PDA

View Full Version : Защо винаги се прецаква?!



andrags
01-01-2010, 09:25
Здравейте ии честита 2010. Много здраве и любов най-вече :)

Значи.. снощи става следния филм.. викъм си към 4 ще и пиша 1 смс на това момиче което харесва. И нали вечерта ми върви яко беше.. отивам в моята стая й гледам тя ми писала в скайпа :) Викам си - добре зарадвах се. Писахме си до 5 часа сутрента при което аз и викам да ми направи 1 снимка и тя ми вика: нали ти казах, че не съм в къщи.

Обаче.. аз си мисля, че тя ме излъга, защото и преди като сме си писали съм и разбрал ИП-то (наблягам че е статично реално т.е. не се мени никога) ии снощи докато си писахме пак направех 1 проверка и гледам ИП-то същото... и оная ми вика ами като не ми вярваш твоя работа - лека то нощ...

е защо винаги така става... точно като ми е най-хубаво и весело и някой се прави на интересен... много мраза така :?

haritov
01-01-2010, 09:29
еми хубу че те резнала

мене ако ме проверяват така ще е баси филма

Radmo
01-01-2010, 09:30
Здравейте ии честита 2010. Много здраве и любов най-вече :)

Значи.. снощи става следния филм.. викъм си към 4 ще и пиша 1 смс на това момиче което харесва. И нали вечерта ми върви яко беше.. отивам в моята стая й гледам тя ми писала в скайпа :) Викам си - добре зарадвах се. Писахме си до 5 часа сутрента при което аз и викам да ми направи 1 снимка и тя ми вика: нали ти казах, че не съм в къщи.

Обаче.. аз си мисля, че тя ме излъга, защото и преди като сме си писали съм и разбрал ИП-то (наблягам че е статично реално т.е. не се мени никога) ии снощи докато си писахме пак направех 1 проверка и гледам ИП-то същото... и оная ми вика ами като не ми вярваш твоя работа - лека то нощ...

е защо винаги така става... точно като ми е най-хубаво и весело и някой се прави на интересен... много мраза така :?Сигурно не е много приятно да те следят по IP адрес ... помисли ...

andrags
01-01-2010, 09:36
Няма значение - това е единствения начин да видя дали ме лъже ;)
но аз нали не и казвам че я следа по ИП... и оная пак ми се садна...

апък и вече аз незнам сайт в който не ти знаят ИП-то като влизаш в тях :)
така че навсякъде ти знаят ИП-то защото се прехваща толкова лесно... защото е едни от начините да правят статистика колко хора от кой даржави влизат ;) ама тва е друга работа.. няма място в тоя форум :D

sunshinepp
01-01-2010, 09:44
Няма значение - това е единствения начин да видя дали ме лъже ;)
но аз нали не и казвам че я следа по ИП... и оная пак ми се садна...

е ако и беше казал не знам какво щеше да стане.. :lol:

andrags
01-01-2010, 09:46
Няма значение - това е единствения начин да видя дали ме лъже ;)
но аз нали не и казвам че я следа по ИП... и оная пак ми се садна...

е ако и беше казал не знам какво щеше да стане.. :lol:
:D :D
публичен разтрел сигурно... :)
ама леко тъпо ми стана след тва сношно мое изцепване, че не й вярвам.. :| а то не е така.. аз точно на нея имам най-голямо доверие, защото споделих едно нещо който никой не знае...

sunshinepp
01-01-2010, 09:49
Няма значение - това е единствения начин да видя дали ме лъже ;)
но аз нали не и казвам че я следа по ИП... и оная пак ми се садна...

е ако и беше казал не знам какво щеше да стане.. :lol:
:D :D
публичен разтрел сигурно... :)
ама леко тъпо ми стана след тва сношно мое изцепване, че не й вярвам.. :| а то не е така.. аз точно на нея имам най-голямо доверие, защото споделих едно нещо който никой не знае...

кажи ми го и на мен и ще станем 3ма, които ще го знаем..

а за темата ти ..

