PDA

View Full Version : Ако видите ...



Dollystar
12-30-2009, 20:01
Бихте ли се отвратили ако видите 2 момчета да се целуват в кафе или пък да си разменят любовни ласки- ала бала. Дайте сериозно ... замислете се ... представете си ...
Аз лично ще реагирам като пълния моралист :D :D :D незнам гнусно и грозно ми е... Извинявам се ако обиждам някой, всеки има право на мнение...
Та ... бъдете честни :P

LovelyGirl
12-30-2009, 20:05
Абе би ми станало леко гнусно 8-)

AlokiNn
12-30-2009, 20:08
СУПЕР ОТВРАТ ПОСЛЕ СМЯХ..

revolver
12-30-2009, 20:13
ГНУС,ОТВРАТ,ГАДОСТ,или както викаха в Росия КОЛОКА

golqmumnik
12-30-2009, 20:14
Никак няма да реагирам,майна.Дали ша са момичета или момчета,такива леви истории не ми вляят,майна. 8)

Bellatrix
12-30-2009, 20:18
Никак няма да реагирам.

bigsmile13
12-30-2009, 20:19
СМЯЯЯЯХХХ :razz: :razz: :razz:

gret4ety
12-30-2009, 20:20
Баси хомофобите сте тука. Сигурна съм че тея дето биха се отвратили при вида на целуващи се гейове, ако видят две лесбийки да се натискат няма да имат нищо против. Това е нормално нещо бе хора 8-) Аз няма да реагирам никак... :)

psych0
12-30-2009, 20:20
Абе би ми станало леко гнусно 8-)

Hilary_
12-30-2009, 20:23
Не бих ги заглеждала .. :shock: :lol: :lol:

hahavteen
12-30-2009, 20:23
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.

DIVINE_TIME
12-30-2009, 20:28
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.

Абсолютно..

Dollystar
12-30-2009, 20:32
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.

Абсолютно..
Е добре де но няма ли да се погнусите

gret4ety
12-30-2009, 20:34
е какво гнусно има :-o :-o

seduction1mplex
12-30-2009, 20:36
Ами не е нормално,но по-гнусно ще ми стане ако са жени (:

Dollystar
12-30-2009, 20:36
Ами просто е странно хора от един и същи пол да се целуват, натискат или па да правят секс, природата е създала 2 различни пола затова ако не щяхме всички да сме мъже и да си се ебеме на посоки :D :D :D Гадно е нз ... как да го обясня :P

DIVINE_TIME
12-30-2009, 20:37
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.

Абсолютно..
Е добре де но няма ли да се погнусите

Еми.. какво да се гнуся.. :-o В смисъл, напълно хетеросексуална съм си и не бих пробвала с момиче никога.. Но хората, които са би- или хомосексуални да си правят квото искат, стига да не ме закачат мен. Иначе да, съгласна съм,че не е най-приятната гледка, но просто ще извърна глава, какво да се гнуся..

hahavteen
12-30-2009, 20:41
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.

Dollystar
12-30-2009, 20:45
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.
Ти казваш че не вредят ... ок ами ако имаш малко дете, това стане пред неговите очи и то дойде да те пита какво правят ти какво ще му отговориш?

seduction1mplex
12-30-2009, 21:10
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.
Ти казваш че не вредят ... ок ами ако имаш малко дете, това стане пред неговите очи и то дойде да те пита какво правят ти какво ще му отговориш?
Тая тема си я пуснала,за да си изкажеш мнението и да убедиш всички,несъгласни с тебе,че си абсолютно права,нали? Или греша?

Dollystar
12-30-2009, 21:13
Не пуснах я за да видя какво е мнението ви само че ми звучи малко странно: те на никого не вредят ...
Човек просто отговаря без да се замисля ...незнам поне така ми се струва :?

Dollystar
12-30-2009, 21:14
Не пуснах я за да видя какво е мнението ви само че ми звучи малко странно: те на никого не вредят ...
Човек просто отговаря без да се замисля ...незнам поне така ми се струва :?

DIVINE_TIME
12-30-2009, 21:16
Не пуснах я за да видя какво е мнението ви само че ми звучи малко странно: те на никого не вредят ...
Човек просто отговаря без да се замисля ...незнам поне така ми се струва :?

