PDA

View Full Version : Геритамин Нео и фрешове



tonie__
12-31-2009, 09:06
Имам два въпроса:
1)Геритамин Нео помага ли наистина-укрепва ли ноктите,прави ли кожата по-красива?Напълнява ли се ? :(

2)Ако всяка сутрин пия фрешове от портокал предимно каква полза ще има за отслабването ми?Ще има ли въобще? 8-)

tonie__
12-31-2009, 09:28
хайде де,никой от диетните ли не пие фрешове 8-)

chocolatee
12-31-2009, 10:32
И аз се чудя дали да си взема Геритамин Нео, но мисля.. че ше напълнея и ме е страх нещо.. :-o Една приятелка го пие.. не знам как не съм се сетила да я питам, но ще го направя и ще пиша
Иначе ти си пий фрешове, а пък и не вярвам да ти навредят на диетката (: По-хубаво фреш.. отколкото някакво друго пакетирано сокче /florina, cappy, etc. /.Хем са полезни, хем по-вкусни./поне на мен 8-) /
На е по темата.. ама ти си си слаба.. не ти трябва да отслабваш ;) това е мое мнение.. извинявай, че ти се бъркам.

BlackKeys
12-31-2009, 10:36
И да не отслабнеш от фрешовете, то няма и да не надебелееш. Така че, ако ти е вкусно-пий си ги. Както казаха по-горе-по-добре от другите сокчета.

Infinity
12-31-2009, 10:38
Фрешовете няма да ти навредят на диетата по никакъв начин.
Та то това са абсолютно чисти витамини. 8-)
Много по-добри от всякакви лекарства и глупости. :)
Пий си ги, много са полезни.
За лекарството нищо не мога да кажа , но аз не знам защо все си мисля , че от подобен тип лекарства се напълнява.. 8-)

chocolatee
12-31-2009, 10:52
Значи 8-) Аз говорих с тази приятелка и се оказа, че тя пила Герикапс, а не Геритамин Нео.Тези хапчета били също за коса и нокти и трябвало да се пият 1 месец.Тя каза, че ги е пила и не виждала никакъв ефект.Също така каза, че не е напълняла, което не ми се вярва много, много.

billytalent
12-31-2009, 10:54
От Геритамин Нео НЕ се напълнява,пия от миналото лято и да има ефект

tonie__
12-31-2009, 11:11
е верно ли са 4 лева? 8-)

иначе chocolatee аз съм вманиачена в отслабването ! :D винаги може повече O:)

billytalent
12-31-2009, 11:15
Към 4 и нещо е,аз последният път хванах някаква промоция 2 кутийки за 5 лв. 8-) иначе ето за какво помага:
Геритамин нео е хранителна добавка и се прилага като допълнително средство при:
- Акне, псориазис, кожни нарушения
- Рани и изгаряния
- Остеопороза; остеоартрит
- За укрепване на имунната система и при СПИН-болни
- Очни смущения - нощна слепота, ксерофталмия ( „сухо око" ), профилактика на катаракта
- Възпалителни дихателни, урогенитални и чревни заболявания
- Злокачествени заболявания; туберкулоза
- Хранителни отравяния; чревни паразитози
- Спонтанни аборти; Алцхаймер

chocolatee
12-31-2009, 11:18
е верно ли са 4 лева? 8-)

иначе chocolatee аз съм вманиачена в отслабването ! :D винаги може повече O:)
Разбирам те.. и то много добре 8-) И аз съм същата.. 8-)

Infinity
12-31-2009, 11:35
Е, значи не сме толкова малко тези вманиачените по отслабване.. :D