ами може би не иска да ти прати пикк или се прави на недостъпна..
:?

andrags
01-01-2010, 10:08
Ами на мен ми е все тая дали иска да прати. :) Разбирам и намека ако не иска
работата е там, че не ме лъже за 1ви път :?
но не ми става тъпо, а тя като и кажат нещо на криво и почва...

ivcheto0o
01-01-2010, 10:12
аз не рязбрах вие на живо виждалили сте се ??

bog4eto
01-01-2010, 10:13
Правиш от мухата слон,бих казала. :?

andrags
01-01-2010, 10:19
аз не рязбрах вие на живо виждалили сте се ??
е много ясно ;)


Правиш от мухата слон,бих казала. :?
май позна... напоследък съм много критичен - винаги се захващам за май малко...

sladyr4etoo
01-01-2010, 10:43
наистина от мухата-слон :?

soul1199
01-01-2010, 10:49
:shock: о боже :shock: :lol: :lol: :lol:

stupid0boy
01-01-2010, 16:09
Правиш от мухата слон,бих казала. :?

Sa6eks
01-01-2010, 16:30
Опааа тука яко хакерчрта... всеки врори се мисли за хакер.
Тия клипчета в вибокса само ви провалят...
По-добре не го прави това често, че не знаеш на кой ще попаднеш :D...
ЧНГ и на теб.

sunshinepp
01-01-2010, 18:16
Ами на мен ми е все тая дали иска да прати. :) Разбирам и намека ако не иска
работата е там, че не ме лъже за 1ви път :?
но не ми става тъпо, а тя като и кажат нещо на криво и почва...

такива префърцунки са добре познати.. пич ориентирай се към някоя друга.. мое мнение.. ти си знаеш от тука нататъка, щом имаш съмнения, че сега те лъже.. божкее кво ще става за напред?

andrags
01-01-2010, 18:55
относно хакерите: батее само не ми говори кой се прави на хакер - апък и се занимавам с Linux и PAWN скриптиране и едно прихващане на ИП-то е най-лесната работа, но не ми се говори за това ;)

@sunshinepp май така ще става... :) апък и ако вече ще си харесвам момиче, определно няма да е от класа ;)
просто немога да я разбера, защо така прави... :|

sunshinepp
01-01-2010, 18:59
wtf? извинявай, че не съм разбрала ама тя е от класаа тии :shock: ооо мене ако питаш по-добре така, че стана.. ако нещо се бяхте задълбочили после щеше да ви бъде много трудно да се виждате всеки ден.. личен опит за жалост..

ArTanDra
01-01-2010, 19:00
Мисля че си на 10 , щом не си разбрал намека й ;) Тя не те е излъгала, просто се е опитала най - тактично да ти каже, че няма да ти прати снимка и да не настояваш.

andrags
01-01-2010, 19:06
wtf? извинявай, че не съм разбрала ама тя е от класаа тии :shock: ооо мене ако питаш по-добре така, че стана.. ако нещо се бяхте задълбочили после щеше да ви бъде много трудно да се виждате всеки ден.. личен опит за жалост..
Смисъл "ако" ходим и се виждаме всеки ден какво да му толкова лошото?
Освен нали като скъсаме, разбира се :)

@ArTanDra - тя още рано рано като ми писа в началото каза, че е в "братовчеди те си". Но както и да е :)
Да се надяваме, че ще размисли и няма да ми се сърди тъй като съм прав :)

sunshinepp
01-01-2010, 19:20
wtf? извинявай, че не съм разбрала ама тя е от класаа тии :shock: ооо мене ако питаш по-добре така, че стана.. ако нещо се бяхте задълбочили после щеше да ви бъде много трудно да се виждате всеки ден.. личен опит за жалост..
Смисъл "ако" ходим и се виждаме всеки ден какво да му толкова лошото?
Освен нали като скъсаме, разбира се :)

да де аз казах ПОСЛЕ като имах предвид като скъсате.. евентуално, ако тръгвате.. :)

andrags
01-01-2010, 19:31
ние да тръгнем, апък аз бих направил всичко възможно, за да не се стига до това :)


ами повече май няма какво да говорим по тази тема, освен да чакам пак да ми пише ии този път и аз ще си меря думите, че пак да не я засегна... :)

sunshinepp
01-01-2010, 19:34
ние да тръгнем, апък аз бих направил всичко възможно, за да не се стига до това :)

рано или късно и това ще стане.. просто понякога всичко се прецаква..заради някого
ами повече май няма какво да говорим по тази тема, освен да чакам пак да ми пише ии този път и аз ще си меря думите, че пак да не я засегна... :)

наа колко си?

andrags
01-01-2010, 19:37
на 14 и половина :D

sunshinepp
01-01-2010, 19:41
на 14 и половина :D

мм разсъждаваш доста трезво и здравомислещо за момче на тази възраст :-o :) :-)

andrags
01-01-2010, 19:47
мерси ;)
и ще видим какво ще става :)
от нея зависи 8)