PDA

View Full Version : Вманиачен ли съм??!?



Kiumdiuriun94
12-31-2009, 01:43
Здравейте приятели :) имам нужда от съвет. Напоследък маи се отдалечавам от приятелите си от училище и махалата заради страстта ми към турските сериали. Вчера, се скарах с най добрият си приятел, защото той искаше да излезем, а аз бях зает. Той ме пита с какво си зает?? Отговорих му трябва да се прибера да гледам Листопад (може би най-добрия турски сериал). Изгледа ме гадно но ништо не каза. Според мен не разбира колко важно е за мен и колко много ме обогатяват тези сериали. Не ме разбирайте погрешно аз не съм някое задръстено лапе което си седи по цял ден в къщи, ходя на училище и така нататъкът. В началото мама и баба казваха че е добре за мен да гледам турски сериали понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура но когато започнах да тегля неизлъчвани сериали и да ги гледам по цяла нощ и когато татко разбра ме наби. Приятелят ми Иван не ми говори търпя подигравките на много съученици но мисля че съм прав да преследвам мечтите си. Вие как ще ме посъветвате приятели?

mArMaLaDkA
12-31-2009, 02:46
Следиш ли Сакъз?

nakafevooo
12-31-2009, 03:31
Епа ходи си в Турция, даже ако искаш може и да се обрежеш...дейба и кретена ти не знам къв си ама в 5:43 да пускаш такава тема определено ти има нещо.

П.С. Незабавна смърт за всичко свързано с резаците и шибаната им държава, а на теб ти пожелавам някой ден да се събудиш до Фатих Терим и моментално да те почерпи с топла и бяла анадолска течност.

stupid0boy
12-31-2009, 05:19
Ти Българин ли си бе излагацио такава?

Proudly1912
12-31-2009, 05:29
всички са прави.ти си сбъркан.тия сериали тряя се забранят.

anchetyu
12-31-2009, 05:38
И аз не харесвам турските сериали... освен "Сакъз" :D (няма такава пародия просто) Но колкото и да не ги харесвам, ти си в правото си да ги гледаш стига това да не ти пречи. :)

П.С. Наистина, следиш ли "Сакъз"? :lol:

moisture
12-31-2009, 06:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Violenza
12-31-2009, 06:12
понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура
То ако се изучаваше турска култура, крака ми нямаше да стъпи пак в училище.
Баси наглите същества...

FantaMen
12-31-2009, 06:31
Ако те хвана не ща набия ми и ножа ще ви тегля и на 3-мата а на бащата ти ще му донеса 10 л кайсиева ракия ....!!! Тея баби и майки изобщо не мислят какво правят.. Найстина трябва да се забранян с подписка както и за турските новини!!! Няма такива ама и те са хора като са хора да не ни бяха клали 5 шибани века...Смърт за турската измет!!!! А ако пък въведат нещо да се учи в училище с турски я език я културата им .... заклевам се в приятелите ми и в родителите ми че ще си запаля даскалото и ще го изгоря до основи!!!!

deni15
12-31-2009, 07:56
Не си добре честно :lol:

Unendlich
12-31-2009, 08:09
Да, адски вманиячен си.. ;)


И т'ва ли ти е мечтата ? Да гледаш турски сериали цял живот, да не се отдлепят от пц и тв ?! Ахаах, да ти имам мечтите, честно. ;) Заради такива чуждопоклонници сега държавата ни е на това положение. Турски новини, турски сериали .. ако трябва да изучавам и турска култура, по-добре да не ми стъпва кракът в училище. :x

mrtn
12-31-2009, 08:16
Май си вманиечен, което не е никак хубаво, зарежи приятелите си заради сериали, добре ами като свършат сериите, кво прайм?
И това за турската култура е тъпо, като си в "махалата", както ти каза не научаваш ли нещо от тук, от там..?
Тези сериали са пълни безмислици.. :)

Mi6inka
12-31-2009, 08:25
БЪЛГАРИН ЛИ СИ???? Моля те кажи НЕ!! Ако си.. :-x :-x :-x имаш късмета, че не си пред мен...не се изучавало достатъчно турска култува в училищата...Ами това е България..защо трявба да се изучава... :shock: :shock: Пффф ... тъпата ти нема ми вдигна нервите! По-добре си стой пред Тв-то и си гледай мазните, гадни турски сапунки и недей пуска малоумни теми, само да дразниш малцината родолюбци останали тук! :-x :-x

s3nsual
12-31-2009, 09:00
"Сакъз" рулз :grin:
Авторът , иди на лекар .

eXpl0d3
12-31-2009, 09:08
Да еба педераса ти гаден гнусен лайнар! 94 си а ги следиш ти лайна за това държавата е на тва нито 8 часа дават "листопад" да еба майка им шибана малоумна да еба.

tonie__
12-31-2009, 09:22
всички са прави.ти си сбъркан.тия сериали тряя се забранят.

cookie_master
12-31-2009, 09:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

edelweiss96
12-31-2009, 09:53
Тема е*авка 100%. :lol:
Ако не е - авторът по-добре да отиде на лекар.

