PDA

View Full Version : heyy :) едно предупреждение за Новата година ;d



clever
12-31-2009, 17:49
Весело прекарване на посрещането на Новата 2010 година деца! :D Желая ви мноого забавления!!! НО ви предупреждавам да внимавате с пиенето (количеството алкохол) защото се съмнявам че искате да завършите купона в токсикологията. 8-)
Поздрави! :-P :grin: :grin: :grin: :grin:

Luscious_Heart
12-31-2009, 17:52
Да, наистина.
Не искам да развалям настроенито ви, но...
Помислете колко е "приятно" за ЧНГ родителят, пратил с лека ръка детето да си направи кефа, ходи да си го прибира от моргата.
Умната с алкохола довечера (а и които сте почнали вече), особено момичетата, защото под пияно състояние сме много уязвими и можем да бъдем употребени без наше знание. :P

clever
12-31-2009, 17:52
Една добавка-леко и с яденето! Преяждането както знаете е лошо нещо. 8-) :booooomb: :booooomb:

DevilWish
12-31-2009, 18:09
Правилно, внимавайте =)
Аз съм най-предпазена =))) На антибиотик съм, не мога да пия алкохол =)))))

gabi_94
12-31-2009, 18:57
реших да добавя: ЛЕКО С ПИРАТКИТЕ! :D Едва ли искате да посрещнете Новата година със скъсани пръсти или разкъсана ръка...

clever
12-31-2009, 19:01
реших да добавя: ЛЕКО С ПИРАТКИТЕ! :D Едва ли искате да посрещнете Новата година със скъсани пръсти или разкъсана ръка...добра добавка ;)

Abigoria
12-31-2009, 23:21
Аз па се напиФ и са ше допиваме :Д

stupid0boy
12-31-2009, 23:27
Ще внимаваме....

clever
12-31-2009, 23:37
е ок в трезво състояние съм;нямаше преяждане(мразя да преяждам) и имам пръсти на ръцете :grin: :razz: ае много купони през новата година на всички и здраве на макс! 8-)
ае наздраве :lol: :lol: :smt006 :smt001

stupid0boy
01-01-2010, 00:00
Наздраве, мъжки!!!

Pwnmaster
01-01-2010, 01:10
Късно вече, майна.Връщам се от изтрезвителното без 11 пръстта.
ПробУем?

amk933
01-01-2010, 03:00
Количеството алкохол според мен не е по-важно от качеството. Има разлика от това да пиеш Меча Кръв и Чилийско Шардоне. Също има разлика между Блек Рам и Синьо Джони, 15-годишен Дъмпъл, Чивас Регал, етц. Има разлика и между Флирт и Руский Стандарт. Пийте качествен алкохол! По-добре по-малко, но по-качествен, отколкото много, но шибан... :)

Wrathchild
01-01-2010, 09:55
Количеството алкохол според мен не е по-важно от качеството. Има разлика от това да пиеш Меча Кръв и Чилийско Шардоне. Също има разлика между Блек Рам и Синьо Джони, 15-годишен Дъмпъл, Чивас Регал, етц. Има разлика и между Флирт и Руский Стандарт. Пийте качествен алкохол! По-добре по-малко, но по-качествен, отколкото много, но шибан... :)А, баш.
И аз бях трезвеник снощи, заради антибиотика.

eXpl0d3
01-01-2010, 10:13
Количеството алкохол според мен не е по-важно от качеството. Има разлика от това да пиеш Меча Кръв и Чилийско Шардоне. Също има разлика между Блек Рам и Синьо Джони, 15-годишен Дъмпъл, Чивас Регал, етц. Има разлика и между Флирт и Руский Стандарт. Пийте качествен алкохол! По-добре по-малко, но по-качествен, отколкото много, но шибан... :)

Брат тая водка руский стандарт не я понасям отврат е! Иначе аз си пих финландия и пак повръщах да ти кажа :razz: а тея уискита :shock: как ги пийте една чаша и почна да ми са повдига просто ми е отвратително.

daru6a1
01-01-2010, 10:31
Ако желаете да доживеете до следващата Нова година с 2 ръце внимавайте и след Нова година 8-) . Ч.Н.Г на всички със леко закъснение :-D

clever
01-01-2010, 13:05
Късно вече, майна.Връщам се от изтрезвителното без 11 пръстта.
ПробУем?axa :razz:

бтв ок де признавам си леееко се понапих ама леко! 8-)
стоях до 5 сутринта и станах в 15 :lol: :lol:

както и да е темата вече не е актуална 8-)

OneGirl
01-01-2010, 13:08
Аз пък днес сутринта излизам на вън и ми дават да хвърля една пиратка и аз будалата я паля и я държа и си я гледам как гори все едно е бенгалско огънче :shock: хубаво, че ми викнаха и се осетих та я хвърлих :lol: (хич не е за пиратки след празниците).

clever
01-01-2010, 13:10
Аз пък днес сутринта излизам на вън и ми дават да хвърля една пиратка и аз будалата я паля и я държа и си я гледам как гори все едно е бенгалско огънче :shock: хубаво, че ми викнаха и се осетих та я хвърлих :lol: (хич не е за пиратки след празниците).

не знаех че алкохолът води до бавни реакции 8-) по скоро води до бързи но не много адекватни(в повечето случаи) :lol:

amk933
01-01-2010, 13:10
Количеството алкохол според мен не е по-важно от качеството. Има разлика от това да пиеш Меча Кръв и Чилийско Шардоне. Също има разлика между Блек Рам и Синьо Джони, 15-годишен Дъмпъл, Чивас Регал, етц. Има разлика и между Флирт и Руский Стандарт. Пийте качествен алкохол! По-добре по-малко, но по-качествен, отколкото много, но шибан... :)

Брат тая водка руский стандарт не я понасям отврат е! Иначе аз си пих финландия и пак повръщах да ти кажа :razz: а тея уискита :shock: как ги пийте една чаша и почна да ми са повдига просто ми е отвратително.

Въпрос на поносимост.
Ние пием само уиски, шампанско и вино и нямаше проблеми.
Не помня точно колко хора бяхме, но едно синьо джони и един не-знам-си-колко годишен дъмпъл отидоха на кино. Освен това някакво чилийско вино и шампанско. Днеска никой нищо не го боли и не е повръщал. Всички бяхме и сме добре. :)

FantaMen
01-02-2010, 14:24
Ами брат от около 20 човека бях най пиян .... Щях да се пребера може би с 2 счупени крака искал съм да скачам от втория етаж на вилата.... :D но слава богу съм жив и здрав... аа и да не забравя едно Момиче е искало да се възползва от мен защото ме харесва но явно не съм изкачил стълбите и съм си останал долу на масата ... :D :D :D :D

Arya1991
01-03-2010, 15:41
Слава богу аз имам спомени от Новата година :grin: Пих малко шампанско,макар че ми е забранено\скоро бях болна от мононуклеоза\,но не се напих.Освен това все още си имам всички крайници. :grin: