PDA

View Full Version : Объркан съм... помогнете ми ... моля ви!



stupid0boy
01-02-2010, 02:09
Здравейте,
Наистина незнам дали точно вие можете да ми помогнете... Но ако наистина можете... Опитайте ... Много ви моля...
Най - добрата ми приятелка... е една ангелче... :oops: :oops: :oops: С нея не мога да говоря по скайп... на за щастие на това мога да и кажа всичко в очите... Проблема е, че минах през толкова объркан период... и тя ме познава най - добре... и въпреки всичко ... не мога просто да и кажа, че я обичам ей така... Наистина я обичам... Не ми е давала повод да си мисля, че ме харесва или обича... Дали да и споделя чуствата си... незнам.. тя е няква сладка... супер мислене има... де да я знам... много ме превлича... Знам, че шанс с нея нямам... и ... незнам просто как да и го обесня това пусто чуство... мога да си я отвлека на саме и да побъбрим.... но .... Какво да й кажа... И нямам шанс с нея... няква помощ? ....

mArMaLaDkA
01-02-2010, 03:40
Абе, все като вляза в лУбов ти си пуснал по една тема. Вземи порасни и се оправяй сам, а не да караш хората от форума да ти дават решението сдъвкано готово. Оливате се вече! :?

Dimana99
01-02-2010, 04:09
Marmaladka много си лоша :) Бъди по-весела

mArMaLaDkA
01-02-2010, 04:24
ако бях модераторка, щях да им трия темите наред. 8)

ivcheto0o
01-02-2010, 06:48
ре6и кое е важно пове4е приятелството ви или...Ако иска6 да запази6 приятелството и не и казваи ни6то :)

FromAutumToAshes
01-02-2010, 07:11
Помогни си сам и Господ ще ти помогне :lol: Нали знаеш ;)

0nem0retIme
01-02-2010, 10:59
Щом не ти е дала повод да си мислиш,че и тя има интерес,по-добре не й казвай за чувствата си.
Опитай се да запазиш приятелството ви,ако не ти е трудно да бъдеш до нея,но да знаеш,че не е твоя.
Успех. :-)

lilincituuuu
01-02-2010, 11:21
Според мен щом ти е най-добра приятелка, не трябва да имаш тайни от нея.. :?

gabiiTu
01-02-2010, 12:59
Защо да нямаш никакъв шанс?
Поговори с нея пък знаеш ли може нещо да се случи ,може и тя да има някакви тайни чувства.
Апък ако ли не ,то поне ще си и казал какво чувстваш,за да е наясно и на теб да не ти тежи. :)

gabiiTu
01-02-2010, 13:01
Абе, все като вляза в лУбов ти си пуснал по една тема. Вземи порасни и се оправяй сам, а не да караш хората от форума да ти дават решението сдъвкано готово. Оливате се вече! :?
Е нали за т'ва е форума?! :-o

insane7
01-02-2010, 13:08
'Бах мама му! Дори на въпросителните изречения си сложил многоточие... :shock: :lol:

stupid0boy
01-02-2010, 13:50
... това ми е ... мммм така да се каже навик...

Тези, които се мислят за много умни мислят ли си, че въобще ме ядосват? Има много по - велики от вас, които знаят к'во да отговорят...


Защо да нямаш никакъв шанс?
Поговори с нея пък знаеш ли може нещо да се случи ,може и тя да има някакви тайни чувства.
Апък ако ли не ,то поне ще си и казал какво чувстваш,за да е наясно и на теб да не ти тежи.
Защото тя ... май харесва някого... той е доста по - големичък и тя знае, че няма да се получи нищо... Преди известно време като дойдох в Испания... тя ми направи най - голямо впечетление.... допадна ми супер много.... и й казах, че я харесвам.... тогава, понеже бях нов.... почнаха някви нападки от нейното "гадже" а тя.... нищо не каза.... Тогава никой не ме имаше за нищо .... а сега имам приятели тука.... и гаджето й е мой приятел но на него не му пука за нея... така, че мога да си я отвлека... :oops: :oops: :oops: НО.... винаги когато се опитвам да й кажа, че я харесвам.... или нещо по - вече.... ме спира мисълта, че не можем да имаме връзка.... :(

sunshinepp
01-02-2010, 14:10
... това ми е ... мммм така да се каже навик...

Тези, които се мислят за много умни мислят ли си, че въобще ме ядосват? Има много по - велики от вас, които знаят к'во да отговорят...