BlackKeys
12-31-2009, 10:03
Вманиачен си.

meganet
12-31-2009, 10:05
В България официален език е БЪЛГАРСКИ не турски така че иди си гледай ши*аните турски боклуци в Турция аман от тия турски тапотии писна ми да турцизират държавата и културата и всичко по хубаво се гръмни някъде. :x :x

lubomirky
12-31-2009, 10:12
Епа ходи си в Турция, даже ако искаш може и да се обрежеш...дейба и кретена ти не знам къв си ама в 5:43 да пускаш такава тема определено ти има нещо.

П.С. Незабавна смърт за всичко свързано с резаците и шибаната им държава, а на теб ти пожелавам някой ден да се събудиш до Фатих Терим и моментално да те почерпи с топла и бяла анадолска течност.

а защо трябва точно най-успелият турски треньор да го е.е не разбрах 8-)

Kiumdiuriun94
12-31-2009, 10:18
В България официален език е БЪЛГАРСКИ не турски така че иди си гледай ши*аните турски боклуци в Турция аман от тия турски тапотии писна ми да турцизират държавата и културата и всичко по хубаво се гръмни някъде. :x :x

Да ама аз ги гледам на български така че мисля че не нарушавам никакви закони за официалния език в България. Понякога гледаме новините на турски език когато мама или татко са си в къщи ана нищо повече. Очаквах че ще ми дадете приятелски съвети но, вие сте по лощи и от съучениците ми. А дали съм българин или не не е от значение важното е как се чувствам.

Unendlich
12-31-2009, 11:47
В България официален език е БЪЛГАРСКИ не турски така че иди си гледай ши*аните турски боклуци в Турция аман от тия турски тапотии писна ми да турцизират държавата и културата и всичко по хубаво се гръмни някъде. :x :x

Да ама аз ги гледам на български така че мисля че не нарушавам никакви закони за официалния език в България. Понякога гледаме новините на турски език когато мама или татко са си в къщи ана нищо повече. Очаквах че ще ми дадете приятелски съвети но, вие сте по лощи и от съучениците ми. А дали съм българин или не не е от значение важното е как се чувствам.


Щом се чувстваш турчин, марш в Турция. ;) На мен и на много други ни е писнало от такива като теб, плюят нашата държава, възхваляват Турция, еми к'во правите тук тогава ?! Явно и семейството ти сте турци, колко му е да сте и няк'ви пумаци, няма да се учудя. ;) :-x Като ти гледам и ника, личи си, че си турчин. Хубаво правят съучениците ти, че също са против това, само за т'ва заслужавате. ;) :-x

shhxD
12-31-2009, 11:52
Да, вманиачен си. http://emotion-bg.com/images/smilies/Shocked.gif 8-)

bloodyF
12-31-2009, 12:23
ти баща нямаш ли бе?
ако имаш му кажи да те ошамари да се осъзнаеш.


ПОТРЕС И УЖАС!!! :shock:

Kajo
12-31-2009, 12:40
Следиш ли Сакъз?

мдамм по хубаво гледай Сакъз отколкото Листопад :lol:

TwistedAngel
12-31-2009, 12:52
Пълна лудница представя...
Една продукция от създателите на Съкъз 2,
Сакъз 3.
Още повече:
интриги, интриги, интриги, интриги
съспенс, съспенс, съспенс, съспенс
секс, секс, секс, секс
Още повече:
драма, драма, драма, драма
насилие, насилие,насилие, насилие
секс, секс, секс, секс
Още повече:
екшън, екшън, екшън, екшън
трилър, трилър, трилър, трилър
секс, секс, секс, секс
Още повече балкански реализъм и анадолски вандализъм
Робърт Дениро:
Това е един филм в който бих искал да участвам.
Ал Пачино:
Сакъз е най-голелемият пропуск в кариерата ми.
Брад Пит:
Готов съм да платя за да играя в този филм.
Ню Йорк Таймс:Въпросът дами и господа е дали СЕМ ще спре този сериал.