Ами.. то тук пак е въпрос на виждане. Аз лично мисля, че ти гей не ставаш ей така, защото е модерно или защото си го видял по телевизията.. Ти се раждаш така и аз смятам,че това си е генетично предопределено. И в този смисъл, дали детето ти ще го види или не, не би трябвало да му повлияе на неговата сексуална ориентация или на виждането му по темата. Не може пък и да ги обвиняваме тези хора,че са такива.. Живеем в 21 век и тези ограничения някакси звучат много остаряло, въпреки че аз също като цяло не мога да свикна с хомосексуализмът. Странен ми е, да. Изглежда ми антиприродно. Обаче щом това е начин на живот за някои хора, кои сме ние да ги съдим? И относно питането ти, да, мисля,че не вредят на никого. :)

hahavteen
12-30-2009, 21:21
Няма да ми направи впечатление. Не ме засяга какво правят някакви си хора в кафето след като не вредят на никого.
Ти казваш че не вредят ... ок ами ако имаш малко дете, това стане пред неговите очи и то дойде да те пита какво правят ти какво ще му отговориш?

Е то това дете трябва да е малоумно че да ме пита какво правят :lol:
Ако все пак се случи такова нещо ще му кажа това което бих казала и ако види една хетеросексуална двойка и ми зададе върпоса а именно че хората като се обичат се целуват и в това няма нищо лошо. :)
И повярвай ми интересувала съм се достатъчно от темата и сексуалната ориентация се определя още по време на бремеността така че никой хомосексуален човек не е виновен за това. Ако трябва изобщо да се търси вина то тя е у родителите.

seduction1mplex
12-30-2009, 21:21
Не пуснах я за да видя какво е мнението ви само че ми звучи малко странно: те на никого не вредят ...
Човек просто отговаря без да се замисля ...незнам поне така ми се струва :?
Да,разбрахме,че така мислиш.Ако искаш да чуеш мнения е друг въпрос :-) Изобщо не ми пука защо са такива,каквито са.Ма изобщо.Те дали си мислят за мен?Дали се чудят що съм такава и онакава?!Не мисля..
Ако някой ти е неприятен за гледане,се обърни на другата страна.
Ако пък искаш да пуснеш тема,пусни я и не се опитвай да си налагаш мнението. :-)

anichka12345678
12-30-2009, 21:22
Бихте ли се отвратили ако видите 2 момчета да се целуват в кафе или пък да си разменят любовни ласки- ала бала. Дайте сериозно ... замислете се ... представете си ...
Аз лично ще реагирам като пълния моралист :D :D :D незнам гнусно и грозно ми е... Извинявам се ако обиждам някой, всеки има право на мнение...
Та ... бъдете честни :P Ам няма да е много приятно виждала съм в пицария двама да си държат ръцете ,просто се упитах да ги игнорирам ...

Dollystar
12-30-2009, 21:22
Не пуснах я за да видя какво е мнението ви само че ми звучи малко странно: те на никого не вредят ...
Човек просто отговаря без да се замисля ...незнам поне така ми се струва :?

Ами.. то тук пак е въпрос на виждане. Аз лично мисля, че ти гей не ставаш ей така, защото е модерно или защото си го видял по телевизията.. Ти се раждаш така и аз смятам,че това си е генетично предопределено. И в този смисъл, дали детето ти ще го види или не, не би трябвало да му повлияе на неговата сексуална ориентация или на виждането му по темата. Не може пък и да ги обвиняваме тези хора,че са такива.. Живеем в 21 век и тези ограничения някакси звучат много остаряло, въпреки че аз също като цяло не мога да свикна с хомосексуализмът. Странен ми е, да. Изглежда ми антиприродно. Обаче щом това е начин на живот за някои хора, кои сме ние да ги съдим? И относно питането ти, да, мисля,че не вредят на никого. :)

Според мен и утношенията в семейството са много важни .... незнам дали се раждаш такъв, по-скоро някаква външна намеса те подтиква да станеш хомо;би. ( като под външна намеса нямам предвид някой нарочно да те кара или нщ. такова)

DIVINE_TIME
12-30-2009, 21:23
В такъв случай, ти смяташ ли, че някаква външна намеса е в състояние да те превърне в би/гей ? :-o :?

