PDA

View Full Version : тичане



vesinka899
01-01-2010, 09:55
от утре започвам да тичам.Днес направих 50 коремни преси и понеже съм ходила на аеробика няколко месеца знам упражненията и правих някои оттях и сега.По колко време трябва да тичам така като за начинаеща.Всеки ден или един ден преси ,друг ден тичане,трети да ходя до Асеновата Крепост
А и съм на диета.Преди малко ядох мюсли. :grin:

zero
01-01-2010, 10:07
Супер, радвам се много за теб :)
Аз след около 2/3 дена почвам и аз с диетите и кардиото ^^
Между другото е много гот да се наслаждаваш на резултатите
след цикъла ^^

vesinka899
01-01-2010, 10:12
когато сте в цикъл тичате ли,правите ли преси

zero
01-01-2010, 10:25
когато сте в цикъл тичате ли,правите ли преси
По принцип "цикъл" се нарича фазата в която се топят мазнини или се покачва мускулна маса :-D
Сегашния ми цикъл ще се състои в сваляне на килограми
и урефляване :)
За да се постигне този ефект, трябва да се бяга и да се яде по-малко :]

//Момче съм и нямам цикъл :D

vesinka899
01-01-2010, 10:40
ааа сори :lol:

SoSerious
01-01-2010, 21:38
според мен е по добре да ходиш на фитнес отколкото да ходиш да бягаш на някой стадион или определен маршрут изготви си програма в фитнеса си има велоаргометри , пътеки и най различни уреди за коремни преси ако имаш желание и постоянство може да направиш супер тяло :) :P :)

zero
01-02-2010, 09:54
според мен е по добре да ходиш на фитнес отколкото да ходиш да бягаш на някой стадион или определен маршрут изготви си програма в фитнеса си има велоаргометри , пътеки и най различни уреди за коремни преси ако имаш желание и постоянство може да направиш супер тяло :) :P :)
Дрън, дрън :D
Фитнеса е за маняци ;) ако иска да оформи тяло, дупе тва унова бягането е идеалния начин ;)
(бягане + диетка)

Sirius
01-02-2010, 14:47
Никога не бих ходил на фитнес пари да ми дават.

vesinka899 - няма да те правим Олимпийска шампионка така че не ти трябва толкова строга програма. Аз лично тичам всеки ден когато не съм на тренировки по кик бокс, защото там ни мъчат достатъчно. Бягам в парка известно разстояние, не много дълго, но по скоростно, не както лелките едвам едвам да движат 3 часа. Спирам по някое време коремни преси лицеви опори някаде по алеите и продължавам с тичането и така няколко пъти. Сега зимата лицевите опори и пресите си ги правя вкъщи че навън е шибано. Нямам строга програма, което не е хубаво попринцип. Но общо взето ги правя кат имам свободно време и се чуда кво да правя- докато гледам филм, слушам музика...

Anva
01-02-2010, 17:16
Като за начало, аз си тичах по половин час, със средно бърза скоркост, защото не мога много бавно. Аз отначалото не издържах много, затова препоръчвам по-малко натоварване. Сега, зависи от времето и настроението, тичам различно но средно по един час 3-4 пъти в седмицата. За мен е абсолютно достатъчно, защото плувам редовно.
Иначе, много добро начинание, не забравяй за постоянствотто и упоритостта :) :)

ZipFail
01-02-2010, 18:35
Никога не бих ходил на фитнес пари да ми дават.
wtf :lol:

StreetFame
01-02-2010, 20:49
когато сте в цикъл тичате ли,правите ли преси
Аз си правя всичко. Ако не те боли много корема нямаш проблеми. :P

heretik
01-02-2010, 23:20
Абе .. като казахте тичане.. аз мн обичам да тичам, ако някой/я е навит/а ше тичаме и заедно .. мога да му/й покажа разни упражнения, които правя. :) и да си праим трейнинг :D бтв-града е София :-D
Само пишете на ЛС, че нямам време да преглеждам отново темата, мързела е вроден талант :grin: :D