PDA

View Full Version : Боли...



MaLkaTa_LaDy
01-01-2010, 22:24
Имам нужда някой да ме изслуша без да ме прекъсва и да ми дава съвети. За това пиша тук.
Ето какво стана... С едно момче се познаваме от година. В началото имаше чувства между нас, бяхме заедно, но в последствие се разделихме. На мен ми беше тежко да го приема и не можах. Но натиках чувствата си надълбоко в съзнанието и не ги показвах пред него. Бяхме много добри приятели. В един момент се случи така, че получих признанието, че отакто сме се разделили той изпитва някакво странно привличане към мен, но и същевременно нещо му пречи. Аз все още имах чувства към него. Нещата си вървяха по старо му - само приятели. Но снощи се случи нещо спонтанно. Явно и неговите чувства се пробудиха и бяхме много близки. Чувствах се сигурна в неговите прегръдки. За първи път се почувствах наистина на мястото си с някого. Беше ни много приятно и на двамата. Но и двамата знаехме, че не може това да продължи. Има много други неща, които ни пречат. Но за мен момента беше незабравим. Поговорихме след това и се разбрахме, че ще си останем приятели и толкова. Но мен в момента много ме боли. Боли ме психически и физически. Треперя, нямам желание да ям, за нищо нямам желание. Искам да си причинявам болка по-силна от тази, която изпитвам, за да я заглуши и притъпи. Не виждам никой друг освен него. Така е откакто се запознахме. Правех опити да изпитам чувства и към други, но нещо все ми пречеше. Сега вече не искам да си помагам. Сякаш времето е спряло и аз чакам него, залята от болка. Аз искам да е така. Не искам да чувствам нищо без него. Ако не мога да имам него, не искам да имам нищо. Искам да застина просто. Знам, че това са много силни думи, но наистина така се чувствам. И нищо друго няма значение.

JANETKA
01-01-2010, 22:32
сладур ,защо не си направила нещо по-въпроса , когато сте говорили , можеше сега да сте заедно или да се пробвате още веднъж. Не се самонаранявай няма смисъл и това няма да помогне , повярвай ми! не всичко се върти около него , но ако нещата не се получат , знай , че времето лекува! много съжалявам , но от това няма да ти стане по - добре.просто изчакай правилния момент и направи всичко възможно да поправиш нещата и да ни пишеш , за да разберем подробности . бай бай и УСПЕХ!!!!!

0nem0retIme
01-01-2010, 22:35
Опитай се да оправиш нещата.Говори с него.Но ако не се получи,сама трябва да си наложиш да го забравиш.Явно ти просто си се оставила на болката.Имай воля,победи мъката.Не спирай да си помагаш.Недей да се оставяш на това гадно чувство.Продължавай да се опитваш.Не загърбвай живота си и всички хубави моменти,които можеш да пропуснеш.Повтаряй си,че така е по-добре.Знам,че е трудно и сега не искаш да опитваш,а искаш просто да го чакаш.Знам,че ти самата не искаш друг,не искаш да се усмихваш без него.Но трябва да си го заповядаш.Трябва да продължиш.

LDto
01-01-2010, 22:37
сладур ,защо не си направила нещо по-въпроса , когато сте говорили , можеше сега да сте заедно или да се пробвате още веднъж. Не се самонаранявай няма смисъл и това няма да помогне , повярвай ми! не всичко се върти около него , но ако нещата не се получат , знай , че времето лекува! много съжалявам , но от това няма да ти стане по - добре.просто изчакай правилния момент и направи всичко възможно да поправиш нещата и да ни пишеш , за да разберем подробности . бай бай и УСПЕХ!!!!!


+1

Gigi1302
01-02-2010, 01:04
След като за теб е толкова важно да сте повече от приятели, трябва да му кажеш. Предполагам, че няма да е проблем за него да ти даде шанс, при положение, че сте близки по принцип. Ако обаче не стане, най-добре забрави за него, в смисъл, намери си друго момче, което да харесваш. Успех!!

Iria
01-02-2010, 07:02
Мхм, гадно е. Много даже. Но ще отмине. ;) Времето лекува.

ivcheto0o
01-02-2010, 07:08
доколкото разбирам и двамата се харесвате,тогава престанете да се измъ4вате.Поговорете и наистина ако не се полу4и се опитаи да го забравиш :)

MaLkaTa_LaDy
01-02-2010, 09:27
Да, и двамата се харесваме. Аз му го казах, той също. Наясно сме с това. Но той смята, че щом първия път не се е получило, и сега няма да стане. Приятно ни е заедно. Разбираме се много добре. Споделяме си много. В момента мога само да чакам нещата, които ни пречат да се променят. Знам, че и на двамата чувствата няма да изчезнат просто ей така. Може да се превърнат в още по-силно приятелство, но никога няма да сме си безразлични.