Сакъз 3: Шмъркан отвръща на удара -> филма само за теб

anchetyu
12-31-2009, 13:47
Пълна лудница представя...
Една продукция от създателите на Съкъз 2,
Сакъз 3.
Още повече:
интриги, интриги, интриги, интриги
съспенс, съспенс, съспенс, съспенс
секс, секс, секс, секс
Още повече:
драма, драма, драма, драма
насилие, насилие,насилие, насилие
секс, секс, секс, секс
Още повече:
екшън, екшън, екшън, екшън
трилър, трилър, трилър, трилър
секс, секс, секс, секс
Още повече балкански реализъм и анадолски вандализъм
Робърт Дениро:
Това е един филм в който бих искал да участвам.
Ал Пачино:
Сакъз е най-голелемият пропуск в кариерата ми.
Брад Пит:
Готов съм да платя за да играя в този филм.
Ню Йорк Таймс:Въпросът дами и господа е дали СЕМ ще спре този сериал.


Сакъз 3: Шмъркан отвръща на удара -> филма само за теб

=D> =D> :razz: :razz: :razz: Единствения сериал чиито серии не пропускам.
Прави са хората - гледай Сакъз.

П.П Това Листопад за първи път го чувам :lol:

Anva
12-31-2009, 13:54
Тема е*авка 100%. :lol:
Ако не е - авторът по-добре да отиде на лекар.

И аз съм на това мнение, само че виж ника му. Сигурно има специална регистрация за е*авки. В такъв случай наистина е вманиачен! :D

Kiumdiuriun94
12-31-2009, 14:03
Гледамл съм Сакъз и никак не ми е приятно някакви слаби актъори да се подиграват на филми от ранга на "Перла" или "Листопад". Напротив, дори трябва да се учат от тях и да си взимат поуки, може и да научат нещичко за живота от там. Постоянно говорите колко са ви противни турците и т.н. и това е поредното доказателство, че ние българите сме изключително нетолерантни към останалите народности. Аз например никога не съм чувал и дума за това как турците искат да гонят българи от Турция. Или пък по турските канали да се излъчват пародии на "Войната на таралежите" например ( въпреки че това бих го гледал с удоволствие :lol: ). Така че според мен има още много какво да научим от турските сериали и турската култура като цяло. Това съм го казвал многократно на моите съученици и съм си изяждал подигравките им. Надявам се поне тук да има хора, които да ме разбират!

anchetyu
12-31-2009, 14:51
Гледамл съм Сакъз и никак не ми е приятно някакви слаби актъори да се подиграват на филми от ранга на "Перла" или "Листопад". Напротив, дори трябва да се учат от тях и да си взимат поуки, може и да научат нещичко за живота от там. Постоянно говорите колко са ви противни турците и т.н. и това е поредното доказателство, че ние българите сме изключително нетолерантни към останалите народности. Аз например никога не съм чувал и дума за това как турците искат да гонят българи от Турция. Или пък по турските канали да се излъчват пародии на "Войната на таралежите" например ( въпреки че това бих го гледал с удоволствие :lol: ). Така че според мен има още много какво да научим от турските сериали и турската култура като цяло. Това съм го казвал многократно на моите съученици и съм си изяждал подигравките им. Надявам се поне тук да има хора, които да ме разбират!
Само за да не получа наказание от екипа на форума няма да кажа какво мисля за мнението ти. Само заради това.

Wrathchild
12-31-2009, 15:40
И какво толкова имаме да научим?
Още нещо - какъв е по-точно рангът на сериали като 'Перла' и 'Листопад'?
Съветвам те и да влезеш в часовете по БЕЛ, за да научиш къде се слага пълен и къде - кратък член.

Proudly1912
01-01-2010, 07:17
рязания,бий си фишека.

Stani46
01-01-2010, 07:53
Зарибен тип.Трябва да се спре всичко Турско и най-вече турските сапунки и новините на турски език

terezita97
01-01-2010, 09:15
Аз не ги следя тия турски сапунки ... много са ми лигави!
Ама ако си ти харесват, ги гледай :D

Zarity
01-01-2010, 09:34
:-o

loveUpeps4o
01-01-2010, 10:54
Момче ти си ебати турчина. Срам за България : X

AraBella
01-01-2010, 11:17
О.о ти определено си побъркан.Как може да сравняваш толкова хубав филм като "Войната на таралежите" и да казваш, че би се зарадвал, ако направят турска пародия?!?Седни си на гъза и вместо да гледаш тея бози, които "могат да те научат на толкова много неща" прочети една истинска книга... Па като ти е толкова кеф заминавай за Турция.Няма да има нужда да ги гледаш сериалите, може да излезеш на улицата и да видиш "културата им".

Kiumdiuriun94
01-01-2010, 13:26
И какво толкова имаме да научим?
Още нещо - какъв е по-точно рангът на сериали като 'Перла' и 'Листопад'?
Съветвам те и да влезеш в часовете по БЕЛ, за да научиш къде се слага пълен и къде - кратък член.

