PDA

View Full Version : Подарък за приятеля...



mimentseto93
01-01-2010, 15:30
искам да му купя обеца защото неговата си я изгуби, но скоро нямам работа в града, а по принцип съм от едно село.. и искам да ви питам горе-долу на каква цена ще е, за да знам как да се подготвя като отида да купувам :)

jimei
01-01-2010, 15:33
искам да му купя обеца защото неговата си я изгуби, но скоро нямам работа в града, а по принцип съм от едно село.. и искам да ви питам горе-долу на каква цена ще е, за да знам как да се подготвя като отида да купувам :)

Защо обеца?

Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта? Топлят душата такива подаръци.

w0sh
01-01-2010, 15:34
Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта?

верно
самата оригиналност.

mimentseto93
01-01-2010, 15:34
искам да му купя обеца защото неговата си я изгуби, но скоро нямам работа в града, а по принцип съм от едно село.. и искам да ви питам горе-долу на каква цена ще е, за да знам как да се подготвя като отида да купувам :)

Защо обеца?

Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта? Топлят душата такива подаръци.

ами защото той ми каза че си я е изгубил и трябва да си купува нова, а аз искам да го изненадам,за това искам аз да му купя

jimei
01-01-2010, 15:37
Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта?

верно
самата оригиналност.


По-оригинално е от обичайните бонбони, парфюми или някакъв голям мечо О.о

dewil
01-01-2010, 15:46
Ами зависи какъв ще му купиш..Но не ми се вярва да е под 30лв.. Не знам,не съм купувал 8)

w0sh
01-01-2010, 15:54
Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта?

верно
самата оригиналност.


По-оригинално е от обичайните бонбони, парфюми или някакъв голям мечо О.о

може.
ама тя няма да му подарява бонбони парфюми, или плюшени играчки.


Само аз ли си мисля, че нещо не знаете какви ги говорите.

jimei
01-01-2010, 16:11
Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта?

верно
самата оригиналност.


По-оригинално е от обичайните бонбони, парфюми или някакъв голям мечо О.о

може.
ама тя няма да му подарява бонбони парфюми, или плюшени играчки.


Само аз ли си мисля, че нещо не знаете какви ги говорите.


Чай бе... май ти нещо са бъркаш О.о.

Кога съм казал, че ше му подарява това :О

01-01-2010, 16:44
искам да му купя обеца защото неговата си я изгуби

Нека да позная: вие сте гей двойка?

mimentseto93
01-01-2010, 16:46
искам да му купя обеца защото неговата си я изгуби

Нека да позная: вие сте гей двойка?

ами не, не позна.. случайно да си чувал, че и момчета носят обеци ?

3oPuTy
01-01-2010, 16:49
Миии зависи,каква точно обеца искаш да му купиш,колко ще е голяма/дебела/сложна и т.н. :)
Има обеци и за по 2-3 лв. сребърни,но с лупа да ги гледаш :) Има и за по 100 и отгоре лева амааа ти остават очите на тях :)

Lincheto
01-01-2010, 16:58
Ама обеца за устна, ухо или...

PurpleDream
01-01-2010, 17:23
искам да му купя обеца защото неговата си я изгуби, но скоро нямам работа в града, а по принцип съм от едно село.. и искам да ви питам горе-долу на каква цена ще е, за да знам как да се подготвя като отида да купувам :)

Защо обеца?

Защо не нещо по-оригинално като снимка на вас двамата в някаква рамка със сърчице или нещо от сорта? Топлят душата такива подаръци.
:razz: :razz: :razz: :razz: ебах таз оригиналност :razz: :razz: :razz:

FancyGirl
01-01-2010, 19:57
Е вземи му подобна на старата му... :)