... :(

а бее.. момче как е възможно всяка седмица да "ОБИЧАШ" различна! :-o

stupid0boy
01-02-2010, 14:20
Не обичам различна ... акУ знаеш к'во увличане ще разбереш... а за това момиче чуството е от 1 година и все го тикъм навътре в сърцето си....

awerw
01-02-2010, 14:28
ХУЙ
това ми идва да напи6а :D
исках да напи6а Х*Й ама не ми дава :D

AceXe
01-02-2010, 15:08
Комуникация. Говорете си просто. Така ще постигнете нещо. С недомлъвки и уж "пишем си по скайп, ама" няма да стане. Действай уверено. Момичетата обичат такива момчета :)

fenastz
01-02-2010, 19:31
"мъжки полов орган"
това ми идва да напи6а :D
исках да напи6а Х*Й ама не ми дава :D

Kуp ? Xуй ? Какъв е проблема 8-)

По темата - прекалено е объркано - опрости нещата пронто...

valdesbg
01-02-2010, 19:36
Споко - НЕ я обичаш. Отчаянието те кара да се насилваш да изпитваш нещо към нея, само и само да не си сам.

Може да и кажеш - ако е печена ще те разбере и тактично ще те отреже :)

Ако не е - няма смисъл да поддържате едни илюзорни отношения.

awerw
01-02-2010, 19:37
"мъжки полов орган"
това ми идва да напи6а :D
исках да напи6а Х*Й ама не ми дава :D

Kуp ? Xуй ? Какъв е проблема 8-)

По темата - прекалено е объркано - опрости нещата пронто...
Но проблемо пронтооо :P просто ми е весело 8)

mArMaLaDkA
01-02-2010, 20:22
Е нали за т'ва е форума?! :-o

Хубаво, форумът е, за да помага. Ама не е нормално на седмица поне по 3 теми да се пускат от един и същи човек, в един и същи раздел. Бие работата вече на безхарактерност.

stupid0boy
01-02-2010, 21:05
Ама... ти сериозно ли си ... толкова зле? Не съм пускал сериозни теми в раздел любов... от незнам може би има месец два...


Опростена версия пронто: Харесвам най - добрата си приятелка, тя харесва друг, нямаме шанс, НЕ комуникирам с нея по скайп, за разлика от това мога да говоря с нея лице в лице.... Чудя се дали да й кажа, че я харесвам.... ииИии... е толкова сладка :oops: :oops: :oops: :oops: НО ПРОСТО НЯМАМ ШАНС С НЕЯ....

mArMaLaDkA
01-02-2010, 21:24
Аз като писах преди няколко дни, че най-грозните и тъпи сме се събрали в тоя форум, да не съм лъгала!


Кажи й, бе. Всичко в теб крещи да й кажеш, съдейки и по една-две други твои предишни теми(освен ако не е било друго момичето ;д), едва ли ти пука толкова, че ще те отреже. И да го направи - ще го преживееш. Тя надали пък е толкова глупава, че да не се е усетила досега, че я харесваш.

valdesbg
01-02-2010, 21:33
Аз като писах преди няколко дни, че най-грозните и тъпи сме се събрали в тоя форум, да не съм лъгала!

Така си е :)

Кака Рони си каза тежката дума :Р

Мойто мнение е по горе.

mArMaLaDkA
01-02-2010, 21:36
На кака спамера той! :-)

stupid0boy
01-03-2010, 02:56
Явно няма да получа отговора, който търсих....

moon_flower
01-03-2010, 07:41
Само ще си развалите приятелството..

valdesbg
01-03-2010, 07:48
Явно няма да получа отговора, който търсих....

Питаш конкретен въпроси и искаш да чуеш точно определено мнение от всички?

Драги много заблудена представа имаш. Допусни поне за момент че това коетоискаш да чуеш и в което искаш да те подкрепят не е правилно и ще направиш най-голямото чудо на земята.

А щом повече от половината отговори съдържат една исъща идея(изразена по различен начин) съгласи се че не можеш да ниопределиш като неразбиращи. Явно не си обяснил достатъчно добре, това което се случва стеб и на базата на товаче пропускаме определени факти, вадим заключения които са непълни.

Ясно ми е че няма да ме разбереш и да осмислиш всичко това. Но някой, който попадне на темата със сигурност ще го направи:)

lipsvashh_mi
01-03-2010, 07:53
Явно няма да получа отговора, който търсих....

Питаш конкретен въпроси и искаш да чуеш точно определено мнение от всички?

Драги много заблудена представа имаш. Допусни поне за момент че това коетоискаш да чуеш и в което искаш да те подкрепят не е правилно и ще направиш най-голямото чудо на земята.

А щом повече от половината отговори съдържат една исъща идея(изразена по различен начин) съгласи се че не можеш да ниопределиш като неразбиращи. Явно не си обяснил достатъчно добре, това което се случва стеб и на базата на товаче пропускаме определени факти, вадим заключения които са непълни.