Dark_Angel_F
12-31-2009, 12:00
Значи 8-) Аз говорих с тази приятелка и се оказа, че тя пила Герикапс, а не Геритамин Нео.Тези хапчета били също за коса и нокти и трябвало да се пият 1 месец.Тя каза, че ги е пила и не виждала никакъв ефект.Също така каза, че не е напълняла, което не ми се вярва много, много.
За 1 месец няма как да очакваме чудеса... Първо витамините на хапчета не се усвояват напълно от организма и второ и да се усвояваха напълно за толкова малък период от време няма да има кой знае каква разлика...
А относно напълняването аз ги пих цяло лято и не напълнях , но в момента пия комбинирани витамии + минерали и т.н. за това спрях Геритамина ...
P.S Герикапс и Геритамин Нео са едни и същи . Пила съм ги и двете и в дете има едни и същи съставки , котио са ендо и също количевсто (Витамин А и Витамин Е )

chocolatee
12-31-2009, 12:21
Значи 8-) Аз говорих с тази приятелка и се оказа, че тя пила Герикапс, а не Геритамин Нео.Тези хапчета били също за коса и нокти и трябвало да се пият 1 месец.Тя каза, че ги е пила и не виждала никакъв ефект.Също така каза, че не е напълняла, което не ми се вярва много, много.
За 1 месец няма как да очакваме чудеса... Първо витамините на хапчета не се усвояват напълно от организма и второ и да се усвояваха напълно за толкова малък период от време няма да има кой знае каква разлика...
А относно напълняването аз ги пих цяло лято и не напълнях , но в момента пия комбинирани витамии + минерали и т.н. за това спрях Геритамина ...
P.S Герикапс и Геритамин Нео са едни и същи . Пила съм ги и двете и в дете има едни и същи съставки , котио са ендо и също количевсто (Витамин А и Витамин Е )
На листовката е пишело, че трябла да се пият 1 месец ;)

tonie__
12-31-2009, 13:04
добре значи ако ги пия мога да се надявам на укрепване на плочките на ноктите и изчистване на кожата?(тя е чиста де,ама има 1-2 неща..)

иначе Infinity специално тука сме адски много 8-)

*ще си ползвам темата да се оплача:оня ден се меря за пореден път и съм 53 килограма!!! кожа и кости съм,а тъпия кантар показва 53 от 1 година,да не кажа и повече :-x полудявам вече..

PinkFloydSound
12-31-2009, 13:11
Кокали, вода, мускули?!
Ей, маниак. :-)

tonie__
12-31-2009, 13:12
^ знаеш ли колко съм тъжна :( направо ще си изям чорапите !! почнах да не ям,за да стана 50 и си бях казала,че после ще се успокоя,ама то какво стана-с надежда се качвам на кантара и с голямо разочарование слязох..



:-)

urbangirl
12-31-2009, 13:15
относно геритамин нео искам да попитам , понеже чух от медицинска сестра , че причинява окосмяване (това е като страничен ефект) ,някой може ли да ми каже дали е наистина така?

PinkFloydSound
12-31-2009, 13:16
Ей, ще те бия, скелет такъв. Няма да ми гладуваш!
Ще ядеш минимум по 4 пъти на ден, и то здравословни храни – пилешко, пуешко, нетлъсто свинско, мляко, млечни продукти, пълнозърнест хляб и т.н. Не че имаш нужда да отслабваш, ама щом си си го наумила...
Не сваляш нито килограм, защото приемаш твърде малко калории и организмът се възползва от всяка една калория, която му даваш, и я превръща в мастни депа. :P

tonie__
12-31-2009, 13:20
ама пък поне крачката ги няма 8) по 4 пъти изключено да ям-аз за едно хранене нямам апетит,ти 4 искаш..насила не мога да ям!ставам раздразнителна :oops: сега ако от Г.Нео се дебелее ще се гръмна 8-)

tonie__
12-31-2009, 13:23
а Герикапс същото ли е?защото в Бгмама казват,че е същото,но по-евтино :-o

*и всички се оплакват от окосмяване..

Luscious_Heart
12-31-2009, 18:36
Фрешовете няма да ти навредят на диетата по никакъв начин.
Та то това са абсолютно чисти витамини. 8-)
Много по-добри от всякакви лекарства и глупости. :)
Пий си ги, много са полезни.
За лекарството нищо не мога да кажа , но аз не знам защо все си мисля , че от подобен тип лекарства се напълнява.. 8-)
++ По-добре фрешове.

