ :) Ако имаха контрол (родителите) ,нямаше да се ебет на 13-15 .
Че кво лошо да се ебат на 15?
Имаш право.
Аз на нашите никога не съм им казвала, че съм имала гаджета. Нито пък за флиртове съм и казвала... Камо ли за секс и т.н. :P

newii
12-30-2009, 18:07
Първите 7 години липсват ... А за контрола ,,, в Даскало или навънка трудно може да има такъв :-D

fire_magic
12-30-2009, 18:09
Защо има толкова теми бременна ли съм ,защо толкова деца задават тъпи въпроси.Аз щи ви отговоря ,защото родителите в повечето случай ги няма ,защото са прикалено заети за децата си.Защото родитетелите не могад да разположат децата си към нормален разговор ,а какво устава да говори едно дете за първите си сексуални преживявания.Защото колкото и грозна картинка да е децата ги е страх да кажат ,че вече правят секс и че могад да направят сериозна бела.Знаят ,че няма да са подкрепени.Ето за това.И знам ,че няма да ме подкрепите ,но вътрешно знаете ,че е така.РОДИТЕЛИТЕ НЕ СА ОТГОВОРНИ и при по сериозен проблем се развеждат и разделят ето за това.

И кво са бе, майна, пита ли ме нещо?Щото аз не съм.Кво смяташ че ще постигнеш, че всички родители ще видят темата ти ли?хахьахьа :-o :razz:

fire_magic
12-30-2009, 18:11
ако малко се префиксира темата и се смени заглавието на "ЗА РОДИТЕЛИТЕ" ;д предлагам да се направи важна :D

t0d1t0
12-30-2009, 18:15
^ трябваше ли да и го казваш това... Ся ще се садне :(

amk933
12-30-2009, 18:18
Заключете бесмислената тема, моля. :( Направо я изтрийте...

Dollystar
12-30-2009, 18:52
децата ги е страх да кажат ,че вече правят секс
+

uNvaLuabL3
12-30-2009, 19:00
БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА КОЯТО НЕ ПРОЧЕТОХ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

theinfamous
12-30-2009, 19:10
Абе все родителите виновни.Те децата умствено изостанали и не знаят гладни ли са или им се е*е.Като постоянно имат за пример "батковци" и ку*вички за пример какви да станат.

BePoHuKa
12-31-2009, 00:09
Айде спри се, защото 90% от твоите теми (по 2-3 на ден) също са излишни...

Тази също е излишна. Не сме идиоти и сме наясно защо. Твоето просветление е толкова на време, колкото на време беше изчистена София от снега... :? :razz: :razz: :razz: И Сашко разбива отново!


Абе момиче, ти не разбра ли, че на колкото и умна и мъдра да ни се правиш, си адски досадна???? Според мен ти си от онзи тип хора, с които като се събереш просто не млъкват и cи поглеждаш часовника през 2 минути и се чудиш как да се измъкнеш... ДОСАДО, СПРИ!!!! Знаем ги тези неща...

stupid0boy
12-31-2009, 05:06
Сърби ме ухото... дали да не пусна тема? :o :o :o

Hilary_
12-31-2009, 06:59
уу т'ва го бях пропуснала ..


а какво устава да говори едно дете за първите си сексуални преживявания.Защото колкото и грозна картинка да е децата ги е страх да кажат ,че вече правят секс ..


Че кво лошо да се ебат на 15?

.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

много зле ..

Biskfitka
12-31-2009, 09:40
Какъв контрол да имат родителите?Да зашият момичетата отдолу?!?!;д И на мен майка ми ми казваше да не го правя сега,ама....И като и казах лошата реакция не беше,защото съм на 15 ,а защото с приятеля ми бяхме заедно от 1 месец. 8-) Аз не бих разчитала на майка ми да ме информира по такива въпроси,защото няма да ми е удобно да ми обяснява за свирки примерно ;д.И разчитам на моята сексуална култура. ;) Не винаги родителите са виновни.Секса е лично нещо и затова всеки сам отговаря за себе си..

AlokiNn
12-31-2009, 09:45
Не сме говорили толкова много за секс с наще.. но не мога да кажа че нямам сексуална култура.. А разговорите са били пазиш ли се с колко си бил и това онова.. Не може да се вини родителя.. Ако дете се интересува от това което прави или ще прави ще се има култура ако не.. Не са виновни родителите. Повчето тийнове го приемат кофти като се почне на тая тема да се говори с родителите се дърпат а после обясняват колко важно било :lol:

WestCoast
01-01-2010, 15:50
аз пък като се ебах за пръв път нямах сперма :P [-o<