PDA

View Full Version : ЧНГ



Zaharinka
01-01-2010, 18:35
Жалко,че ми изтриха новогодишната тема,доволно лайна се изливаха.
Та честита нова година,пожелавам ви да сте живи и здрави и т.н. Хубави неща.
В последните няколко дни направих едно лично проучване относно това колко лесно хората се подават на провокации.Доказах на себе си,че обществото има нужда точно от това,от СКАНДАЛ.В интерес на истината,и онази теория за форумната ''жертва'' се оказва правилна,само че аз не се чувствам като жертва,въпреки че в/у мен се изляха цветущи изрази.Зарадвахте ме доволно,благодаря.
Всеки един от нас,когато влезе в този форум приема дадена роля дали тази,която иска или която мнозинството иска зависи от самите нас.
И тук идва точно това,че 1 човек дали със по-рационалното си мислене или отровното си държание бива взет на прицел.Виждам как всеки ден редовно се налива даден човек за това което е.А някой мислил ли е,че примерно този човек цели с поведението си да ви провокира до такава степен,че да си излеете цялта възможна злоба,да изполвате целият си цветущ речник,които притежавате в/у него.Е аз го направих,не съжалявам.Някой от лични разговори разбраха за какво иде реч,други си направиха оценки възоснова на мои постове.
Едно нещо обаче не можах да разбера,защо мамка му сте толкова злобни как е възможно толкова отрицателни емоций да носите в себе си.Tова е някакво гадно такова.
Знам какво ще последва след този мой пост,и вероятно темата,ще бъде изтрита за отрицателно време,но това не е важно сега.
Знам,че всеки иска по-добър живот понеже този не го устройва по никакъв начин.Гледах един филм ''Красив ум'' някак ме накара да видя,че нещата най-вече се свеждат до индивидуалната гледна точка.
Да,аз нищо няма да променя,и не го имам като фикс идея.Отнася се до това,че степента на супер злоба и непукизъм е стиганала до някаква,почти критична точка.Това си е чисто самоунищожение.
За разлика от някои,аз посрещнах новата година в адекватно състояние,радвах се на зарята като дете и само и единствено се породиха адски много положителни емоций.Да не бях в клуб с 300 непознати,но всъшност не е голяма загуба.Еуфорията вътре в мен беше съвсем ясно изразена,докато имаше хора целите оповръщали себе си,не знаещи къде се намират и какво става.
Това ли е стереотипът,в който трябва да се впиша и да се одавя в собствената си повърня,за да не ме облива с лайна обществото.
Пожелавам ви приятно изкарване на именните дни и една по-добра 2010.
:smt045 :mrgreen:

DebelaManekenka
01-01-2010, 18:39
=D>

woshata
01-01-2010, 18:48
за множествено число се пише емоции, нищо лично, просто грешка, която винаги ме е дразнила :-) иначе до нЕква степен си права, ама освен дискусия с още лайна, друго няма да предизвикаш

Zaharinka
01-01-2010, 18:52
има ли бе,Захи? :smt033

що е станало? 8-)
Нема ти разправям,че ще излезна по-доУна и от най-доУните :D.Важното е,че в 00:00 знаех къде се намирам.

А за емоциите,верно се чудех дали е с И или Й,но не претендирам с перфектен правопис :oops: .Да,наясно съм с лайната нека ги видим :-)

PsychologicalDisorder
01-01-2010, 18:53
ако го кажеш с "й" звучи като древногръцки учен

Canis_Dirus
01-01-2010, 18:55
Стига с тия лайна бе! У вас тоалетна нямате ли? А на двора?
А който не е издрусал пияното лайно да отиде СЕГА! Отървете се от последните остатъци от 2009! Прочистете тялото си заедно с духа!

Аз имам специален държач в банята, който побира 4 (четири) рула тоалетна хартия!
8-) 8-)

Мощно и задоволително НОВОГОДИШНО сране!
Тук и в тоалетната!

ivcheto0o
01-01-2010, 18:59
това 4е една голяма 4аст не е знаела къде се намира не озна4ава 4е вси4ки са били в това състояние. Темата ти е хубава,трябва да сме по позитивни и да се радваме като деца :)

Dimana99
01-01-2010, 19:05
Точно така! Стига вече злоба!

Zaharinka
01-01-2010, 19:17
абе майна кво ти пука тия кво говорат бееее,ретардите... дето Г. вика "робите на евреите" :D

да не ти пука...

ти си страшно пиче (имаш тяло създадено за грях!),мислиш нестандаратно,талантлива си в некои неща и бих казал си доста интелигентна за едва 16-годишна... 8)


боли те фара кво мислАт некви смешници,дето се слагат един на друг на познатите си,а плюят некои хора,щото са партия на еди кой си 8)


и мен ме изкарват тука ебати провала,без изобщо да имат представа колко по-напред съм от (много от) тях,даже ми е кеф че е така 8-)


мощно унижение и обливане за ретардите :smt033


поклон пред Захаринка,боклуци 8)
Миличък,тук не става въпрос само за мен,не съм такъв егоист.Знаеш как аз съм приела нещата,но ако някой с по-слаб характер от моя,го отнесе така,супер голяма психологична травма може да му отнесе.
Просто съм била свидетел как момиче се самоубива заради подобно нещо...Не,аз не мога да разбера как може и в реалността да има толкова злобили,само като те погледне и бррр

wilks
01-01-2010, 19:27
Sugar-че, не те знам кфо 'зимаш, ама определено ти влияе положително на мисловния процес! :)
Дай Боже всекиму такъв позитивизъм, какъвто имаш ти!

Не си го слагай изобщо заради некви нещастни хейтъри, лишени от (с)мисъл и цел в живота.

Тва, че за някой щастието се изразява в злоба, и жалки опити да засегнат някой, не означава че ще постигнат някакъв напредък, или ще станат по-готини и харесвани.
Всеки гради сам собственото си бъдеще, според собствената си ценностна система. Друг е въпросът на кой в какво се изразява тя, и доколко я има.

Айде, всички живи и здрави, и просперитет! :smt111 Наздраве! :smt006