PDA

View Full Version : Страх!?.. 0.0



kombarka
01-01-2010, 20:08
Мамка му защо става така?! Когато се сближа с някого (момче) всичко е както трябва- лафим си, лигавим се и идва един момент, в който трябва да направя следващата крачка. И внезапно се отдръпвам и прецаквам всичко... Да ни би това да е страх от обвързване?! :o

Lincheto
01-01-2010, 20:10
Еми да тва е. На колко си?

ShawnMac
01-01-2010, 20:12
Не разбирам защо трябва ти да правиш първата крачка?
Тази чест се пада на момчетата по принцип .

awerw
01-01-2010, 20:14
Не разбирам защо трябва ти да правиш първата крачка?
Тази чест се пада на момчетата по принцип .
Хахаха незнам дали се нари4а 4ест 8-) това е трудната 4аст но който оби4а пове4е той трябва да я прави :)

izlishna
01-01-2010, 20:20
Явно не си готова за връзка :)

FromAutumToAshes
01-01-2010, 20:32
Ник'ъв страх не е т'ва . Т'ва е тъпо неосъзнало се все още момиченце, което не знае к'во иска. Споко и ти ще пораснеш, дишай ;) Лека вечер.

DevilWish
01-01-2010, 20:34
Ник'ъв страх не е т'ва . Т'ва е тъпо неосъзнало се все още момиченце, което не знае к'во иска. Споко и ти ще пораснеш, дишай ;) Лека вечер.
E аз не бих се изказала толкова грубо, но все пак и според мен всичко идва от това, че не си готова и след години няма да ти се иска точно накрая да се дръпнеш ;)
ПС- помисли малко, това е гадно и за противоположният пол ;)

gabiiTu
01-01-2010, 22:34
А защо не се пробваш един път да направиш следващата крачка?
Споко ..от т'ва не се умира. :)
Само щастие може ти донесе. 8)

w0sh
01-01-2010, 22:44
Не разбирам защо трябва ти да правиш първата крачка?
Тази чест се пада на момчетата по принцип .

сериозно ли може да си тъп като талпа

JANETKA
01-01-2010, 23:09
да това е страх , въпреки че ми е малко странно , защо те е страх от следващата крачка. макар и да е нормално да те е страх , не е типично да имаш страх от обвързване , освен ако нямаш няколко провалени брака и неуспешен годеш и в даскало не ти е вървяло с момчетата!. но това е врамките на шегата и може би , предишните ти връзки влияят на сегашната. не се притеснявай , все някога ще трябва да минеш по този път

krisito9212
01-01-2010, 23:17
Ник'ъв страх не е т'ва . Т'ва е тъпо неосъзнало се все още момиченце, което не знае к'во иска. Споко и ти ще пораснеш, дишай ;) Лека вечер.
Да донякъде...преди време и аз бях така и какви ли не мисли ми минаваха през главата-че съм станала безчувствена,че ще съм си цял живот сама...
Но чак сега осъзнавам,че впрягах цялото си съзнание и всичките си сили,за да намеря любовта,да намеря подходящия,опитвах с няколко човека,към които изпитвах само някаква симпатия и след седмица,две...всичко изчезва и се чудя как да разкарам момчето.
Обаче стана така,че любовта намери мен и че всички усилия,които положих и няколкото човека,които нараних...всичко е било ненужно.Сега съм с прекрасен човек,които обичам искрено вече година и съм сигурна,че това е Той,дано да е така :)
Така,че изводът е:Когато ти е писано,любовта сама ще те намери,не бързай

258
01-01-2010, 23:20
Само щастие може ти донесе. 8)
Не точно :D

stupid0boy
01-02-2010, 01:55
Години?

ivcheto0o
01-02-2010, 06:49
може би те е страх да не бъде6 наранена

LittleMissSunshineE
01-02-2010, 09:19
Ами да твойто е страх от обвързване... все ще го преодолееш някога... като попораснеш :) Като за начало просто се отпусни с момчето, с което си и се остави.... на течението... дето те отвее вятъра :)

kombarka
01-02-2010, 09:43
На 15 съм. :-D

Благодаря за мненията. И да... може би в крайна сметка съм тъпо неосъзнало се момиченце 8-)

krisstaa
01-02-2010, 18:35
чесно да ти отговоря преди и аз така но вапреки страха направих 1вата крачка с едно момче и така 1 година заедно .....по касно съжалих за изгубеното време с него но няма значение когато станеш готова сама ще поискаш да я направиш :-)

valdesbg
01-02-2010, 18:43
А това е страх от обвързване. Породен от предишна болезнена връзка/раздяла.. :)

Ще го преодолееш. Воля се иска само :)

s3nsual
01-02-2010, 18:53
А това е страх от обвързване. Породен от предишна болезнена връзка/раздяла.. :)

Ще го преодолееш. Воля се иска само :) Съгласна съм :)

fenastz
01-02-2010, 19:24
Да. Оправи се пронто.

lilincituuuu
01-03-2010, 00:46
Тогава недей да правиш първата крачка, това не е ли работа на момчетата. Забелязала съм, че напоследък ролите се обръщат :? стегнете се малко, жалко е това :?

moon_flower
01-03-2010, 08:00
Абе какво всички я питате за годините.Може и на 30 да е и пак да я е страх от обвързване или друг проблем да има.
Явно просто не си готова за връзка или ти се иска да сте просто приятели.Има време за всичко.Няма да е така винаги. :)

soul1199
01-03-2010, 11:02
Явно не си готова за връзка :)

FiRe_LaDy
01-03-2010, 11:24
Ник'ъв страх не е т'ва . Т'ва е тъпо неосъзнало се все още момиченце, което не знае к'во иска. Споко и ти ще пораснеш, дишай ;) Лека вечер.
Да донякъде...преди време и аз бях така и какви ли не мисли ми минаваха през главата-че съм станала безчувствена,че ще съм си цял живот сама...
Но чак сега осъзнавам,че впрягах цялото си съзнание и всичките си сили,за да намеря любовта,да намеря подходящия,опитвах с няколко човека,към които изпитвах само някаква симпатия и след седмица,две...всичко изчезва и се чудя как да разкарам момчето.
Обаче стана така,че любовта намери мен и че всички усилия,които положих и няколкото човека,които нараних...всичко е било ненужно.Сега съм с прекрасен човек,които обичам искрено вече година и съм сигурна,че това е Той,дано да е така :)
Така,че изводът е:Когато ти е писано,любовта сама ще те намери,не бързай

+1 И аз преминах по същия път,но ТОЙ се оказа,че май не е ТОЙ .. или поне аз за него не съм ТЯ ... :)