PDA

View Full Version : Paranormal Activity



DevilWish
01-01-2010, 17:00
Здравейте, съфорумници.
Може да пиша с грешки, но направо съм втрещена дет' се вика.
Не знам кой от вас е гледал този филм, но който не го е гледал и не го е страх да го сваля.
Става въпрос за ДОКУМЕНТАЛЕН филм снимам с любителска камера.Има дух/демон в къщата, който прави звуци и други странни неща, а накрая на филма 'влиза' в тялото на момичето, убива приятеля й. . . изобщо филмът е тръпки да те побият.Стоях на нокти 97 минути, тази вечер не знам как ще спя.
Всичко във филма е действително и най-сетне доказва, че паранормалното съществува.
Може да ме посмилите за откачалка, но и преди съм го разказвала тук някъде, точно след като много важен за мен човек се самоуби имахме присъствие в къщата, постоянни звуци, до мен вечерта дръпнат стол, сякаш някой е седял да ме наблюдава.Накрая викахме поп и от тогава няма нищо.
Не се майтапя, не съм луда, но просто този филм ме довърши като си представя, че можеше да се случи подобно нещо с мен, като изключим, че при мен беше добър дух (ако е бил този на приятелят ми).
Не знам темата дали е за този раздел, защото по-скоро говоря за истинският живот, а не просто за филм.
Очаквам всякви коментари без такива от рода на "Ти си откачена".

mOBSCENE
01-01-2010, 17:36
Изобщо идея си нямам какво да ти кажа.. :shock:

DevilWish
01-01-2010, 17:51
Изобщо идея си нямам какво да ти кажа.. :shock:
Ъммм и аз не знам как да реагирам, като зная какво можеше да ми се случи :-o

cookie_master
01-01-2010, 18:23
побиха ме тръпки :(

azida
01-01-2010, 19:32
това е нормално, ако момчето е било много привързано към теб.Духовете попринцип остават на любимото си място,предмет или човек.В случия явно е бил много прижързан към теб.

yozii
01-01-2010, 21:09
Аз съм си го свалила този филм отдавна .. но ме е страх да го гледам :-k .. казаха ми че е бил много страшен :-# ..

drJerkIz
01-01-2010, 21:24
омг омг незнам кой ви е казал че това е ''ДОКУМЕНТАЛЕН филм '' това си е един обикновен филм ПРОСТО филма е направен в документален стил за да изглежда по страшно ''Въпреки че филмът се опитва да ни убеди в своята достоверност чрез документалния си стил, който Пели решава да ползва (макар че няма много избор, предвид бюджета, с който е разполагал), режисьорът не успява да се измъкне от изкривеното си от риалити предавания и YouTube съзнание'' вземете се поинтересуваите малко де еееееееее лелелелел :lol: :lol: :lol: :lol: ако не ми вярвате чичо гуугъл ше ви го докаже ''Всичко във филма е действително и най-сетне доказва, че паранормалното съществува.'' единственото нещо което доказва е че е ПРОСТО ФИЛМ

w0sh
01-01-2010, 22:17
Документална е леля ти

Hysteric_Bitch
01-01-2010, 23:05
Гледах го прехвърляйки и пак се ядосвах че съм си загубила времето.
Трябва по професия да си охранител, че да го догледаш до края, то ебати скуката. Нищо не става, само накрая къде го заколи.

Не вярвайте на глупости, че е истински запис и ала бала. Никой не би продал и разпространил такова видео на свой роднина.

someonerandom
01-02-2010, 05:57
Ти пък наистина ли повярва,че е документален филм,по истински случай и т.н....

DevilWish
01-02-2010, 08:49
Добре, значи е перфектно режисиран.
Не съм пусналата темата за да ми казвате, че 'леля ми е документална', това показва нивото ви.
Както и да е. Замисъла на темата беше ,че такива неща СТАВАТ!Или и моето е било филм!???

Sirius
01-02-2010, 16:14
Спрете гъбите бе хора. Тея от лудницата нищо не правят.

Fruity
01-02-2010, 16:54
Абе,да ти кажа...Нито мога да кажа,че ти вярвам,нито,че не ти вярвам.Тези неща не мога да си ги обясня.Странно е всичко това с духове,паранормални работи и т.н,но пък..защо да не съществуват наистина?Не знам.Аз винаги казвам,че докато не видя,не вярвам.Така че...
Иначе филмът се тегли,но едва ли ще мога да го изгледам още тази вечер,а най-вероятно утре.

Tempest
01-02-2010, 16:59
ммм... бе колко е документален, колко е любителска камерата... никой не може да ти каже... според мен всичко е до внушения...

