PDA

View Full Version : черни точки



vesinka899
12-31-2009, 18:46
една моя приятелка ми каза,че черните токи по лицето могат да се махнат като завриш на котлона вода и после си сложиш лицето върку тенджарата.И стоиш няколко минути и после ги стискащ и излизат.Някои знае ли други методи за премахване на черните точки

KumchoValcho
12-31-2009, 18:52
Това е най-ефективния метод за махане на черни точки.
Иначе може с ексфолиант, но той просто маха черничкото върху точките и не ги изкоренява.

Bibz
12-31-2009, 18:53
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



НАЙ-МНОГО ДА СИ ИЗГОРИШ ЛИЦЕТО :lol:

Освен ако не е ВРЯЛА тенджера... :-D

KumchoValcho
12-31-2009, 18:56
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



НАЙ-МНОГО ДА СИ ИЗГОРИШ ЛИЦЕТО :lol:

Освен ако не е ВРЯЛА тенджера... :-DМисля, че искаше да каже, че просто трябва да си запари лицето. По-добре е в един леген да сложиш лайка и да сипеш отгоре вряла вода, след това да си сложиш кърпа върху главата и да си сложиш лицето върху легена, за да ти се отворят порите от парата..

vampire_girl_
12-31-2009, 20:40
да.
или козметик,ама и така става

aloveyou
12-31-2009, 22:28
Ползвай някаква козметика..На гарниер може да опиташ..Добри са
Иначе най-добрия вариант е козметик

Neopitom3na
12-31-2009, 23:16
да води се парна баня.. може да се сложат и билки в зависимост от кожата :)

Stuff
01-01-2010, 00:11
ОМФГ! Кво се смеете момиче е право, а този метод се казва инхалация, когато застанеш така над тенджерата с вряла вода, от парите, порите се разширяват и така по - лесно излизат черните точки в последствие. Не ти го препоръчвам горещо, защото порите започват да не се стесняват в един момент и ставаш като с малки дупчици на лицето :/
Аз ползвам почисваща вода и гел, който се нанася на влажна кожа, разтърква се и се отмива - на Bioderma :) полезни са и помагат, но са малко скъпи

:smt111

darka1
01-01-2010, 13:35
Еми и аз имам черни точки по носа и са много гадни ... гледам да не използвам много козметика върху лицето си ... и аз го правих това с горещата вода и определено има ефект, но трябва постоянство ... моите доста намаляха, но сега пак имам ... някой знае ли колко често е добре да се прави тази инхалация ?? :) ( Честита Нова година на всички :grin: :-) )

DqVoLsKoJeLaNiE
01-01-2010, 18:41
ами с инхалацията става :) , но аз ти препоръчвам продуктите на Clean&Clear или Garnier

buuu
01-01-2010, 18:51
ами с инхалацията става :) , но аз ти препоръчвам продуктите на Clean&Clear или Garnier

точно тея са пълен боклук :lol:
козметик-цакаш 10 лв и излизаш с ново лице ;д

sunshine955
01-01-2010, 18:54
една моя приятелка ми каза,че черните токи по лицето могат да се махнат като завриш на котлона вода и после си сложиш лицето върку тенджарата.И стоиш няколко минути и после ги стискащ и излизат.Някои знае ли други методи за премахване на черните точки
тва не го знаех :-D

misturX
01-01-2010, 20:18
точно тея са пълен боклук :lol:
козметик-цакаш 10 лв и излизаш с ново лице ;д



я кажи ако си от софия къде да "цакнем" 10лв и да излезнеме с ново лице :)

gia_sena_mono
01-01-2010, 21:05
една моя приятелка ми каза,че черните токи по лицето могат да се махнат като завриш на котлона вода и после си сложиш лицето върку тенджарата.И стоиш няколко минути и после ги стискащ и излизат.Някои знае ли други методи за премахване на черните точки

Казва се парна баня.Лицето не си го слагаш върху тенджерата,а над тенджерата и се загъваш с кърпа,за да може парата да не излиза навън.И във водата се слагат билки.
Ако 89 значи,че си набор '89 ... :?

tonie__
01-01-2010, 22:01
колко често трябва да се прави и кави да са билките(или няма особено значение) ?

heiress
01-01-2010, 22:08
Ох, аз по принцип не ходя на козметик, но малко по малко започвам да се убеждавам, че май наистина има ефект.. аз съм ходила веднъж и определено не останах доволна, но явно съм случила на кофти козметичка.. като се замисля може и аз да отида тия дни..

