PDA

View Full Version : влюбена??



novakaa
01-01-2010, 20:39
здр-те :) ..та влюбена ли съм в него :-D бяхме гаджета но се разделихме но все още го харесвам.. когато скъсахме първия ден ми беше уникално гадно на където се обърна само него виждах .. в момента в който ми каза че е е по добре да се разделим защото не съм му обръщала внимание направо ми идваше да умра.. започна да ми говори с какво съм му била доказала че го обичам.. :-o но аз не му го показвах защото не му вярвах. и много съжалявам.. и просто се мъча да не мисля за него.. все гледам дали е включен в скайп .. а той ми пише постоянно здравей как си какво правиш ала бала :) .. бях си написала едни сърца на скаипа :D и той веднага ме пита за кой са тези сърца ала бала .. миналия ден даже пак ме пита нещо пак за тея сърца бях написала и името на най-добрия си приятел.. и ме пита нали .. и аз му казах има ли значение вече.. и като ми написа.. може да има.. :? :? :? :? :? и направо нз кво да си мисла все като ми пише първи се радвам супер мн сърцето започва да ми биее супер лудо :D е как мисли те :) :o :o :o :o

само ви моля без обиди от сорта '' тъпа си '' :)

FromAutumToAshes
01-01-2010, 20:42
Следващата Шматка с главно Ш... Алоо ти ако не знаеш, че ние ли да знаем.. ОМГ *headbang*

sunshinepp
01-01-2010, 20:42
все още имаш нещо към това момче..говори с него и му кажи всичко, опитай да си го върнеш..не губиш нищо :-)

01-01-2010, 20:44
хах за влюбена не знам, но определено още ти пука за него пък и явно и той го усеща щом ти пише такива неща :)

0nem0retIme
01-01-2010, 21:01
здр-те :) ..та влюбена ли съм в него :-D бяхме гаджета но се разделихме но все още го харесвам.. и мисля че го обичамм :?

Е,ти сама си отговаряш.

justonegirlwithonehope
01-01-2010, 21:04
След като ти не си наясно с чувствата си, очакваш ние да ти кажем какви са, така ли ? Ммммм желязна логика :shock:

bathory
01-01-2010, 21:21
тъпа си! :?

Priceless
01-01-2010, 21:32
БАВНА?!

lilincituuuu
01-01-2010, 21:46
влюбена?! п0-скоро загубена, ако не можеш сама да си отговориш :?

Zarity
01-01-2010, 21:48
само ви моля без обиди от сорта '' тъпа си '' :)
Аадски си тъпа. :)

JANETKA
01-01-2010, 22:46
еееееееееее мила моя, да ти е честито !
той все още има интерес към теб. и случката със скайпа е мн вълнуваща, но не си мисли , че ще продължава вечно . действай за мига и на мига . като се видите, кажи че сърцата са били за него , но не му го казвай директно , а по заобиколния път. така ще му покажеш , че не е единствения надяващ се за продължението на вашите отношения. това е моя съвет , ако не ти се нрави , може да измисля нещо друго. ще следя темата и пиши продължение!

basma1akne
01-01-2010, 22:56
а ти ма дрислооо... тука никой не знае кво иска! отде да знам дали си влюбена в него или не? тва се едно дали знам,че си се осрала или не,ебати....мн интересни хора сте :x

monituuu
01-01-2010, 23:08
БАВНА?!

8)

jimei
01-02-2010, 00:25
здр-те :) ..та влюбена ли съм в него :-D бяхме гаджета но се разделихме но все още го харесвам.. когато скъсахме първия ден ми беше уникално гадно на където се обърна само него виждах .. в момента в който ми каза че е е по добре да се разделим защото не съм му обръщала внимание направо ми идваше да умра.. започна да ми говори с какво съм му била доказала че го обичам.. :-o но аз не му го показвах защото не му вярвах. и много съжалявам.. и просто се мъча да не мисля за него.. все гледам дали е включен в скайп .. а той ми пише постоянно здравей как си какво правиш ала бала :) .. бях си написала едни сърца на скаипа :D и той веднага ме пита за кой са тези сърца ала бала .. миналия ден даже пак ме пита нещо пак за тея сърца бях написала и името на най-добрия си приятел.. и ме пита нали .. и аз му казах има ли значение вече.. и като ми написа.. може да има.. :? :? :? :? :? и направо нз кво да си мисла все като ми пише първи се радвам супер мн сърцето започва да ми биее супер лудо :D е как мисли те :) :o :o :o :o

само ви моля без обиди от сорта '' тъпа си '' :)



Мда, на колко си?


ЕДИТ: Няма значение, вече разбрах.

Във всичките си постове казваш, че си на 14 (8 клас) и един път даже каза, че сексът ти е ГНУСЕН, но във темата "На колко сте и с колко сте спали" казваш, че си на 15 и си спала със 6 момчета.


Знаеш ли на какво ми мирише това?

stupid0boy
01-02-2010, 01:32
все още имаш нещо към това момче..говори с него и му кажи всичко, опитай да си го върнеш..не губиш нищо :-)

balu4ka
01-02-2010, 06:43
Не ми се занимава,аз от къде да съм осведомена ,след като ти от твоята си манджа не разбираш нищо , не знам ! ;)

ivcheto0o
01-02-2010, 07:04
все още имаш нещо към това момче..говори с него и му кажи всичко, опитай да си го върнеш..не губиш нищо :-)

novakaa
01-02-2010, 07:41
здр-те :) ..та влюбена ли съм в него :-D бяхме гаджета но се разделихме но все още го харесвам.. когато скъсахме първия ден ми беше уникално гадно на където се обърна само него виждах .. в момента в който ми каза че е е по добре да се разделим защото не съм му обръщала внимание направо ми идваше да умра.. започна да ми говори с какво съм му била доказала че го обичам.. :-o но аз не му го показвах защото не му вярвах. и много съжалявам.. и просто се мъча да не мисля за него.. все гледам дали е включен в скайп .. а той ми пише постоянно здравей как си какво правиш ала бала :) .. бях си написала едни сърца на скаипа :D и той веднага ме пита за кой са тези сърца ала бала .. миналия ден даже пак ме пита нещо пак за тея сърца бях написала и името на най-добрия си приятел.. и ме пита нали .. и аз му казах има ли значение вече.. и като ми написа.. може да има.. :? :? :? :? :? и направо нз кво да си мисла все като ми пише първи се радвам супер мн сърцето започва да ми биее супер лудо :D е как мисли те :) :o :o :o :o

само ви моля без обиди от сорта '' тъпа си '' :)



Мда, на колко си?


ЕДИТ: Няма значение, вече разбрах.

Във всичките си постове казваш, че си на 14 (8 клас) и един път даже каза, че сексът ти е ГНУСЕН, но във темата "На колко сте и с колко сте спали" казваш, че си на 15 и си спала със 6 момчета.

опс тука нещо се бъркаш .. много извинявай ама не съм казала такова нещо..... това е някаква друга потребителка :) просто написах .. цитат : малии...
Знаеш ли на какво ми мирише това?