Dollystar
12-30-2009, 21:28
В такъв случай, ти смяташ ли, че някаква външна намеса е в състояние да те превърне в би/гей ? :-o :?
Ами ако си имам проблеми в семейството примерно или нещо друго което ме подтикне да се объркам е възможно, но АЗ ЛИЧНО МИСЛЯ че човек трябва да има много слаба психика, за да изневери на природата по всички критерии.
И моля ви недейте да си мислите, че си натрапвам мнението просто се опитвам да дам примери и да водим малко дебат. :D За секи случай по темата много може да се говори и мисля, че е много по-интересна и полезна от някои адски безсмислени теми. :wink:

Bixel
12-30-2009, 21:32
Веднага ше им напрая зъбите меки :)

НИКФА ТОЛЕРАНТНОСТ!!! САМО БОЙ!!!

DIVINE_TIME
12-30-2009, 21:35
Добре.. супер, да дебатираме тогава.. :D
Добре де.. Имаш право, признавам .. Ама не мога да си представя,че някакъв огромен проблем, до там ще те подведе, че да си смениш ориентацията.. По-скоро ако си нормален човек, ще търсиш изхода от тоя проблем, а няма да го задълбочаваш като станеш гей или би.. И обикновено хетеросексуалните хора демонстрират някаква резервираност към тея отношения мъж-мъж или жена-жена.. Което ме кара да се съмнявам, че те биха могли да обърнат резбата.. :-D И другото, което е.. мои познати гейове са ми споделяли,че са си такива от малки.. почувствали са влечение към собствения пол още към 8мата, 9тата си годинка... така че.. за мен ориентацията е нещо, с което се раждаш.

iLovePussyJuice
12-30-2009, 21:35
Баси хомофобите сте тука. Сигурна съм че тея дето биха се отвратили при вида на целуващи се гейове, ако видят две лесбийки да се натискат няма да имат нищо против. Това е нормално нещо бе хора 8-) Аз няма да реагирам никак... :)мразим лесбийки.
бисексуални се търпят... 8-)

hahavteen
12-30-2009, 21:40
В такъв случай, ти смяташ ли, че някаква външна намеса е в състояние да те превърне в би/гей ? :-o :?
Ами ако си имам проблеми в семейството примерно или нещо друго което ме подтикне да се объркам е възможно, но АЗ ЛИЧНО МИСЛЯ че човек трябва да има много слаба психика, за да изневери на природата по всички критерии.

В грешка си. Тук в Германия има практика да взимат деца от проблемни семейства (алкохолизъм, побойща, бедност и т.н.т.) и да ги дават на друго семейство докато тяхното си стъпи на краката. Та гледах репортаж за двама гейове които бяха взели при себе си 9-10 годишно МОМЧЕНЦЕ което обаче си беше хетеросексуално макар да живееше с "приемните татковци" вече няколко години. Това че родителите/приятелите/хората по телевизията правят еди какво си не значи че и детето ще го прави.
Не е върпос на психика, нито на възпитание а въпрос на хормони
:)

gogo4o4o
12-30-2009, 21:45
Никак няма да реагирам,майна.Дали ша са момичета или момчета,такива леви истории не ми вляят,майна. 8)

+1

Shia
12-30-2009, 21:48
Ще стоя и ще ги зяпам с лека усмивка на лице и ще им се радвам и някой батко ще им оправи кратуните.

vaseto0o
12-30-2009, 21:58
Ще се отвратя, а ако са 2 яки мацки ше се присъдиня 8-)

mimsitu
12-30-2009, 22:22
СУПЕР ОТВРАТ ПОСЛЕ СМЯХ..

