PDA

View Full Version : Много кофти.



nosunshine
01-01-2010, 16:26
Ами има един в моя клас, и много ме дразни и искам да го бия..Проблема е, не че не мога да го пребия (мога когато си поискам), ами че някак си ме е страх..дори не знам от какво..Струва ми се малко тъпо да го предизвикам да ме удари, и после да го пребия, но боя не ми е проблем просто не смея, да не земе например да се оплаче (въпреки, че се прави на много силен........)и понеже сме 2рия срок вече и аз съм 7 клас и искам да го бия преди да се махна от класа ни, та да ми олекне..И се чуда как да си вдъхна смелост :D, не ме е страх от него или от тва ако земе да ме бие той, което не е мн вероятно..просто не знам, кажете кво да правя :?

nosunshine
01-01-2010, 16:30
Най-лошото е, че се заяжда с приятелите ми а с мен не смее и си помислям някой път, че направо ше го размажа и влиза даскала и сичко се ебава..А когато се заяжда с фртата направо мн ме дразни..а Най-мног0 ме дразни, че нещо сиг. го е страх от мене ама когат аз не съм там се прави на много силен, аз отивам там и му казвам да престане, той спира и като си отида пак почва :x и ми е чудно къв е тоя, ясно му е, че мога да го размажа без проблем, въпреки, че е по-голям ама постоянно се заяжда с другите и на мен ми е кофти...

ManiaSpiritY
01-01-2010, 17:48
Заплаши го -така хем не е нужно да го биеш , хем ако наистина се страхува от теб е най-вероятно да спре със заяждането . Освен това и няма как да докаже какво си му казал . :)

sladUr4U
01-01-2010, 19:08
Заплаши го -така хем не е нужно да го биеш , хем ако наистина се страхува от теб е най-вероятно да спре със заяждането . Освен това и няма как да докаже какво си му казал . :) \:D/

Kajo
01-01-2010, 19:27
А аз си мисля, че на тебе ти трябва един бой! :o :?

shmurkam
01-01-2010, 19:48
седни до него в час по математика и се протегни с пергела в ръка. случайно му го забий в кафата 8)

meganet
01-02-2010, 08:35
Абе и ти не си по различен от него то вие само знаете с бой да са оправите много прости лапета сте ей.

SmilezZz
01-02-2010, 08:44
Агресията и насилието няма да решат нищо.. :wink:

terezita97
01-02-2010, 08:47
Агресията и насилието няма да решат нищо.. :wink:

webmast3rche
01-02-2010, 09:06
Агресията и насилието няма да решат нищо.. :wink:

:smt023

mrtn
01-02-2010, 10:35
Кажи му да спре, да се занимава с приятелите ти, щом се страхува от теб сигурно ще го направи.

daru6a1
01-02-2010, 10:53
Пфф .. на теб ти трябва 1 гора бой ;) С бой нищо не се оправя .. дори се влошава .. едно че ще те намразят ами и проблеми а-у :?

sanyflower7
01-02-2010, 16:21
Агресията и насилието няма да решат нищо.. :wink:

:smt023

ysmivka
01-02-2010, 16:51
С бой нещата не се оправят. :? Приятелите ти не могат ли сами да се разберът с него?

nosunshine
01-06-2010, 15:20
Абе и ти не си по различен от него то вие само знаете с бой да са оправите много прости лапета сте ей.
Че сме лапета, лапета сме, ама да престане да се заяжда с приятелите ми, като си има проблеми, да ги решава с мен.И НЕ, приятелите ми не могат сами да се разправят с него щото ги е страх :D Някой път даже рече да ми се заяде нещо на мене, аз стана и той вика
"Шегувам се бе не се дразни" (а знам че иска да се направи на силен и не се ебава) и пак няам причина да го ударя.А е тъпо да нападам без причина :oops:

Utun
01-06-2010, 17:38
Ще ти го кажа като човек занимаващ се с бойни изкуства. Няма какво да му мислиш, защитавай си приятелите, изстъпвай се пред него. Ако му е толкова куража ще те нападне. Ся, един съвет. Или няколко. Стигне ли се дотам не го допускай близо до теб. Да се вре да гледа лошо, бутай го с ръка напред. Пази дистанция. Като е близо до теб лесно може да те зашлеви. А когато сте на разстояние един от друг и замахне можеш да избегнеш лесно. Ако тръгне със серия просто вдигни ръце и удряй. Целта е той да удари пръв. Така няма да се набуташ в проблеми. Но се старай да се разреши мирно. Добрият боец не е този който побеждава, а този който знае как да избегне боя.

kosder
01-06-2010, 17:54
Твоите приятели такива мижутурки ли са,че да не могат да го поставят на мястото му с думи ? Пък и с бой ще се оправяте.Ако с бой се оправяха нещата сега да сме най-развитата държава в цяла Европа.