Vanina92
01-01-2010, 11:35
Имам два въпроса:
1)Геритамин Нео помага ли наистина-укрепва ли ноктите,прави ли кожата по-красива?Напълнява ли се ? :(

2)Ако всяка сутрин пия фрешове от портокал предимно каква полза ще има за отслабването ми?Ще има ли въобще? 8-)

1) Геритамин Нео веднъж си взимах... Изпих 2 опаковки... Може би ноктите ми станаха малко по здрави, но нищо повече... :?

2)Фрешове пия всяка сутрин, но не съм чувала да има някаква полза за отслабване... :neutral:

kalpazanka
01-01-2010, 12:09
Герикапс си пия редовно сигурно от около 3 години. Промени в окосмяването не съм забелязала. Косата и ноктите поначало са ми здрави /всъщност нямам право да съм с маникюр, така че няма как да забележа разлика/, но косата ми е още по-здрава, цъфти много малко и я подстригвам на 6 месеца. Да отбележа- третирам си я здраво. 8-)

tonie__
01-01-2010, 12:11
а Герикапс колко струват?

kalpazanka
01-01-2010, 12:12
4.90 лв.

tonie__
01-01-2010, 12:12
и как се пие?1 месец и после 1 почивка ?

kalpazanka
01-01-2010, 12:14
20 перли пиеш- всеки ден по една /на мен ми изписа доц по две,но не спазвам предписанието 8-) /, след което правиш 1 месец почивка /или 2, зависи какво ти е казал лекарят/.

tonie__
01-01-2010, 12:16
ама това с рецепта ли е?защото искам малко да си укрепя косата и ноктите,но не мисля,че за това трябва и до лекар да се ходии...ако Г.Нео е без рецепта,направо него взимам

kalpazanka
01-01-2010, 12:17
И двете са без рецепта. Абе, хора, новини не гледате ли?! Хранителните добавки и витамините са без рецепта.

tonie__
01-01-2010, 12:20
еми и аз си мисля,че са без,но ти като казваш " зависи какво ти е казал лекарят" и си мисля,че са със 8-) мерси много.днес като излизам мисля да си купя :)

kalpazanka
01-01-2010, 12:22
Е не е зле да се допитваме до лекарите, а не да се тъпчем с каквото ни падне, само защото някаква си пайнерка с три пръста грим и изкуствена коса рекламира хапчета, с които "да събудиш красотата в себе си". Според мен е антиреклама, ама нейсе. 8-)

tonie__
01-01-2010, 12:26
попринцип не си падам по такива хапове и никога не съм им вярвала,но като им видях цената си казах,че 4 лева не са кой знае колко и няма да загубя много.като почетох мнения из интернет повечето хора бяха доволни и мисля,че си заслужава.
Иначе за рекламата-поне са избрали сравнително естествена певачка,друго щеше да е ако беше Глория 8-)

http://www.slava.bg/images/content/2097/521001-gloria3_1_.jpg

kalpazanka
01-01-2010, 12:28
Един дол дренки са.
Не се отказвам от мнението си, че е антиреклама. Да бяха избрали някоя наистина красива!

Luscious_Heart
01-01-2010, 18:17
Един дол дренки са.
Не се отказвам от мнението си, че е антиреклама. Да бяха избрали някоя наистина красива!
Много е грозна тая Анелия.
Сбъркали са й пола според мене.

Иначе аз преди пиех "Мерц" за подсилване на косата и ноктите... Обаче го зарязах набързо. Я кажете, помага ли ви на вас, ако сте го пробвали?

stylo
01-01-2010, 20:12
добре значи ако ги пия мога да се надявам на укрепване на плочките на ноктите и изчистване на кожата?(тя е чиста де,ама има 1-2 неща..)

иначе Infinity специално тука сме адски много 8-)

*ще си ползвам темата да се оплача:оня ден се меря за пореден път и съм 53 килограма!!! кожа и кости съм,а тъпия кантар показва 53 от 1 година,да не кажа и повече :-x полудявам вече..

