PDA

View Full Version : Не са ли ви странни такива хора ?



make_you_mine
01-01-2010, 18:43
Общувам с най-различни хора, но имам едни приятели(или познати, не знам как е по-правилно да ги нарека), които се държат много особено. Те са такъв тип хора, че примерно не биха потърсили първи контакт. Не биха се обадили да излезем, а се съгласяват, когато аз им предложа. Не ми пишат първи в скайп, но иначе са любезни. Само чакат аз да ги потърся. Не е ли това странно ?

cookie_master
01-01-2010, 18:44
и аз имам няколко такива приятели
наистина е странно..

Eddie
01-01-2010, 19:11
Хмм... сега като се замисля моята компания са точно такива хора. Винаги аз им пиша и ги уговарям да излизаме. Даже имам чувството, че ако аз не ги накарам да излезем някъде ще си седят у тях без да излизат със седмици. Вече така сме близо 3 години и мен ми е много приятно с тях. Поне в моя случай това са интелигентни хора с които наистина можеш да си говориш за смислени неща, а не само плоски шеги и празни приказки за убиване на времето.

Според мен те просто така са възпитани, учтиви са и се стремят да не се пречкат и досаждат на никого. Аз лично намирам такива хора за по-интересни. Ако ти е приятно с тях не виждам нищо лошо ти да ги каниш да излизате. Ако на тях им е приятно с теб ще се съгласяват, ако не учтиво ще ти отказват.

Djuff
01-01-2010, 19:33
Може да ги е срам...!?

sladUr4U
01-01-2010, 19:37
не е ......... :D

NeverTheSame
01-01-2010, 19:42
Не вижте до някъде това си като навик.Например имам приятелка,с която се запознахме пред около половин година.В началото като излизахме тя ми звънеше винаги,когато беше свободна...Поради тази причина и до сега просто съм свикнала с това...че тя когато е свободна ми звъни и не я притеснявам.Питала съм я дали това не й пречи и дали не й е проблем и тя каза,че няма нищо против.Разбирам,че едва ли ще ми каже и да й е неприятно де,ама ако й беше щеше поне веднъж да не ми звънне,за да види дали аз ще се сетя.
Та отплеснах се малко в излишни обяснения,но главната ми идея е,че това..така да го наречя скатаване не е защото не биха се сетили за теб или нещо такова,а просто защото знаят,че винаги когато можеш звъниш и щом не си се обадил да ги потърсиш си имаш работа и не е умесно да те притесняват.
Все пак това не изключва и такива,които просто искат да са център на внимание..такива,които не искат да издават нуждата си от приятели,а те карат да се чувстваш...един вид награден,че са ти отговорили по скайп или че са се съгласили да излезете xD


И не..не мисля,че е странно,то си е до човека.

bloodyF
01-01-2010, 21:16
и аз имам няколко такива приятели
наистина е странно..

ThePowerOfLove
01-01-2010, 23:44
Мда, навик е. Така си ги научила :)

ElinoOor
01-02-2010, 00:58
Или са ебати срамежливите или не те харесват,но са с меко сърце за да ти го кажат.

Не харесвам такива хора,контактувам с пълните им противоположности и съм си много добре.

KumchoValcho
01-02-2010, 06:38
Аз съм такъв. Просто ме е срам и изпитвам някакъв страх от отхрвърляне.
Комплексирана работа :-o 8-)

ElinoOor
01-02-2010, 06:51
глупости
не ти вярвам
О.о
точно ти.. нееее 8-)

Dimana99
01-02-2010, 06:52
И аз си имам такива приятели. Съвсем нормално е за мен. Свикнала съм си с тях :)

ivcheto0o
01-02-2010, 07:15
нормално е

aloveyou
01-02-2010, 08:18
Нормално е..Кое му е странното ? Може да ги е срам / или страх да не им откажат..

terezita97
01-02-2010, 08:46
Аз също имам такива приятели.
Но понякога аз съм такава, срам ме е да се обадя и се притеснявам, а това е странно, понеже не съм хич притеснителна. :D

nefchi_bs
01-02-2010, 09:27
И аз понякога съм такава...Не знам,чуствам се като някаква нахалница..Тъпо звучи,но какво да се прави...

KumchoValcho
01-02-2010, 10:32
глупости
не ти вярвам
О.о
точно ти.. нееее 8-)Е повярвай.. 8-)
В реалния живот съм по-различен все пак, лол