PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ



Faello
01-01-2010, 01:54
Добър вечер и честита нова година !

Ето какво ме притеснява , не ми е за пръв път на гаджето ми също.
Правихме го и използвах два кондома.При първия бях свършил не ме питайте незнам кога ... но нито е спукан нито се беше охлузил... после го махнах за секи случай и сложих втория... при него мисля че съм по сигурен.Идеята ми е ... че по едно време нали както пипнах и мазно беше...е .. дали е от презерватива...дали от гаджето ми защото има бяло течение... или има ли вероятност при първия ... нешо течността ми да се е свлякла надоло и да е излезнала... дали може да забременее... ако не .. при слагането на вториа...ако е останала сперма по главичката...и като сам го сложил ... примерно отвънка на него .. ако е имало мн малко ... може ли да забременее...или да тичам за хапчета утре противозачатъчни за след 48 часа след секс... моля ви да ми кажете че преди не е ставало така ии сам уплашен...без бъзици тъй като мн се бъзикат тука ... съвсем сериозно ви искам помоща... :(


Благодаря предварително ...


ПП:Знам че има доста такива теми разгледах но все пак точно за тоя проблем не видях
ПП2:свърших в първия на 15 мин и продължихме около 10тина мин..след това сложих друга и карахме още час непитайте как незнам издържах ...да тичам ли утре или след ден два три за противозачатъчни след секс ?

t0d1t0
01-01-2010, 08:14
от приятелката ти е... Смазва се да не остане суха и после да се скъса презерватива от търкане и на нея да не и се разрани оная работа,а и презервативите сухи ли ги слагаш..? Споко!

Dollystar
01-01-2010, 08:22
Спокойно просто е била добре овлажнена сигурно.

aloveyou
01-01-2010, 08:30
от приятелката ти е... Смазва се да не остане суха и после да се скъса презерватива от търкане и на нея да не и се разрани оная работа,а и презервативите сухи ли ги слагаш..? Споко!

Faello
01-01-2010, 09:30
Ох хора дано дано ..
Мерси Ви много !!!

Дам задължително ше го караме по спокойно .
Иначе да не съм го слагал вториа в близост до влагалището .
И сух усетиш беше втория само по едно време ...
Да се надяваме да няма нищо.
Благодаря Ви отново ....



Честита Нова година !!!

01-01-2010, 10:29
Имам нужда от помощ

Дам, имаш.

Faello
01-01-2010, 11:38
:( ?

gogo4o4o
01-01-2010, 12:28
:( ?

Ти не се бой, StringTheorist нещо май се кефи да се заяжда. Поне от мненията му които съм прочел е така.

Faello
01-01-2010, 12:38
Добре щото направо ми излезна душата като каза ... много се наежих :(

anichka12345678
01-01-2010, 15:36
Добър вечер и честита нова година !

Ето какво ме притеснява , не ми е за пръв път на гаджето ми също.
Правихме го и използвах два кондома.При първия бях свършил не ме питайте незнам кога ... но нито е спукан нито се беше охлузил... после го махнах за секи случай и сложих втория... при него мисля че съм по сигурен.Идеята ми е ... че по едно време нали както пипнах и мазно беше...е .. дали е от презерватива...дали от гаджето ми защото има бяло течение... или има ли вероятност при първия ... нешо течността ми да се е свлякла надоло и да е излезнала... дали може да забременее... ако не .. при слагането на вториа...ако е останала сперма по главичката...и като сам го сложил ... примерно отвънка на него .. ако е имало мн малко ... може ли да забременее...или да тичам за хапчета утре противозачатъчни за след 48 часа след секс... моля ви да ми кажете че преди не е ставало така ии сам уплашен...без бъзици тъй като мн се бъзикат тука ... съвсем сериозно ви искам помоща... :(


Благодаря предварително ...


ПП:Знам че има доста такива теми разгледах но все пак точно за тоя проблем не видях
ПП2:свърших в първия на 15 мин и продължихме около 10тина мин..след това сложих друга и карахме още час непитайте как незнам издържах ...да тичам ли утре или след ден два на три за противозачатъчни след секс ?най-вероятно момичето ти е свършило повече ,щом си ползвал презервативи и не са скъсани няма за какво да се претесняваш .

CrAzYanDlaZy
01-01-2010, 17:23
спокойно!! от приятелката ти е, както вече казаха :)

sifon4o
01-01-2010, 18:49
Еми нали си я чукал отпреде, много ясно че ще е влажно . . .

Gigi1302
01-01-2010, 20:12
Мисля, че няма от какво да се притесняваш. :wink:

Faello
01-01-2010, 20:33
Така е да ... само че днес нещо друго ме разчовърка... изведнъж я сви коремчето докатo бяхме на кафенце.. но и мина... и има няколко възможности :

1.Шото миналият ден беше пушила малко ... коз .. и и беше за 3ти път..
2.Шото и беше гадно миналият ден не беше яла мн само днес и даже малко даде път на '' мозайката '' от устата сещате се..
3.Напрежение
4.Докато го правихме по едно време вика '' мило мн си надарен ( не казвам нищо тук цитирам .. не ми е тфа проблема.. а се тревожа ) чак в корема го усещам '' ( и дне смускулна треска имаме и двамата или заради мускулната може да е )
5.Честита нова година с бебенце :shock:

Какво мислите :(

PP:Дали да иде на гинеколог.. или да взема от онези хапчета дето казвате 72 часа след половия акт .. утре ? .. Или трябва да са предписани.. изобщо незнам ... дали шото с другите не съм бил с тях не ми е пукало .. а сега шото тя ми е гадже ... и съм под по голямо напрежение обаче.. бомба с закъснител хех :booooomb: :-o