Мале същата история :shock: :shock: :shock: как става тоя номер нз.И напоследък даже още по-зле.И аз да се оплача :D .Аз си мисля,че съм отслабнала и днеска се меря 54 кила :shock: ще си купя нов кантар отде идват тея килограми и аз не знам. :(

87439876534
01-02-2010, 20:59
хейй..tonie__ :) купи ли Геритамин Нео ? :-D Ако си си купила .. дай някаква информация..че и аз мисля да си взема (ако може де ) ии ... ако може да кажеш дали има някакаф страничен ефект (окосмяване) .. знам че ефекта не може да се забележе за 1-2-3-4-5 дена .. но .. :D

tonie__
01-02-2010, 21:03
амии в понеделник ще си го взимаме с една приятелка :-D много се надявам да няма странични ефекти :) сега се замислих за напълняването-аз нямам апетит,ям малко,и да ми отвори апетита,няма да напълнея надявам се 8-) 8-) отдадох се на размисли

billytalent
01-02-2010, 21:05
Какво толкова ви притеснява окосмяването,така или иначе се обезкосмявате,въпреки че при мен няма такъв ефект 8-)

kalpazanka
01-03-2010, 07:12
Какво толкова ви притеснява окосмяването,така или иначе се обезкосмявате,въпреки че при мен няма такъв ефект 8-)
По-интересното е, че искат мнение за ефекта от хора, които преди дни са решили да си го купят. :lol: :lol:

87439876534
01-03-2010, 14:59
kalpazanka ако не виждаш написах че знам че ефекта няма да се забележи за 1-2-3-4-5 дена ... :P защо винаги има хора които трябва да се заяждат? :x :? :shock:

kalpazanka
01-03-2010, 15:07
Не бе, те се заяждам. Възхищавам се на нервите ти. Аз на твое място след 3-4 месеца щях да съм си забравила въпроса, камо ли че съм писала в такава тема. ;) А и докато момичето забележи ефект, темата ще е назад в раздела.
Плюс това съм описала ефекта върху косата си и съм споменала, че пия Герикапс от 3 години. Дали ще е герикапс или геритамин /пък бил той и нео/, все съдържа витамини А и Е.

87439876534
01-03-2010, 20:08
:)

BladeOfMySoul
01-03-2010, 20:32
*ще си ползвам темата да се оплача:оня ден се меря за пореден път и съм 53 килограма!!! кожа и кости съм,а тъпия кантар показва 53 от 1 година,да не кажа и повече :-x полудявам вече..

Кво значение има, колко показва кантара след като изглеждаш добре?

По темата:По принцип се пълнее от хранителни добавки ама пак зависи.
Пък и да напълнееш няма да е кой знае колко фатално. :)

От фрешовете няма да отслабнеш, освен ако не караш на тях цял ден. ;д

tonie__
01-04-2010, 10:39
добре де,купих си го,ама вътре няма опътване 8-) кога да го пия-преди или след хранене и има ли значение по кое време на деня.. (:

tonie__
01-04-2010, 16:49
UP :(

sunshine955
01-04-2010, 17:24
казаха ми че във фрешовете по кафетата слагали захар :-o
верно ли е .. секи път пия като излизам но не мога да разбера :D
най-хубаво си е да си имаш сокоизтисквачка вкъщи :)
само че не някоя от 10-20 лв да изкарва пололвината плод със сока
трабва да е хубава 200-300 лв за да изтисква плода до капка ..
пък не ми се дават толкова пари за такова нещо ..

tonie__
01-10-2010, 18:08
искам да питам нещо за Геритамина.пия го от 10 дена някъде и после като изпия всички 20 хапчета в опаковката ще правя 20 дена почивка и после пак почвам.обаче четох в бгмама,че мога да развия някаква непоносимост към витамин А,ако прекаля.цяла година ли се пие Геритамина или ?

kalpazanka
01-11-2010, 13:01
Пие се през интервал от поне месец! Иначе ще си докараш хипервитаминоза А и ще се чудиш що ти изпада косата!
Пише се упътване.
За това ви говоря да се консултирате с лекар дори и за хранителни добавки, защото от свободия вършите простотии!

tonie__
01-11-2010, 15:37
^ аз че ще го пия през един месец-ясно.но въпросът ми е цяла година ли да го пия или колкото ми скомне?и има ли проблем ако се пие толкова дълго време(с интервали и всичко) ?