Такъв тип сериали са направени за интелигентни хора, които сами могат да си направят изводите. Аз ли да ти обяснявам? Първо си напрваи труда да ги гледаш и осмислиш.
Това "още нещо" е свързано с първия ти въпрос, отговори си на него и тогава няма да има смисъл да задаваш втория.
Браво, хвана се за нещо! Дръж се здраво. :-D

Kiumdiuriun94
01-01-2010, 13:29
О.о ти определено си побъркан.Как може да сравняваш толкова хубав филм като "Войната на таралежите" и да казваш, че би се зарадвал, ако направят турска пародия?!?Седни си на гъза и вместо да гледаш тея бози, които "могат да те научат на толкова много неща" прочети една истинска книга... Па като ти е толкова кеф заминавай за Турция.Няма да има нужда да ги гледаш сериалите, може да излезеш на улицата и да видиш "културата им".

Ама истинска книга със страници и всичко ли? Е дай пример...
Аз мога да искам и да се запозная с египетската култура, ама няма да замина за Египет, нали? Айде стига сте ме разсмивали.

FantaMen
01-01-2010, 13:35
Ти си шибан нещастник...История учил ли си такива боклуци са ни клали 5 века а ти сега искаш култура да им учиш. И ти и майка ти и баба ти сте за линчуване.!!!! Незнам баща ти как ви търпи а не земе въздушната и с по един във главата??!!!! Жал ми е за човека

Wrathchild
01-01-2010, 16:50
И какво толкова имаме да научим?
Още нещо - какъв е по-точно рангът на сериали като 'Перла' и 'Листопад'?
Съветвам те и да влезеш в часовете по БЕЛ, за да научиш къде се слага пълен и къде - кратък член.

Такъв тип сериали са направени за интелигентни хора, които сами могат да си направят изводите. Аз ли да ти обяснявам? Първо си напрваи труда да ги гледаш и осмислиш.
Това "още нещо" е свързано с първия ти въпрос, отговори си на него и тогава няма да има смисъл да задаваш втория.
Браво, хвана се за нещо! Дръж се здраво. :-DАз се хванах вече, а като станеш поне на моите години, тогава ми дръж този тон. Но може и повечко време да ти трябва, като ти гледам умствения багаж.
Няма нищо да гледам, аз на теб ти задавам въпроса, а щом дори ти не можеш да ми отговориш, думите, че можело много да се научи, ги приемам като абсолютно изсмукани изпод пръстите ти.

wildheart
01-01-2010, 17:09
Ето един съвет от мен :
Решение на проблема (http://media.photobucket.com/image/self%20killing%20pistol/Davis1950/Weapons/surreal-pistol-2-1.jpg)

Luscious_Heart
01-01-2010, 17:10
Пукни ве евнух мръсен :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

clever
01-01-2010, 17:17
Ето един съвет от мен :
Решение на проблема (http://media.photobucket.com/image/self%20killing%20pistol/Davis1950/Weapons/surreal-pistol-2-1.jpg)да!гръмни се с тва авторе и турците дето правят сапунките си гръмни :razz: :razz:

someonerandom
01-01-2010, 18:14
Ти си шибан нещастник...История учил ли си такива боклуци са ни клали 5 века а ти сега искаш култура да им учиш. И ти и майка ти и баба ти сте за линчуване.!!!! Незнам баща ти как ви търпи а не земе въздушната и с по един във главата??!!!! Жал ми е за човека
Цялата тема бях против автора и тъкмо да му кажа,че е супер вманиачен и побъркан,видях твоя пост и наистина се ядосах.Нито харесвам турците,нито тръгвам да ги защитавам,обаче като някой извади агумента за робството и ми причернява.За какво обвиняваш сегашните турци?Ког е свършило робството?Края на 19ти век.Какво сме сега?21 век.Ей 200 години.Дали някой от турците,които живеят сега,имат нещо общо с това оттогава?Напомняш ми как разсъждавах,като бях на 5.И като вземете да говорите за убийство и не знам какво по някакви дребни поводи,я се съвземи малко... :?

До автора:Имаш проблеми,намали малко сериалите,какво няма да ти се смеят...А баба ти и майка ти леко са мръднали,за какво ти е да опознаваш турската култура.А да теглиш сериали и да ги гледаш по цяла вечер-как може изобщо да питаш дали си вманиачен.Сам казваш,че заради тези сериали се караш с приятелите си и баща си.АМИ СПРИ ГИ :-x

ManiaSpiritY
01-01-2010, 18:17
В началото мама и баба казваха че е добре за мен да гледам турски сериали понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура
И какво общо с турската култура имат тия сапунки ? Показват сълзливи историйки ,надминаващи и братята от Латинска Америка (които ,впрочем са много по-добри в правенето на сериали ) . Нищо повече !!

