PDA

View Full Version : Кога точно..



sladyr4etoo
12-30-2009, 18:53
Вие кога предприемате целувка с някой като излезете..:-D
например сте някъде двамата за първи път(познавате се от почти месец)
и той/тя посегне да ви целуне..какво ще направите..
- в случай , че не искате да ви целуне..
- в случай , че искате да ви целуне..=P~

0nem0retIme
12-30-2009, 18:56
- в случай , че не искате да ви целуне - отдръпвам се и му обяснявам съвсем спокойно,че просто това не е правилно и от мен да не очаква нещо.
- в случай , че искате да ви целуне - просто се оставям на удоволствието.

Sladurcho
12-30-2009, 18:57
Ми като ми се прииска да я целуна тръгвам да я целувам тя ако не иска ще се дръпне а ако иска ще ме остави да я целуна :) Ако тя тръгне да ме целува а аз не искам просто ще се дръпна и ще сменя темата и така... смисъл тактично ще се измъкна от ситуацията :) а ако тръгне да ме целува и аз искам ще тръгна и аз да я целувам и това е :)

sunshinepp
12-30-2009, 18:57
Вие кога предприемате целувка с някой като излезете..:-D

когато усетя, че я желая..

например сте някъде двамата за първи път(познавате се от почти месец)
и той/тя посегне да ви целуне..какво ще направите..
- в случай , че не искате да ви целуне.. - Щом излизаме от месец .. 1. едва ли няма да ме е целунал за тоя 1 месец или аз ще го направя..но щом 1 месец все още го търпя значи искам да ме целуне!
и всъщност как така сме за първи път някъде заедно, но се познаваме от 1 месец.. и това няма да стане..

ErRoR19
12-30-2009, 19:09
и всъщност как така сме за първи път някъде заедно, но се познаваме от 1 месец.. и това няма да стане..

Емии..., да речем че се познавате от училище тя казва за първи път сами, а не за първи път да се видите!!!

sunshinepp
12-30-2009, 19:18
и всъщност как така сме за първи път някъде заедно, но се познаваме от 1 месец.. и това няма да стане..

Емии..., да речем че се познавате от училище тя казва за първи път сами, а не за първи път да се видите!!!

аа яяя не ми се карай, ако обичаш ! :-D

tanchu
12-30-2009, 19:20
- в случай , че не искате да ви целуне - отдръпвам се и му обяснявам съвсем спокойно,че просто това не е правилно и от мен да не очаква нещо.
- в случай , че искате да ви целуне - просто се оставям на удоволствието.

+

sladyr4etoo
12-30-2009, 19:37
и всъщност как така сме за първи път някъде заедно, но се познаваме от 1 месец.. и това няма да стане..

Емии..., да речем че се познавате от училище тя казва за първи път сами, а не за първи път да се видите!!!да,точно това имам предвид :)

ivcheto0o
12-30-2009, 19:50
- в случай , че не искате да ви целуне - отдръпвам се и му обяснявам съвсем спокойно,че просто това не е правилно и от мен да не очаква нещо.
- в случай , че искате да ви целуне - просто се оставям на удоволствието.

XTREMEFREERIDE
12-30-2009, 19:51
- в случай , че не искате да ви целуне - отдръпвам се и му обяснявам съвсем спокойно,че просто това не е правилно и от мен да не очаква нещо.
- в случай , че искате да ви целуне - просто се оставям на удоволствието.

babity
12-30-2009, 19:54
Ако не искам - обръщам глава да ми вкара една по бузката и после веднага подхващам разговор за да му спестя неудобството.
Ако го искам... Еднжойвам. 8)

PurpleDream
12-30-2009, 20:17
що за тъп въпрос? :-o

azida
12-30-2009, 20:36
ако не искам ще се отдръпна, но ако искам ще отвърна