PDA

View Full Version : Поредният скандал...



gilotinator
12-31-2009, 12:32
Здравейте!Ами поредният скандал с майка ми.Цял живот ме е подценявала и сега щото долато я нямаше се бях сабрал с 3ма приятели на маса и ми вика,че не съм я послушал била ми казала да не се събираме и нз кво си.Сега нямала да ме пусне да празнувам нова година и ми стана гадно щото сме компания 4 човека дето щтяхме да ходим в една приятелка и сега никои няма да празнува,заради мен 6тото сме комбина и тъй.Искам да кажа на всички,който имат подобни проблеми с родителите си(в моя случай имам само един родител-майка,щото са разведени с бащата) да не приемат всичко много на сериозно и да продължават напред и един ден всичко ще си дойде на място :) Весело изкарване на новата година на всички!

ivcheto0o
12-31-2009, 12:44
поговори с нея може да размисли.А ако са в добри отно6ения с ба6тати го помоли и тои да поговори с нея :) Благодаря приятно изкарване и на теб въпреки това :) А за6то приятелите ти да не празнуват не разбирам ???

gilotinator
12-31-2009, 13:07
Ами така стана,че цялата работа я организирах аз и аз пзонавам момичето,в което щяхме да празнуваме и не е коректно да и изпращам 3ма непознати,пък мен да ме няма,нали.А баща ми е в щатите от 9 години и с майка са спрели всякакви контакти...

SuNsHiNe6
12-31-2009, 13:15
Еми кофти,дано размисли :(

DesireToFire
12-31-2009, 14:49
Кажи ѝ че така прецакваш и останалите. Да те пусне за сега пък после ще ти мисли наказание или нещо. Изтиай да ѝ купиш подарък за Нова Година. Някакво хубаво саксийно цвете или нещо подобно. Прави се че не си ядосан. Посля някой от приятелите ти може да ти звънне и ти да почнеш да му се извиняваш че така се е получило, че майка ти щом така е казала. После я питай като за последно, че твоя приятел иска да е сигурен, че няма да те пусне :D И айде успех.

gilotinator
01-01-2010, 01:36
Това с телефона го пробвах аам пак ен стана :Д.Както и да е поне влязох в новата година с половителни преживявания :Д пък и след 12 отидох при моите хора и си прекарах чудесно :)