PDA

View Full Version : Шоколад-> пъпки :(



stylo
01-01-2010, 20:26
Здравейте и Ч.Н.Г. на всички !!! :)

Нещо кратко.Понеже в доста теми четох пък и знам,че от шоколада излизат пъпки исках да попитам тези които консумират много шоколад като мен :D с какво го заместват.Аз съм си направо шокохоличка,непрестанно ям натурален шоколад,обаче нз :-o .Примерно с плодове или нещо друго,ако някой може да даде съвети плс. :-)

kalpazanka
01-01-2010, 20:27
Не го замествах с нищо. Пооръсвах се с френска козметика. Попаднах на дерматоложка, която ме упъти какво да си купя и зарязах всякакви забрани, касаещи какаото.

zoreto
01-01-2010, 20:32
спрах да ям сладко всякакво
плодове ама първите 2-3 беше зор

Bibz
01-01-2010, 20:32
ААА ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ. :shock: :shock: :shock:
АЗ ЯМ ПО 1-2 ШОКОЛАДА НА ДЕН :lol: :lol: :lol:

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :shock:

stylo
01-01-2010, 20:32
Не го замествах с нищо. Пооръсвах се с френска козметика. Попаднах на дерматоложка, която ме упъти какво да си купя и зарязах всякакви забрани, касаещи какаото.

Можеш ли да дадеш нещо по-конкретно за френската козметика? :)

stylo
01-01-2010, 20:34
ААА ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ. :shock: :shock: :shock:
АЗ ЯМ ПО 1-2 ШОКОЛАДА НА ДЕН :lol: :lol: :lol:

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :shock:

А особено ся по коледа се улях тоталноооооооооо.И аз съм така по 1-2 и нз какво да правя. :cry:

kalpazanka
01-01-2010, 20:35
Exfoliac гел за измиване за умерено акне http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=252 + крем за тежко акне /хитреех по отношение на крема, защото изсушава много бързо появилите се пъпки/ http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=375 .
Приготви около 60 лв за двете.
Търси продуктите в аптеки Санита.

vampire_girl_
01-01-2010, 20:40
вярно е,ама...измиващ сапун с мента,за лице, на Рефан 8-) - сутрин и вечер,а и през деня,ако ти дойде на ум не пречи.
Нямам кой знае какви проблеми с кожата,ама съм доволна от сапуна,като цяло,освежава и прави кожата по-чиста,някаква...абе,аз поне намирам някаква разлика веднага 8-)

Converse333
01-01-2010, 21:20
Просто когато ти се яде шоколад, хапвай плод или нещо друго нешоколадово. :D Аз така се преборих със шокохолизма. 8-)

clever
01-01-2010, 21:43
е шоколада си е шоколад.. не можеш да го заместиш
вземи си някаква козметика против пъпки 8-)

sladur4etyYy
01-01-2010, 22:34
ААА ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ. :shock: :shock: :shock:
АЗ ЯМ ПО 1-2 ШОКОЛАДА НА ДЕН :lol: :lol: :lol:

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :shock:

ти остави пъпките. по 2 шоколада на ден като цяло си е супер вредно.

PinkFloydSound
01-01-2010, 22:36
Като не бях яла мноого време шоколад (ама и вредни храни като цяло), кожата ми се изчисти доста.

graphicflower
01-01-2010, 22:47
Мразя шоколд! (честно) :D Да живеят горските плодове, цитрусовите плодове и броколите. До такава степен съм отвикнала от всички вредни храни, че ако ги консомирам или ще повърна или корема ще ми го върне тъпкано, че се тровя. :D Ям само полезни храни и се чувствам и изглеждам отлично. На 17 години съм, тежа 43 килограма, харесвам си тялото (слаби и оформени крачета, стегнато дупе,талийка 58 см,гръдна обиколка 92см...) Перфектно според мен. Нямам проблемна кожа и всичко е ок. Препоръчвам на всички да се хранят по-здравословно и да комбинират плодове(цитрусови най-добре),зеленчуци (броколи, моркови,домати,репички),мес о(пилешко) и риба (скумрия,пастърва). Забравете за шоколада и колата!

vanilievisez
01-01-2010, 23:08
бе глупости.. не е научно доказано, че излизат от шоколад

mArMaLaDkA
01-02-2010, 02:07
43 килограма ми се виждат чак плашещи. :shock:

ElinoOor
01-02-2010, 02:19
Не разбирам хората,които допускат да са зависими от каквото и да било камо ли от храна!
Ти можеш без шоколад,просто не искаш,защото си си внушила,че това е жизненоважно за теб.
Докато не проумееш това продължавай да тъпчеш захари,да се мажеш с какво ли не докато накрая си съсипеш здравенцето.

scanadal
01-02-2010, 07:59
Ммм,едва ли е от шоколада.Аз също ям шоколад и шоколадови изделия всеки ден,но нямам пъпки :)

DqVoLsKoJeLaNiE
01-02-2010, 08:01
И аз ям шоколад, но не в промишлени количества (вече 8-) ), но не съм имала проблеми с кожата

LadyDy
01-02-2010, 08:47
Аз съм забелязала, че от 1 малък шоколад, ми излизат няколко пъпчици. А като се има предвид, че съм изяждала и повече, пък нищо ми няма.. Затова гледам да се ограничавам от шоколада. :)

angel4eto100
01-02-2010, 11:02
http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=375 .
имам го!наистина помага! :grin: относно шоколада не ям много най-много 3-4 пъти в седмицата и то не цял шоколад :wink:

kalpazanka
01-02-2010, 11:06
Да живеят горските плодове, цитрусовите плодове и броколите. До такава степен съм отвикнала от всички вредни храни, че ако ги консомирам или ще повърна, или корема ще ми го върне тъпкано, че се тровя. :D Ям само полезни храни и се чувствам и изглеждам отлично. Препоръчвам на всички да се хранят по-здравословно и да комбинират плодове(цитрусови най-добре),зеленчуци (броколи, моркови,домати,репички),мес о(пилешко) и риба (скумрия,пастърва). Забравете за шоколада и колата!
Мацо, нищо лично, но дано, докато дойде време да ставаш майка /и да кърмиш/, се осъзнаеш и не си толкова вманиачен поклонник на цитрусите. Иначе има да се чудиш защо бебето плаче нон стоп и се обрива. ;)