Azgalor
12-31-2009, 00:01
Не бих ги заглеждала .. :shock: :lol: :lol:
+ Заглеждал :lol: :lol:

Dollystar
12-31-2009, 08:23
Въпреки големия брой изследвания и до днес се водят дебати по въпроса за причините за хомосексуалността. Нито един от предложените досега отговори на този въпрос не са еднозначно подкрепени с доказателства. Основните становища са, че хомосексуалността е продукт на вродени конституционални, генетични или хормонални фактори, или че е придобито под въздействието на разнообразни социални фактори след раждането поведение. Съвременното научно мнозинство защитава позицията, че различните форми на хомосексуалността се определят от комплексни фактори.
Това е извадка от уйкипедия .... няма научно доказателство, че човек с раждането си е гей, това е просто теория ... Според вас възможно ли е с воля човек да промени сексуалните си наклонности? ... Темата ми е много интересна и важна, тъй като имам такива приятели и искам да разбера нещо повече ...

A_Loving_Girl
12-31-2009, 08:27
Право на личен избор,не ме засяга какво правят другите...

Dollystar
12-31-2009, 08:39
http://vbox7.com/play:6ee08fc5 ... :-x

gret4ety
12-31-2009, 09:12
Тука изобщо не става въпрос за гей паради, както ти сама/сам каза--------->

2 момчета да се целуват в кафе или пък да си разменят любовни ласки- ала бала

А и може да забранят браковете но не могат да спрат гейовете да се целуват и да си "разменят любовни ласки" ... Баси моралистите няма що :x

Dollystar
12-31-2009, 09:31
Тука изобщо не става въпрос за гей паради, както ти сама/сам каза--------->

2 момчета да се целуват в кафе или пък да си разменят любовни ласки- ала бала

А и може да забранят браковете но не могат да спрат гейовете да се целуват и да си "разменят любовни ласки" ... Баси моралистите няма що :x
Добре замисли се наистина да имаш 2-3 годишно детенце и да те пита какво правят тези чичковци ... какво ще му кажеш че така показват любовта си? ... И то след няколко години да награби така някое приятелче защото го обича .... Нема връзка :?

Homie
12-31-2009, 12:51
не съм фен ,но.....

0nem0retIme
12-31-2009, 12:59
СМЯЯЯЯХХХ :razz: :razz: :razz:

:lol:

CrAzYanDlaZy
12-31-2009, 14:40
ориентацията е нещо, с което се раждаш.
точно ;)

Daqn4eto0o
12-31-2009, 15:31
СМЯЯЯЯХХХ :razz: :razz: :razz:

fire_magic
12-31-2009, 18:55
оле майна, бих им скасал главите, баси отврата, ама ако са 2 лизбийки става :-D

Gigi1302
12-31-2009, 22:44
Ами, ще се обърна на другата страна и ще си повторя няколко пъти, че и те са хора и ще се опитам да не реагирам шумно.

Hayashi
12-31-2009, 22:48
Бих се отвратила, да. Аз по принцип независимо от пола, дори и да са момиче и момче, ако се целуват пред мен ще ми стане гнусно. Защото все пак поне някакво уважение да имаме към останалите. Като са си у тях да си правят каквото щат, ама на публично място да се съобразяват с останалите.

Neopitom3na
01-01-2010, 10:31
СУПЕР ОТВРАТ ПОСЛЕ СМЯХ..

uBuTo
02-05-2010, 16:23
не!! имам 1 френд който е гей .. и веднъж приятеля му беше дошъл в даскало .. и доста страстни целувки си лепнаха .. :-D

tonii
02-05-2010, 18:05
ами ще ми стане някво гнусно но от любопитство ще ги гледам много задълбочено. :д

areon4o
02-05-2010, 18:10
ами ще ми стане някво гнусно но от любопитство ще ги гледам много задълбочено. :д

Macallan
02-05-2010, 19:24
ше ги убием с камъни

Addiced
02-05-2010, 19:32
яко смях ...... :D

DaemonBoy
02-05-2010, 19:41
Бихте ли се отвратили ако видите 2 момчета да се целуват в кафе или пък да си разменят любовни ласки- ала бала. Дайте сериозно ... замислете се ... представете си ...
Аз лично ще реагирам като пълния моралист :D :D :D незнам гнусно и грозно ми е... Извинявам се ако обиждам някой, всеки има право на мнение...
Та ... бъдете честни :P
Бих потърсил кофа където да повърна.После бих им теглил една звучна псувня.

BigFakeSmile
02-05-2010, 19:57
определено няма да ме е гнус