DevilWish
01-02-2010, 19:16
Еми вижте аз нямам полза от това да лъжа, нито пари ще спечеля, нито нищо, само може някой да ме обиди едно хубаво, че съм луда. Така че нямаше да го пиша ако не беше така.Тя даже майка ми ме "подкрепи" в пускането на темата, аз и казах, че ще има коментари.Щом викахме поп правете си изводи.И по-рано са ми се случвали такива неща, но майка ми не ми е обръщала внимание, само че този път сама чу доста работи и за това извика попа.Не е спала вечери подред. То не знам тая тема няма цел, нито ми трябва помощ нито нищо, но исках да споделя хем, че филма е впечатляващ (пс - който го тегли първите 15-20 минути са боринг) и просто исках да си излея душичката.

Tempest
01-03-2010, 09:31
аз не ти казвам, че си луда, а че е до внушения... твоя приятел се е самоубил (съжалявам за което), внушила си си, че има дух, който те преследва.. викнали сте поп, внушила си си, че той ше го изгони.. готово - вече го няма.. да, може и да вярвам в паранормалното, но всичко е до човешката психика...

п.с.: съжалявам, това е моето мнение

п.с.2: атеист съм

BrainlessROCKBABY
01-03-2010, 09:34
псевдодокументален, да, но е доста frightening :shock:

TrustNobody
01-03-2010, 10:58
:(

xxph0biaxx
01-03-2010, 11:41
Здравейте, съфорумници.
Може да пиша с грешки, но направо съм втрещена дет' се вика.
Не знам кой от вас е гледал този филм, но който не го е гледал и не го е страх да го сваля.
Става въпрос за ДОКУМЕНТАЛЕН филм снимам с любителска камера.Има дух/демон в къщата, който прави звуци и други странни неща, а накрая на филма 'влиза' в тялото на момичето, убива приятеля й. . . изобщо филмът е тръпки да те побият.Стоях на нокти 97 минути, тази вечер не знам как ще спя.
Всичко във филма е действително и най-сетне доказва, че паранормалното съществува.
Може да ме посмилите за откачалка, но и преди съм го разказвала тук някъде, точно след като много важен за мен човек се самоуби имахме присъствие в къщата, постоянни звуци, до мен вечерта дръпнат стол, сякаш някой е седял да ме наблюдава.Накрая викахме поп и от тогава няма нищо.
Не се майтапя, не съм луда, но просто този филм ме довърши като си представя, че можеше да се случи подобно нещо с мен, като изключим, че при мен беше добър дух (ако е бил този на приятелят ми).
Не знам темата дали е за този раздел, защото по-скоро говоря за истинският живот, а не просто за филм.
Очаквам всякви коментари без такива от рода на "Ти си откачена".



Да, наистина паранормалното съществува. Аз лично имам и приятели които виждат духове. Но специално за този филм не мисля че има нещо вярно, а си е просто филм.

LittleMissSunshineE
01-03-2010, 12:42
Възможно е... нито отричам, нито пък напълно подкрепям съществуването им... :) Всеки има различни виждания по въпроса, което е напулно нормално. И все пак още няма научно доказателство, но нещата които прочетох от теб наистина ме сплашиха и аз ти вярвам... :)

someonerandom
01-03-2010, 12:59
И аз нямам особено силно мнение по въпроса.Не мисля,че съществуват,обаче не е съвсем 100% да не вярвам...поскоро 99,99% :D

Tempest
01-03-2010, 15:44
мм.. който пък е гледал тоя филм.. може би е забелязал накрая какво пише - "всяко съвпадение с действителни лица е напълно случайно", което какво значи? :?

asassinn
01-03-2010, 20:16
Никой не би продал и разпространил такова видео на свой роднина.
Ако е за пари... всякакви хора има по света.
По темата, и аз го гледах,ама превъртвах само на интересното,щото мн ме дразнеше на моменти.Не мисля, че си луда и аз така реагирах като го изгледах (донякъде вярвам в паранормални явления) и мн хора се притесниха, че употребявам наркотици...

Tempest
01-03-2010, 20:34
последните 15 минути са стряскащи, но недостатъчно за да ме накарат да подскоча.. хубав филм.. преди повече вярвах в паранормалното, странни неща се бяха случили в къщата на един приятел... после не щях да спя сам в стая... смисъл трудно заспивах.. сега ми е много зор :D

lenito_sf
01-05-2010, 20:11
не вървам в духчета ..

REPRESSED
01-11-2010, 09:21
Че съществуват такива неща, съществуват.И ватиканците го признаха.Съществуват привидения, демони (най-лошото от всичко) и прочие.Съществуват вселявания, съществуват екзорсисти.ФАКТ!Това, че не ги виждаме не значи, че ги няма.И аз съм имал странни случаи, мои приятели също.Изобщо може да се коментира много по тази тема.Същият е случаят с извънземните - докао не ги видим с очите си няма как да разберем дали същестуват.
Колкото до филма - един от любимите ми е главно заради реализма си.
Както казваха от the x files - the truth is out there.
Такива 'документални' филми на ужасите последните години зачестиха - Blair witch, Home movie, онзи с дългото заглавие дето ги отвличаха извънземни, сега и този ... абе хубави са.А и ги предпочитам пред многомилионните бози, които бълват янките през 2 седмици.
Та, това е за момента: )