PDA

View Full Version : проблем с мом4етата



sanyflower7
12-31-2009, 08:40
Искам да попитам нещо аз имам малко по-особен характер с хората и по специално с мом4етата характера ми е малко такъв 4е имам склонността да се дра4а и мом4етата ( особено от моя клас) не ме харесват особено много как да им се харесам 4е да ме уважават малко пове4е а не да ме мразят аз имам 4уството 4е ме мразят и не ме искат как да се променя характера ли трябва да си променя ако има мом4ета да казват какво харесват и какво не в моми4етата
благодаря предварително
искам малко пове4е да ме харесват

s3nsual
12-31-2009, 08:51
Първо не разбирам какво значи " драча" :shock:
Второ , няма как да се харесаш на всички.Намери момчета с които да имаш близки интереси (нещо , което да ви свързва)
За да те уважават, трябва да имаш самочувствие , но не прекалено .
Бтв , ти гадже ли си търсиш или приятели момчета ?

ivcheto0o
12-31-2009, 08:53
ами не се заяждаи и дразни с тях...ми мом4етата харесват моми4ета (като приятелки де ) с които могат да си говорят свободно,на по4ти всякви теми,което е забавно има 4уство за хумор :)

sanyflower7
12-31-2009, 09:29
Първо не разбирам какво значи " драча" :shock:
Второ , няма как да се харесаш на всички.Намери момчета с които да имаш близки интереси (нещо , което да ви свързва)
За да те уважават, трябва да имаш самочувствие , но не прекалено .
Бтв , ти гадже ли си търсиш или приятели момчета ?
Ми дра4а озна4ава да се дразниш с тях
не просто искам да имам приятели мом4ета които да ме уважават

Djuff
12-31-2009, 10:14
Щом се дразниш с тях приятели ще станете когато цъфнат налъмите.

aloveyou
12-31-2009, 11:13
Еми тогава не се дразни с тях :? ..Ако продължаваш да се държиш "грубо" с тях,ще продължат да те "мразят"..Не ти трябва кой знае какво = просто да не се заяждаш с тях..Също така и самочувствие,но в нормални граници 8)

remix1912
12-31-2009, 11:17
На колко си?

Просто си понижи малко самочувствието.Знай че никое нормално момче няма да остави едно момиче да го командва

SuNsHiNe6
12-31-2009, 13:08
Еми ако държиш на тях се промени,но според мене намери си приятели,които ще те харесват,такава каквато си :)

sanyflower7
12-31-2009, 14:38
Аз съм на 13 подробности не давам (ако има някои които да ме познава за това )

sanyflower7
12-31-2009, 14:40
Ами ако досега са ме мразили и са ме познавали една няма ли да е странно ако изведнъж взема да се държа разли4но и да няма обратен ефект да стане още по зле

HanopkaH
12-31-2009, 14:48
Сложи си малко грим, оправи прическата и всички ще те харесат .. кифли>алл :razz:

sanyflower7
12-31-2009, 14:53
Сложи си малко грим, оправи прическата и всички ще те харесат .. кифла>алл :razz:
Не знаех 4е мом4етата си падат по кифли
ако си мом4е ти такива ли харесваш

ameli
12-31-2009, 15:08
аз искам гадже, пък всички момчета ме възприемат като сестра :D смисъл могат да разчитат на мене, помагам им, ама никой не ме харесва като нещо повече от добра приятелка 8-)

а ти си намали малко самочуствието, че така като те гледам не ми допадаш (нищо лично) :? и бъди по-мила, учтива и недей се заяжда (опитай поне за 1 ден и ако не ти хареса, карай по старо му)


за всеки влак си има пътници 8)

sanyflower7
12-31-2009, 15:17
аз искам гадже, пък всички момчета ме възприемат като сестра :D смисъл могат да разчитат на мене, помагам им, ама никой не ме харесва като нещо повече от добра приятелка 8-)

а ти си намали малко самочуствието, че така като те гледам не ми допадаш (нищо лично) :? и бъди по-мила, учтива и недей се заяжда (опитай поне за 1 ден и ако не ти хареса, карай по старо му)


за всеки влак си има пътници 8)
Какво не ти хареса да се опитам да го променя не си мислете 4е ще ме обидите искам мнение искрено защо не ти допадам

elito0o0o0
12-31-2009, 15:21
аз искам гадже, пък всички момчета ме възприемат като сестра :D смисъл могат да разчитат на мене, помагам им, ама никой не ме харесва като нещо повече от добра приятелка 8-)

а ти си намали малко самочуствието, че така като те гледам не ми допадаш (нищо лично) :? и бъди по-мила, учтива и недей се заяжда (опитай поне за 1 ден и ако не ти хареса, карай по старо му)