herkoles
01-06-2010, 18:14
Ще ти го кажа като човек занимаващ се с бойни изкуства. Няма какво да му мислиш, защитавай си приятелите, изстъпвай се пред него. Ако му е толкова куража ще те нападне. Ся, един съвет. Или няколко. Стигне ли се дотам не го допускай близо до теб. Да се вре да гледа лошо, бутай го с ръка напред. Пази дистанция. Като е близо до теб лесно може да те зашлеви. А когато сте на разстояние един от друг и замахне можеш да избегнеш лесно. Ако тръгне със серия просто вдигни ръце и удряй. Целта е той да удари пръв. Така няма да се набуташ в проблеми. Но се старай да се разреши мирно. Добрият боец не е този който побеждава, а този който знае как да избегне боя.
Тренирал бойни изкуства :razz:
1-во ... Допусни го близо до теб , за да покажеш кой е лидера в боя и кой е по силен (макар и физически да си по слаб)
2-ро Ако тръгне със серия не забравяй , че имаш и крака освен ръце 8)
3-то Не удряй на посоки трябва да знаеш къде точно искаш да удариш и с каква сила , не удряй халотично и си обмисляй движенията !
4-то ЦЕЛТА Е ТИ ДА УДАРИШ ПРЪВ ! При 90 % от боевете първият ударил е победител ... Не оставяй той да те удря пръв !
5-то Наистина опитай се да използваш пътво Блиц дефенс (Blitz Defense)
Ако имате предвид самозащита , имате предвид Wing Tsun 8)

Nyll
01-14-2010, 13:14
хахаха ае стига ве преувеличаваш тук ... нали го знам аз къв улигофрен е ...аз му се давах да ме удари над 20 пъти и бие кат жена :) имах някфо гадно чуство и неможах да го фрасна ама карай.. аве ние лапетата сме... :)

MissHouse
01-14-2010, 18:47
не му мисли, скачай смело :smt081


базик бе, просто не му се връзваи на акъла :smt023

BuBa33333
01-15-2010, 11:39
Мисля,че боят не е решение на проблемите.

clever
01-15-2010, 11:47
С думи не можете ли да се разберете като хора ми ще се биете като животни?
Най-многото да си навлечеш проблеми от техните и после на теб ще ти стане солено ..

Bimmer
01-15-2010, 20:39
Щом се е*ава с приятелите ти много ясно че трябва да направиш нещо, още повече, че по твоите думи той нищо не може да ти направи. Обясни му го лице в лице че трябва да спре, ако това не подейства, удари му един шамар. Или ще се насере като първокласник или ще ти скочи, в който случай (според това, което си написал*а) ти ще излезеш победител. Второто гледай да е извън територията на даскало.

Utun
01-16-2010, 12:18
Ще ти го кажа като човек занимаващ се с бойни изкуства. Няма какво да му мислиш, защитавай си приятелите, изстъпвай се пред него. Ако му е толкова куража ще те нападне. Ся, един съвет. Или няколко. Стигне ли се дотам не го допускай близо до теб. Да се вре да гледа лошо, бутай го с ръка напред. Пази дистанция. Като е близо до теб лесно може да те зашлеви. А когато сте на разстояние един от друг и замахне можеш да избегнеш лесно. Ако тръгне със серия просто вдигни ръце и удряй. Целта е той да удари пръв. Така няма да се набуташ в проблеми. Но се старай да се разреши мирно. Добрият боец не е този който побеждава, а този който знае как да избегне боя.
Тренирал бойни изкуства :razz:
1-во ... Допусни го близо до теб , за да покажеш кой е лидера в боя и кой е по силен (макар и физически да си по слаб)
2-ро Ако тръгне със серия не забравяй , че имаш и крака освен ръце 8)
3-то Не удряй на посоки трябва да знаеш къде точно искаш да удариш и с каква сила , не удряй халотично и си обмисляй движенията !
4-то ЦЕЛТА Е ТИ ДА УДАРИШ ПРЪВ ! При 90 % от боевете първият ударил е победител ... Не оставяй той да те удря пръв !
5-то Наистина опитай се да използваш пътво Блиц дефенс (Blitz Defense)
Ако имате предвид самозащита , имате предвид Wing Tsun 8)

Има нещо вярно в съветите ти но недей да говориш глупости. Или ще отиде до него за да го удари пръв или няма да си вре лицето в това на противника, щото тва не ти е боксов мач да почва по гонг. А за тия 90% - това не е съвсем така, защото попринцип първият удар е със голяма ярост и ако имаш малко акъл ще го избегнеш и ще го свариш неподготвен. Ако тръгне със серия си прав, най - добре е прав ритник или ако имаш силен нисък. А да не удря пръв го посъветвах за това да не си има проблеми в училището. Блиц дефенс е добър вариант, а докато изучи Винг Чун ше остареят.
Ако не съм се изразил правилно - имах предвид да пази дистанция преди да са почнали да се бият.