awerw
01-02-2010, 09:35
Имам нужда някой да ме изслуша без да ме прекъсва и да ми дава съвети. За това пиша тук.
Ето какво стана... С едно момче се познаваме от година. В началото имаше чувства между нас, бяхме заедно, но в последствие се разделихме. На мен ми беше тежко да го приема и не можах. Но натиках чувствата си надълбоко в съзнанието и не ги показвах пред него. Бяхме много добри приятели. В един момент се случи така, че получих признанието, че отакто сме се разделили той изпитва някакво странно привличане към мен, но и същевременно нещо му пречи. Аз все още имах чувства към него. Нещата си вървяха по старо му - само приятели. Но снощи се случи нещо спонтанно. Явно и неговите чувства се пробудиха и бяхме много близки. Чувствах се сигурна в неговите прегръдки. За първи път се почувствах наистина на мястото си с някого. Беше ни много приятно и на двамата. Но и двамата знаехме, че не може това да продължи. Има много други неща, които ни пречат. Но за мен момента беше незабравим. Поговорихме след това и се разбрахме, че ще си останем приятели и толкова. Но мен в момента много ме боли. Боли ме психически и физически. Треперя, нямам желание да ям, за нищо нямам желание. Искам да си причинявам болка по-силна от тази, която изпитвам, за да я заглуши и притъпи. Не виждам никой друг освен него. Така е откакто се запознахме. Правех опити да изпитам чувства и към други, но нещо все ми пречеше. Сега вече не искам да си помагам. Сякаш времето е спряло и аз чакам него, залята от болка. Аз искам да е така. Не искам да чувствам нищо без него. Ако не мога да имам него, не искам да имам нищо. Искам да застина просто. Знам, че това са много силни думи, но наистина така се чувствам. И нищо друго няма значение.
Стига с тея романи ве ве4е пи6а в трета тема сбит преразказ правете

fenastz
01-02-2010, 19:40
Съберете се отново пронто, за да сте щастливи.

xxph0biaxx
01-02-2010, 19:52
сладур ,защо не си направила нещо по-въпроса , когато сте говорили , можеше сега да сте заедно или да се пробвате още веднъж. Не се самонаранявай няма смисъл и това няма да помогне , повярвай ми! не всичко се върти около него , но ако нещата не се получат , знай , че времето лекува! много съжалявам , но от това няма да ти стане по - добре.просто изчакай правилния момент и направи всичко възможно да поправиш нещата и да ни пишеш , за да разберем подробности . бай бай и УСПЕХ!!!!!

+1

gabiiTu
01-02-2010, 19:58
Да, и двамата се харесваме. Аз му го казах, той също. Наясно сме с това. Но той смята, че щом първия път не се е получило, и сега няма да стане. Приятно ни е заедно. Разбираме се много добре. Споделяме си много. В момента мога само да чакам нещата, които ни пречат да се променят. Знам, че и на двамата чувствата няма да изчезнат просто ей така. Може да се превърнат в още по-силно приятелство, но никога няма да сме си безразлични.
Кажи му,че щом се харесвате няма значение ,че предния път не се е получило! :)
Сега има по-голяма възвожност да се получи нещо и да сте щастливи ,за което копнеете и двамата. ((:

awerw
01-02-2010, 19:59
Дигам ранк хорааа :grin:

balu4ka
01-02-2010, 20:07
''Без щастие мога,без обич не мога"


Не искаш ли да спре тази болка,или избягай от нея за малко,или се бори и го спечели,бъдете щасливи ,няма толкова много пречки за любовта,ако наистина се обичате винаги можете да намерите изход от проблемите ;).

realboy
01-02-2010, 21:47
сладур ,защо не си направила нещо по-въпроса , когато сте говорили , можеше сега да сте заедно или да се пробвате още веднъж. Не се самонаранявай няма смисъл и това няма да помогне , повярвай ми! не всичко се върти около него , но ако нещата не се получат , знай , че времето лекува! много съжалявам , но от това няма да ти стане по - добре.просто изчакай правилния момент и направи всичко възможно да поправиш нещата и да ни пишеш , за да разберем подробности . бай бай и УСПЕХ!!!!!

+1

точно ..

djuki
01-02-2010, 21:54
от последния път когато сте били заедно нещата са се променили . И това че първия път не се е получило нищо не значи . Бори се за чувствата си , кажи му го. Ако не го направиш сигурно после ще съжеляваш ...

IbiZaA
01-02-2010, 22:05
Може да се повтарям с другите,но....
От това,което си написала си личи колко много го обичаш и колко много те болии!Така че няма смисъл да стоиш,да страдаш и да се вкарвате в някви драми!Отиди и му кажии всичко това,което си написала тук бъдиии безкрайно искрена с него,бори се,не се предавай толкова лесно,покажи му колко много искаш да бъдеш с него и колко силно вярваш в доброто ви бъдеще за напред и съм сигурна,че той ще те разбере и ще се почувства по-сигурен!