Ако наистина ти харесват такива сериалчета -гледкай си ги ,ама само без такива глупости ,че разкривали бита на съседите ни или още повече ,че са за интелЕгентни хора . :wink:

Kiumdiuriun94
01-01-2010, 18:37
И какво толкова имаме да научим?
Още нещо - какъв е по-точно рангът на сериали като 'Перла' и 'Листопад'?
Съветвам те и да влезеш в часовете по БЕЛ, за да научиш къде се слага пълен и къде - кратък член.

Такъв тип сериали са направени за интелигентни хора, които сами могат да си направят изводите. Аз ли да ти обяснявам? Първо си напрваи труда да ги гледаш и осмислиш.
Това "още нещо" е свързано с първия ти въпрос, отговори си на него и тогава няма да има смисъл да задаваш втория.
Браво, хвана се за нещо! Дръж се здраво. :-DАз се хванах вече, а като станеш поне на моите години, тогава ми дръж този тон. Но може и повечко време да ти трябва, като ти гледам умствения багаж.
Няма нищо да гледам, аз на теб ти задавам въпроса, а щом дори ти не можеш да ми отговориш, думите, че можело много да се научи, ги приемам като абсолютно изсмукани изпод пръстите ти.

Ама как си знаех, че следва "аргумента" с годините. Много бързо даваш оценки за умствения багаж на човек, който не познаваш, но това вероятно се дължи на огромния ти опит (3600 мнения и кой знае още колко часове, прекарани в изчитане на форума). Защо ме караш да се хабя с обяснения, след като ти ще си продължаваш с избираемото приемане и игнориране.

toncho883
01-01-2010, 19:26
Абе хора, тая тема е ташак. Вие май сте бавноразвиващи се :(

shmurkam
01-01-2010, 20:11
йок мозък оди у турско и си набий една турска между веждите

Thefrostless
01-02-2010, 07:36
йок мозък оди у турско и си набий една турска между веждите

Off Topic:Жена ми , не бъде толкова груба към горкото хлапе :lol:

On topic: Не се изучавало достатъчна турска култура ? Дано на баба ти и на майка ти да им дадат по един голям ,мазен, турски Уй в устата и после всичко ще ти разкажат за турската култура :?

Rza
01-02-2010, 11:40
йок мозък оди у турско и си набий една турска между веждите


On topic: Не се изучавало достатъчна турска култура ? Дано на баба ти и на майка ти да им дадат по един голям ,мазен, турски Уй в устата и после всичко ще ти разкажат за турската култура :?
хуахахахахха,гагаг :lol: :lol:

padnaloblak
01-02-2010, 17:49
тцтцтц как може 4 страници да се испишат за такава ебавка??? колко от вас го вземат на сериозно автора?а?

dark_angel3
01-02-2010, 19:46
И какво толкова имаме да научим?
Още нещо - какъв е по-точно рангът на сериали като 'Перла' и 'Листопад'?
Съветвам те и да влезеш в часовете по БЕЛ, за да научиш къде се слага пълен и къде - кратък член.

Такъв тип сериали са направени за интелигентни хора, които сами могат да си направят изводите. Аз ли да ти обяснявам? Първо си напрваи труда да ги гледаш и осмислиш.
Това "още нещо" е свързано с първия ти въпрос, отговори си на него и тогава няма да има смисъл да задаваш втория.
Браво, хвана се за нещо! Дръж се здраво. :-DАз се хванах вече, а като станеш поне на моите години, тогава ми дръж този тон. Но може и повечко време да ти трябва, като ти гледам умствения багаж.
Няма нищо да гледам, аз на теб ти задавам въпроса, а щом дори ти не можеш да ми отговориш, думите, че можело много да се научи, ги приемам като абсолютно изсмукани изпод пръстите ти.

Ама как си знаех, че следва "аргумента" с годините. Много бързо даваш оценки за умствения багаж на човек, който не познаваш, но това вероятно се дължи на огромния ти опит (3600 мнения и кой знае още колко часове, прекарани в изчитане на форума). Защо ме караш да се хабя с обяснения, след като ти ще си продължаваш с избираемото приемане и игнориране. От постовете ти си личи колко ти е умствения багаж.Това кой колко мнения има във форума е вече банално.

an0nimn0
01-02-2010, 19:53
..

an0nimn0
01-02-2010, 19:54
И аз харесвам някои турски сериали, но това да стоиш нощем и да ги гледаш.. :? А и защо да изучаваме турската култура? Та те да не би да изучават нашата? И по-добре намали сериалите, защото те са само за запълване на свободното време и за развлечение.По-важни са приятелите. :)

