PDA

View Full Version : "приятели" или моето виждане за хорския ум



Tempest
12-31-2009, 10:07
колко човека са ви казвали "ти си добър приятел", "бла бла бла", но приятелството не е ли от 2 страни? Или трябва единия да е добър приятел, докато си мълчи, а като осъзнае как го прецакват, да му кажат "ебаси приятеля, за нищо не ставаш.. а аз вярвах в тебе"?! А като си вярвал в мене що си ме използвал като средство... все повече "приятели" споделят с мене, щото аз мога да изслушвам, влизам в същината на проблема и помагам с квото мога.. ама като реша да споделя за някой мой проблем, те са "заети", сменят темата или просто изчезват безследно.. и после сменят темата.. ХА! "А аз вярвах в тях..."

Хора, ценете това, което имате до вас... не винаги трябва да живеем за мига, след време ще ви трябва опора и ще съжалявате, че преди не сте си намерили такава.. но ще е късно!

п.с.: А относно тия, които сега ще ми офлъдят темата [флъд, не спам (спама е с рекламна цел)] - давайте, и без това просто написах какво мисля и не търся мнения ;)

nefchi_bs
12-31-2009, 10:29
... Навсякъде ги има такива .. Ти нали си помогнал,то после всичко се връща :)

ivcheto0o
12-31-2009, 10:49
за жалост пове4ето са използва4и.

daru6a1
12-31-2009, 11:04
Приятели .. рядкост .. :) А колко мръсотии и в какви работи ви забъркват "приятелите ви" не е истина .. Бог забавя ,, но не забравя ;)

aloveyou
12-31-2009, 11:08
За съжаление днес повечето са такива..НО има и "истински добри приятели"..
И относно този въпрс,мисля че наистина приятлеството трябва да е от две страни..НЕ става така = единия добър,другия използвач..
Но ти щом си помогнал на някого,рано или късно ще се върне..

SuNsHiNe6
12-31-2009, 13:05
... Навсякъде ги има такива .. Ти нали си помогнал,то после всичко се връща :)

Lucho
12-31-2009, 13:21
Преди всичко, приятел не е човекът, който, когато няма какво да прави ти звъни да си убие времето с теб и в първият удобен момент, когато му се обади някой друг - ае чао...това не са приятели. Това са използвачи. А такива страшно мразя :?

Anva
12-31-2009, 13:58
Преди всичко, приятел не е човекът, който, когато няма какво да прави ти звъни да си убие времето с теб и в първият удобен момент, когато му се обади някой друг - ае чао...това не са приятели. Това са използвачи. А такива страшно мразя :?

:smt023 ! Много мразя използвачи. Към примера, който си дал ще добавя и всички, които искат услуга в замяна на... нищо. Не, че трябва да се използваме взаимно, но пък наистина едно приятелство трябва да бъде двустранно. :)
На мнение съм, че има добри приятели, и те се намират тогава, когато най-малко очакваш да се сприятелиш с някого.

Co0kieGirl
12-31-2009, 15:18
Преди всичко, приятел не е човекът, който, когато няма какво да прави ти звъни да си убие времето с теб и в първият удобен момент, когато му се обади някой друг - ае чао...това не са приятели. Това са използвачи. А такива страшно мразя :?
Да,така е.За жалост такива ги има мноого.. :?

chocolatedidi
12-31-2009, 15:20
Приятели .. рядкост .. :) А колко мръсотии и в какви работи ви забъркват "приятелите ви" не е истина .. Бог забавя ,, но не забравя ;)

+1

dewil
01-01-2010, 15:41
Повечето са предатели..Днешно време приятели се срещат много рядко

ysmivka
01-01-2010, 16:48
Повечето са предатели..Днешно време приятели се срещат много рядко

Luscious_Heart
01-01-2010, 16:58
Никъде няма 100% взаимност.
Може би в някои бракове само, тъй като мъжът и жената няма защо да си завиждат. 8-)

PurpleDream
01-01-2010, 17:05
еми намери си свестни приятели

cookie_master
01-01-2010, 18:41
в колко каши са ме забърквали тея "приятели" :(

NamelessRomantic
01-01-2010, 19:36
колко човека са ви казвали "ти си добър приятел", "бла бла бла", но приятелството не е ли от 2 страни? Или трябва единия да е добър приятел, докато си мълчи, а като осъзнае как го прецакват, да му кажат "ебаси приятеля, за нищо не ставаш.. а аз вярвах в тебе"?! А като си вярвал в мене що си ме използвал като средство... все повече "приятели" споделят с мене, щото аз мога да изслушвам, влизам в същината на проблема и помагам с квото мога.. ама като реша да споделя за някой мой проблем, те са "заети", сменят темата или просто изчезват безследно.. и после сменят темата.. ХА! "А аз вярвах в тях..."

Хора, ценете това, което имате до вас... не винаги трябва да живеем за мига, след време ще ви трябва опора и ще съжалявате, че преди не сте си намерили такава.. но ще е късно!

п.с.: А относно тия, които сега ще ми офлъдят темата [флъд, не спам (спама е с рекламна цел)] - давайте, и без това просто написах какво мисля и не търся мнения ;)

Ако си в гимназия - приятели не търси.Или поне се оглеждай внимателно.Твърде много използвачи,твърде много дето като им трябва нещо свиркат с ентусиазъм,но когато искаш нещо обратно - и х*й с извинение не подават.Пример - когато съм болен,за мен винаги питат точно 2-ма човека.Нито един от класа ми,дори от випуска.2-ма човека от даскалото.

You know it`s sad but true.