darka1
01-02-2010, 08:56
За парната баня и аз не знам колко често ... четох, че е добре по 2 пъти на година, но на мен ми трябва по - често :D ... наистина, ако някой знае нека да отговори ... иначе наистина има ефект ... вчера си правих ( слoжих лайка вътре) и днес почти нямам черни точки вече ... ще си направя и днес и за понеделник съм бомба :D ... отнема не повече от 10 мин :)

rachel_billson
01-02-2010, 09:33
Ходя на месец-два на козметичка.

gia_sena_mono
01-02-2010, 10:09
колко често трябва да се прави и кави да са билките(или няма особено значение) ?
Не мога да кажа колко често,но да речем веднъж месечно.А за билките - аз слагам лайка,може и липа.Предполагам,че може и други билки.Зависи от действието им.

LaffyTaffy
01-02-2010, 10:11
кажете някоя добра козметичка,защото и аз трябва да отда, а ме е страх да отда при някаква случайна,защото братовчедка ми отиде при някаква козметичка това лято и направо я обезобразиха.. :shock: За София става въпрос.

tonie__
01-02-2010, 11:11
колко често трябва да се прави и кави да са билките(или няма особено значение) ?
Не мога да кажа колко често,но да речем веднъж месечно.А за билките - аз слагам лайка,може и липа.Предполагам,че може и други билки.Зависи от действието им.

и колко седиш над водата ? и как точно става-седиш примерно 30минути и после на огледалото стискаш здраво или още докато си над водата 8-)

Neopitom3na
01-02-2010, 11:36
колко често трябва да се прави и кави да са билките(или няма особено значение) ?
Не мога да кажа колко често,но да речем веднъж месечно.А за билките - аз слагам лайка,може и липа.Предполагам,че може и други билки.Зависи от действието им.

и колко седиш над водата ? и как точно става-седиш примерно 30минути и после на огледалото стискаш здраво или още докато си над водата 8-)
стоиш над водата около 20мин. завита с кърпа за да не излиза парата и след това пред огледало стискаш :D после е добре цялото лице да се мине с ледче :)

darka1
01-02-2010, 11:50
Аз пък не издържам толкова много ... стоя по 5 мин. , колкото да ми се изпоти лицето и да се зачерви ... после пред огледалото не стискам, а взимам една от ония бабешките фибички и като натисна с нея и те се махат ... не е нужно да стискаш, че да се подуеш ... после слагам крем ЗДРАВЕ и всичко е ОК ... вчера имах много черни точки - сега нямам :grin: ... много съм доволна :) ... няма да съжалявате ... сега казах и на едни приятелки и те си правят в момента :D

Luscious_Heart
01-02-2010, 12:09
На мен ми казаха да разтрия лицето с хавлиена кърпа след това. Добре ли е?

tonie__
01-02-2010, 12:16
добре значи отивам сега,пълня тенджерата,слагам лайка,седя 10-20 минути,после на огледалото да стискам и мисля после да се измия с един гел-тоник на Ейвън,който много хидратира и почиства.Добре ли е или да я оставя ненамазана?

Converse333
01-02-2010, 12:58
добре значи отивам сега,пълня тенджерата,слагам лайка,седя 10-20 минути,после на огледалото да стискам и мисля после да се измия с един гел-тоник на Ейвън,който много хидратира и почиства.Добре ли е или да я оставя ненамазана?

Най-добре след това да почистиш кожата и задължително да я хидратираш. Когато ходя на козметик първо ми прави парна баня, след това маски и най-накрая хидратиращ крем задължително! За да е добър ефекта. :)

tonie__
01-02-2010, 13:03
абе,всичко направих,ама нещо не съм доволна..след това със златен пръстен се чистих-нищо :( избледняха,ама са тама и са МНОГО :-k :-k не ми се дават 30 лева на козметичка честно казано,ама май тва е варианта само..

Converse333
01-02-2010, 13:18
абе,всичко направих,ама нещо не съм доволна..след това със златен пръстен се чистих-нищо :( избледняха,ама са тама и са МНОГО :-k :-k не ми се дават 30 лева на козметичка честно казано,ама май тва е варианта само..

30 лв ? :-o Откъде си? В моя град козметиците вземат 15 лв. макс.
Направи няколко процедури, може да не стане от първия път. :)

tonie__
01-02-2010, 13:20
Пловдив :?