PDA

View Full Version : опушен грим ..



InloveAgain
12-31-2009, 07:24
здравейте .. много ми е интересно да разбера как става ,подариха ми молив за опушен грим.а аз не знам как да си го направя :D бихте ли ми обяснили :( ?

melcho1
12-31-2009, 07:31
На първо място нанесете пудрата равномерно и гладко по цяото лице.Пудрата ще дари лицето ви с блясък,който ще изглежда чудесно вечер и ще дари кожата ви с неустоймо сияние.

След това очите.По цялата дължина на клепача нанесете блестящ сив нюанс сенки за очи.Нанасяйте умерено и използвайте малко количество,ако цвета е достатъчно концентриран,за да не се получат „бръчки” от сенките по клепачите ви.Нанесете черния свят,като очна линия,като блендирате двата нюанса равномерно.Тройното нанасяне на телескопична спирала ще придаде секси излъчване и драматичен привкус на вашия поглед.

Последният щрих са устните.За да се балансира опушеният грим с устните ви ви предлагам да нанесете много светъл молив в нюанс бежово,за по голяма трайност на червилото ви.След това в същия нюанс,но с оттенъци на много бледо розово нанесете гланц за устни.Устните ви ще бъдат ослепителни и дълго ще запазят блясъка си. :-)

tonie__
12-31-2009, 08:59
молив за опушен грим?специален? за сефте чувам :-o

rachel_billson
12-31-2009, 09:17
На първо място нанесете пудрата равномерно и гладко по цяото лице.Пудрата ще дари лицето ви с блясък,който ще изглежда чудесно вечер и ще дари кожата ви с неустоймо сияние.

След това очите.По цялата дължина на клепача нанесете блестящ сив нюанс сенки за очи.Нанасяйте умерено и използвайте малко количество,ако цвета е достатъчно концентриран,за да не се получат „бръчки” от сенките по клепачите ви.Нанесете черния свят,като очна линия,като блендирате двата нюанса равномерно.Тройното нанасяне на телескопична спирала ще придаде секси излъчване и драматичен привкус на вашия поглед.

Последният щрих са устните.За да се балансира опушеният грим с устните ви ви предлагам да нанесете много светъл молив в нюанс бежово,за по голяма трайност на червилото ви.След това в същия нюанс,но с оттенъци на много бледо розово нанесете гланц за устни.Устните ви ще бъдат ослепителни и дълго ще запазят блясъка си. :-)
Добре е да казваш кой е източникът. :)

InloveAgain
12-31-2009, 09:35
молив за опушен грим?специален? за сефте чувам :-o

ми такъвв черен.. за опушени очи,а аз не знам целияя грим как се прави не само молива как да сложа.

tonie__
12-31-2009, 09:36
е то черен молив не е задължително само за опушен грим да ползваш 8-) иначе www.youtube.com

InloveAgain
12-31-2009, 09:44
е то черен молив не е задължително само за опушен грим да ползваш 8-) иначе www.youtube.com

на самия молив пише,че е за това (:.

BlackKeys
12-31-2009, 09:54
http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%BE%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%BD+%D0%B3 %D1%80%D0%B8%D0%BC

Найясно става като се покаже. :)

silwinka
12-31-2009, 10:27
http://www.youtube.com/watch?v=5InvLO9TTy0&feature=related Изгледай го целия,много хубаво е обяснено..особено началото го има този молив дето ти казваш ( :

sunshine955
12-31-2009, 12:00
аз довечера ще съм с опушени очи :) мн ако стои защото съм със зелени очи :grin: айде весело посрещане на Новата година на всички :-)

KumchoValcho
12-31-2009, 12:03
Качваш се на покрива и си мушкаш главата в комина. Ще се опушиш като за последно

hottie
12-31-2009, 12:15
Абе гледах ги аз тези клипчета, гледах ги...ама мамка му не ми се получава. Все едно са ме били 8-)
Някой с опит може ли да ми обясни по-добре? Разполагам с черен молив, очна линия, спирала, бели сенки, светло сиви сенки, тъмно сиви сенки и черни сенки. И сега какво?

silwinka
01-01-2010, 08:45
Мацко.. писах по-горе
http://www.youtube.com/watch?v=5InvLO9TTy0&feature=related Изгледай го целия,много хубаво е обяснено..особено началото го има този молив дето ти казваш ( :
По-хубаво от това обяснение не мисля , че ще намериш!

sunshine955
01-01-2010, 10:56
Качваш се на покрива и си мушкаш главата в комина. Ще се опушиш като за последно
пробвай да :-D после само с една мокра кърпичка се триеш на всякъде друтаде без очите :D и пари за молив няма да даваш ;-) :D :D

maini4ka_sladka
01-01-2010, 20:03
Така, аз няма да ти пиша като по учебник, ще ти кажа аз как го правя и винаги се получава супер. Вземи си база за сенки, така се задържат по-дълго и цветовете стават по-наситени. Започваш с черния молив. Много е важно да е по-мазничък, за да се разнася по-лесно. Нанасяш не много тънка линия по самата линия на миглите. Не зная дали ползваш четки или апликатори, но с четки е най-лесно и аз ще обясня с четки. Взимам плоска четка и започваш с нея да разнасяш молива нагоре по клепача, докато цветът започне да става по светъл. След това взимаш сребрист цвят и го нанасяш на сгъвката на окото ти с по-пухкава четка и смесваш двата цвята. Не закарвай сребристия цвят съвсем до веждата. Остави си малко разстояние и го запълни най-добре с телесен цвят със или без блясък по избор. След това си направи пак с плоска четка нещо като очна линия, но с черни сенки и ги слей отново, но не докрай, за да придадат дълбок и тъмен цвят на окото. За долният клепач- нанасяш черен молив по линията на миглите и с четка, с която вече си взела от черните сенки разнасяш цвета и омекотяваш линията. Ако линията ти се струва прекалено рязка с една гъбичка за фон дьо тен или клечица за уши туширай малко цвета и става супер. Не забравяй в кладенчето на окото да сложиш по-светъл цвят, това ще го отвори. Накрая, но не и на последно място- спиралата. Много, много спирала за големи и изразителни мигли. Ще стане страхотно. Имам 1-2 снимки, който иска може на лични да покажа, защото снимките са си лично мои.