JDeel
01-02-2010, 20:23
Kiumdiuriun94, имай предвид някои неща:
- Сериалите са измислица, показват само живот на сълзи и страдания. Именно на това се дължи техният успех, защото повечето хора са нещастни и парадоксално, но търсят още и още нещастие, за да се чувстват по същия начин. И ти ли търсиш това?
- Никой сериал няма да те научи на повече, от истинския живот. Ако извинението ти е това, че искаш да научиш нещо за живота от тези сериали, попитай се дали всъщност не изпускаш уроците на живота заради някакви измислени игри.
- Хората не разбират от турските неща. Втълпено им е, че турците са вредни, и понякога може наистина да е така. Но това им мнение не е тяхно, а е наложено (турското робство), и те приемат това за даденост и подражават на всеки, който говори против турците, без дори да знаят нещо за Корана. Затова всяка критика, отправена към теб по този въпрос, е безпочвена.
- Тийновете обожават да се заяждат. Това ги кара да се чувстват.. различни?!

След като изгледаш някой филм, запитай се това - чувстваш ли се добре, с нови знания и още повече хъс и възможности, и с желание да излезеш навън и да покажеш пред всички новото, което си научил? Или просто си поел поредната доза негативизъм и приемаш съдбата на онеправдан участник в един скапан живот.

Ares
01-02-2010, 23:16
Абе хора,как може да му се връзвате :-D ???Режа си главата,ако темата не е ебавка :razz: :razz: :razz: !!!

Wrathchild
01-02-2010, 23:22
Ама как си знаех, че следва "аргумента" с годините. Много бързо даваш оценки за умствения багаж на човек, който не познаваш, но това вероятно се дължи на огромния ти опит (3600 мнения и кой знае още колко часове, прекарани в изчитане на форума). Защо ме караш да се хабя с обяснения, след като ти ще си продължаваш с избираемото приемане и игнориране.Колко мнения имам, теб изобщо не те засяга. Ако се зачетеш, ще видиш, че поне не пиша безсмислени глупости и не разпитвам хората дали имам проблем в телевизора.
Зададох ти конкретен въпрос - какво мога да науча от един турски сериал? Ама не 'можеш да научиш за живота'. Искам конкретен отговор, ти какво научи от тях? Какво значи 'баир-будала' ли?
Аз избирателно не чета, както виждаш, обръщам внимание на всичко, което си казал.

FantaMen
01-02-2010, 23:55
Цялата тема бях против автора и тъкмо да му кажа,че е супер вманиачен и побъркан,видях твоя пост и наистина се ядосах.Нито харесвам турците,нито тръгвам да ги защитавам,обаче като някой извади агумента за робството и ми причернява.За какво обвиняваш сегашните турци?Ког е свършило робството?Края на 19ти век.Какво сме сега?21 век.Ей 200 години.Дали някой от турците,които живеят сега,имат нещо общо с това оттогава?Напомняш ми как разсъждавах,като бях на 5.И като вземете да говорите за убийство и не знам какво по някакви дребни поводи,я се съвземи малко...

Е добре дай сега като преди 50 години американците и руснаците са надпреварваха кой на кой на пусне по голяма и по унищожаваща бомба сега да се премахнат ЦРУ и останалите тайни агеннции и шпиони... Те турците и сега и винаги ще ни имат са боклуци.... има си изключения винаги има ... нямали нищо общо за тва ни управляват те.....и както гледам може и още си останем роби ... ако продължаваме да ги избираме... и ще чуваме още по новините как са пребили български младеж и как турците ги оправдават по бързата процедура... само ножа му е майката с друго не може се оправи тая държава!!!! За всеки убит български гражданин от някой турчин 5 от тая измет да измрат.....Това не е Държава това е турска колония или ако не е все още има доста време в бъдеще и началото започва с новини и сериали на турски....!!!

Sakuzmaina
01-03-2010, 00:11
Деба и комплексарите са се навъдили тука бе.Всички до един националисти и расисти.Турците са колили ама преди 300-400 години.Новините им по бнт са 10 минути и там от 4 и 30 май.Да се махнат ок.Ама сериялите -да тъпи са ама никой не казваше нищо като даваха там некви мексиканци гладолупевци и шит.Ами американските-всяка седмица,а кой изравни половин софия преди 60 години?КежОалите се кланят на разни англичани и са големите националисти ама тва не го помнят.А че темата е ебавка е сигурно.Баща му го бил :D

Wrathchild
01-03-2010, 00:12
Леле, нарекоха ме расистка. Край, братче, ти ме обиди смъртно. :D :-o И какво му е лошото да си националист?

Sakuzmaina
01-03-2010, 00:15
Леле, нарекоха ме расистка. Край, братче, ти ме обиди смъртно. :D :-o И какво му е лошото да си националист?

