PDA

View Full Version : Помогнете ми! Какво става? Кукумявка!Помощ!



missTwlight0208
12-31-2009, 16:15
И така днес отиваме не село и идва съседа,който ни помоли да се качим на тавана на нашета къща, защотото били видяли там кукумявка. И качиха се той и тати обаче нищо нямало нито перушина нито изпражнение абе никакви следи от птицата. Казаха че преди да почине дядо ми пак имало там кукумявка, преди да почине чичо ми - също, преди кръстника ми да падне от един покрив (но сега е добре) също. Толкова се притеснявам да не се случи нещо. Това знак ли е? Забравих да кажа че нашета къща е по-висока от останалите на улицата да не би заради това да са там? А например да не са били у нас? Защото както казах няма и следа от тези животни. Една жена каза че у тях от дълги години имат и даже лупят у тях, но нищо не се е случило. Вие какво мислите кажете ми моля ви, защото ще се побъркам 8-[ . Иначе ви пожелавам весели празници!

clever
01-01-2010, 00:24
е избягала е .. нз
в най-лошия случай да я е нападнала някоя прекалено гладна котка да вечеря за вечеря за посрещането на нг ;д

clever
01-01-2010, 00:25
междудругото обожавам кукумявки :) мн готини птици-красиви ;)

aloveyou
01-01-2010, 09:02
Абе не се притеснявай..Някои хора вярват в такива неща и си мислят,че това е знак на лошото..Споко

missTwlight0208
01-01-2010, 10:47
охх ще се побъркам...