PDA

View Full Version : Среща с приятели



deamonkiller
01-01-2010, 12:23
Здравейте и честит първи ден от новата 2010 година :grin: . Тъй като съм нов във форума и не бях точно сигурен къде да направя темата затова реших, че тук ще е най-подходящо. Та напред към същностната част:
Имам една група приятели с които се събираме в Бургас от време на време(веднъж на месец-два понеже те не са от града и могат само през ваканциите да идват). Проблема ми обаче е, че понеже аз живея тук в града и обикновено от мен се очаква да решавам какво да правим(поне така беше последните няколко пъти горе долу), а и даже и да не е така сега, ще е хубаво да имам някакъв план, какво да правим като се съберем(което ще бъде утре), понеже последните 2 пъти главно само се разкарвахме насам натам и си говорихме. Не че това беше лошо, ама ще е хубаво малко разнообразие да вкараме. Та ако има някой, който има идея да внесем малко разнообразие в утрешната ни среща(тъй като най-вероятно следващата ще е чак през априлската ваканция), то той е повече от добре дошъл да я изкаже...

ПП: Предварително се извинявам ако някъде имам неграмотно писане или проблем със запетаите :razz:

pitbullxx
01-01-2010, 13:23
в бургас няма ли клубове??...джаги,билярд...

FantaMen
01-01-2010, 13:45
Има Silver Bacardi .... RSP ???? Морската е харабия... Парка на славейков... ? Кино Тракия ... голям град е има доста места за забавление... Ако пак не ви урежда разходете се извън Бъ Съ... ? Сарафово ... Поморие ...