ПП:Дано нещата потръгнат!!!! :) :) :)

Auby
01-04-2010, 23:51
Това, че от първия път не се е получило, не значи, че ако опитате пак ще е същото. Не се мъчете и да усложнявате нещата. Помисли колко по-лесно и просто ще бъде просто да бъдете заедно и да се оставите на обичта да ви води. :)

Magic_Girl
01-05-2010, 11:56
Миличка, болката е нещо убийствено в такива моменти. И аз съм се чувствала така няколко пъти-не можеш без някого, а така силно го искаш и знаеш, че нищо не може да стане. Чесно казано не знам какъв съвет да ти дам. Може би не искаш съвет, а само искаш да споделиш. Все пак опитайте да сте по-близки в повечето моменти. Така ще боли по-малко. Поне при мен беше така... другия начин е да се опиташ да го забравиш и да сте си наистина само приятели, без чувства, но едва ли ще се получи. :-k И се опитай да не си усложняваш живота. Не тряба да искаш да те боли, а трябва да си силна и да се бориш за това момче. Щом има чувства ще намерите начин да сте заедно. Късмет! :-) :-) :-) :-)

Lyubeto
01-05-2010, 13:40
Напиши сценарий за бразилски сериал . Повръща ми се вече от такива сапунки. Не можела да диша , да яде , да спи , само него виждала. Нито е първия нито ще е последния. Прояви малко сила в себе си , а не само слабост и сама ще разбереш какво да правиш. :booooomb:

MaLkaTa_LaDy
01-05-2010, 15:24
Напиши сценарий за бразилски сериал . Повръща ми се вече от такива сапунки. Не можела да диша , да яде , да спи , само него виждала. Нито е първия нито ще е последния. Прояви малко сила в себе си , а не само слабост и сама ще разбереш какво да правиш. :booooomb:

Да съм казала, че е последният? Да съм питала какво да правя? Наясно съм какво искам да правя и го правя. Имах нужда да споделя с някого различен от приятелите ми.

П.п. Мерси за отговорите.

ILIA
01-06-2010, 11:22
Говорили сте и не си му казала че искаш да се съберета? :-o
Аз само си мечтая да говори. 8)


Много си зле... :-o :-o :-o

ILIA
01-06-2010, 11:23
Като си толково "ума" ще те боли оше много. :D :D :P :P

MaLkaTa_LaDy
01-10-2010, 17:41
Реших да ви разкажа какво е продължението.
Говорихме много с него. Много дни поред обсъждахме нещата. Той беше объркан, не знаеше какво точно иска да стане с нас двамата, не беше сигурен. Опитах се да му помогна. В последствие той ми каза окончателно ,че между нас няма да се получи. Това му пречело, онова му пречело. Разстоянието. [не че е голямо] Търсеше си някакви оправдания. Стана ми ясно, че просто не иска. Казах му каквото мисля. Казах му, че за в бъдеше трябва да е искрен с хората. Той ми отговори, че не е бил до толкова искрен с мен, защото не искал да ме наранява. Падна ми в очите. Смятах го за по-добър. Казах му, че не искам да поддържам приятелство с него, няма смисъл. Той ми отвърна, че съм права. Че ние можем да бъдем само повече от приятели, но обстоятелствата не позволяват и това. Прекратихме всякакъв контакт. Сложихме точката окончателно. Сега се чувствам облекчена, по-свободна. Така като вече всичко ми е ясно, по-бързо ще го преодолея и ще го оставя в миналото. Ще се опитам да не се връщам назад в спомените, колкото и приятни да саа. Това е всичко.

soul1199
01-10-2010, 17:49
Да, и двамата се харесваме. Аз му го казах, той също. Наясно сме с това. Но той смята, че щом първия път не се е получило, и сега няма да стане. Приятно ни е заедно. Разбираме се много добре. Споделяме си много. В момента мога само да чакам нещата, които ни пречат да се променят. Знам, че и на двамата чувствата няма да изчезнат просто ей така. Може да се превърнат в още по-силно приятелство, но никога няма да сме си безразлични.еми кажи му да си дадете 2-ри шанс,пък каквото стане и че се измъчваш,че не можеш да си с него

XTREMEFREERIDE
01-10-2010, 18:09
Много съжалявам за вас.
Как една любов приключва,просто не е истина.

bloody_tower
01-10-2010, 21:35
''Без щастие мога,без обич не мога"


Не искаш ли да спре тази болка,или избягай от нея за малко,или се бори и го спечели,бъдете щасливи ,няма толкова много пречки за любовта,ако наистина се обичате винаги можете да намерите изход от проблемите ;).

+1

Трябва да се бориш. Ако не се бориш ТИ за любовта си няма кой друг да го стори. Бъди силна и настоявай до последно. Изживей живота си пълноценно!!! Единствените хубави неща на този свят са семейството, сбъднатите мечти и любовта. Ако любовта ти е мечта това означава двойна сила да се сдобиеш с това, за което копнееш. Успех!

Bixel
01-10-2010, 22:21
Лефт 4 деад помага писна ми да го повтарям