за всеки влак си има пътници 8)
Какво не ти хареса да се опитам да го променя не си мислете 4е ще ме обидите искам мнение искрено защо не ти допадамОще въпроси?

sanyflower7
12-31-2009, 15:24
elito0o0o0 престани във всяка тема да праиш безсмислени коментари

elito0o0o0
12-31-2009, 15:33
elito0o0o0 престани във всяка тема да праиш безсмислени коментариГледай си работата. Ако ти не намираш смисъл или пък това,което искам да кажа с моите МНЕНИЯ си е твой проблем. ;)

sanyflower7
12-31-2009, 15:42
elito0o0o0 престани във всяка тема да праиш безсмислени коментариГледай си работата. Ако ти не намираш смисъл или пък това,което искам да кажа с моите МНЕНИЯ си е твой проблем. ;)
Добре но тази тема я направих не за тъпи зака4ки а за мнения които да ми помогнат

elito0o0o0
12-31-2009, 15:46
elito0o0o0 престани във всяка тема да праиш безсмислени коментариГледай си работата. Ако ти не намираш смисъл или пък това,което искам да кажа с моите МНЕНИЯ си е твой проблем. ;)
Добре но тази тема я направих не за тъпи зака4ки а за мнения които да ми помогнатАз спирам до тук,за да не стана жертва на БАНан ;) Това ще е последния ми пост по този тъп спор... ;)

ameli
12-31-2009, 16:04
аз искам гадже, пък всички момчета ме възприемат като сестра :D смисъл могат да разчитат на мене, помагам им, ама никой не ме харесва като нещо повече от добра приятелка 8-)

а ти си намали малко самочуствието, че така като те гледам не ми допадаш (нищо лично) :? и бъди по-мила, учтива и недей се заяжда (опитай поне за 1 ден и ако не ти хареса, карай по старо му)


за всеки влак си има пътници 8)
Какво не ти хареса да се опитам да го променя не си мислете 4е ще ме обидите искам мнение искрено защо не ти допадам

аз съм го написала в горния пост :) elito0o0o0 го подчерта с червено и ако пак не си разбрала ... съжалявам :-o

sanyflower7
12-31-2009, 17:19
аз искам гадже, пък всички момчета ме възприемат като сестра :D смисъл могат да разчитат на мене, помагам им, ама никой не ме харесва като нещо повече от добра приятелка 8-)

а ти си намали малко самочуствието, че така като те гледам не ми допадаш (нищо лично) :? и бъди по-мила, учтива и недей се заяжда (опитай поне за 1 ден и ако не ти хареса, карай по старо му)


за всеки влак си има пътници 8)
Какво не ти хареса да се опитам да го променя не си мислете 4е ще ме обидите искам мнение искрено защо не ти допадам

аз съм го написала в горния пост :) elito0o0o0 го подчерта с червено и ако пак не си разбрала ... съжалявам :-o
Ще се постарая

xrisko
01-03-2010, 09:35
:D Доста глупава тема.. кат си проста няя как да те харесфат :?

clever
01-03-2010, 09:40
Искам да попитам нещо аз имам малко по-особен характер с хората и по специално с мом4етата характера ми е малко такъв 4е имам склонността да се дра4а и мом4етата ( особено от моя клас) не ме харесват особено много как да им се харесам 4е да ме уважават малко пове4е а не да ме мразят аз имам 4уството 4е ме мразят и не ме искат как да се променя характера ли трябва да си променя ако има мом4ета да казват какво харесват и какво не в моми4етата
благодаря предварително
искам малко пове4е да ме харесват
като не ти харесват особено защо държиш те да те харесат?
да не ти пука и не им обръщай внимание
намери си момчета от даскалото(от други класове) които и на теб ще ти харесват и самите те ще те харесват

DjBaloon
01-03-2010, 11:19
от възраста е

lilincituuuu
01-03-2010, 11:50
Просто помисли, преди да направиш нещо, като усетиш, че почваш да се ядосваш, помисли малко, успокой се и тогава отговори 8)

sanyflower7
01-03-2010, 15:57
:D Доста глупава тема.. кат си проста няя как да те харесфат :?
Оценки за себе си не искам ако може злобеи на друго място

asassinn
01-03-2010, 21:29
аз искам гадже, пък всички момчета ме възприемат като сестра
оф и аз така...

sanyflower7
01-04-2010, 18:09
Аз и да да ме възприемат като сестра пак ще съм доволна

asassinn
01-04-2010, 18:23
Дръж се мило, пускай шеги, говори по теми, които харесват... :)