бе глупости.. не е научно доказано, че излизат от шоколад
Права си. Но има сериозни подозрения, че има връзка със заболяването от рак на гърдата /в компания с кофеина/.

magicfairy
01-02-2010, 11:12
На 17 години съм, тежа 43 килограма



:shock:
Момиче, какво правиш ти?
Аз съм на 14 и тежа толкова, даже съм 45-46, а съм си слаба.

tonie__
01-02-2010, 11:16
добре де,как си 40 кила,имаш 50 талия и 92см гръдна? :?

sunshine955
01-02-2010, 11:23
да излизат пъпки от шоколада и не само от шоколада от сладкото също
аз се опитвам да ги намалям ама не става :D кфо пък толкоз като ми се яде шоколад ще ям 8-)

LoveRetroMusic
01-02-2010, 12:16
На мен не ми излизат, а ям много шоколад.
Зависи от кожат на човека. 8-)

tonie__
01-02-2010, 12:20
^ точно,зависи.аз не съм забелязала да имам подобен проблем,но пък на мен баща ми ми забранява да ям шоколад точно за това-че ще ми излязат пъпки :D

vow
01-02-2010, 12:48
мога да ти кажа, че ако ти проблемна кожата ще ти излизат пъпки и кат спреш да ядеш шоко, а ако не ти е, си ядеш до нас*ране и пак няма а ти излеят, но в пубера е нормално :D

RaI4etO
01-03-2010, 08:58
Мразя шоколд! (честно) :D Да живеят горските плодове, цитрусовите плодове и броколите. До такава степен съм отвикнала от всички вредни храни, че ако ги консомирам или ще повърна или корема ще ми го върне тъпкано, че се тровя. :D Ям само полезни храни и се чувствам и изглеждам отлично. На 17 години съм, тежа 43 килограма, харесвам си тялото (слаби и оформени крачета, стегнато дупе,талийка 58 см,гръдна обиколка 92см...) Перфектно според мен. Нямам проблемна кожа и всичко е ок. Препоръчвам на всички да се хранят по-здравословно и да комбинират плодове(цитрусови най-добре),зеленчуци (броколи, моркови,домати,репички),мес о(пилешко) и риба (скумрия,пастърва). Забравете за шоколада и колата!
Аз също мразя шоколад,както и всичко сладко...
Друг е въпроса,че и аз не вярвам това за шоколада и пъпките,майка ми цял живот яде поне по един шоколад на ден и няма нито една пъпчица...

Bibz
01-03-2010, 09:49
Мразя шоколд! (честно) :D Да живеят горските плодове, цитрусовите плодове и броколите. До такава степен съм отвикнала от всички вредни храни, че ако ги консомирам или ще повърна или корема ще ми го върне тъпкано, че се тровя. :D Ям само полезни храни и се чувствам и изглеждам отлично. На 17 години съм, тежа 43 килограма, харесвам си тялото (слаби и оформени крачета, стегнато дупе,талийка 58 см,гръдна обиколка 92см...) Перфектно според мен. Нямам проблемна кожа и всичко е ок. Препоръчвам на всички да се хранят по-здравословно и да комбинират плодове(цитрусови най-добре),зеленчуци (броколи, моркови,домати,репички),мес о(пилешко) и риба (скумрия,пастърва). Забравете за шоколада и колата!
Аз също мразя шоколад,както и всичко сладко...
Друг е въпроса,че и аз не вярвам това за шоколада и пъпките,майка ми цял живот яде поне по един шоколад на ден и няма нито една пъпчица...

Майка ти не е на 15, нали? 8-)

Bibz
01-03-2010, 09:56
Но то наистина зависи от кожата на човека. Аз ви казах, от малка обичам сладкото и най-вече шоколада и напоследък прекалявам. Лицето ми винаги си е било г/д изчистено, имам само черни точици по носа и то малко. 1-2 пъпчици ми излизат на месец и то когато си трябва. :D И без да ползвам 5678956 продукта за почитване на лице.

HexGirl
01-03-2010, 10:03
17---43 кила
от вас се комплексирам да го е ....
На 18 съм и съм 49-50 кила значи съм свиня според критерите ви

titinkaa
01-03-2010, 10:40
на мен преди ми излизаха пъпки от шоколада,но от 1-2г. вече не ми излизат макар че пак си ям шоколад

kalpazanka
01-03-2010, 10:58
17---43 кила
от вас се комплексирам да го е ....
На 18 съм и съм 49-50 кила значи съм свиня според критерите ви
Не бързай с комплексите. Ако си 175 см и си 43 кила, няма да си прелестна картинка. ;)

HexGirl
01-03-2010, 11:21
17---43 кила
от вас се комплексирам да го е ....
На 18 съм и съм 49-50 кила значи съм свиня според критерите ви
Не бързай с комплексите. Ако си 175 см и си 43 кила, няма да си прелестна картинка. ;)
това си е вече ужасно ...
Една доста добра моя приятелка е 170--43 кила и е болно слаба само кокали
Аз може да съм пухкава омо поне не съм само кокали 8-)
Според мен 48 кила е идеално за моя ръст нищо че не мога да го постигна 166-48 кила.... прелест