Ясно ми е че няма да ме разбереш и да осмислиш всичко това. Но някой, който попадне на темата със сигурност ще го направи:)
зъл гадняр такъв :-D как говориш но горкото момче само...в крайна сметка остави го да си строши главата,а като зарастне раната ако проумее къде е допуснал грешка той печели от цялата история...
по темата-смятам,че си супер силно привързан и благодарен на момичето,че е било до теб в тоя труден период и някак си наслоил върху приятелските чувства илюзорна представа за друг вид обич,което и сега така те обърква.
изчакай-изясни си нещата и ако наистина е било илюзия с времето ще мине..ако пък си останат нещата същите и сподели-най-много да те резне деликатно момичето :)

valdesbg
01-03-2010, 08:00
Аз хубаво ще гооставя даси троши тиквата. Ама въпроса е да му покажа къде бърка,и защо ЩЕ си строши тиквата. Щото след като зарасте раната, той пак няма да знае защо не е успял и пак ще пробва по същия наичн, и пак ще си я троши. Накрая ще има отчаяние и разни грозни епитети за момичетата. А всичко това се случва, защото за момента нашия герой не вижда друг път за действие.

Нека покажем че има по добър и по продуктивен път. Ако не поеме по него - това е бил отново личен избор въпреки обстоятелствата. И пак ще си строши тиквата. Което вече говори за причината :)

CrAzYanDlaZy
01-03-2010, 08:41
Помогни си сам и Господ ще ти помогне :lol: Нали знаеш ;)

;)

soul1199
01-03-2010, 11:01
кажи й

Stan4o123
01-03-2010, 12:01
Срам ви е от чувствата ви,а това е най-чистото нещо...

girlche
01-03-2010, 12:09
Кажи и :
Виж,съжелявам ако не мислиш и ти така като мен ,но искам само да ме изслушаш!
От доста време мисля да ти кажа ,че те обичам супер много!
Страшно добро,мило,красиво и сърдечно момиче си! :oops:
И не искам да си разваляме отношенията,ако не ме харесваш просто ми кажи.Аз просто искам да знаеш всичко това,защото ако не ти го бях казал щеше да ме мъчи съвеста,че не съм успял!
Просто наистина искам да знаеш,че с удоволствие бих прекарал цялото си време с теб! :oops:

T91
01-03-2010, 12:10
Според мен няма да стане нищо от това , но пък има много изключения . Според мен трябва да пробваш , ако стане нещо ще стане , в противен случай гледай да не си развалите приятелството . Тактика трябва . Любовта е една мини война 8-) .

twilightlove
01-03-2010, 13:25
поговори открито с нея обясни и какво чустваш ако тя ти каже че си и просто приятел и сте до тук тогава си останете просто приятели и продължи напред

Успех!!!

kypo
01-03-2010, 13:36
Здравейте,
Наистина незнам дали точно вие можете да ми помогнете... Но ако наистина можете... Опитайте ... Много ви моля...
Най - добрата ми приятелка... е една ангелче... :oops: :oops: :oops: С нея не мога да говоря по скайп... на за щастие на това мога да и кажа всичко в очите... Проблема е, че минах през толкова объркан период... и тя ме познава най - добре... и въпреки всичко ... не мога просто да и кажа, че я обичам ей така... Наистина я обичам... Не ми е давала повод да си мисля, че ме харесва или обича... Дали да и споделя чуствата си... незнам.. тя е няква сладка... супер мислене има... де да я знам... много ме превлича... Знам, че шанс с нея нямам... и ... незнам просто как да и го обесня това пусто чуство... мога да си я отвлека на саме и да побъбрим.... но .... Какво да й кажа... И нямам шанс с нея... няква помощ? ....
дай и скайпа аз ще и кажа 8-) не бе сериозно, нема да си правя ташак я!

stupid0boy
01-03-2010, 20:27
Няма скайп :razz: :razz: Ех аз ви разбрах к'во ми говорите ... не съм глупав.... но съм много объркан... и искам нещо супер сгормирано... а аз не мога да обесня как се чуствам.... Когато съм с нея... сме стигали толкова близко... но нищо не е ставало... Не и давам зор... Тя си има глава на раменете и сърце в гърдите.... да харесва/обича когото си иска... Но аз имам няк'ви чуства към нея...

jimei
01-03-2010, 20:48
Няма скайп :razz: :razz: Ех аз ви разбрах к'во ми говорите ... не съм глупав.... но съм много объркан... и искам нещо супер сгормирано... а аз не мога да обесня как се чуствам.... Когато съм с нея... сме стигали толкова близко... но нищо не е ставало... Не и давам зор... Тя си има глава на раменете и сърце в гърдите.... да харесва/обича когото си иска... Но аз имам няк'ви чуства към нея...

Не е ставало... питай се защо.

Покажи й, че искаш да си с нея.

awerw
01-04-2010, 14:42
O YeAh !!! 8)
правя си мнения :smt002

stupid0boy
01-06-2010, 23:39
Защото се вижда, че не ме харесва....