Не бе няма лошо.Ама не само у форОма.Имам двама познати -турчин и арменец-приятели.На арменеца прадедо му избягал от армения да не го заколят турците.Ама не са злопаметни хората-и просперират.Тука всички псуват ама на изборите доган влиза заради 30к помаци-ако се гласува активно ще има 20 дпсари и нема да е проблем.Ама никой не се занимава активно-освен 2-3к ентусиасти ама те не важат.

Wrathchild
01-03-2010, 00:18
А, не знам, за ДПС и БСП не съм гласувала никога, така че...
Ми да гласуват бе. Българите в смисъл.

Sakuzmaina
01-03-2010, 00:28
То те едни турци де :D Те никъде не ги искат тия от кърджали-ония където са избягали 89та са са некви аграри или избегали в немско :D Ама най се дразня на мангалите-те се бутат там -когато им е изгодно са Бг като искат са турци като решат цигани :-D а

Та и на автора ако не е ебавка е лесно-отива в добруджа или кърджалийско,прекръщава се на Амет и си гледа инджито(тва свърши ли вече) или листопада.

Kiumdiuriun94
01-03-2010, 09:58
То те едни турци де :D Те никъде не ги искат тия от кърджали-ония където са избягали 89та са са некви аграри или избегали в немско :D Ама най се дразня на мангалите-те се бутат там -когато им е изгодно са Бг като искат са турци като решат цигани :-D а

Та и на автора ако не е ебавка е лесно-отива в добруджа или кърджалийско,прекръщава се на Амет и си гледа инджито(тва свърши ли вече) или листопада.

Oт Кюмдюрюн на Амет ли бе? Ти изби рибата.

DjBaloon
01-03-2010, 11:16
Здравейте приятели :) имам нужда от съвет. Напоследък маи се отдалечавам от приятелите си от училище и махалата заради страстта ми към турските сериали. Вчера, се скарах с най добрият си приятел, защото той искаше да излезем, а аз бях зает. Той ме пита с какво си зает?? Отговорих му трябва да се прибера да гледам Листопад (може би най-добрия турски сериал). Изгледа ме гадно но ништо не каза. Според мен не разбира колко важно е за мен и колко много ме обогатяват тези сериали. Не ме разбирайте погрешно аз не съм някое задръстено лапе което си седи по цял ден в къщи, ходя на училище и така нататъкът. В началото мама и баба казваха че е добре за мен да гледам турски сериали понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура но когато започнах да тегля неизлъчвани сериали и да ги гледам по цяла нощ и когато татко разбра ме наби. Приятелят ми Иван не ми говори търпя подигравките на много съученици но мисля че съм прав да преследвам мечтите си. Вие как ще ме посъветвате приятели?


Ако те видя и аз бих те набил

Bimmer
01-03-2010, 11:26
"нататъкът"?!
Еми да, вманиачен си, сега явно е момента да избереш лайняните сериали или приятели
И недей да излизаш с номера "ама аз не мога да спра да ги гледам"
ако не можеш да направиш нещо такова, явно просто не го искаш достатъчно ;)

Kiumdiuriun94
01-03-2010, 11:29
Здравейте приятели :) имам нужда от съвет. Напоследък маи се отдалечавам от приятелите си от училище и махалата заради страстта ми към турските сериали. Вчера, се скарах с най добрият си приятел, защото той искаше да излезем, а аз бях зает. Той ме пита с какво си зает?? Отговорих му трябва да се прибера да гледам Листопад (може би най-добрия турски сериал). Изгледа ме гадно но ништо не каза. Според мен не разбира колко важно е за мен и колко много ме обогатяват тези сериали. Не ме разбирайте погрешно аз не съм някое задръстено лапе което си седи по цял ден в къщи, ходя на училище и така нататъкът. В началото мама и баба казваха че е добре за мен да гледам турски сериали понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура но когато започнах да тегля неизлъчвани сериали и да ги гледам по цяла нощ и когато татко разбра ме наби. Приятелят ми Иван не ми говори търпя подигравките на много съученици но мисля че съм прав да преследвам мечтите си. Вие как ще ме посъветвате приятели?


