PDA

View Full Version : Козметика за "непокорни" коси



usmiv4ica
12-31-2009, 16:34
Здравейте имам проблем с косата си.Много е бухнала,стърчи навсякъде.Когато се върна от училище тя е станала на нищо.Бухнала е,хвърчи навсякъде.Много е гъста и фризиорката ми каза че ако искам да понамаля обема трябва да се филирам.Съгласих и тя ми каза че ще направи нещо средно-няма да е много голямо филиране за да не стърчи.След това косата ми беше двойно по бухнала.
Бихте ли ми препоръчали някакъв шампоан или въобще някаква козметика,която да "укротява" косата.

djuki
12-31-2009, 16:42
пяна моята е къдрава и супер бухнала и само това помага :) но щом са ти я филирали не трябва да е повече

Sladurchoo
01-01-2010, 12:06
ми и мойта е доста къдрава и непокорна .. ама не ползвам такива козметики тъй като не им вярвам ..
"идеално права коса само със сешоар" <-- ебахти глупостите .. и все пак ако толкова много искаш да опиташ .. Нивеа, Лореал, Шаума ии т.н.

tonie__
01-01-2010, 12:17
кристалите така да се каже "зализват" ,има спрейове на Глис,които ми изглеждат надеждни за стърчащи краища,а иначе трябва да си я подхранваш с различни маски и шампоани-на Lorys са много добри.

tonie__
01-01-2010, 12:19
http://www.ivis.bg/gliss-kur-oil-nutritive-спрей-балсам-за-коса-200мл-p2528.html това е един от спрейовете,под него има и други.разгледай ги и мисля,че ше намериш,каквото ти трябва