Ако те видя и аз бих те набил

Ама че си страшен.

faststep
01-03-2010, 15:29
На това му се вика "баш резил", ефенди. :)

DjBaloon
01-03-2010, 15:37
Здравейте приятели :) имам нужда от съвет. Напоследък маи се отдалечавам от приятелите си от училище и махалата заради страстта ми към турските сериали. Вчера, се скарах с най добрият си приятел, защото той искаше да излезем, а аз бях зает. Той ме пита с какво си зает?? Отговорих му трябва да се прибера да гледам Листопад (може би най-добрия турски сериал). Изгледа ме гадно но ништо не каза. Според мен не разбира колко важно е за мен и колко много ме обогатяват тези сериали. Не ме разбирайте погрешно аз не съм някое задръстено лапе което си седи по цял ден в къщи, ходя на училище и така нататъкът. В началото мама и баба казваха че е добре за мен да гледам турски сериали понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура но когато започнах да тегля неизлъчвани сериали и да ги гледам по цяла нощ и когато татко разбра ме наби. Приятелят ми Иван не ми говори търпя подигравките на много съученици но мисля че съм прав да преследвам мечтите си. Вие как ще ме посъветвате приятели?


Ако те видя и аз бих те набил

Ама че си страшен.

Въобще не съм ;]
Просто подкрепям че баща ти правилно е направил
и аз да ти бях баща и аз щях те пребия
даже може би по-честичко отколкото те бият май? :)

sasheto0o
01-03-2010, 15:49
ОМГ :shock: :lol: .. Ти добре ли си ? Как може да зарязваш приятелите си заради тези турски сапунки :? !? Не се излагай ,а тръгвай с приятели,да не си някоя 60-годишна баба та да ги следиш непрестанно :shock: ... На къде отива светътт ?? :( Пък после защо българите си кръщават бебетата с турски имена :x Еми заради е такива като тебе ии много много много българи .. Листопад , Перла :lol: .. Ако ме питаш мен "Сакъз" е най-добриятт :razz: :razz: .. Излагате се :x :x :-x

Kiumdiuriun94
01-03-2010, 15:51
На това му се вика "баш резил", ефенди. :)

Резил е, когато ти си подадеш муцуната навън и заговориш някого. Тук такова понятие не съществува.

Kiumdiuriun94
01-03-2010, 15:52
Здравейте приятели :) имам нужда от съвет. Напоследък маи се отдалечавам от приятелите си от училище и махалата заради страстта ми към турските сериали. Вчера, се скарах с най добрият си приятел, защото той искаше да излезем, а аз бях зает. Той ме пита с какво си зает?? Отговорих му трябва да се прибера да гледам Листопад (може би най-добрия турски сериал). Изгледа ме гадно но ништо не каза. Според мен не разбира колко важно е за мен и колко много ме обогатяват тези сериали. Не ме разбирайте погрешно аз не съм някое задръстено лапе което си седи по цял ден в къщи, ходя на училище и така нататъкът. В началото мама и баба казваха че е добре за мен да гледам турски сериали понеже в училище не се изучава достатъчно турската култура но когато започнах да тегля неизлъчвани сериали и да ги гледам по цяла нощ и когато татко разбра ме наби. Приятелят ми Иван не ми говори търпя подигравките на много съученици но мисля че съм прав да преследвам мечтите си. Вие как ще ме посъветвате приятели?


Ако те видя и аз бих те набил

Ама че си страшен.

Въобще не съм ;]
Просто подкрепям че баща ти правилно е направил
и аз да ти бях баща и аз щях те пребия
даже може би по-честичко отколкото те бият май? :)

Всеки ден ям бой...

sasheto0o
01-03-2010, 15:54
Ъ ъъъ ... майкати и бабати те подкрепят да гледаш тези сериали,защото не се изучава турска култура в у-ще :shock: . Еми извинете в България живеем, не в Турция . Естествено че няма да я изучаваме . За какво ни е ??? И аз да бях на мястото на бащати и аз така щях да постъпя :-x :-x :-x :-x

Peteto633
01-03-2010, 15:59
Аз също го харесвам този сериал, но наистина недей се вманиячава толкова, пак си го гледай, но не загърбвай приятелите си. :)

faststep
01-03-2010, 16:33
На това му се вика "баш резил", ефенди. :)

Резил е, когато ти си подадеш муцуната навън и заговориш някого. Тук такова понятие не съществува.
Резил е, ефенди, когато напишеш 2 изречения и те да си противоречат. А то се вижда кой не излиза навън... :)

Kiumdiuriun94
01-03-2010, 17:30
На това му се вика "баш резил", ефенди. :)

Резил е, когато ти си подадеш муцуната навън и заговориш някого. Тук такова понятие не съществува.
Резил е, ефенди, когато напишеш 2 изречения и те да си противоречат. А то се вижда кой не излиза навън... :)

:razz:

padnaloblak
01-03-2010, 18:37
ухуу напредвате....да видим колко страници ще стигнете преди да ви заключат ебавката

asassinn
01-03-2010, 21:07
що имам чувството,че те е треснала мн яко скуката и си решил да я постнеш тая тема..

faststep
01-04-2010, 16:55
Представи си, че този е реален... :shock: